تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 52

نام تاپيک: تحصیلات تابناک فوتبالیست های ایرانی: يك درصد فوتباليست‌ها تحصيل ‌كرده، 64 درصد زير ديپلم‌ !!

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تحصیلات مهم نیست ممکنه یه ادم بدون سواد خوندن و نوشتن شعور درک بالاتری از یه دکتر داشته باشه
    ولی خب ورزشکارای ما از اون دسته نیستن یعنی هم سواد ندارن هم شعور

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

هر چند تا کوتوله هم داشته باشیم مایلی کهن در جایگاهی نیست که روی ملت اسم بزاره و مسخرشون کنه، از آسمون که نیومده، اگه یه بار خورده بود تو دهنش اینقدر به فیروز کریمی و قلعه نوعی پیله نمی کرد،این مگه کیه که بخواد اخلاق همه رو درست کنه؟
    افرین به انصاف ات برار

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

لغت کوتوله مایلی کهن خیلی معنی داشت.
    ما کوتوله های فراوانی داریم که به اندازه کافی نه اخلاق دارند نه دانش و نه خیلی چیزهای دیگر!
    ولی ادای فرهنگی بودن ادای مدیریت و ادای تزکیه را در میاورند چون جامعه ما عموما دچار عارضه ریا کاری شده و چون علم و ادب و رفتار آنها خاستگاهی نداره و به اندازه لازم پختگی ندارند و در یک کلام ره صد ساله را یک شبه طی کردند با اندک فشاری واقعیت وجودی خود را نشان میدهند .
    نمونه بارز این موضوع رو میتونید توی لیگ گذشته وقتی که اون تیم داشت قهرمانی رو از دست میداد ببینید.

باهات موافقم واقعا افراد زیادی هستن که توی این فوتبال ما ره صد ساله رو ظرف یه شب طی کردن
    کسانی که بزرگترین افتخارشون پاک کردن تخته وایت برد توی تیم ملی یه کشور خارجی بوده یه شبه تبدیل به سرمربی یکی از ثروتمندترین تیمهای باشگاهی و بعد از اون سرمربی یکی از کشورهای پرافتخار قاره کهن شدن
    ولی خب توی این فوتبال کسانی هم هستن که سالها از سنین کم توی محله های نازی اباد با کفش پاره فوتبال کرده باشن
    در سن 20 سالگی کاپیتان تیم شاهین که اون زمان پر از ستاره بود میشن و بعد به یکی از دو تیم اصلی پایتخت میان
    و بعد از سالاری توی ایران و قهرمانی در اسیا به عنوان اولین لژیونر ایرانی بعد از انقلاب به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس میره
    و ....
    بعد در دوران مربیگری دو بار افتخار قهرمانی در لیگ و یه قهرمانی در جام حذفی(به همراه ارایه ی زیباترین فوتبال در تاریخ فوتبال کشورمون)
    نجات دو تیم از خطر 100% سقوط و ... ولی باز هم بعضی ها هستند که با یوزر دوم انکار میکنن
    همانا که جای انکار کنندگان در اتش ابدی است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باهات موافقم واقعا افراد زیادی هستن که توی این فوتبال ما ره صد ساله رو ظرف یه شب طی کردن
    کسانی که بزرگترین افتخارشون پاک کردن تخته وایت برد توی تیم ملی یه کشور خارجی بوده یه شبه تبدیل به سرمربی یکی از ثروتمندترین تیمهای باشگاهی و بعد از اون سرمربی یکی از کشورهای پرافتخار قاره کهن شدن
    هه هه
    کم آوردن که شاخ و دم نداره
    تا کسی به سرمربی محبوبشون گیر میده سعی میکنن به تحقیر قطبی تا اعتبار خودشونو بالا ببرن.
    یکی نیست بهشون بگه آخه چرا اینجوری رفتار میکنید؟
    چه مشکلی دارید؟

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

همینو بگو
    آخه من نمی دونم شما ها اصلا قطبی رو دیدید که اونور آب چیکار کرده که بهش میگین وایت برد پاک کن ؟ خدا بهتون عقل داده ولی الان به عقل شما ها آدم شک می کنه ! هیدینگ با عظمتش میزاره یه وایت برد پاک کن کنارش عکس بگیره ؟
    کی توی فوتبال ایران مدرک مربی گری A از لس آنجلس داره ؟
    شما ها هم برید جریان تبانی تون رو درست کنید ... اصلا براتون مشکوک نیست که زرینچه و.. خیلی راحت بخشیده شدن و پرونده ی تبانی بسته شد ؟
    اگه نیست بگین نیست اگه هست چرا کسی جرات لو دادنش رو نداره !
    شما ها که قهرمانی تون همین الان زیر سواله !
    باختن از مس رفسنجان !!!!!!!! حذف با اقتدار تو آسیا !!

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اقا سرتونو بگیرید پایین من با پارچ اب یخ اومدم
    در ضمن من از اینکه قطبی کجای هیدینک رو پاک میکرده خبر ندارم فقط از اینا خبر دارم و بس میتونی اینا رو رد کن

ولی خب توی این فوتبال کسانی هم هستن که سالها از سنین کم توی محله های نازی اباد با کفش پاره فوتبال کرده باشن
    در سن 20 سالگی کاپیتان تیم شاهین که اون زمان پر از ستاره بود میشن و بعد به یکی از دو تیم اصلی پایتخت میان
    و بعد از سالاری توی ایران و قهرمانی در اسیا به عنوان اولین لژیونر ایرانی بعد از انقلاب به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس میره
    و ....
    بعد در دوران مربیگری دو بار افتخار قهرمانی در لیگ و یه قهرمانی در جام حذفی(به همراه ارایه ی زیباترین فوتبال در تاریخ فوتبال کشورمون)
    نجات دو تیم از خطر 100% سقوط و ... ولی باز هم بعضی ها هستند که با یوزر دوم انکار میکنن
    همانا که جای انکار کنندگان در اتش ابدی است
    منتظرم هرجاش رو تونستی زیر سوال ببری

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

شما اگه میتونی حرفای منو زیر سوال ببر
    چیزی که خودت میدونی از نظر دانش کی برتره دیگه چه نیازی به بحث الکی ؟
    شما اگه میتونی بحث تبانی رو درست کن !

آخر فروم باز Haj_Amoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    پادشاهی قدسی اخوت برحق

پيش فرض

آخه من نمی دونم شما ها اصلا قطبی رو دیدید که اونور آب چیکار کرده که بهش میگین وایت برد پاک کن ؟
    نه پس لابد شما ديدي...!!
    هیدینگ با عظمتش میزاره یه وایت برد پاک کن کنارش عکس بگیره ؟
    منم اگه جاي هيدينگ بودم برا دلخوشي آبدارچيم هم كه شده مي زاشتم باهام عكس بگيره!!!
    کی توی فوتبال ایران مدرک مربی گری A از لس آنجلس داره ؟
    والا تا اونجا كه من مي دونم لس آنجلس جاي لات و لوتاي آمريكاست!!
    شما ها هم برید جریان تبانی تون رو درست کنید ... اصلا براتون مشکوک نیست که زرینچه و.. خیلی راحت بخشیده شدن و پرونده ی تبانی بسته شد ؟
    چطوري درست ميشه حالا اين جريان تباني؟!! (توي پرانتز: (توي پرانتز: قصد تبرئه هيچ تيمي نداريم)توي فوتبال ايران هيچ تيمي بدون تباني باقي نمي مونه چون بقيه تيم ها با تباني خودشون رو بالا مي كشند و شما رو پايين...!!!)
    شما ها که قهرمانی تون همین الان زیر سواله !
    قهرماني خيلي تيم ها زير سواله...!!(توي پرانتز : در كل ليگ زير اينجور سوال هاست!!)
    ====
    در كل ... ... ... استقلال و پرسپوليس!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه omid_3dsmax9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

فکر نمی کنم شعور ربطی به مدرک داشته باشه. ما تحصیل کرده های بی شعور و بی سواد های با شعور زیاد داریم و برعکس! در مورد ورزشکار تحصیل کرده ی بی شعور مثال نمی زنم.. فقط یاد مصاحبه اش که تو برنامه ی 90 پخش شد بیفتید! متاسفانه همون طور که دوستان توضیح دادند ریا کاری و به نظر من به علاوه ی دروغ گوئی و بی وجدانی یکی از مشکلات شایع در سطوح مختلف اجتماع فعلی ایرانه..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

از دوستان استقلالي كه خالصانه قطبي رو مورد تأييد قرار دادند تشكر ميكنم نه بخاطر اينكه يك پرسپوليسي هستم.
    ارزو ميكنم روزي برسه همه ما چه در استاديوم و چه در مطبوعات ،فوتبال خوب و فوتباليستهاي خوب رو تشويق و تأييد كنيم حتي اگر تيم مقابلمان باشند و در پايان بازي به آن باخته باشيم .
    به عنوان يك ايراني و يك پرسپوليسي به اين دوستان استقلالي و با فرهنگ تبريك ميگويم .
    انشاالله همه فوتبالدوستان اينچنين با ظرفيت عمل كنند اعم از مربي و بازيكن و ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •