تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: n96 یا 6220؟ چه تفاوتهایی دارن

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نمیدونم چرا این روزا همه 6220 رو با گوشی های گردن کلفت مقایسه میکنن
    فکر کنم تا چند روز دیگه یه تاپیک زده بشه
    6220 iphone vs

2. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

در مورد سی پیو بگم که در ان96 به کار رفته.دوستان درسته که این سی پیو پایین میباشد ولی به علت دو هسته ای بودن از سرعت خوبی برخورداره.من الان دارم مدتی با این گوشی کار میکنم و از سرعتش راضی هستم و تا الان هنگ نکرده.انتخاب هم بین این دو گوشی 100 در 100 ان96 بهتره.

پروفشنال majid_potter7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    یه کم مونده بفهمم کجام...!

پيش فرض

6220 iphone vs
    لطفا دوستایی که اطلاعاتی ندارن بهتره سکوت کنن من خودم دو ماهه این گوشی روگرفتم(6220) واقعا گوشی عالییه و همه جوره میشه با N96 مقایسه اش کرد تنها برتری هایی که n96 داره اول حافظه است، دوم وای فای سوم هم قیافه که تازه اونم سلیقه ایه ولی تو بعضی چیزا هم n96 کم میاره مثل دوربین 5 با فلاش زنون ، سی پی یو بیشتر که باعث سرعت و پردازش خوب میشه و گفته اون دوستمون هم که میگه چون 2 هسته ایه سرعتش بیشتره رو میتونیم اینجوری بگیم که سرعتشون برابر میشه ولی 2 هسته ای بودن کمبود سی پی یو رو جبران نمیکنه و تو پردازش برنامه ها مطمئنا اونی که به درد میخوره سی پی یوه نه 2 هسته ای بودن. در ضمن 6220 اصلا هم هنگ نمیکنه....(البته نمیگم که n96 هنگ میکنه ها...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmail194's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    توی رویاهام

پيش فرض

6220 iphone vs
    این قدرت 6220 رو نشون میده آخه هیچی کم نداره فقط وایذلس نداره که اونم واسه بعضی ها مهم نیست
    ولی خداییش عجب سلطانیه

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

لطفا دوستایی که اطلاعاتی ندارن بهتره سکوت کنن من خودم دو ماهه این گوشی روگرفتم(6220) واقعا گوشی عالییه و همه جوره میشه با N96 مقایسه اش کرد تنها برتری هایی که n96 داره اول حافظه است، دوم وای فای سوم هم قیافه که تازه اونم سلیقه ایه ولی تو بعضی چیزا هم n96 کم میاره مثل دوربین 5 با فلاش زنون ، سی پی یو بیشتر که باعث سرعت و پردازش خوب میشه و گفته اون دوستمون هم که میگه چون 2 هسته ایه سرعتش بیشتره رو میتونیم اینجوری بگیم که سرعتشون برابر میشه ولی 2 هسته ای بودن کمبود سی پی یو رو جبران نمیکنه و تو پردازش برنامه ها مطمئنا اونی که به درد میخوره سی پی یوه نه 2 هسته ای بودن. در ضمن 6220 اصلا هم هنگ نمیکنه....(البته نمیگم که n96 هنگ میکنه ها...)
    دوست عزيز 6220 گوشيه خوبيه ولي نسبت به هم رده هاي خودش.
    ان96 برتري هاي زيادي از جمله 16 گيگ حافظه داخلي و ال سي ديه بزرگتر و امکانات مولتي مديا ي بيشتر........داره.
    مطعصفانه من با 6220 کار نکردم تا مقايسه اي دقيق براتون انجام بدم و بگم که ان96برتر ميباشد.

این قدرت 6220 رو نشون میده آخه هیچی کم نداره فقط وایذلس نداره که اونم واسه بعضی ها مهم نیست
    ولی خداییش عجب سلطانیه
    درسته کمبودش همين وايرلسه ولي وقتي در مقابل ان96 قرار بگيره کمبود هاي زيادي داره.از جمله ال سيديه کوچک و رم پايينتر و دکمه هاي مخصوص موسيقي و دريافت کانال هاي تي وي که البته هنوز راه اندازي نشده ولي اگه راه اندازي بشه با توجه به کيفيت ال سي ديه اين گوشي(ان 96) چيزه جذابي در مياد.........

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

داداش من n96 خریدم و یه ماهه فروختمش.سرعتش دیوونم میکرد،خیلی پایینه،اگه عادت داری که با گوشی سریع کار کنی اصلا سمت 96 نرو،من در مورد 6220 اطلاعاتی ندارم ولی پیشنهاد میکنم پولت رو با خرید 96 دور نریز.دوستان در مورد هنگ نکردنش درست میگن،گوشی ای نیستکه اهل هنگ کردن باشه ولی واقعا کنده،اه اه یادش که میفتم اعصابم خورد میشه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •