تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 60

نام تاپيک: بهترین مادربورد با این مشخصات؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی و لطفتون. چندتا سوال دیگه هم دارم:
    اول اینکه بین Asus P5Q,P5Q-E,P5 Pro کدومو انتخاب کنم؟ مثلا قیمت P5Q حدود 140 تومنه و P5Q-E حدود 175 تومن. حالا آیا با این تفاوت قیمت، کارایی هم چنین تفاوتی داره؟ در کل کدومیکی از این 3 مدل، میتونه رم DDR3 رو ساپورت کنه؟ و آیا معقولانه هست که بابت ساپورت رم DDR3 سی چهل تومن اضافه تر پرداخت کرد؟
    سوال دیگه اینکه همین Intel Core2Quad 2.8 GHz خوبه بگیرم یا بهتره یه AMD بگیرم؟
    راستی ساپورت تمامی کارتهای گرافیک روی Asus P5Q هست یا مثلا Asus P5Q-E?
    ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی و لطفتون. چندتا سوال دیگه هم دارم:
    اول اینکه بین Asus P5Q,P5Q-E,P5 Pro کدومو انتخاب کنم؟ مثلا قیمت P5Q حدود 140 تومنه و P5Q-E حدود 175 تومن. حالا آیا با این تفاوت قیمت، کارایی هم چنین تفاوتی داره؟ در کل کدومیکی از این 3 مدل، میتونه رم DDR3 رو ساپورت کنه؟ و آیا معقولانه هست که بابت ساپورت رم DDR3 سی چهل تومن اضافه تر پرداخت کرد؟
    ممنون.
    ظا هرا که شما عاشق اینتلی اگر هستی بگو تا بهت پیشنهاد درستو درمون بدم اگر هم طرفدار AMD هستی باز هم همینطور اگر هم نمی دانی چی انتخاب کنی به شما چند تا سیستم پیشنهاد می دهم پس اول بگو از چه CPU می خواهی استفاده کنید

3. این کاربر از sma3ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.

از اون مدلهایی که نوشتید Asus P5Q-E بهترینه و هیچکدوم DDR3 ساپورت نمیکنند. و برای پردازنده های LGA775 دادن پول اضافی برای رم DDR3 معقول نیست.
    البته مادربرد بهتری هم میشه پیدا کرد >>> Gigabyte EP45 UD3R با قیمت 140 تومن .
    اگه منظورتون Q9550 هست که پردازنده خوبیه . ولی میشه در این رنج AMD PhenomII 955 X4 رو انتخاب کرد . که من دومی رو پیشنهاد میکنم . با یک مادربرد AM3 مثل Asus M4A78T E با قیمت 160 تومن.

بله . تمامی کارتهایی که PCI Express باشند روی این مادربرد ساپورت میشن.

5. این کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من کاملا گیج شدم. خودم بیشتر از اینتل خوشم میاد. در مورد مادربورد هم، فکر کنم همین Asus P5Q-E رو بگیرم. اما این مادربورد در مقایسه با Gigabyte EP45 UD3R چطوره؟ مادربورد Asus P5Q در مقایسه با Gigabyte EP45 UD3R چطوره؟ و در کل با توجه به تجربه و سابقه ای که اساتید در مورد سخت افزار دارن، سیستم بر مبنای AMD بهتره یا اینتل؟ من با بازی سروکاری ندارم اما با ویدئو HD و سه بعدی سازی و متحرک سازی و گرافیک، زیاد سروکار دارم.
    بازم ممنون.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من کاملا گیج شدم. خودم بیشتر از اینتل خوشم میاد. در مورد مادربورد هم، فکر کنم همین Asus P5Q-E رو بگیرم. اما این مادربورد در مقایسه با Gigabyte EP45 UD3R چطوره؟ مادربورد Asus P5Q در مقایسه با Gigabyte EP45 UD3R چطوره؟ و در کل با توجه به تجربه و سابقه ای که اساتید در مورد سخت افزار دارن، سیستم بر مبنای AMD بهتره یا اینتل؟ من با بازی سروکاری ندارم اما با ویدئو HD و سه بعدی سازی و متحرک سازی و گرافیک، زیاد سروکار دارم.
    بازم ممنون.
    خب دوست داشتن و خوش اوم دن ملاک درستی نیست ببینید ای ام دی در همه رنجه ارزش خرید بالایی داره و این 9550 با 920 مقایسه میشه شاید در کل پرفرمنس پایینتر باشه اما قیمتش ارزش خردیش رو بالا میبره اون مینها هم من مدلهای ایسوز رو پیشنهاد می کنم بخاطر قیمت کمتر و هزینه بیشتر رو پردازند ه اگه اینتل بخوای شما حداکثر بو دجت برای مین و پردازنده چقدره!؟

8. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بازم ممنون.
    من نظرم رو گفتم :
    AMD Pheno,II X4 955 BE+Asus M4A78T E . اگه بودجه بالاتری دارید میتونید مادربرد بهتری بخرید ولی همین هم خیلی خوبه . هر چند که اینتل گفته Core 2 Quad رو تا سال 2011 ادامه میده ، ولی به نظرم میاد که چیپ AM3 آینده بهتری نسبت به LGA775 ها داشته باشه .

حالا تصمیم گیری با خود شماست . اون مدل مادربرد Giga رو هم بخاطر قدرت اورکلاک بالا معرفی کردم و پیشنهاد اصلی من همین amd هست .

و این 9550 با 920 مقایسه میشه شاید در کل پرفرمنس پایینتر باشه اما قیمتش ارزش خردیش رو بالا میبره ا
    منظورت 955 بود دیگه ؟ از نظر ارزش خرید شاید با Core i7 920 مقایسه بشه ، ولی همونطور که گفتی از نظر معماری و کارایی با 920 قابل قیاس نیست.

10. این کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

نظر من هم AMD هست. پیشنهاد مسعود هم به نظر بهتر میاد.
    البته شرکت Gigabyte یک مادربرد با چیپ 770 داره که اگر قیمت زیر 150 داشته باشه چیز ظاهر خوبی با p/p مناسبی به نظر میرسه ولی برد حرفه ای نیستش.
    ولی به نظرم میاد کهچیپ AM3 آینده بهتری نسبت به LGA775 ها داشته باشه .
    منظورت سوکت بود؟!
    موفق باشید.

12. این کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

درود .
    من هم با این سیستم موافقم AMD Phenom II X4 955 BE + Asus M4A78T E کارایی بالایی داره.

14. این کاربر از shamy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

منظورت 955 بود دیگه ؟ از نظر ارزش خرید شاید با Core i7 920 مقایسه بشه ، ولی همونطور که گفتی از نظر معماری و کارایی با 920 قابل قیاس نیست.
    نه منظورم 955 BE بود!انقد ر چشمک نزن چشات چپ میشه! باقیش هم بله

منظورت سوکت بود؟!
    منظور بازی شد...

درود .
    من هم با این سیستم موافقم AMD Phenom II X4 955 BE + Asus M4A78T E کارایی بالایی داره.
    تصویب شد.

16. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از نظر قیمت، میتونم 300 تومن واسه CPU و 170 تومن واسه مین بدم. با این قیمت، میشه یه سیستم عالی مثل Asus P5Q-E و اینتل Core2Quad 3 GHz بست.
    حالا سوال من اینه که آیا باز هم با این شرایط، شما پیشنهاد میکنید که برم سراغ AMD? و در کل شنیدم که AMD توی کارهای گرافیکی و سه بعدی و بازی خیلی بهتر جواب میده. درسته؟ و کلا ساپورت نرم افزاری روی AMD چطوره؟ نرم افزارهای مشهور و کاربردی با AMD مشکلی ندارن؟ الان بهترین CPU با قیمت 300 تومن چیه؟ AMD یا اینتل؟
    بازم ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •