تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 161

نام تاپيک: یک لپ تاپ برای game تا سقف 2000$ دلار پیشنهاد میدید؟

داره خودمونی میشه Mohamad.r620's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

در خرید Acer Aspire 8942 شک نکن
    Processor : Intel® Core™ i7-820QM processor (8 MB L3 cache 1.73 GHz with Turbo Boost up to 3.06 GHz, DDR3 1333 MHz, 45 W
    Memory : Dual-channel DDR3 SDRAM support , Up to 8 GB of DDR3 1066 MHz memory, using two soDIMM modules
    Storage : 4X Blu-ray Disc™ Writer/DVD SuperMulti double-layer combo drive
    Display : 18.4" Full HD 1920 x 1080 pixel resolution, high-brightness (220-nit) Acer CineCrystal LED-backlit TFT LCD, 16:9 aspect ratio
    Graphics : ATI Mobility Radeon™ HD 5850 with up to 4901 MB of HyperMemory (1024 MB of dedicated DDR3 VRAM, up to 3067 MB of shared system memory)a

2. 4 کاربر از Mohamad.r620 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه BLACK_SUN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا وایسم

پيش فرض

در خرید Acer Aspire 8942 شک نکن
    Processor : Intel® Core™ i7-820QM processor (8 MB L3 cache 1.73 GHz with Turbo Boost up to 3.06 GHz, DDR3 1333 MHz, 45 W
    Memory : Dual-channel DDR3 SDRAM support , Up to 8 GB of DDR3 1066 MHz memory, using two soDIMM modules
    Storage : 4X Blu-ray Disc™ Writer/DVD SuperMulti double-layer combo drive
    Display : 18.4" Full HD 1920 x 1080 pixel resolution, high-brightness (220-nit) Acer CineCrystal LED-backlit TFT LCD, 16:9 aspect ratio
    Graphics : ATI Mobility Radeon™ HD 5850 with up to 4901 MB of HyperMemory (1024 MB of dedicated DDR3 VRAM, up to 3067 MB of shared system memory)a

راست مگی اجب چیزیه کارش درسته مرسی اما زیره 2000$ دلاره؟من بالاتر نمی تونم هزینه کنم

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا وایسم

پيش فرض

دوستان از این Acer Aspire 8942 بهتر هست؟خداییش خیلی عالیه

داره خودمونی میشه Mohamad.r620's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

راست مگی اجب چیزیه کارش درسته مرسی اما زیره 2000$ دلاره؟من بالاتر نمی تونم هزینه کنم
    خیالت راحت ، لپ تاپهای Acer قیمت بالایی ندارند , ولی اگه خدایی نکرده قیمتش بالای 2000$ بود میتونی مدل Aspire 8940G رو بگیری که فقط در CPU و کارت گرافیک یه خورده از این پایینتر هست . قیافشم دقیقا شبیه همینه
    مشخصات پردازشگر و کارت گرافیک Aspire 8940g :
    Processor : Intel® Core Intel Core i7 processor with up to 8 MB L2 cache
    Graphics : NVIDIA® GeForce GTS 250M with up to 2815* MB of TurboCache (1024 MB of dedicated DDR3 VRAM, up to 1791 MB of shared system memory

داره خودمونی میشه iman_yakoza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوبه ولی فک نمی کنم باهاش بشه بازی کرد(یعنی میشه ولی عمر دستگاه کمتر از 1 سال میشه)
    باید با لپ تاپ های مخصوص گیم بازی کرد

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا وایسم

پيش فرض

خوبه ولی فک نمی کنم باهاش بشه بازی کرد(یعنی میشه ولی عمر دستگاه کمتر از 1 سال میشه)
    باید با لپ تاپ های مخصوص گیم بازی کرد
    iman جان acer 8940 ,acer 8942 هر دو برای بازی هستن و لپ تاپ game هستن و مطمئا باش مشکلی براش پیش نمیاد.

یالت راحت ، لپ تاپهای Acer قیمت بالایی ندارند , ولی اگه خدایی نکرده قیمتش بالای 2000$ بود میتونی مدل Aspire 8940G رو بگیری که فقط در CPU و کارت گرافیک یه خورده از این پایینتر هست . قیافشم دقیقا شبیه همینه
    مشخصات پردازشگر و کارت گرافیک Aspire 8940g :
    Processor : Intel® Core Intel Core i7 processor with up to 8 MB L2 cache
    Graphics : NVIDIA® GeForce GTS 250M with up to 2815* MB of TurboCache (1024 MB of dedicated DDR3 VRAM, up to 1791 MB of shared system memory

mohamad جان acer 8940g قیمتش 1400$ دلار هستش و قیمت مناسبی داره اما گرافیکش ضعیفه! من میخوام کمتر از GTX 260 invidia نباشه از نظره قدرت و فکر کنم این acer 8942 بهترینه فعلا

8. این کاربر از BLACK_SUN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ASUS POWER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام از خارج از کشور لپ تاپ رو بگیرم.حق با شماس pc قویتره اما من میخوام لپ تاپ بگیرم.
    دوستان بقیر از این سایت که ن گذاشتم اگه میشه شمام اگه لپ تاپی میشناسید که از این لپتاپ ها قویتر و به قیمت حد اکثر 2000$ باشه رو پیشنهاد بدید
    خب اگه قضیه اینه برو سراغ alienware اونم M15x ، اینچ 17 هم زیادی سنگینه هم گرون (اگه بخوای خوبشو بگیری به 17 نمیرسه 2000$ ) . سراغ برندای غیر معروف و ارزون مثل Acer نرو که بعدا پشیمون می شی و همیشه یادت باشه هیچ ارزونی ای بی حکمت نیست ( بعدا به خاطر کیفیت پایین قطعات یه پات تعویض گاهه یه پایتم خونه و اون اختلاف قیمت زیاد اولیه با برندای معروف رو به زور می گیرن ازت )

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا وایسم

پيش فرض

خب اگه قضیه اینه برو سراغ alienware اونم M15x ، اینچ 17 هم زیادی سنگینه هم گرون (اگه بخوای خوبشو بگیری به 17 نمیرسه 2000$ ) . سراغ برندای غیر معروف و ارزون مثل Acer نرو که بعدا پشیمون می شی و همیشه یادت باشه هیچ ارزونی ای بی حکمت نیست ( بعدا به خاطر کیفیت پایین قطعات یه پات تعویض گاهه یه پایتم خونه و اون اختلاف قیمت زیاد اولیه با برندای معروف رو به زور می گیرن ازت ) ________
    alienware رو نگاه کردم ولی cpu core i7 نداشتن و RAM 4GB به صورت (MAX) یعنی به اصطلاح حد اکثر 4GB داشتن و این برام مشکل ساز هستش.من از هیچ برندی تعریف نمیکنم بدونه دلیل اما acer برنده بدی نیست وگرنه DELL رو پاین نمیکشید و به رده ی 2 دنیا در فروش نمی رسید اما نظر شما محترمه دوسته خوبم مرسی

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا وایسم

پيش فرض

به نظر شما کدومش بهتره؟
    core i7 یا core i5؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

خب اگه قضیه اینه برو سراغ alienware اونم M15x ، اینچ 17 هم زیادی سنگینه هم گرون (اگه بخوای خوبشو بگیری به 17 نمیرسه 2000$ ) . سراغ برندای غیر معروف و ارزون مثل Acer نرو که بعدا پشیمون می شی و همیشه یادت باشه هیچ ارزونی ای بی حکمت نیست ( بعدا به خاطر کیفیت پایین قطعات یه پات تعویض گاهه یه پایتم خونه و اون اختلاف قیمت زیاد اولیه با برندای معروف رو به زور می گیرن ازت )
    بازم بوی حرفای تعصبی میاد
    عزیزان اگر ایسر بد بود مقام دوم فروش رو نداشت. من با این ضرب المثل که ذکر کردین مخالف نیستم اما تایید میکنم که:
    ایسر = پول معقول در برابر سخت افزاری بهتر و بالاتر نسبت به برند های دیگر(در همان قیمت)
    الان ایسر با گارانتی اصلی ****** ارقام فروش میره پس جای نگرانی نیست.
    با تشکر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •