تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 76

نام تاپيک: کسی بلده بوتر بسازه

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام.
    توسط بوتر میشه افراد دیگه رو از روم های یاهو یا کلن از مسنجر انداخت بیرون. بیشتر برای مردم آزاری استفاده میشه. بیشتر استفاده کنندگانش هم بچه ها هستن. با این کار احساس قدرت میکنن.
    جناب جهانشاهی همیشه برنامه های اینچنینی میتونه باعث افزایش اگاهی برنامه نویسان بشه شما به عنوان مدیر بخش خوب میدونید که برنامه نویسی مثل شمشیر دولب میمونه که هم میشه ازش استفاده مفید کرد وهم غیر مفید و باتوجه به اینکه برنامه هایی در این رابطه وجود دارن که اگه ماهم روی این قضیه کار نکنیم خیلی مهم نیست پیشنهاد میکنم جناب عالی جهت افزایش دانش فنی دوستان بحث رو باز کنین من مطمئن هستم بدر خیلی ها میخوره و ازش استفاده منفی نمیکنن اجر اونهایی هم که استفاده منفی میکنن با خدا

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

چگونه می شه که یه بوتر برای Yahoo ساخت اگه کسی بلده لطفا بمن هم بگه
    سلام
    شما که میخوای بوتر بشی نمیخواد که خودت بسازی برو تو گوگل یه سرچی کن صدها بوتر برای دانلود از هر سایتی پیدا میشه دوست عزیز.

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست عزیز اگه قرار بود برنامش رو از جای دیگه بگیره که نمی امد اینجا مطرح کنه
    برای شروع
    در این ترفند شما میتوانید بدون استفاده از هیچ نرم افزاری به طور همزمان چندین Yahoo Messenger را باز کرده و در هر کدام با یک ID متفاوت وارد شوید. (این ترفندبرای تمام نسخه ها و آخرین نسخه که 9 میباشد جواب میدهد.
    -1 از منوی Start پنجره ی Run را باز کرده و regedit را تایپ کنید
    -2 درپنجره باز شده از سمت چپ به قسمت زیر بروید:
    HKEY_CURRENT_ USER ——–> Software —>yahoo —–>pager—->Test
    -3 در سمت راست در جای خالی right click کرده و new Dword value را انتخابکنید
    -4و نام آن را Plural بگذارید
    -5 روی آن Double click کرده و مقدار 1را بدهید و Decimal را انتخاب کرده Ok کنید و از Registry Editor خارج شوید
    کار با موفقیت انجام شد و حال میتوانید یک یاهو مسنجر را باز کرده و با یکی از ID های خودتان وارد شوید و بعد یاهو مسنجر دیگری باز کنید و با ID دیگری واردشید.
    توجه : قبل از لوگین کردن یاهو مسنجر دیگری را باز نکنید
    Last edited by majj; 24-04-2008 at 11:42.

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در اینجا قصد داریم شما را با ترفندی جالب آشنا کنیم که به وسیله آن و در محیط یاهو مسنجر و بدون نیاز به برنامه خاصی بتوانید شخصی را بوت کنید و به وسیله آن کاری کنید که سیستم شخص مورد نظر هنگ کند و در نتیجه از یاهو مسنجر Sign out شود.

تنها كافيست كه در قسمت :
    send to در yahoo messenger جلوي id طرف shift رو بگيريد بعد 2 تا + بذاريد مثلا ((++send to:MeteorPolice)) بعد در قسمت text box (همان قسمتي كه مي نويسيد) برويد و همزمان كليد هاي shift و enter و هر حرفي كه دلتون ميخواد رو بزنيد اين كار بايد خيلي سريع انجام بشه مثلا 30 دفعه پشت سر هم چنين كاري رو كنيد. حالا براي طرف به تعداد دفعاتي كه اين كار ميكنيد صفحه باز ميشه اگر چنين كاري رو بيش از 100 مرتبه انجام بديد ممكن كه كامپيوتر طرف هنگ كنه!!!! اگه بخواهيد ببينيد كه چه اتفاقي براي طرف ميفته ميتونيد id خودتون رو امتحان كنيد.

بعدش هم براش برنامه بنویسید

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان هم یکم کمک کنید بد نیست
    Last edited by majj; 24-04-2008 at 12:03.

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

اين چيز هايي كه شما مي گوييد بيشتر شبيه ترفند هاي كامپيوتري هست تا موضوع تاپيك.

قراره اينجه با زبان Vb بوتر بسازيم.نه؟!...

اگه نباشه جاش خالی می مونه بهرام_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اين چيز هايي كه شما مي گوييد بيشتر شبيه ترفند هاي كامپيوتري هست تا موضوع تاپيك.

قراره اينجه با زبان Vb بوتر بسازيم.نه؟!...
    موافقم

این ترفند هایی که شما میگی که به اطلاعات ما کمکی نمی کنه مرد مومن
    مثل همون نرم افزار های بوته

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مثل اینکه دوستان از الگوریتمها ی برنامه نویسی چیزی نشنیدن وگرنه چنین بحثهای بی ارزشی رو مطرح نمیکردن
    جناب بهرام قراره اینجا هم نرم افزار بوت ساخته بشه دیگه مگه نه پس باید مثل اونها هم باشه در جواب لورد اشکان هم دیگه نمیدونم چی بگم
    در کل دوستان که ادعاتون میشه شروع کنین ببینیم چقدر دانش فنی دارین

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

در اینجا قصد داریم شما را با ترفندی جالب آشنا کنیم که به وسیله آن و در محیط یاهو مسنجر و بدون نیاز به برنامه خاصی بتوانید شخصی را بوت کنید و به وسیله آن کاری کنید که سیستم شخص مورد نظر هنگ کند و در نتیجه از یاهو مسنجر Sign out شود.

تنها كافيست كه در قسمت :
    send to در yahoo messenger جلوي id طرف shift رو بگيريد بعد 2 تا + بذاريد مثلا ((++send to:MeteorPolice)) بعد در قسمت text box (همان قسمتي كه مي نويسيد) برويد و همزمان كليد هاي shift و enter و هر حرفي كه دلتون ميخواد رو بزنيد اين كار بايد خيلي سريع انجام بشه مثلا 30 دفعه پشت سر هم چنين كاري رو كنيد. حالا براي طرف به تعداد دفعاتي كه اين كار ميكنيد صفحه باز ميشه اگر چنين كاري رو بيش از 100 مرتبه انجام بديد ممكن كه كامپيوتر طرف هنگ كنه!!!! اگه بخواهيد ببينيد كه چه اتفاقي براي طرف ميفته ميتونيد id خودتون رو امتحان كنيد.

بعدش هم براش برنامه بنویسید

این ترفند رو هم یه جایی دیده بودم ولی کار کردن باهاش رو نمیدونم.
    نمیتونی با عکس توضیح بدی؟
    ممنون میشم.

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

من اين هايي رو كه شما گفتي را بي ارزش حساب نمي كنم.

واقعا مفيد هست. من نمي دونم افرادي كه زياد چت مي كنند و دائم پلاس چت روم هستند اينها رو بلد هستند يا نه؛ ولي من خودم چون اصلا كار نمي كنم اين ها رو نمي دونستم.

اما اين ها در قالب ترفند بيان شده اند تا در قالب برنامه نويسي.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •