تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 89

نام تاپيک: چری a15

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

یادم فت

من چند روز پیش دو تا تریلی پر از چری A15 دیدم از طرف مشهد می امدند

نمایندگی چری کجاست

راستی پژو405 بهتره یا چری

پروفشنال mehdi-2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    I R A N--E S F A H A N

پيش فرض

دلت اومد پژو 405 را با چری مقایسه کنی؟ اخه ماشین قدرتمند فرانسوی چی کار داره به کپی چینی با اون قدرت کم؟

3. این کاربر از mehdi-2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

راستی پژو405 بهتره یا چری
    تو کاغذ چری 100%
    اما تو عمل 405
    از لحاز موتور که چری اصلا حرفی برا گفتن نداره مقابل 405
    امکانات چری رو میشه تو SLX پیدا کرد 1200 اختلاف ارزش اونو نداره که ادم پولشو به این ماشین بده(چری)

داره خودمونی میشه mania2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

[quote=d33193;4385607]یادم فت

من چند روز پیش دو تا تریلی پر از چری A15 دیدم از طرف مشهد می امدند

نمایندگی چری کجاست

راستی پژو405 بهتره یا چری[/quo

سلام 405 های جدید مفت آنها هم گران هست مخصوصا کار خانه مشهد حالت بهم می خوره از هر چه
    ماشین من پارس سال دارم که دوهفته پیش تحویل گرفتم تا حالا 185 هزار خر جش کردم اول که درهایش
    بسته نمی شود بعد هم اشکال در موتور و سیستم برق می خواهم بفروشم چری بخرم چرا ما
    ایرانیان نمی خواهیم ریسک کنیم چری درسته چینی هست ولی چین فعلا برای رقابت در بازار اروپا داره
    جنس درجه یک برای خودروهایش استفاده می کنه این پژو مثلا فرانسوی هست ولی اکثر قطعات آن
    ایرانی و جنس درجه دوی چین هست به گقته خود نمایندگی

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در ضمن یکی از دوستان گفته بود عقب چری خیلی زشته می خواهم بگم یک نگاه بکن عقب تندر90 ببین کدام بهتر هست
    اکثر مردم از عقب طراحی عقب تندر نا راضی هستند ولی قبول دارم موتورش خوبه ولی قبول کن تندر اصلا کلاس نداره
    خیلی همه گیرشده درردیف پراید و سپند مردم به آن نگاه می کنند قرار بود قیمت آن زیر ده میلیون باشه که الکی گران شد

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

در ضمن یکی از دوستان گفته بود عقب چری خیلی زشته می خواهم بگم یک نگاه بکن عقب تندر90 ببین کدام بهتر هست
    اکثر مردم از عقب طراحی عقب تندر نا راضی هستند ولی قبول دارم موتورش خوبه ولی قبول کن تندر اصلا کلاس نداره
    خیلی همه گیرشده درردیف پراید و سپند مردم به آن نگاه می کنند قرار بود قیمت آن زیر ده میلیون باشه که الکی گران شد
    ببین دوست من قصد کل کل ندارم اگه بخوای بحث کنی بیا پیغام بده شخصی صحبت کنیم اما بذار یه چیزایی رو بهت بگم میدونم که قبول نمیکنی چون به غیر از دوستان این بار دهمه که میگم چری ماشینه نیست که بهش پول داد شما از روی کاغذ صحبت میکنی. ماشینه چینی رو با ماشینه فرانسه مقایسه میکنند....؟؟؟؟!!!!!!!!! فکر میکنید تندر رو بلد نبودن خوب طراحیش بکنن!!!؟ من با نظر شما کاری ندارم نظر هرکس مهترمه اگه شما چری رو نخری کی میخواد بخره؟!!!!! به هر حال نمیتونی اسم یه ماشینی رو بدون دلیل خراب کنی اگه به دقت فکر میکردین میفهمیدین که اگه تندر 8 میلیون بود اون وقت باید سایپا و ایران خودرو رو تعطیل میکردن چون دیگه هیچ محصولشون به بفروش نمیرفت والا با توجه به شرایط بازار اگر تندر مشکل قطعات نداشت تا 17 -18 میلیون هم ارزش داشت چون تقریبا تو رنج خودش بی رقیب هستش (زیر 15 تومن)
    حالا بابت شما متاسفم که ماشین اروپایی رو با یک ماشین 100% کپی ان هم ناشیانه و کم کیفیت و قدیمی....رو مقایسه میکنید.....

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ببخشید به ماکسیمای شما نه اشتباه گفتم تندر شما بد گفتم برو سوار شو خدا کند برات خوش رکاب باشه من همه ماشینهارا
    امتحان می کنم چری خوب درنیامد می فروشم حتی زیر قیمت یکی دیگه مثل شما اینقدر تعصب بی جا ندارم من را ببخش
    داداشی اگر تو را ناراحت کردم گوربابای فرانسه و چین درودبر سمند ملی خودمان

پروفشنال mehdi-2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    I R A N--E S F A H A N

پيش فرض

دوست عزیزفرشاد حرفش کاملا درسته.ضمنا بهتره اگه میخواین جواب بدین و بحث کنین احترام سایر دوستان راهم رعایت کنید.
    نظر من اینه که تو کشور ما ودر بین خودروهای ساخت داخل که زیر 20میلیون قیمت دارن تندر از لحاظ قدرت و جاداری کاملا سره. تو سرعت هم تقریبا با برترین ها برابری میکنه.ضمنا درمورد 405 هم کی گفته مفت نمی ارزه؟ یکی از اقوام ما هفته پیش یه صفرش را تحویل گرفته خیلیم خوبه وازش راضیه.یعنی هر چه باشه به چری شرف داره.

10. 2 کاربر از mehdi-2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

وای خدایا فکر می کردم اینجا میشه واقعا بحث در مورد خودرو کرد و به یک نظر واحد برسیم ولی نمی دانستم دوستان
    روی ماشین بابا هاشان خیلی تعصب دارند الهی مبارکتان باشه ولی من واقعا خجالت میکشم سوار تندر شم بازم چری
    چشم پرکن هست اگر هم وقت کردید یک قسمت از تندر عزیزتان را اوراق کنید و متوجه می شوید لوازم آن ساخت کجاست
    خوش باشید دوستان بزرگوار من

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ببین دوست من قصد کل کل ندارم اگه بخوای بحث کنی بیا پیغام بده شخصی صحبت کنیم اما بذار یه چیزایی رو بهت بگم میدونم که قبول نمیکنی چون به غیر از دوستان این بار دهمه که میگم چری ماشینه نیست که بهش پول داد شما از روی کاغذ صحبت میکنی. ماشینه چینی رو با ماشینه فرانسه مقایسه میکنند....؟؟؟؟!!!!!!!!! فکر میکنید تندر رو بلد نبودن خوب طراحیش بکنن!!!؟ من با نظر شما کاری ندارم نظر هرکس مهترمه اگه شما چری رو نخری کی میخواد بخره؟!!!!! به هر حال نمیتونی اسم یه ماشینی رو بدون دلیل خراب کنی اگه به دقت فکر میکردین میفهمیدین که اگه تندر 8 میلیون بود اون وقت باید سایپا و ایران خودرو رو تعطیل میکردن چون دیگه هیچ محصولشون به بفروش نمیرفت والا با توجه به شرایط بازار اگر تندر مشکل قطعات نداشت تا 17 -18 میلیون هم ارزش داشت چون تقریبا تو رنج خودش بی رقیب هستش (زیر 15 تومن)
    حالا بابت شما متاسفم که ماشین اروپایی رو با یک ماشین 100% کپی ان هم ناشیانه و کم کیفیت و قدیمی....رو مقایسه میکنید.....

ببین دوست بزرگوار من ما هر چه میکشیم از همین حسی که داریم اروپایی ها برتر از ما هستند همین
    خودروی مثلا اروپایی شما آخه پسر خوب اروپا ما را تحریم کرده بقول خودت مشکل لوازم یدکی داره حالا
    آدم خوشش میاد ماشینی سوار شه در آینده مشکل داره حالا ای کاش قیافه داشت من تا چند وقت
    پیش یکی از همین تندر ها را داشتم همه حرفی در باره اش می زدند زیر قیمت فروختم آن را.. من و شما
    پسر خاله شرکت های اروپایی نیستم از آنها حمایت کنیم اروپایی ها معمولا آشغال ترین جنس هایشان
    را می فرستند برای کشور های جهان سوم حالا منه بدبخت آمدم از ماشین های اروپایی حمایت می کنم
    ای خدا ما به کجا می خواهیم برسیم غزیزم تو تندر داری دلیل نمیشه بگی فقط ماشین تو خوبه کسی
    ازت سئوال می کنه بدون تعصب جواب بده بله چری هم عیب داره ولی قیمت آن مناسبه این دوازده سیزده
    این روزها پولی نیست که نگران باشیم ممکنه ماشین خوبی نباشه بزودی شاهد خواهی بود همه گیر میشه
    گلم اینقدر هم خوب نیست آدم زود عصبانی شه عزیز مردانه بیا بحث کن داداشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •