تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: مشكل در خصوص پژو v8 206 Sd

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

اگر منظورتون تیپ 6 هست که اتوماتیکه به خاطر اینه که جعبه دندش فول اتوماته و فرقی که با ماشین دنده ای دارن اینه که دنده 1 و 2 در این مدل ها شتاب برابر با تیپ 2 ندارن ولی دنده 4 و 5 تیپ 2 نمی تونه سرعتی معادل تیپ 6 در همون 2 دنده ایجاد کنه برای معکوس هم که معلومه دیگه چون دنده 1 و 2 ضعیفه قدرت معکوس زدن مثل 206 تیپ 2 رو نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

تا کارت طلایی داره ماشین هر طوریش شد ماشین ببر نمایندگی

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

سرویس اولیه ماشین تا هم تا 5000 هست قبل از 5000 همه مشکلای ماشین رو بنویس اوکی بشه

داره خودمونی میشه hacker021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

آقا اينا درسته . مال خود ما هم اين طوري بود به طوري كه تو سر بالايي هاي خيلي با شيب كم بايد با دنده يك اونم به زور بريم. و لي حدود 400 300 كيلومتر كه ميري درست ميشه.

اينم بگم آب بنديشم مهمه.بايد در حدود 400 كيلومتر بيشتر از 80 كيلومتر نري به هيچ وجه.
    بعد از 400 كيلومتر بيافتيد تو جون بزرگراه ها و اوتوبان ها و هر چقدر ميتونيد گاز بديد و سرعت برين.
    چون هر طور به ماشين تو اين دوران يعني 400 كيلومتر تا 2000 كيلومتر هر طوري عادت بدين همون طور عادت ميكنه.
    ماشين ما قبل از 400 كيلومتر زور نداشت.بعد از اين كه انداختيم تو اوتوبان شهيد كسايي تبريز ماشين انگار يه زوري پيدا كرد.
    اينم بگم اگه ماشينتون گازسوز هست تو دوران آب بندي تا 2000 كيلومتر از گاز استفاده نكنيد و فقط با بنزين كار كنيد.

حالا اگه بازم چيزي يادم اومد مينويسم.

4. 2 کاربر از hacker021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام منم 206 V8 تازه از نمایندگی خریدم احساس میکنم موقعی که دنده عوض میکنم ماشین تقه می خوره به یکی دوتا نمایندگیها نشون دادم یا میگن تقه نداره یا هم میگن اینا اینطوری میشه خواهشا" کمکم کنید

داره خودمونی میشه kING ANSHAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    AHVAZ

پيش فرض

سلام دوستان.من امروز یه وی8فول اپشن گرفتم.الان56تارفتم باش انگار 2و3زورنداره ویچیزه دیگه اینکه اصلا گازه ماشین جواب نمیده.منظورم اینکه خیلی طول میکشه تا به فشاره پای شما واکنش نشون بده.کسی میتونه راهنمایم کنه چکارکنم.من قبلاپراید داشتم واصلا از206چیزی نمیدونم.میشه بگید چکارای رو باید انجام بدئم؟مخصوصااینکه باید برم مسافرت.این به ماشین صدمه نمیزنه؟ممنون اگه کمکی بکنید

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان.من امروز یه وی8فول اپشن گرفتم.الان56تارفتم باش انگار 2و3زورنداره ویچیزه دیگه اینکه اصلا گازه ماشین جواب نمیده.منظورم اینکه خیلی طول میکشه تا به فشاره پای شما واکنش نشون بده.کسی میتونه راهنمایم کنه چکارکنم.من قبلاپراید داشتم واصلا از206چیزی نمیدونم.میشه بگید چکارای رو باید انجام بدئم؟مخصوصااینکه باید برم مسافرت.این به ماشین صدمه نمیزنه؟ممنون اگه کمکی بکنید

سلام.
    دوست من تو این تاپیک مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنن چون بحث های 206 اونجا خیلی گرمه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •