تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما اعتقاد دارید که 2012 پایان دنیاست؟

راي دهنده
547. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلی؟

74 13.53%
  • خیر؟

473 86.47%
صفحه 2 از 157 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1562

نام تاپيک: 2012_ پایان زندگی؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من این نظریه تحت هیچ شرایطی قبول نمیکنم
    اين نظريه كاملا صحيح هست و اگر شما قبولش ندارين تاثيري در پايان دنيا نخواهد داشت

2. 6 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

2000 و 2006 یه بار دنیا تموم شده و 2012 هم تموم میشه

کلا دنیا مردم رو گذاشته سره کار.
    هی میخواد تموم شه ولی یادش میره.

4. 12 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فرشيد خان وتي دنيا تموم شد بهت ميگم دسسه غرب چيه

6. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من که برام فرقی نداره ... میخواد تموم بشه میخواد نشه .. وقتی تموم شد که دیگه نیستیم که بخوایم غصه چیزی رو بخوریم ، اگرم تموم نشه که دارم زندگیمو میکنم هیچ برنامه ای هم هیچوقت واسه آیندم نداشتم که بخوام بهمش بزنم
    شخصیتا آدمی هستم که به آینده امیدوارم پس قبول ندارم این حرفارو
    اما در موردش خیلی تحقیق کردم و با جمع آوری همه این نظریه ها به این نتیجه رسیدم که اگرم اتفاقی بیوفته تمدن ما از بین میره و وارد تمدن جدید بشری خواهیم شد ... انسان ها نابود نمیشن ....

8. 6 کاربر از AmiRreZA_RAcEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه turokpooria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیرون از زمین

پيش فرض

سایت رسمی این شایعه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم رد شایعه
    منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم ترجمش:
    ناسا : تا جایی که ما می دانیم، دسامبر 2012 چیزی جز یک زمستان معمولی نخواهد بود. برخلاف نظریه ها و باورهای فراوان در خصوص اتفاقات 2012 دانشمندان ناسا تحقیقات مفصلی انجام دادند و در زیر به تعدادی از سوالاتی که بسیار از ما پرسیده می شود پاسخ داده شده است:
    سوال: آیا خطری زمین را تهدید می کند؟ بسیاری از سایت ها گفته اند که سال 2012 پایان دنیا خواهد بود.
    پاسخ: هیچ اتفاق بعدی در سال 2012 برای زمین نخواهد افتاد. سیاری ما بخوبی 4 میلیارد سال را پیش آمده و دانشمندان هیچ خطری را در رابطه با سال 2012 پیش بینی نمی کنند.
    سوال: اصل پیشگویی سال 2012 چیست؟
    پاسخ: داستان از جایی شروع شد که سیاره ی احتمالی کشف شده توسط سومری ها به نام نیبیرو به سمت زمین می آید. این حادثه قبلا برای 2003 پیش بینی شده بود، اما وقتی اتفاقی نیفتاد روز آخر به دسامبر 2012 تغییر یافت. بعدها این دو ایده به انتهای چرخه تقویم مایاها رسید که شب یلدای زمستان 2012 است، همان 21 دسامبر 2012.
    سوال: آیا تقویم مایاها در دسامبر 2012 پایان می یابد؟
    پاسخ: دقیقا همانطور که تقویم روی دیوار آشپزخانه شما در 30 اسفند تمام می شود (31 دسامبر) تقویم مایا هم در 21 دسامبر2012 تمام می شود. این محاسبه برای تقویم بلند مدت مایا هاست و دقیقا همانطور که تقویم شما دوباره از یک فروردین شروع می شود (1 ژانویه) تقویم بلند مدت مایا دوباره شروع می شود.
    سوال: اگر سیاره ها در یک خط قرار بگیرند آیا زمین می تواند تحت تاثیر قرار بگیرد؟
    پاسخ: هیچ در-یک-خط-قرار-گیری سیاره ای تا چند دهه آینده اتفاق نخواهد افتاد. حتی اگر اتفاقی بیفتد تاثیرات آن بر زمین هیچ خواهد بود. هر سال زمین، خورشید و میانه کهکشان راه شیری در یک خط قرار می گیرند ولی هیچ اتفاقی نمی افتد. (یک اتفاق طبیعی سالانه رخ می دهد)
    سوال: آیا سیارک یا سیاره ای کوچک به نام نیبیرو، یا سیاره ایکس یا اریس به زمین نزدیک می شود؟ و آیا آنها خطر تخریب وسیع را در زمین دارند؟
    پاسخ: نیبیرو و … فقط یک سری تخیات اینترنتی هستند. هیچ اثباتهای حقیقی درباره این ادعاها وجود ندارد. اگر هر سیارکی یا سیاره ای به زمین نزدیک می شود، حداقل از ده سال پیش ماهواره ها آن را مشاهده می کردند و تا حالا آنها با چشم غیر مسلح هم قابل رویت بودند. نیبیرو و سیاره اکس خیالی هستند ولی اریس وجود دارد، سیارکی بسیار کوچک که در خارج از منظورمه شمسی خواهد ماند و نزدیک ترین فاصله اش تا زمین 4 میلیارد مایل خواهد بود.
    سوال: تئوری تغییر قطب های زمین چیست؟ آیا این قطبها در عرض چند روز تغییر خواهند کرد؟
    پاسخ: تغییر در چرخش زمین غیر ممکن است. قاره ها حرکت بسیار آهسته ای دارند (قطب جنوب صدها میلیون سال پیش نزدیک خط استوا بوده) ولی این پموضوع کاملا با تغییر چرخش زمین نا مرتبط است. اگرچه خیلی از سایت های مشکل ساز تغییرات در قطب های زمین را شروع بوجود آمدن نا سازگاری ها و نهایتا پایان دنیا می دانند ولی لازم به ذکر است این جابجایی قطب ها هر 400 هزار سال یکبار اتفاق می افتد و تا جایی که ما می دانیم این اتفاق هیچ خطری ندارد و البته جابجایی بعدی فعلا تا چند هزار سال آینده اتفاق نخواهد افتاد.
    سوال: آیا امکان دارد شهاب سنگی بزرگ با زمین برخورد کند؟
    پاسخ: زمین همواره در معرض برخورد شهاب سنگ ها است. با این وجود برخورد های بزرگ بسیار نادر هستند. آخرین برخورد بزرگ 65 میلیون سال پیش اتفاق افتاد که باعث انقراض دایناسورها شد. ناسا پروژه ای با نام حفاظت زمین را در دست اجرا دارد که خود شما می توانید بصورت آنلاین تمام برخورد ها را بررسی کنید، با اینکه هیچ برخورد جدی در 2012 یا قبل آن رخ نخواهد داد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سوال: دانشمندان ناسا چه عقیده ای در باره روز پایان دارند؟
    پاسخ: برای هر ادعای تغییر یا از بین رفتن، علم کجاست؟ شواهد کجا هستند؟ هیچ کدام وجود ندارند. و برای ادعاهای دروغین در کتابها، فیلم ها، مجلات و سایت ها ما چیزی جز اینکه بگوییم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، نداریم.
    سوال: آیا طوفانهای خورشیدی عظیم می توانند خطرساز باشند؟
    پاسخ: فعالیت های خورشیدی چرخه ای منظم دارند که معمولا هر 11 سال به اوج خود می رسند. در این زمانهای اوج، شعله های عظیم خورشیدی می توانند ارتباطات ماهواره ای را مختل کنند که البته دانشمندان در حال تولید ماهواره های مقاومتری هستند. با این وجود اوج فعالیت این بار بین سالهای 2012 و 2014 رخ خواهد داد که پیش بینی می شود فعالیتی کاملا نرمال بوده و هیچ تفاوتی با فعالیت های قبلی در طول تاریخ نخواهد داشت و البته هیچ آسیبی به زمین نخواهد رسانید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

میشه امضات و برام تفسیر کنی؟

وفقيت تو را ميخواند . . .

گروه ويژه كنكوري هاي سال 90 ( كنكوري هاي عزيز عضو بشين )
    امضای شما نشونه امید شماست به فردا در حالی که اصلا حرفتون با امضاتون نمیخونه شما میگی 2012 دنیا به اخر میرسه ولی واسه سال بعدت برنامه داری که بری دانشگاه 4 سال درس بخونی لیسانس بگیری

11. 13 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

یه مطلب در مورد سال 2057

پیشرفت انسان از نظر علمی بصورت تصاعد هندسی انجام می گیرد به زبان ساده تر اینكه گذشت زمان به انسان كمك می كند كه سریعتر به علوم مختلف دست پیدا كند.دلیل این امر هم دست یافتن انسان به دیگر علوم و تكنولوژی است كه در رابطه با علم جدید هستند.سرعت این پیشرفت به حدی است كه بشر در قرن بست و یك معادل 20000سال پیشرفت می كند. گسترش علم و تكنولوژی در جهان نیز تصاعدی است . زمانی كه صنعت اتومبیل در دیگر كشورها رونق گرفت دهها سال طول كشید تا در ایران جاده ساخته شد و این وسیله بصورت همگانی در اختیار عموم مردم قرار گرفت.اما صنعت كامپیوتر در زمان كمتر از یك دهه همگانی شد و وسلیه ای چون موبایل اگر در كشور مادر دست باندهای مافیایی نبود در عرض چند سال همگانی می شد.در آینده با گسترش علومی مانند نانو تكنولوژی و دیگر علوم ناشناخته‏, نیاز انسان به نفت و ذخائر فسیلی از بین می رود.ودر این بین كشورهایی كه متكی به در آمدهای نفتی بودند اگر مجهز به علوم جدید نباشند از چرخه اقتصاد جهانی خارج می شوند. مانند كشورهای آفریقایی كه با فقر و تهی دستی دست و پنجه نرم می كنند وحتی منابع انسانی آنها در چرخه اقتصاد كوچكترین تاثیری ندارد.بنا براین ما از لحاظ علمی و اقتصادی در ابتدای یك جهش و نقطه انفصال هستیم كه اگر كشور از لحاظ علمی به همین رویه پیش برود ما از گردونه رقابت خارج خواهیم شد.
    دانشمندانی نظیركورزویل آینده ای متفاوت از آنچه اكنون پیش روی ماست را تصور می كنند.آنها می گویند: در سال 2027 کامپیوتر ها با سرعت CPS 19 10 از انسان ها جلو میزنند [سی پی اِس یعنی محاسبه در ثانیه] و اگر تا سال 2045انسانی نتواند به هوش مصنوعی مجهز باشد از نسل خود عقب خواهد افتاد و به انسان درجه دوم تبدیل می شود, همانگونه كه زمانی بوزینه های مجهز به ابزار از بقیه عموزاده های ما پیشی گرفتند و سر انجام با تكامل بیشتر , نسل انسان بوجود آمد.شاید امروز برای ما باور كردنی نباشد كه روزی مغز انسان قادر به bluetooth كردن اطلاعات خود باشد یا بتواند نرم افزارهایی را برروی مغز خود download كند یا بتواند از اطلاعات خود bake up بگیرد.اما زمانی انسان به كمك هوش مصنوعی مغزی بسیار مجهز و پیشرفته تر از مغز بشر كنونی خواهد داشت.
    ری کورزویل معتقد است تا سال 2027مرگ به معنی آنچه كه ما اكنون می شناسیم از بین خواهد رفت او اكنون كمپلكس تقویتی ارائه داده كه میتواند عمر انسان را تا بیست سال افزایش دهد.اما سوال اینجاست كه اگر مرگ و میر به كنترل انسان در آید جمعیت كره زمین به حد انفجار نخواهد رسید؟ در پاسخ باید گفت همانگونه كه بشر طی دهه های اخیر به رشد فكری و فرهنگی رسیده و توانسته است زاد وولد را به كنترل در آورد زمانی به حدی از بینش خواهد رسید كه از --- تنها جنبه لذت آن را مد نظر قرار می دهد و تا آن زمان كمتر زنی حاضر می شود نطفه مردی را در رحم خود پرورش دهد.فراتر از اینها پیشرفت علم به درجه ای خواهد رسید كه انسان قادر خواهد بود در كرات دیگر هم زندگی كند.
    در آن زمان بشر به كمك علوم مختلف قادر خواهد بود همه وسایل مورد نیاز برای زندگی را همچون هوا به طور رایگان در اختیار همگان بگذارد.و همین فراغت از تهیه خوراك و وسایل زنگی به بشر فرصت می دهد تا بیش از پیش به علوم و تكنولوژی مختلف دست پیدا كند و این همان معنای این جمله است كه علم بشر به شكل تصاعدی رو به پیشرفت است.

داره خودمونی میشه sayyad mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    برخاک ایران زمین

پيش فرض

حیف که سرعت کامپیوترم پایینه ، وگرنه مستند نوستروداموس 2012 رو براتون آپلود میکردم تا از نظر علمی بهتون ثابت بشه که دنیا نابود میشه. مثلا یکی از وقایع رو بهتون میگم . بر اثر یه اتفاقایی که الن یادم نیست چون باید فیلم رو نگاه کنم ، قظب های مغناطیسی زمین جاشون عوض میشه و بر همین اساس دنیای الکتریکی زمین از کار میافته. این یکی. دیگه این که اگه شما شعله های خورشیدی رو میشناسین ، این شعله ها در اون زمان سرکش میشه و زمینو تحت تاثیر خودش قرار میده . من خودم به این قضیه که 2012 پایان زندگیه اعتقاد دارم چون از نظر علمی آن رو بررسی کردن . امیدوارم شماهم این مستند رو پیدا کنین و اون رو بینین و بهتون ثابت بشه. من خودم تلاشمو میکنم که آپلودش کنم. اگه کسی داره و سرعتش کامپیوترشم بالایه. بزاره تا بقیه ببینن.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ینم ترجمش:
    ناسا : تا جایی که ما می دانیم، دسامبر 2012 چیزی جز یک زمستان
    آقا تا جايي كه من ميدونم ناسا اطلاعاتش اونقدر هست كه كارشناساش نيان و اين مغالطات علمي رو نكنن

اگر هر سیارکی یا سیاره ای به زمین نزدیک می شود، حداقل از ده سال پیش ماهواره ها آن را مشاهده می کردند
    ناسا هيچوقت نمياد و بگه كه سياره اي به زمين نزديك بشه ماهواره ها ميبيننش . سياره دور چيزي ميچرخه و نميتونه مثل درازگوش سرشو بندازه پايين و بياد به زمين نزديك بشه

میشه امضات و برام تفسیر کنی؟

امضای شما نشونه امید شماست به فردا در حالی که اصلا حرفتون با امضاتون نمیخونه شما میگی 2012 دنیا به اخر میرسه ولی واسه سال بعدت برنامه داری که بری دانشگاه 4 سال درس بخونی لیسانس بگیری
    من نميخوام 4 سال درس بخونم ميخوام 7 سال بخونم و دكتراي حرفه اي بگيرم هرچند كه تا اونموقع همه ما از بين رفتيم ولي وقتي ياد اون عكس معروف پروفسور حسابي ميافتم از ته وجودم ميخوام كه درس بخونم

دانشمندان در حال تولید ماهواره های مقاومتری هستند. با این وجود اوج فعالیت این بار بین سالهای 2012 و 2014 رخ خواهد داد که پیش بینی می شود فعالیتی کاملا نرمال بوده و هیچ تفاوتی با فعالیت های قبلی در طول تاریخ نخواهد داشت و البته هیچ آسیبی به زمین نخواهد رسانید.
    براي اين دانشمندان متاسفم كه اون موقع زنده نخواهند بد تا نتيجه كارشون رو ببينن

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMAN SD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اينكه تو اين سال يه اتفاق نجومي مي افته رو تقريبا اكثر منجما قبول دارن.
    ولي پايان دنيا رو فقط فقط خدا مي دونه....

16. 11 کاربر از IMAN SD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •