تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: مشکل نصب اکس پی با هارد ساتا

داره خودمونی میشه sajad Ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    جنوب

10 مشکل

تقریبن من هم همچین مشکلی دارم
    در زمان نصب اکس پی زمانی که میخواد پارتیشن ها رو بخونه تموم هاردو تو ی یک پارتیشن c میخونه
    یکی به ما بحلپه
    قربان همه علی جنوبی

پروفشنال khore mobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها یه کم دور

14

من یه هارد 320 گیگ ساتا واسه مادربرد Asus P4v8x-x خریدم و اونو پارتیشن بندی کردم اما موقع نصب ویندوز سرویس پک 2 خطای عدم وجود هارد رو میده .یعنی شناسایی نمیکنه.

من باید چکار کنم.؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام. من می خوام ویندوز نصب کنم اما هارد را نمی شناسه و می دونم که اشکال از setup . لطفا مشکل منو بر طرف کنید .

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام. من می خوام ویندوز نصب کنم اما هارد را نمی شناسه و می دونم که اشکال از setup . لطفا مشکل منو بر طرف کنید .
    احتمالاً مادربرد شما از این قدیمی هاست

یه دسیکت خام و فرمت شده تو فلاپی بزار بعد از سی دی مادربردت بوت شو برو توقسمت راید با انتخاب این گزینه یه فلاپی راه انداز درست میکنه که موقه نصب ویندوز باید اونجایی که میاد سخت افزارو چک کنه کلیدf6 رو بزنی تا بیاد هاردتو از طریق اون فلاپی بشناسه بعد اینتر می کنه و بقیه کار...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام . من توی ست اپ قسمت هارد را ندارم.یعنی هارد را نمی شناسه.(هارد من ساتاست و ست اپ من Ami ) می خوام ویندوز نصب کنم اما نمی شه . لطفا کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام و خسته نباشيد اگر امكان دارد كمكي هم به من بكنيد هاردي داريم ساتا نميدونم 1 هست يا 2 سيستم عامل 2000 نصب بود خوشمون نيومد خواستيم xpsp2 نصب كنيم به همون مشكل دوستان برخورد كرديم منتها فقط هارد ساتا داريم و آي دي اي نداريم كه كابل به كابل كنيم يا غيره و توي setup مادربورد هم چيزي پيدا نكردم تا درستش كنم هر كاري ميكنم ويندوز ايكس پي هارد رو نميشناسه در ضمن مادربورد هم هارد رو ميشناسه و با پارتيشن مجيك هم پيكربندي كردم ولي نميشه مدل مادربورد ما هم ASUS P4R800 هست تقاضامندم هلپ بفرماييد.

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

سلام و خسته نباشيد اگر امكان دارد كمكي هم به من بكنيد هاردي داريم ساتا نميدونم 1 هست يا 2 سيستم عامل 2000 نصب بود خوشمون نيومد خواستيم xpsp2 نصب كنيم به همون مشكل دوستان برخورد كرديم منتها فقط هارد ساتا داريم و آي دي اي نداريم كه كابل به كابل كنيم يا غيره و توي setup مادربورد هم چيزي پيدا نكردم تا درستش كنم هر كاري ميكنم ويندوز ايكس پي هارد رو نميشناسه در ضمن مادربورد هم هارد رو ميشناسه و با پارتيشن مجيك هم پيكربندي كردم ولي نميشه مدل مادربورد ما هم ASUS P4R800 هست تقاضامندم هلپ بفرماييد.
    فکر کنم مشکل شما هم با همون فلاپی که دوست واستاد عزیز فرمودن حل بشه

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آقایون دوشتان عزیز این مسئله که اصلا چیز مهمی نیست اولا باید بگم نصب ویندوز xp خیلی راحت تر از این حرفاست خوشبختانه الان همه ویندوز های xp سی دی هاشون همه bootable هستند و نیازی به دیسکت راه انداز ندارن برای نصب ویندوز xp روی هارد ساتا تمام مراحل زیر رو دنبال کنید:
    1- اول باید مطمئن باشید که در setup مادربردتون هارد ساتا با مارک خودش شناخته شده باشه که اگه اینطور نبود سیستم رو خاموش کنید و کابل ساتا رو مطمئن بشید که به ورودی sata1 روی مادر بردتون خورده باشه.
    2-در مرحله بعد در همون محیط setup برای boot شدن سیستم حالت firstboot device رو روی درایو سی دی رام بذارید و تغیرات رو save کنید بلافاصله سیستم ری استارت میشه و مراحل بووت رو از روی سی دی انجام میده.
    3-در مرحله بعد مسیر بووت رو که شناخت پیغام press eny key بهتون میده تا نصب ویندوز رو راه بندازه که شما باید یه کلید رو به دلخواه بزنید.
    4-بعدش میرید به سمت پارتیشن بندی و به طور معمول و پیش فرض درایو نصب ویندوز رو c میشناسه و فایلهای اولیه و اصلی ویندوز رو در c کپی میکنه.
    5- بعد از پایان این کار سیستم مجددا ری استارت میشه و اینجا شما باید دوباره به setup مراجعه کنید تا این بار سیستم از رو هارد boot بشه چون فایلهای اصلی در درایو c کپی شدن بنابر این حالت first boot device یا همون 1SET DEVICE رو روی هارد بذارید و تغیرات رو SAVE کنید.
    6-و دیگه منتظر نصب ویندوز به صورت کامل روی سیستم بمانید.
    موفق باشید.
    Last edited by chaos theory; 22-12-2007 at 12:21.

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سوالی بود بنده در خدمت هستم.

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

سوالی بود بنده در خدمت هستم.
    ما چاکر شمائیم
    اما منظور اون استاد عزیز از فلاپی فلاپی برای نصب هارددیسک ساتا برای مادربوردهایی است که به فلاپی احتیاج دارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •