تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: نصب نشدن 98 روی سیستمی با 2 گیگ رم

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خوب شما میتونید Run as in win 2000 و یا ورژن های دیگر ویندوز رو بزنید !

آخر فروم باز Hossein Adeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

-===============-
    دوست عزیز مادربورد شما و تمام مادربوردهای 3 سال پیش به این سو، ویندوز 98 را ساپورت نمی کند! حال می توان با ترفندهای قدیمی داسی مثل ترفندی که شما بکار بردید با زور ویندوز 98 را نصب نمود اما بازهم مشکل درایور خواهید داشت! بر فرض اینکه درایور را هم پیدا کنید دیر یا زود به مشکل برخواهید خورد و سر برنامه های مهم به دلایل بسیار زیاد مثل بافر و ... به Access Denied برخواهید خورد و بیرون می پرد!

تنها راه نصب ویندوز 98 در دل ویندوز XP می باشد که آن هم توصیه نمی شود و ممکن است با بسیاری از برنامه ها مشکل پیدا کند

با احترام
    کاویان امینی
    خیلی ممنون بابت پاسختون اما این مشکل من مال یک ماه پیش بود و با استفاده از Virtual Machin یه ویندوز 98 داخل XP نصب کردم (البته از نسخه هایی که قبلا نصب شده بود و پشتیبان داشتم استفاده کردم)

خوب از ویندوز xp استفاده کن، مثلا 98 چه خصوصیتی داره که xp نداره؟
    حسابرس 80 تو XP کار نمیکنه!

شما یه برنامه مجازی ساز مانند vitual pc و یا vmware را در xp نصب کنید و روی اون 98 نصب کنید و داخل xp به راحتی همه برنامه های 98 را در محیط مجازی ببینید ، صد درصد هم کار می کنه
    خیلی ممنون من هم همون موقه این کار رو کردم اما ویندوز به هیچ وجه در این حالت نصب نشد و به درایوهای هارد ایراد میگرفت ( بعد از چک دیسک قبل نصب ویندوز) شاید به خاطر ساتا بودن هارد بود. میشه بگید شما چه طوری نصب کردید؟ بعد نصب چه طوری باید درایورهای سخت افزاری رو پس نصب کنم؟!!!

(البته همونطور که گفتم من از نسخه های بکاپ گرفته شده استفاده کردم تا نیاز به نصب نباشه و مشکلم رو حل کردم اما اگه بدونم چه طوری میشه خودم نصب کنم بهتره)

خوب شما میتونید Run as in win 2000 و یا ورژن های دیگر ویندوز رو بزنید !
    این برنامه حسابرس به هیچ روشی در خود XP کار نمیکنه!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •