تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: ریزش مو...

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

خوب یکی دوتا دلیل دیگه هم داره!
    کمبود ویتامین و کمبود روی بدن!
    از طرفی مطمئنی ریزش مو داری؟من تو یه مقاله خوندم که ریزش 100تار مو د روز طبیعیه!

2. این کاربر از Lady Negar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

خوب یکی دوتا دلیل دیگه هم داره!
    کمبود ویتامین و کمبود روی بدن!
    نمیدونم..ولی خوب بزودی باید برم دکتر...
    از طرفی مطمئنی ریزش مو داری؟من تو یه مقاله خوندم که ریزش 100تار مو د روز طبیعیه!
    منم 80 تا در روز رو شنیده بودم...اره مطمئنم...خیلی بیشتر از ایناس...

4. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

یه سوال
    بابای من جلوی سرش خالیه
    من 25 سالمه اما موهام پره
    احتمال داره تو سنای بالاتر مث بابام شم؟

7. این کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

اتفاقا ژن ریزش مو بیشتر از طرف خانواده مادری به ارث می رسه ببینید داییتون مو داره یا نه ؟

من هم ریزش موی ارثی دارم ولی جلوش رو گرفتم از محلول ماینوکسیدیل 5% + قرض Finpecia 1 میلی گرم استفاده می کنم.
    محلول ماینوکسیدیل باید روزی 2 بار 1 بار صبح و 1 بار شب هر بار 20 قطره کافیه و باید 3 الی 4 دقیقه ماساژ بدید نکته دیگه هم اینکه بعد از استفاده از محلول نباید تا 4 ساعت سر با بالش یا هر چیزی دیگه ای تماس داشته باشه.

توصیه می کنم یک روز در میون سر رو بشورید چون چربی سر مانع نفوذ محلول به ریشه های مو میشه.

قرص هم روزی یک عدد 1 میلی گرم کافیه . این قرض آنزیم آلفاردوکتاز تیپ 2 رو بلوکه می کنه که مسئول تبدیل تستوسترون به DHT هست لازم به ذکر هست که DHT عامل سست شدن فولیکول های مو و نهایت ریزش مو در نوع ارثی هست.

البته اگر بتونین قرص دوتاستراید رو گیر بیارین خیلی خوبه چون هم آنزیم تیپ 2 و هم آنزیم تیپ 1 رو بلوکه می کنه و اثر بخشی 98 درصد داره. این قرض تازه وارد بازارهای اروپا شده.

من الان موهام کاملا پر پشت و دونه های کلفتی داره در صورتی که چند سال پیش سرم خیلی کم پشت بود و پوست سرم معلوم بود.
    Last edited by mehrdad38; 29-08-2010 at 18:10.

9. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

اتفاقا ژن ریزش مو بیشتر از طرف خانواده مادری به ارث می رسه ببینید داییتون مو داره یا نه ؟
    این رو منم شنیده بودم اما خوب دلیل محکمی نیست.....ولی دایی های من جفتشون موهای پرپشتی دارن.....البته هنوز جوون ان...

من هم ریزش موی ارثی دارم ولی جلوش رو گرفتم از محلول ماینوکسیدیل
    من شنیدم که تا زمانی که از این محلول استفاده بشه خوب هست..و هروقت قطع کنی دوباره ریزش شروع میشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام.شامپو خوب واسه ریزش مو بگید.ممنون

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

این رو منم شنیده بودم اما خوب دلیل محکمی نیست.....ولی دایی های من جفتشون موهای پرپشتی دارن.....البته هنوز جوون ان...

من شنیدم که تا زمانی که از این محلول استفاده بشه خوب هست..و هروقت قطع کنی دوباره ریزش شروع میشه...

بله کاملا درسته ریزش موی ارثی بدیش اینه که باید تا آخر عمر دارو مصرف کنی من الان 5 ساله دارم از دارو استفاده می کنم .

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

دکتر مظاهری میگه شامپو سدر خوبه

13. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شامپوها تاثیری در درمان ریزش مو ندارند
    استفاده از شامپوهایی که به پوست سر افراد سازگار نیستند می تونند باعث افزایش ریزش مو بشوند . بنابر این شامپو هر چه ساده تر بهتر

15. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دبیر انجمن پوست ایران در گفت‌وگو با ایلنا:

بر اساس آمار جهانی در سن 20 سالگی 25 درصد مردان دچار طاسی می‌شوند، در چهل سالگی 35 درصد و در هفتاد سالگی تا 65 درصد شاهد ریزش مو در مردان هستیم/ استرس محیطی این وضعیت را تسریع می‌بخشد.

ایلنا: دبیر انجمن پوست ایران گفت: زندگی شهرنشینی و انواع استرس‌های محیطی ریزش مو و طاسی را در میان ایرانیان افزایش داده است.
    محمد گلشنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، افزود: عامل 90 درصد ریزش موی مردان زمینه ارث است و استرس محیطی این وضعیت را تسریع می‌بخشد.
    وی ادامه داد: استرس‌های صنعتی، خانوادگی، مشکلات روحی و روانی و تغذیه نامناسب مو و ریزش مو را در افراد کم کرده و در مقابل میزان ریزش را افزایش می‌دهد.
    دبیر انجمن پوست ایران رابطه آلودگی هوا و ریزش موی سر را اثبات شده نداست و گفت: بر اساس آمار جهانی در سن 20 سالگی 25 درصد مردان دچار طاسی می‌شوند، در چهل سالگی 35 درصد و در هفتاد سالگی تا 65 درصد شاهد ریزش مو در مردان هستیم.
    وی گفت: مسئله سن در افزایش ریزش موی سر افراد موثر است. ریزش مو در مردان بیشتر تابع ارث است و در زنان مشکلات هورمونی، کم‌کاری و پرکاری تیروئید، کمبود ویتامین‌ روی، آهن و پروتیئن‌ها باعث ریزش موی سر آنان می‌شود.
    گلشنی در مورد وضعیت بیماری‌های پوستی در کشور نیز گفت: سرطان پوست جزء شایع‌ترین سرطان‌ها در ایران است. پوست ایرانی‌ها به نسبت سایر کشورها خیلی سفید رنگ نیست به همین دلیل در مقابل تابش آفتاب مقاوم‌تر است و سرطان‌های مربوط به خال کمتر دیده می‌شود.
    وی ادامه داد: اما به دلیل در معرض قرار گرفتن اشعه ماوراء بنفش قسمت‌هایی که از بدن بیرون است در معرض سرطان قرار می‌گیرد و افرادی که در حرفه‌های کشاورزی، دریانوردی و باغبانی فعالیت می‌کنند بیشتر در معرض نور آفتاب و سرطان قرار دارند.

17. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •