تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: درایور 1530 دل

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid.7003's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    dezfol

پيش فرض

حتما لپ تاپ شما مورد داره چون من تاحالا هم سری وسترو و هم سری XPS اون زمانی که هوز درایورهای سون جا نیوفتاده بود نصب کردم و بدون هیچ مشکلی در ضمن این هر 2 درایور رو گذاشته دلیل نمیشه !!

NVIDIA هم هر دو رو گذاشته هم هر دو فایل یکی هستند اول تحقیق کنید بعد اضهار نظر بفرمائید !!

سامان جان این درست ولی همه قطعات اینطوری نیست

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ای آقا شما اینطور فکر کن !!

دیگه این همه شرکت معتبر دارن اینو فریاد می زنند شما باز نقض می کنی شما هرجوری که راحتی نصب کن اصلا با درایور ویندوز 95 سون نصب کن فقط اینجا نیا بگو نمیشه که بقیه دوستان هم گمراه نشن !!
    Last edited by saman3230; 21-05-2010 at 13:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid.7003's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    dezfol

پيش فرض

ای آقا شما اینطور فکر کن !!

دیگه این همه شرکت معتبر دارن اینو فریاد می زنند شما باز نقض می کنی شما هرجوری که راحتی نصب کن اصلا با درایور ویندوز 95 سون نصب کن فقط اینجا نیا بگو نمیشه که بقیه دوستان هم گمراه نشن !!
    باشه عزیز منم اول گفتم حتما شما بیشتر میدونی ایشالا بتونم از تجربیاتت استفاده کنم
    اینو جدی نوشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

حتما لپ تاپ شما مورد داره چون من تاحالا هم سری وسترو و هم سری XPS اون زمانی که هوز درایورهای سون جا نیوفتاده بود نصب کردم و بدون هیچ مشکلی در ضمن این هر 2 درایور رو گذاشته دلیل نمیشه !!

NVIDIA هم هر دو رو گذاشته هم هر دو فایل یکی هستند اول تحقیق کنید بعد اضهار نظر بفرمائید !!

ببین دوست عزیز اولا ما اینجا می خواهیم مشکلاتمان را حل کنیم نه اینکه به هم دیگه عصبانی شویم حرف شما در این مورد که درایورهای ویستا به سون می خوره درسته ولی قبول کن نه در تمام موارد در درایورهای مثلا وب کم یا بلوتوث قضیه فرق می کنه بیشتر لبتاپها در ابن مورد با درایور ویستا برای سون مشکل دارند درسته nvida کار می کنه ولی ما داریم درمورد کلیه درایور های حرف می زنیم خیلی از دوستان در مورد این درایورها گله دارند و به سختی هم می تونند درایورهای سون را پیدا کنند خوب من دارم با دلیل می گم که اگه درایور ویستا و سون یکیه چرا برای هر دو ویندوز مورد جداگانه ای گداشته متشکر میشم با حوصله جواب بدید

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ببین دوست عزیز اولا ما اینجا می خواهیم مشکلاتمان را حل کنیم نه اینکه به هم دیگه عصبانی شویم حرف شما در این مورد که درایورهای ویستا به سون می خوره درسته ولی قبول کن نه در تمام موارد در درایورهای مثلا وب کم یا بلوتوث قضیه فرق می کنه بیشتر لبتاپها در ابن مورد با درایور ویستا برای سون مشکل دارند درسته nvida کار می کنه ولی ما داریم درمورد کلیه درایور های حرف می زنیم خیلی از دوستان در مورد این درایورها گله دارند و به سختی هم می تونند درایورهای سون را پیدا کنند خوب من دارم با دلیل می گم که اگه درایور ویستا و سون یکیه چرا برای هر دو ویندوز مورد جداگانه ای گداشته متشکر میشم با حوصله جواب بدید

دوست عزیز اون وب کم و بلوتوث APPILACTIONS هسنند نه درایور !!

اگر شما فایل های درایور وب و بلوتوث رو به طور جداگانه از APP ها جدا کنید و نصب کنید خواهید دید که نصب خواهد شد !!

در رابطه با اینکه اگر یکی هستند چرا اسم هر دو میاره به خاطر اینکه طبق استاندارد WHQL اگر درایور 2 ویندوز با هم یکی باشه باز هم باید اسم هر دو بیاد

دقیقا مثل اون اوایل که هر سخت افزاری که می میود تو سی دی درایور یه فولدر بود به اسم WIN2XP

win2K = ویندوز 2000
    XP= که XP

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

دوست عزیز اون وب کم و بلوتوث APPILACTIONS هسنند نه درایور !!

اگر شما فایل های درایور وب و بلوتوث رو به طور جداگانه از APP ها جدا کنید و نصب کنید خواهید دید که نصب خواهد شد !!

در رابطه با اینکه اگر یکی هستند چرا اسم هر دو میاره به خاطر اینکه طبق استاندارد WHQL اگر درایور 2 ویندوز با هم یکی باشه باز هم باید اسم هر دو بیاد

دقیقا مثل اون اوایل که هر سخت افزاری که می میود تو سی دی درایور یه فولدر بود به اسم WIN2XP

win2K = ویندوز 2000
    XP= که XP
    appilactions را که همه سخت افزار ها دارند به غیر از درایورها . منظور من هم فقط درایور بود خوب اگه این طوری باشه مشکل حله حالا یه سوال از جنابعالی فقط از این بابت که اطلاعات شما تو این زمینه بیشتر برای کوچ از ویستا به سون هم از نظر درایور و هم از نظر اپیلیشین پس مشکلی نداریم با درایورهای ویستا تا ما نصبش کنیم

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزیز بحث یا شما مثله اینکه بدجوری بی فایده است

میشه اصلا بفرمائید که منظور از APPLICATION چی هست که همه سخت افزار دارند

مثلا عذر می خوام یه سخت ازفار مثل مودم APPLICATION چی هست بگید ماهم بدونیم !!

دوست عزیز فقط بهتره اول شما تحقیقات بفرمائید بعدا اطلاعات بنده رو محک بزنید !!

درایور را همون راه انداز سخت افزار دنیاش خیلی با application فرق داره !! هرچی که setup داشتو شما اجراش کردی که درایور نمی شه

جهت اطلاع شما اون زمان که سون تازه اومده بود و هیچ درایوری براش درست نشده بود همه از درایورهای ویستا برای نصب استفاده می کردند !!
    Last edited by saman3230; 22-05-2010 at 19:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

دوست عزیز بحث یا شما مثله اینکه بدجوری بی فایده است

میشه اصلا بفرمائید که منظور از APPLICATION چی هست که همه سخت افزار دارند

مثلا عذر می خوام یه سخت ازفار مثل مودم APPLICATION چی هست بگید ماهم بدونیم !!

دوست عزیز فقط بهتره اول شما تحقیقات بفرمائید بعدا اطلاعات بنده رو محک بزنید !!

درایور را همون راه انداز سخت افزار دنیاش خیلی با application فرق داره !! هرچی که setup داشتو شما اجراش کردی که درایور نمی شه

جهت اطلاع شما اون زمان که سون تازه اومده بود و هیچ درایوری براش درست نشده بود همه از درایورهای ویستا برای نصب استفاده می کردند !!
    بنده هم جهت اطلاع شما عرض می کنم به سی دی مودمتان یه نگاهی بکنید ببینید علاوه برادرایور یه برنامه ای است که باهاش می تونی از سخت افزارت به غیر از به اینترنت وصل شدن استفاده دیگری کنید لطفا اول اون کلمه تحقیق را از دیگشنری اطلاعاتتون حذف کنید که اینقدر بیراهه نرید خدمتتون دوباره عرض می کنم که هر سخت افزاری که تا حالا خریدی حتی اون بلوتوث 3 تومنی برنام ای برای استفاده مفید داره حالا باید به شما اپیلیشن را بیشتر توضیح بدم که چیه یا تا اینجاش متوجه شدید دوست عزیز ما اصلا بحثمان درایور بود نه اپیلیشن باز هم میگم این مورد بحث ما نیست ما داریم درباره درایور بحث می کنیم اینقدر هم خودتان محقق نشان ندهید

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من واقعا نمی دونم چی بگم یا شما نفهمید یا دوست ندارید که بهفمید من در پستم گفتم آقا جان applications یه برنامه است مثلا مثل office این بحث میشه که شما فکر کنید که درایور سون به ویستا نمیخوره یا برعکس

شما اگر درایور رو از application جدا کنید و به تنهایی نصب کنید خواهید دید که نصب میشه

دکتر !!

اون برنامه که تو نصب می کنی مثل dell webcam center اسمش درایور نیست اون برنامه جداگانه که روی وب کم شما ارائه شده تا شما بتونی استفاده کنید وگرنه هیچ وقت نمی یومدن سی دی درایور جدا بدن برنامه وب کم جدا !!

اون بلوتوث 3 تومانی برنامه bluesoeil برنامه استفاده کردن بلوتوث وگرنه همون بلوتوث 3 تومانی به 4 تا فایل inf نصب میشه

هنوز فرق برنامه و راه انداز نمیو دون اومده اینجا بحث می کته !!

برو اول فرق این 2تارو خوب یاد بگیر که هرکدوم چه وظیفه دارند بعدا بی راجع تفاوت هاشون بحث کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

من واقعا نمی دونم چی بگم یا شما نفهمید یا دوست ندارید که بهفمید من در پستم گفتم آقا جان applications یه برنامه است مثلا مثل office این بحث میشه که شما فکر کنید که درایور سون به ویستا نمیخوره یا برعکس

شما اگر درایور رو از application جدا کنید و به تنهایی نصب کنید خواهید دید که نصب میشه

دکتر !!

اون برنامه که تو نصب می کنی مثل dell webcam center اسمش درایور نیست اون برنامه جداگانه که روی وب کم شما ارائه شده تا شما بتونی استفاده کنید وگرنه هیچ وقت نمی یومدن سی دی درایور جدا بدن برنامه وب کم جدا !!

اون بلوتوث 3 تومانی برنامه bluesoeil برنامه استفاده کردن بلوتوث وگرنه همون بلوتوث 3 تومانی به 4 تا فایل inf نصب میشه

هنوز فرق برنامه و راه انداز نمیو دون اومده اینجا بحث می کته !!

برو اول فرق این 2تارو خوب یاد بگیر که هرکدوم چه وظیفه دارند بعدا بی راجع تفاوت هاشون بحث کن
    مهندس جون اگه پست با عجله نمی خوندی می فهمیدی که اینو من به زبان ساده می خواستم به شما حالی کنم که بدبختانه مشکله اگه ازت سوالی کردم خواستم مطمئن شم که شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •