تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: Nokia N86 هیاهو برای هیچ

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

محمد رضا جان... عزیز من این مطلبو ننوشتم ! منبع رو هم پایینش گزاشتم که دیگه این حرف و حدیث ها نباشه

اما شاید جای جواب دادن به سوالت اینجا نباشه که چرا به نوکیا علاقه ای ندارم یا باهاش مخالفت میکنم ...

خوب شاید اولین دلیلش همون مبحثی باشه که کار خودشو از کار فنی به بحث های غیر انسانی کشیده این 1 ...

2 مین دلیل شاید این باشه چون رشتم یه جوری هستش که بیشتر از اینکه به جزئیات نگاه کنم به سیاست های کلی یک برند نگاه میکنم که چقد انسان دوستانه عمل میکنه .. و یا چقد به فکر جیب مشتری هستش و سیاست هاش با رضایت مشتری هاش همراهه ..

این که به عنوان یک کسیکه موبایل رو دوست دارم اگه طرف برندی که فکر میکنم بیشترین رضایت مشتری و بهترین اجناس رو وارد بازار میکنه و سییاست هایی هم که در پی میگیره انسان دوستانه هستش مثل کمک به اب و هوا یا محیط زیست یا بیماران قلبی و غیره ... و هم حرفه ای خوب کار میکنه نگیرم به نظرم هم در حق اون شرکت ظلم کردم که داره بهترینو ارائه میده و هم در حق مشتری ! ... سعی میکنم جانب طرفیو بگیریم که هم رضایت مشتری رو در بر داشته باشه و هم شرکتی باشه که سیاست هاش برای جلب رضایت انسان ها باشه نه فقط درامد زایی اونم از هر طریقی چه جنس های بی کیفیت چه دستگاه شنود و چه اجناس قلابی که تحت لیسانس خودش زده میشه با این حالم اگه گوشی بهتری بزنه برای اینکه مشتری میخواد پول بده بازم ازش حمایت میکنم ولی هنوز چنین گوشی رو ندیدم که جای حمایت داشته باشه و یا اینکه واقعا خودت این یکی دو ساله به نظرت از لحاظ فنی خوب عمل کرده ؟ من که گوشی های خوبی ازش نمیبینم البته نظر شخصی نیست و حتی خیلی از ریویو نویس ها و فیلمها و غیره به این امر واقفند و اعتراف میکنند

و اما یک صحبت دیگه کردید که چرا n86 رو میکوبونم و این جوری لهش میکنم اولا بنده نکردم و همیشه n86 رو در کنار 8510 قرار دادم دوما به نظرم بهتره به جای کلی گویی عزیز ... بگید این قسمت که در اینجای ریویو نوشته شده به فلان دلیل درست نیست و از روی تعصب هستش و یا هدف خراب کردن بوده ... اگه پیدا کردید در خدمتم چون من هم تقریبا با بیشتر این ریویو موافقم
    Last edited by pulp_152; 14-09-2009 at 02:54.

2. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamadreza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمینم آسمون پامم رو ابراس

1

من ان 86 ندارم پس زیاد نمیتونم اظهار نظر کنم و به صحبت های دیگر دوستان تکیه میکنم!!!
    اولیش بحث دوربین که هنوز من نمیدونم ان 86 بهتره یا i8510 هر کسی یه چیزی میگه!!!
    اما میدونم که دوربین ان 86 ولی اینقدرها هم بد نیست!!!
    در ضمن من به عقیده های شما احترام میزارم اما من در کل طرفدار برند خاصی نیستم و همیشه طرفدار برندی هستم که بهترین گوشیو با بهترین امکانات و با کمترین هزینه برای خرید بزنه!!!
    ولی داداش گلم یه خرده تیتری که زدی جالب نیست...
    هیاهو برای هیچ خوب نیست چون این اولین گوشی نوکیا با 8 مگا پیکسل بوده و جا برای پیشرفت داره البته برای طرفداران برند نوکیا که خیلی جالب و هیجان انگیز بوده!!!
    البته سامسونگ توی این چند وقته همیشه اولین بوده مثه اولین گوشی WM با دوربین 5 یا اولین گوشی با دوربین 8 و اولین فول تاچ با دوربین 8 ولی خداییش بگو تا الان چند تا از این گوشی هاش رکورد شکسته؟؟؟
    در حالی که زمانی که نوکیا اولین سیمبین با دوربین 5 رو زد کل جهان رو ترکوند...!!!(ان 95)
    بازم میگم من طرفداری از برند خاصی نمیکنم اما از اینم که سامسونگ داره کم کم میاد و روی نوکیا رو کم میکنه خوشحالم و اینطوری هم تکنولوژی بهتری خواهیم داشت هم گوشی هایی با قیمت های مناسبتر و کارایی بیشتر!!!
    سبز باشی...!!!

4. این کاربر از mohamadreza666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

دادادش این تیترو ایشون نزده ریویو نویس رایت ایج ( آرش) اینو واسش انتخاب کرده........

6. این کاربر از Ali_BlueBoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان گویا قیمت ان86 و 8510 هم تقریبن برابر شده پس به نظره من الان تنها سلیقه ی خریدار میتونه یکی از این دو گوشی را انتخاب کنه.
    من اگه باشم ان86 را به دلیل سی پیو قویتر و باطریه قویتر همچنین فرستنده ی اف ام انتخاب میکنم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •