تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: قضیه تبدیل سیمکارت دایمی به اعتباری ایرانسل چیه

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

خوب اولا كه اين گزينه فقط براي اونايي كه دائمي دارن نمايش داده ميشه.
    دوما فعلا فعال نيست و به گفته اخبار درز كرده از شركت تابستون راه ميفته(يعني تو طرح تابستونه)

دوستانی که دایمی ایرانسل دارند، قبضشون چجوری میاد؟
    آبونمان داره؟ خدمات ویژه؟ مالیات؟
    کلاً یه توضیحی بدید ببینیم میرزه دایمیش کنیم یا نه؟
    قبضمون اصلا نمياد.اين يك چيز عاديه.توي اين 15 ماهي كه سيم كارتو دارم فقط 3 بار اومده.البته 20بار آدرس دقيق رو دادم.جالبه وقتي با 130 تماس بگيري اولين سوالي كه ازت ميپرسن اينه كه قبض موبايل براتون مياد يا نه!

آبونمان و ماليات هم داره!خدمات ويژه فقط رومينگ بين الملل رو اضافه داره نسبت به اعتباري
    نمي ارزه! اينجوري حساب دخل و خرجت رو نداري. اصلا به نظرم دائمي چه ايرانسل و چه دائمي چيز چرتيه(اصلامنظورم با آنتن دهي نيست) همونطور كه تو خارج اكثرا اعتباري هستن.

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

قبضمون اصلا نمياد.اين يك چيز عاديه.توي اين 15 ماهي كه سيم كارتو دارم فقط 3 بار اومده.البته 20بار آدرس دقيق رو دادم.جالبه وقتي با 130 تماس بگيري اولين سوالي كه ازت ميپرسن اينه كه قبض موبايل براتون مياد يا نه!

آبونمان و ماليات هم داره!خدمات ويژه فقط رومينگ بين الملل رو اضافه داره نسبت به اعتباري
    نمي ارزه! اينجوري حساب دخل و خرجت رو نداري. اصلا به نظرم دائمي چه ايرانسل و چه دائمي چيز چرتيه(اصلامنظورم با آنتن دهي نيست) همونطور كه تو خارج اكثرا اعتباري هستن.
    تایید میشه شدیدا
    تایید
    من هزار بار آدرس دادم اما بازم قبض نمیاد

داره خودمونی میشه shimanelou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

لطفاً بگید اونجایی که شما هستید آنتن دهی افتضاحه.
    نه همه جا.
    من که از آنتن دهیش تو اصفهان بیشتر از همراه اول راضیم.
    ببخشید نمیدونستم بهتون بر میخوره وگرنه میگفتم ایرانسل بهترین اپراتور دنیاست

دوما فعلا فعال نيست و به گفته اخبار درز كرده از شركت تابستون راه ميفته(يعني تو طرح تابستونه)

واسه ما که قبضش همیشه میاد اونم با پست پیشتاز.پستچی هر وقت قبض رو میاره امضا هم میگیره.
    به غیر از قبض تبلیغات طرحهای رنگارنگش هم میده.

آخر فروم باز H A M E D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من هم كه تا حالا قبض نديدم! مثل بچه آدم ميريم بانك ملت و پولشو ميديم.

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

حالا واسه شما نمیاد چرا به کل تعمیمش میدی؟
    برای من هم میاد ولی در خونه قبلی مون. منم هر وقت حال داشتم میرم چندتایی جمعشون میکنم.میریزم دور

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

حالا واسه شما نمیاد چرا به کل تعمیمش میدی؟
    برای من هم میاد ولی در خونه قبلی مون. منم هر وقت حال داشتم میرم چندتایی جمعشون میکنم.میریزم دور
    عزيز، از پيش خودم كه نميگم. يه سر برو كلوپ ام تي ان ايرانسل ميفهمي!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •