تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 63

نام تاپيک: کلوپ 6700 کلاسیک

پروفشنال AMIR_EVILPRINCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    آمل - مازندران

پيش فرض

طبق اون آموزشی که در بالا بود عمل کردی؟

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بله اما نشد
    میگن با برنامه جف میشه اما بلد نیستم متاسفانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه coralisland_17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مازندران - بهشهر

پيش فرض نوکیا 6700

دوستان من این گوشی رو یک هفته ای میشه برای پدرم خریدم ولی داخل جعبه آن سی دی نصب نبود و به فروشنده گفتم میگه بدون سی دی هست و اتو میشناسه وقتی نصب کردم فقط رم رو شناخت و خود گوشی رو نشناخت و احتیاج به سی دی داره ...حالاهم نمیتونم با برنامه پس سی استدیو کار کنم ؟؟؟چه کار کنم؟؟؟؟
    2- وقتی عکسی رو برای یک شماره تماس گسرنده انتخاب میکنم فقط پایین عکس نشون داده میشه(مثلا ازیک عکس کامل فقط پا دیده میشه)مگر اینکه عکس قدی گرفته شده باشه تا بتونه نشون بده....باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

سلام دوست عزيز. بله جديدا نوكيا تو پك گوش ها سي دي نمي زاره ولي بهت بگم نگران نباش! برنامه پي سي سوييت داخل مموري گوشي كپي شده ورژن 7.1 و مي توني تو هاردت كپيش كني و نصبش كني!!!

راستي با كد ستاره مربع چهارتا صفر مربع نگاه كن ببين ورژن فريم وير گوشيت چنده. مال من آخرينو بروزشده شدس كه 7.9 هستش. مال تو چنده؟

راستي دو سه تا سوال داشتم. اول اينكه بعد اينكه برنامه پي سي سويت رو نصب كردي ببين اس ام اس ها و دفتر تلفنت رو كه فارسي هستن محتوياتشو با فونت درست تو كامپوتر نشون مي ده يا نه! مال من كه نشون نمي ده مجبور شدم كه پي سي سويت رو دوباره نصب كنم و زبانشو عربي انتخاب كنم تا نشون بده .. حتما جواب بدي

مورد دوم اينكه گوشيت فارسي داره يا نه من با گارانتي اصلي گرفتم هم فارسي داره هم صفحه كليدش فونت كامل فارسي رو داره آخه گوشي هاي متفرقه فقط عربي دارن.

مورد سوم: موقع نقطه گذاري در آخر اس ام اس هاي فارسي يا علامت تعجب اين علامت هارو به ابتداي سطر مياره نشون مي ده البته موقع فرستادن در گوشي مردم درست نشون مي ده ولي تو گوشي خودت كه تو پوشه فرستاده شده ها قرار مي گيره نقطه و اين علائم رو بجز علامت سوال مياره اول سطر همچنين تو اينباكس هم اين مشكل رو دارم. ببين مال تو هم اينجوريه يا نه؟

اين چهارتا سوال رو كامل و به تفضيل برام جواب بده

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مازندران - بهشهر

پيش فرض

2- وقتی عکسی رو برای یک شماره تماس گسرنده انتخاب میکنم فقط پایین عکس نشون داده میشه(مثلا ازیک عکس کامل فقط پا دیده میشه)مگر اینکه عکس قدی گرفته شده باشه تا بتونه نشون بده....باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جواب این چطورشد؟؟؟

پروفشنال .SA33D.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

جواب این چطورشد؟؟؟

باید رزولشن عکس رو کم کنی چون گوشی بصورت پیش فرض از تمام سایز عکس استفاده میکنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

عكس رو كه با دورين گوشي مي گيري و واسه دفترتلفن ميزاري خودش يه قسمت عكس رو برميداره. بهتر بگم بايد رزوليشن عكست با سايز عكسي كه قبول مي كنه واسه دفتر تلفن همخوني داشته باشه. جواب سوالات من چي شد پس؟

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مازندران - بهشهر

پيش فرض

-- من وقتی گرفتم فارسی رو برام نصب کرده بود و روی صفحه آن هم فارسی هست نه عربی کلا تنظیمات همه فارسیه....
    -- موقع نوشتن پیام هم مشکلی ندارم تمام علائم کنار متنم نوشته میشه....
    -- من داخل مموری برنامه پی سی رو پیدانکردم فقط پوشه های زیر داخل مموری هست بعلاوه فایل qf که کنار آن آیکن علامت سوال داره :اسم پوشه ها :: تصاویر ،کلیپ های تصویری ،GPS ,Cities
    که داخل Cities پوشه زیر هست :diskcache

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

دوست من داخل مموري نه داخل هيچ پوشه ديگه (تو ريشه مموري) فايل pcsuite.exe هستش كه علامت سوال بغلشه اونو بايد تو هاردت كپي و نصب كني. تو مموري ما كه هست اگه پيدا نكردي از يكي كه داره برو بگير
    در ضمن موقع نوشت پيامك عرض نكردم موقع دريافتش يا بعد فرستادن در پوشه فرستاده شده ها علائم رو به اول سطر مياره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

7 گوشي 6700 و مشكل فريم ويري اون

سلام بتازگي يك 6700 با گارانتي اصل خريدم كه هم فريم وير فارسي داره و هم صفحه كليدش فارسيه.
    مشكلي كه من با اين گوشي دارم اينه كه موقع دريافت پيامك فارسي. علائم آخر متن (مثل نقطه يا علامت دونقطه يا تعجب يا سوال) رو به اول سطر آخر منتقل مي كنه. البته وقتي به قسمت ويرايش پيام مي ري همه چي رو درست نشون مي ده. ورژن فريم ويرش 7.9 هستش
    چه بايد كرد؟ رفتم تو اينترنت و گوشي رو وصل كردم تا آپ ديتش كنم متاسفانه ورژن جديدي وجود ندارد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •