تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم GSM/GPRS

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام من دو ماهی هست که از چنین مودمی استفاده می کنم من قبلا از دایال آپ استفاده می کردم . الان هم خیلی راضی هستم. سرعت دانلودش خوبه نسبتا .
    و اما در مورد مدلها:
    من DILINK و HSDPA را پیشنهاد می کنم , خودم HSDPA سون ساپورت را دارم 75 هزار تومان خریدم
    البته دی لینک کمی گرانتر هست . تا یادم نرفته حتما نوع 3g ساپورت را خریداری کنید.

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

به نظر من از گوشی استفاده کنید و دیگه اینکه خیلی از لپتاپ های جدید slot سیم کارت دارن و میتونید سیم کارت اونجا بزارید و از اینترنت استفاده کنید .
    شما مودم gprs بگیرید بعد از 1 ماه ببینید دیگه اپراتور های موبایل ایران اینترنت نامحدود ارائه نمیدن پولتون بر باد رفته و هیچ تضمینی هم نیست که همیشه این سرویس نامحدود یا همون حجم 2/5 گیگ ایرانسل ارائه بشه و یه جور ریسکه .

3. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

اینم حرفیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

من از بازار رضا یک مدل خریدم که قابلیت 3g هم داره.

در ضمن قبل از خرید شما به من بگین آیا با موبایل از جی پی آر اس استفاده کردین .
    اگه استفاده کردین و ادج فعال بود یعنی سرعت روی 25 بود

اون موقعبرین بخرین .و گرنه میرید مثل من می خرین سرعتتون هم میانگین 5 است . این یعنی ادج در محل شما فعال نیست

اگر هم خواستی بخری بازار رضا..........پلاک 4 همه جور مودم داره ...مغازه های دیگه گرون می دن.

من خریدم قطعه ها چینین ...موقع نصب بازی در میارن ولی بعد 10 روز قلقش میاد دستت .چون محل ما ادج نداره پولی که دادم حروم شد 85000 خریدم .

البته برای لب تاب خوب است . چون حداقل تو سفر و جاهایی که میری اینترنت داری .
    ضمن تشکر دوست عزیز این ادج یعنی چه؟
    من با گوشی و سیمکارت اعتباری همراه اول استفاده میکنم وقتی با اینترنت دانلود منجر دانلود میکنم transfer/rate اکثر مواقع زیر 10 و بعضی مواقع تا13و14 میره و گاهی استثنا تا 40و 50 میره ضمنا بالای گوشی کنار انتن دهی حرف eاست حلا دوست عزیز من این ادج را چطور بفهمم چنده ؟
    ودر چه صورتی برم مودم یو اس بی بخرم که پولم مثل تو حروم نشه
    Last edited by Mohammad Yek110; 14-04-2011 at 17:43.

داره خودمونی میشه اصغر e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظر من از گوشی استفاده کنید و دیگه اینکه خیلی از لپتاپ های جدید slot سیم کارت دارن و میتونید سیم کارت اونجا بزارید و از اینترنت استفاده کنید .
    شما مودم gprs بگیرید بعد از 1 ماه ببینید دیگه اپراتور های موبایل ایران اینترنت نامحدود ارائه نمیدن پولتون بر باد رفته و هیچ تضمینی هم نیست که همیشه این سرویس نامحدود یا همون حجم 2/5 گیگ ایرانسل ارائه بشه و یه جور ریسکه .
    لپ تاپ دل 1530 دارم این اسلات را داره ولی سیم کارت جواب نمی ده دوست عزیز اگه اطلاعاتی داره که بدرد ما بخوذه ممنون میشیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

الان بهترین سرویس رو ایرانسل میده که در بهترین حالت آنتن دهی به اندازه 128 کیلو بیت
    میشه دانلود داشت
    الته تا 20 کیلو هم رفته
    امیدواریم اپراتور سوم از ماهه آینده 3g ر حداقل با سرعت 512 تا ارائه بده و باعث بشه ایرانسل هم حداقل تا همون 486 کیلو بایت
    سیستم edge بده
    نه اینکه کم کنه
    الان سرویس سرعت رو محدود کرده ایرانسل

8. این کاربر از mkhr2max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeedblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    IRAN-KERMANSHAH

پيش فرض

به نظرمن خرید این قطعه الان اقتصادی نیست . شما یه گوشی 80 تا 90 هزارتومانی بگیری هم یه گوشی دستت داری هم یه مودم edge هست . نمونه اش 2700 نوکیا که یه 70 تومانی قیمت داره .تنها هزینه ای هم که داره هزینه ی یه باطری تو حداکثر یه ساله که نوع ارجینالش 20 تومان بیشتر قیمت نداره.
    من الان گوشیمو تنظیم کردم که با بلوتوث به اینترنت کانکت شه . گوشی دقیقا تبدیل میشه به یه مودم وایرلس و تا 4 ساعتی که باطری لپ تاپ کار میده باطری اونهم جواب میده.
    اگه این قطعه بین 15 تا 25 هزارتومان قیمت داشت میشد گفت که خرید اون اقتصادیه . و شایدهم بیش از این قیمتش نباشه ولی الان واسه بازارگرمی دارن با این قیمت ها میفروشنش مث گیرنده های دیجیتال که یه بازار بکر دارن وکم کم قیمت این دسته از قطعات جانبی دچار افت میشن.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •