تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 55

نام تاپيک: با چه زبانی، برنامه نویسی را شروع کنیم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه p d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض !!!

با سلام خدمت عزيزان و دوست گرامي جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    به نظر من مطرح كردن چنين سوالي درست نيست. چرا؟
    خب چون هر كسي زباني رو پيشنهاد باهاش كار كرده يا بهش مسلط .
    شما بايد ببيني اين زبان رو براي چه كاري ميخواي.تا دقيقا راهنمايي بشيد.
    ولي من براي شروع زبان ساده و كاربردي vb رو پيشنهاد ميكنم . كه براي شروع مناسب است.و بدون كه راهي بس طولاني تا حرفه اي شدن وجود داره.

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام خدمت عزيزان و دوست گرامي جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    به نظر من مطرح كردن چنين سوالي درست نيست. چرا؟
    خب چون هر كسي زباني رو پيشنهاد باهاش كار كرده يا بهش مسلط .
    شما بايد ببيني اين زبان رو براي چه كاري ميخواي.تا دقيقا راهنمايي بشيد.
    ولي من براي شروع زبان ساده و كاربردي vb رو پيشنهاد ميكنم . كه براي شروع مناسب است.و بدون كه راهي بس طولاني تا حرفه اي شدن وجود داره.
    ولی به نظر من اصلا شروع کردن با یه زبان ویژوال خوب نیست

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

براي شروع اگه با c شروع کنين فکر کنم بهتره . مباني کامپيوتر هم دستتون مياد . اصول اصلي و درست برنامه نويسي رو ياد مي گيرين . در واقع کاملا درک مي کنين که برنامه نويسي يعني چي . حالا هي شما بياين تو vb روي يه کنترل دابل کليک کنين و بنويسين اگه اين عمل انجام شد ، فلان کارو بکن . به نظر من با اين کارا وقتتونو تلف مي کنين و آخر سر هم يه جاي کارتون مي لنگه و وابسته مي مونين به يه چيزايي . ( مثل حکايت قضيه هسته اي ايران )
    کلا اگه از اول بياين براي محيط نه چندان خوشايند کنسول برنامه بنويسين بهتر از اينه که برين تو محيط ويژوال برنامه هايي بنويسين که 90 درصد کاررو معمولا اين محيط براتون انجام ميده و شما فقط با چند سطر کد يه برنامه جمع مي کنين .
    اگه هم تصميم دارين تا آخرش برين و در دنياي نرم افزار و عصر شيءگرايي حرفي براي گفتن داشته باشين ++C رو شروع کنين . جاوا هم بد نيست . ( کلا تو طريقه برنامه نويسي جاوا و ++C خيلي شبيه همن )
    موفق باشين ...

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

چه جالب من دارم كارداني ميخونم باور كنيد اين دانشگاه ما كاري بهمون كرده كه خودم ميدونم اخر هيچ كدوم از زبون ها رو به صورت كامل ياد نميگيريم . اين ترم من
    c++
    html
    asp
    vb.net
    pascal
    دارم ميخونم : دي
    ولي شما اگه ميخواهيد به صورت حرفه اي كار كنيد اول با C شروع كنيد و بعد بياييد با C# رو كار كنيد

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    W.C

پيش فرض

با سلام
    میخواستم بدونید کسی که برنامه نویسی یاد میگیره، در اصل مهم این است که زبان ماشین رو یاد بگیره و بعد بقیه ی زبان ها فقط قواعد خاص مربوط به خود را دارند که باید یاد گرفته شوند!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    W.C

پيش فرض

با سلام
    کی میگه که VB فقط (حالا هي شما بياين تو vb روي يه کنترل دابل کليک کنين و بنويسين اگه اين عمل انجام شد ، فلان کارو بکن . به نظر من با اين کارا وقتتونو تلف مي کنين و آخر سر هم يه جاي کارتون مي لنگه و وابسته مي مونين به يه چيزايي)

یا کی میگه (ولی به نظر من اصلا شروع کردن با یه زبان ویژوال خوب نیست)!!!!!!!!!!

هیچ میدونید چه تعداد ویروس با VB نوشته شده!
    هیچ میدونستید در حال حاضر 70 درصد برنامه های کاربردی تو بازار رو با VB می نویسن!!!!!

میخواین چند تا سورس با VB بزارم کف کنین!!!!!!!

لطفا از هر جایی حرف نزنین!!!

با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه cdcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

همیشه باید به روز بود و جدیدترین چیز ها رو آموخت . به نظر من بهترین زبان در حال حاظر سی شارپ #C هست . و زمانی که در این زبان حرفه ای شدید هر برنامه ای را میتوانید به راحتی بنویسید . سی شارپ بسیار قدرمتند و امروزیست .

اصلا مهم نیست که برنامه های موجود در بازار با چه زبانی نوشته میشوند . خیلی از برنامه نویس های ما هم با دلفی کار میکنند ای به این معنی نیست که دلفی خیلی خوب است یا خیلی بد . مهم قدرت برنامه نوبس است .

برای یاد گیری سی شارپ هم نیاز نیست که زبان خاصی رو به صورت پیش نیاز بلد باشین . و برنامه نویس هایی رو میشناسم که اولین زبانشون سی شارپ بود و حالا فوقالعاده حرفه ای هستند . مخصوصا برای استفاده از asp.net

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    W.C

پيش فرض

با سلام
    pd جان جواب بده!!!!!!!!
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه p d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض !!!

ولی به نظر من اصلا شروع کردن با یه زبان ویژوال خوب نیست
    نظر هر كسي محترمه ولي ...
    ايا شما اطلاعات كافي در باره vb داريد كه اينجوري اظهار نظر ميكنيد؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •