تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 33 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 321

نام تاپيک: ریو Rio

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

قبلا من تو ریو خیلی تو مسافت طولانی ننشسته بودم و باهاش هم رانندگی نداشتم!
    تو این ماه دو سه بار رانندگی درست و حسابی باهاش کردم! با خیلی ها سر اینکه سر و صدا توش زیاده بحث داشتم اما مطمئن نبودم! اما با رانندگی باهاش کاملا مشهوده که صدای موتور داخل اتاقه! یعنی صداش هم شبیه پرایده و انگار پراید رو دوپینگ کردی!
    شتابش به خصوص در دورهای پایین و دنده یک خوبه اما در کل رانندگی باهاش دلچسب نیست!

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

قبلا من تو ریو خیلی تو مسافت طولانی ننشسته بودم و باهاش هم رانندگی نداشتم!
    تو این ماه دو سه بار رانندگی درست و حسابی باهاش کردم! با خیلی ها سر اینکه سر و صدا توش زیاده بحث داشتم اما مطمئن نبودم! اما با رانندگی باهاش کاملا مشهوده که صدای موتور داخل اتاقه! یعنی صداش هم شبیه پرایده و انگار پراید رو دوپینگ کردی!
    شتابش به خصوص در دورهای پایین و دنده یک خوبه اما در کل رانندگی باهاش دلچسب نیست!
    صدای موتور میاد تو اطاق اما نه در حد پراید،این رو میگم چون قبل از ریو پراید داشتیم
    نمیدونم این فرضیه ی غلط چیه که همه میخوان یه جوری ریو رو به پراید بچسبونن
    اگه اینطوری باشه باید سراتو رو هم بگیم ریو و همینجوری به ترتیب ....

3. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

صدای موتور میاد تو اطاق اما نه در حد پراید
    من نگفتم در حد پراید اما در کل صداش جالب نیست!
    نمیدونم این فرضیه ی غلط چیه که همه میخوان یه جوری ریو رو به پراید بچسبونن
    اگه اینطوری باشه باید سراتو رو هم بگیم ریو و همینجوری به ترتیب ....
    قرار نیست مثلا پراید و ریو به هم شباهت دارن باید ریو و سراتو هم به همدیگه شباهت داشته باشن!
    اینی که من دیدم رو میگم! کاری با دیگران ندارم! قبلا شاید از رو دهن اینو و اون از ریو میگفتم خودم امتحان کردم و دیدم!
    ریو ماشین خوبیه اما اونقدر ها هم اشن دهن سوزی نیست که ازش طرفداری میکینید! به جای تعصب واقع بینانه به موضوع نگاه کنید!

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

من نگفتم در حد پراید اما در کل صداش جالب نیست!

قرار نیست مثلا پراید و ریو به هم شباهت دارن باید ریو و سراتو هم به همدیگه شباهت داشته باشن!
    اینی که من دیدم رو میگم! کاری با دیگران ندارم! قبلا شاید از رو دهن اینو و اون از ریو میگفتم خودم امتحان کردم و دیدم!
    ریو ماشین خوبیه اما اونقدر ها هم اشن دهن سوزی نیست که ازش طرفداری میکینید! به جای تعصب واقع بینانه به موضوع نگاه کنید!
    بحث تعصب نیست،چرا هرکی دیدگاهش با شما متفاوت باشه میگین تعصب ...؟
    اتفاقا تو رنج قیمت خودش آش دهن سوزیه،نمیدونم شما با چی مقایسش میکنین که میگین جالب نیست خیلی ....با مزدا 3 ؟؟؟ یا آوانته ؟؟؟
    تو این قیمت 405 + سمند ساده + 206 تیپ 2 هست
    با کدوم یکی از اینا میشه مقایسش کرد ؟
    405 : مصرف سوخت بالا،موتور قدیمی،تجهیزات و امکانات بسیار پایین در حد پراید
    سمند ساده:مثل 405 مصرف سوخت بالا،موتور قدیمی،اصطحلاک بالا،شکستن پیاپی دسته موتور و در برخی موارد لاستیک سایی
    206 تیپ 2 : تجهیزات و امکانات پایین،موتور فوق العاده ضعیف،جدیدا هم که به دلیل تغییر برخی قطعات با مشابه چینی مصرف سوخت شدیدا بالا رفته !

6. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ریو خودش چی داره که میگید امکانات 405 در حد پرایده؟!
    سمند هم که جای خودشو داره و در بعضی موارد خیلی خوبه اما مشکلاتشو قبول دارم!
    در مورد 206 هم تا جایی که من میدونم با تغییراتی که روش انجام شده مصرفش پایین اومده! اصلا به فرض اینکه جدیدا قطعات چینی بهش اضافه شده! به ریو فکر میکیند اضافه نشده!
    بازم میگم تیپ 2 امکاناتش کمه! اما ریو چی داره؟!
    نگفتم ریو ماشین بدیه! اما خب اینا اومدن معایب و مزایای هر کدوم رو گذاشتن کفه ترازو و قیمت گذاشتن روش!
    ریو تو رنج خودش انتخاب خوبیه! اما نه از همه لحاز! خودش مشکلات ریز زیادی داره!
    نه ماشین جاداری هست مثل سمند و 405! نه ماشین سرکشی هست مثل تندر! و نه قیافه ی جذابی داره مثل 206!
    Last edited by farshad bugatti; 17-09-2010 at 22:38.

8. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

تو ایران بحث سر سانروف و تنظیم ارتفاع اینا نیست،بالاخص ماشین های زیر 20 ملیون یه ضبط سی دی خور (mp3) + آینه های بالابر برقی عقب خودش کلی امکانات محسوب میشه
    مصرف 206 اومده پایین ؟؟؟ پس بی خبرین
    یه سر به اینجا یزنین تا ببینین V8 هست که 100/15 میسوزونه و خیلی موارد مشابه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    + قیمت قطعات 206 خیلی بالاتر از ریو هستش از این جهت هم اصلا خریدش به صرفه نیست و از همه چی مهم تر موتورشه که نمیشه ازش گذشت ...

10. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

کسانی که چند وقت ریو داشتن میدونن چه ماشینیه اماکسان دیگه فقط انتقاد میکنند!
    ریو اولا قیمت بسیار خوبی داره دوما کیفیت بسیار خوبی داره سوما بسیار کم مصرفه حتی از پرایدم کمترچهارما قدرت و شتاب خوب و سبکی پنجما اصطحلاک کم ششما قطعات ارزان
    اونهاییم که میگن صدای موتور داخل کابین میاد چارش فقط کاور درب موتوره دیگه عیبی موند؟!اهان کی میگه جادار نیست اتفاقا خیلیم جادارو راحته...دیگه چی؟!
    گواه این حرفام میتونه پیش فروش شدن ریو تا اخر سال باشه که چقدر طرفدارداره اما 405و206چی ریخته کسی نیست بخره!
    حتی 405و206شیشه بالابرعقب ندارن!به چیشون باید نازید
    حالا این همه مزایا کدوماشو ماشینهای دیگه دارن در این قیمتها!
    Last edited by irinn65; 18-09-2010 at 04:14.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

کسانی که چند وقت ریو داشتن میدونن چه ماشینیه اماکسان دیگه فقط انتقاد میکنند!
    ریو اولا قیمت بسیار خوبی داره دوما کیفیت بسیار خوبی داره سوما بسیار کم مصرفه حتی از پرایدم کمترچهارما قدرت و شتاب خوب و سبکی پنجما اصطحلاک کم ششما قطعات ارزان
    اونهاییم که میگن صدای موتور داخل کابین میاد چارش فقط کاور درب موتوره دیگه عیبی موند؟!اهان کی میگه جادار نیست اتفاقا خیلیم جادارو راحته...دیگه چی؟!
    گواه این حرفام میتونه پیش فروش شدن ریو تا اخر سال باشه که چقدر طرفدارداره اما 405و206چی ریخته کسی نیست بخره!
    حتی 405و206شیشه بالابرعقب ندارن!به چیشون باید نازید
    حالا این همه مزایا کدوماشو ماشینهای دیگه دارن در این قیمتها!
    با بخشی از حرفات موافقم،با بخشی دیگش نه
    قیمت ریو هم مثل سایر همکلاس هاش بالائه،یعنی هیچ کدوم انقد ارزش ندارن،ریو با ABS+ آیننه برقی + صندلی برقی و خیلی آپشن ها و قطعات ریز و درشت دیگه قیمتش تو آمریکا 6500 دلار بوده ....
    متوجهین ؟؟...
    دیگه نیازی نیست بیشتر بگم..مصرف سوخت خوبی هم داره با توجه به 1500 و 97 اسب بخارش ،تو شهر حدود 7 و تو جاده هم حدود 6،یه زمانی 206 کمتر از این بود ولی تو نمونه های جدید به دلیل استفاده از قطعات نامرغوب شدیدا مصرف سوخت رفته بالا و کیفیت ماشین اومده پایین و با اصطحلاک پایین هم که گفتی کاملا موافقم.
    صدای موتور هم که داخل کابین میاد نمد کاپوت حدود 20 % تاثیر داره ولی نمیتونه مشکل رو کامل حل کنه
    از نظر جاداری هم به نظرم برای یه حانواده ی 4 نفر کاملا مناسبه + اینکه صندلی ها خیلی راحت هستن و کیفیت ساخت خوبی هم دارن،برعکس صندلی ماشین هایی مثل ال 90 که نیمکت مانند هستن...

13. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

سلام دوستان.من وارد بحس نمیشم اما نکته ای بود گفتم بگم.
    این مواردی که مثلا میگن فلان ماشین یه مصرف خیلی عجیب داره بخاطر وسایل چینی باید بگم اینا ایراد دارن.قرار نیست همه اینطور باشن.
    ما تو خانواده 3تا 206 تیپ 2 صفر گرفتن و یه وی 8.هیچ کدوم مصرف عجیبی ندارن.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

سلام دوستان.من وارد بحس نمیشم اما نکته ای بود گفتم بگم.
    این مواردی که مثلا میگن فلان ماشین یه مصرف خیلی عجیب داره بخاطر وسایل چینی باید بگم اینا ایراد دارن.قرار نیست همه اینطور باشن.
    ما تو خانواده 3تا 206 تیپ 2 صفر گرفتن و یه وی 8.هیچ کدوم مصرف عجیبی ندارن.
    کاملا صحیحه
    منم نگفتم همه اینطورین،میگم چیزیه که جدیدا زیاد شده
    شما میتونین به همون لینکی که معرفی کردم مراجعه کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •