تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 56

نام تاپيک: مشکلات متعدد با سیستم جدید

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

سلام
    منظورم همین بایوسی هست که الآن تو سیستم جاری هست ازش یه کپی بگیر بریز تو فلاپی که اگه اشتباه انجامش دادی راه برگشتی داشته باشی! بله این سرچ هم واسه بایوسه

پروفشنال Andaron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

راستش رو بخواهید نمی دونم اصلا بایوس رو باید از کجا پیدا کردن ؟ یه اطلاعات تکمیلی در مورد بایوس می خواستم

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

شما دو تا کار انجام بده بدین شرح :

1-اول با برنامه PRIME95 یک تست از سیستم بگیر ببین ارور میده یا نه و ضمنا حین انجام تست با برنامه HW MONITOR دمای سیستم را هم کنترل کن

2-یک شات از برنامه CPU-Z از قسمت های پردازنده و همینطور تنظیمات رم برای من بذار چون به احتمال 100% رمهای شما داره در فرکانس 1333 کار می کنه که باید از درون بایاس اصلاحشون کنی که اگر اینطور بود به شما می گم چیکار کنید

4. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

فکر کنم باید بایوست رو آپدیت کنی چون ورژن فعلی (F3) ماله 8 ماه پیشه .با توجه به اینکه استپینگ cpu شما جدیده حداقل باید ورژن بایوست F5 باشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به چند روش میشه بایوس مادربوردت رو آپدیت کنی راحت ترین روش استفاده از برنامه bios@ هست

دانلود :
    کد:
    بعد باید جدیدترین فایل بایوست رو بگیری

GA-P55-UD3P (rev. 1.0)
    کد:
    که چهار ورژن جدید برای مدل مادربورد شما اومده که آخریش بتا هست.

بعد از نصب توی برنامه update bios from file رو بزن و آدرس فایلی که دانلود کردی بهش میدی اگه آخرین ورژن رو دانلود کرده باشی باید اسم فایل p55ud3p.f8c با حجم 2mb باشه

تایمینگ رمت برای 1600mhz هست در حالی که الان روی 1333mhz گذاشته شده!

7. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من طبق گفته شما بایوس مادربرد رو ارتقاع دادم به همون نسخه f8 ولی هیچ فرقی نکر د حتی شایم باورتان نشود یه کمی هم افت داشت اگر اشتباه نکنم.

[
    تایمینگ رمت برای 1600mhz هست در حالی که الان روی 1333mhz گذاشته شده![/QUOTE]]

برای این که تایمینگ رم رو روی 1600 بزار م باید چه کار کنم چون که رم های که من خریدم 1600 هستش .
    والان دارند در باس 1333 کار می کنند
    اگر اشتباه نکنم برای همین دلیل است که کامپیوتر من بسیار هنگ می ککند.
    Last edited by Andaron; 19-04-2010 at 00:51.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

خوب بالاخره پیدا شد

ببین رم شما داره در فرکانس 1333 کار می کنه که طبیعی هست و شما باید ضریبش را تنظیم کنید تا در 1600 کار کنه البته اگر رم شما قابلیت اجرای در 1600 را داشته باشه یعنی فرکانس 1600 باشه

برای این کار برید در تنظیمات بایاس و قسمت تنظیمات پردازنده و رم

فقط باید مقدار پارامتر SD RAM MULTIPLIER را اصلاح کنید

مقدار کنونی این پارامتر الان باید 10:2 یا بعبارتی 5 باشه که در 133 که ضرب میشه بعبارتی فرکانس اصلی 667 را میده که وقتی در 2 ضرب میشه فرکانس رم DDR یعنی 1333 میرسه

پس مقدار SD RAM MULTIPLIER را از 5 بذارید روی 6 تا فرکانس رمها حدود 1598 فیکس بشه

10. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من چیز هایی که شما گفتید رواجرا کردم ولی نمی دونم همونها بودند یا نه ولی دفعه اول اینکارو کردم که دقیقا او رو گزاشتم روی 6 و فرکانس تو بایوس شد 800 ولی وقتی تو ویندوزو cpu z نگاه کردم این شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خود رفتم و تعدادی تنظیمات انجام دادم مانن اینکه همون 6 رو کردم 12 که فرکانس تو بایوس نوشته بود 1594 که فکر کردم شاید درست باشه همچنین همون جا که من اون عدد رو کردم 12 نوشته دقیقا 1600 یعنی دیگه رم من در فرکانس 1600 کار می کنه ولی وقتی اومدم تو ویندوز هیچ تغییری ملاحظه نکردم و همون مشکلات و رو داشتم مثل کندی بیش از حد بالا اومدن ویندوز
    اینم عکس ها از cpu z به نظر شما الان تنظیمات درسته

اینم بگم وقتی با یه قسمتی با نام فرکانس پی سی ای اکسپرس ور می رفتم دیگه ویندوز بالا نیومد یعنی گذاشتمش رو توربو نمی دونم چی که اول کامپیوتر روشن میشد ولی ویندوز بالا نیومد که اومدم تغیرات همون pci اکسپرس رو اوردم سر جاش

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

حالا دوستان من چیز هایی که شما گفتید رو انجام دادم ولی درست نشد خواهشا کمک کنید خیلی ضروری هستش آخه من این سیستمو 1800 آوردم و آدم دلش نمی خواد با همچین پولی حتی ویندوز 7 رو به راحتی بالا نیاره

دیگه مردم از بس پرسیدم ..

چرا اول ویندوز 7 که می خواد بیاد بالا چند تا صفحه کوچیک تقریبا سیاه باز می شن
    چرا موقعی که ویندوز بالا می یاد یه دفعه تصویر میره و بعد میا مانند موقعی که تازه کارت گرافیک نصب می کنی
    چرا سیستم هنگ می کنه
    چرا..................
    چرا ..............
    و هزار تا چرای دیگه با این مشکل دوستان کمک کنید

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

آقایان شما یه نگاهی به شات اول سی پی یو زد ایشون بندازید 860 باید رو فرکانس 2800 کار کنه ولی مال ایشون الان داره تقریبا 1200 کار میکنه میتونه مال این مسئله باشه؟؟؟؟؟؟ سی پی یو داره کم کاری میکنه به احتمال زیاد مشکل از اونه صد در صد تنظیمات سی پی یو بهم خورده نه؟؟
    Last edited by TREASURES; 24-04-2010 at 18:28.

اگه نباشه جاش خالی می مونه AMIRICE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من نمیفهمم چرا شات CPU ایشون اینجوری هست ..اگه CORE I7 860 هست چرا CPU Z یه قسمت زده I5 بعد پایین تر زده I7

من خودم تقریبا همین سیستمو دارم که تو امضام هست و سرعت بالا اومدن ویندوز 7 برای من چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه
    به نظر من هم مشکل از CPU هست شما به شات CPU من نگاه کنید بعد با مال ایشون مقایسه کنید

به نظرم Core Voltage باید از 0.912 ولت به 1.12 ولت تغییر کنه
    Last edited by AMIRICE; 24-04-2010 at 18:50.

14. این کاربر از AMIRICE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •