تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 89

نام تاپيک: led 46'' b6000 یا samsung 46'' b750

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوست عزیز مبارکت باشه این تولید نشدن 40 اینچی مدل B750 هم که فروشنده به شما گفته یکی دیگه از اون حرفای عجیب و غریبه فروشنده های ایرانی برای اینکه مشتری از دستشون در نره بوده ولی به هر حال مبارکتون باشه در مورد کیفیت صدا هم مشکل اصلی این پنل وجود صدای باس ضعیف در مقایسه با استانداردهای رایج سایر تلویزیونها هست وگرنه در کل صداش از حد متوسط بهتر هست.

2. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من روز پنجشنبه دیگه تصمیم خودمو گرفتمو و واسه خرید رفتم نمایندگی سامسونگ ، با توجه به راهنمایی خیلی خیلی مفید شما دیگه 46''b750 رو برای خرید انخاب کردم ، داخل مغازه که رفتم ، یه نمونه b750 به دیوار زده بود ، ولی مشکل اینجا بود که 40 اینچ بود ، من 46 میخواستم ، از صاحب مغازه پرسیدم ، گفت مدل های b750 کلا چه 40 و چه 46 اینچ دیگه تولید نمیشه ، وهیچ جایی دیگه فرستاده نمیشه ، خلاصه ما که تصمیم داشتیم بین b750 و b6000 یکی رو انخاب کنیم ، بالاخره led 46''b6000 رو خریدم ، قیمتش هم بدون میز واسم 3080000 ( سه میلیون و هشتاد هزار تومن ) درآومد ، با میزش شد3330000 ( سه میلیون و سی صد و سی هزا ر تومن ) ، الانم از کیفیتش خیلی راضی هستم ، به شما عزیزان میگم اگه رو این tv شک دارید اصلا تردید نکنید ، Tv عالی هست . یه جاهایی خونده بودم که میگفتن چون خیلی نازکه صداش بده ، که اصلا این طور نیست ، صداش هم کیفیت داره و هم با تصویر سازگاره .مشکی رو خوب نشون میده ، تو تصاویر سریع هم عالی عمل میکنه ، از شما عزیزان خیلی ممنونم ، خیلی بهم کمک کردید .
    موفق باشید.
    دوست عزیز مبارکت باشه ,

متاسفانه b6000 پسرفت داشته نسبت به b750 نه پیشرفت , مطمن باش سایت و ریو های cnet.com کاملا معتبر هست و نقل قول های مهدی از این سایت معتبر هست . و حرف شخصی نیست . این سایت کاملا زیر رو تلویزیون رو به قول معروف در میاره و مقایسه میکنه حتی پیچ ها .

قیمت این سری ظاهرا کم شده از نمایندگی خریدین درسته ؟ b750 رو چند می گفت ؟ 40 هر دو چند قیمت بودن ؟

made in samsung ya korea ya malezia چی خورده پشت تی وی ?
    Last edited by Ami R 940; 14-08-2009 at 10:08.

4. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آقا مبارکه
    بالاخره یکی پیدا شد ازخودگذشتگی کنه و tv رو بخره ولی دمت گرم تجربه هاتو در اختیار بقیه هم بذار.
    باورکنین هزارتا آمار از سایتهای مختلف مثل از نزدیک امتحان کردن این تلوزیونها نیست بخصوص با
    وضع پخش کننده های پیشرفته ای مانند کانالهای آنالوگ ما. منم میخوام 46 بخرم و دیروز نمایندگی
    سامسونگ بودم و همونطور که adidas گفت مدل B750 رو میگن کارخونه فعلا نداره و فقط LED
    تو 46 ها سر بود ولی صداش تا آخرهم باز خوب نبود ولی فروشنده خیلی تعریف میکرد خلاصه ماهم
    گیج شدیم.راستی این مدل 7000 که حافظه هم داره بعدآ حافظش درد سر نمیشه از نظر خراب شدن و
    کلآ دویست هزار تومن اختلاف ارزش داره یا نه

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

دوست عزیز مبارکت باشه این تولید نشدن 40 اینچی مدل B750 هم که فروشنده به شما گفته یکی دیگه از اون حرفای عجیب و غریبه فروشنده های ایرانی برای اینکه مشتری از دستشون در نره بوده ولی به هر حال مبارکتون باشه در مورد کیفیت صدا هم مشکل اصلی این پنل وجود صدای باس ضعیف در مقایسه با استانداردهای رایج سایر تلویزیونها هست وگرنه در کل صداش از حد متوسط بهتر هست.
    نه مهدی خان متاسفانه سیاست سامسونگ برای فروش بیشتر led هاش b750 تولید نمیکنه .و هر چی b750 هست برای قبلا و اونایی هست که پشت ویترین مونده .

داره خودمونی میشه adidas 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز ، آقای ali_speed ، درسته قیمتش با سینما همینه ، ببین آقا کیفیت صداش در حد متوسطه ، اگه بتونی واسش سینما خانگی بگیری خیلی عالیه ، تو تصاویر سریع مثل فوتبال زیاد خوب عمل نمیکنه ، ولی اینو بهت بگم کیفیتش واقعا عالیه ، کنتراستش عالیه ، من با دیدن کیفیتش دیگه مشکل تصاویر سریع از ذهنم پاک شده ، تصاویر آنالوگ ایران رو هم خوب نشون میده ، خلاصه من که راضیم .

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اقا سعید طبق گفته فروشنده به من اینکه میگفت 200 تومن ارزششو نداره به خاطره داشتن یه حافظه ، اما من بازم نمیدونم ، شاید فروشنده بخاطره فروش b6000 اینو گفته باشه ، به هر حال تصمیم با خودته . راستی اینو بدون b7000 تو تصاویر سریع 240 hz هست ، اما b6000 تو تصاویر سریع 100hz هست .
    موفق باشی.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    راستی بزارید بخاطر اشتباهی که تو نوشته قبلی کردم ازتون عذر خواهی کنم . بجای b750 نوشتم b7000 .بازم شرمنده .
    می خوام واسه این tv که خریدم یه dvd player بگیرم. از خیلی ها شنیدم که میگن اگه دی وی دی پلیر میخوای بگیری بهتره همون مارک tv که داری بخری ، اما باز نمی دونم .ممنون میشم در این باره منو مثل همیشه راهنمایی کنید .

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام
    الان شما B7000 خریدی؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نه ، b6000 خریدم .

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

مبارکت باشه دوست عزیز فقط یک نکته من چند جا میخوندم که این پنل در بعضی موارد موقع نمایش فیلمهای سینمایی به خصوص زمانی که سورس شما یک دی وی دی با کیفیت باشه ممکنه به علت سازگار نبودن رفرش ریت پنل با فریم ریت فیلم حالت مصنوعی در نمایش فیلم ایجاد کنه که علتش Overscan کردن پنل هست به همین خاطر اگر با این مشکل مواجه شدی برو به این منو تو تنظیمات پنلت و تنظیمات رو به این شکل قرار بده تا مشکلت حل بشه.

برو توی Picture options submenu
    Film mode رو حاموش کن تا خاکستری بشه
    بقیه رو هم اینطوری تنظیم کن:
    Auto motion plus 120Hz: Custom
    Custom settings:
    Blur reduction: 10
    Judder reduction: 0

13. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •