تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: ادامه تحصيل در خارج از كشور

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بچه ها لطفا شرایط کلی تحصیل در آلمان برای بعد از کارشناسی رو بنویسید
    رشتم مهندسی مکانیک و دانشگاه مطلوبم هم دارماشتات
    هزینه زندگی - هزینه تحصیل - زبانی که باید یاد بگیرم - سطح علمی دانشگاه - اینکه آسون میتونم برم یا نه؟
    راستی کسی هست که تمام کارهای آدمو واسه تحصیل خارجی انجام بده و یه هزینه مثل 500 تومن بگیره؟
    فقط میخوام بدونم موسسه های این شکلی هستن یا نه نمیخواد اسم بگید

ممنون

حـــــرفـه ای alireza_monfared's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    زير گنبد كبود

پيش فرض

بچه ها لطفا شرایط کلی تحصیل در آلمان برای بعد از کارشناسی رو بنویسید
    رشتم مهندسی مکانیک و دانشگاه مطلوبم هم دارماشتات
    هزینه زندگی - هزینه تحصیل - زبانی که باید یاد بگیرم - سطح علمی دانشگاه - اینکه آسون میتونم برم یا نه؟
    راستی کسی هست که تمام کارهای آدمو واسه تحصیل خارجی انجام بده و یه هزینه مثل 500 تومن بگیره؟
    فقط میخوام بدونم موسسه های این شکلی هستن یا نه نمیخواد اسم بگید

ممنون
    سلام........

متاسفانه در مورد آلمان هم بنده اطلاعات دقيقي ندارم كه خدمت شما بدم.........

ولي كلا اونجور كه ديدم اين اروپايي ها پروسه پذيرش دادنشون پيچيده تر از آمريكا و كانادا هست.........

يه نكته كلي هم در مورد بورسيه در اروپا ، اين كه بورس ها معمولا از نظر تعداد كمتر و از نظر مقدار بيشترن

و شنيده ام كه بچه ها ، گاهي اين بورس ها رو در سايت هاي اينترنتي پيدا ميكنن و مستقيما براي

موسسه اعطا كننده بورسيه Apply ميكنن.........برخلاف آمريكا و كانادا كه Fellowship (بورسيه دانشجويان ممتاز از نظر تحصيلي)

رو دانشگاه و RA (كمك هزينه تحقيقاتي در ازاي تحقيق در گروه يك استاد)رو خود

استاد به شما ميده و معمولا لزموي هم نداره بدونين منبع اين پول كجاست ، چون شما اصلا طرف حساب

موسسه دهنده Fund نيستين.......

اما در وبسايت زير ظاهرا اطلاعاتي هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توضيح ضروري : بنده فقط نام اين وبسايت رو پيدا و نقل قول كرده ام ، راست و دروغ كارشون رو هم هيچ نميدونم

فقط توصيه ميكنم در هيچ زمينه اي بدون تحقيق شخصي، كوركورانه اقدام نكنيد.

موفق باشيد!

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

4 سال اقامت و تحصیل در کشور بحرین برای گرفتن مدرک کارشناسی ( از نوع مهندسی) حدود 80 میلیون تومن هزینه داره.

و همین طور دانشگاه معتبری در لبنان هست به نام : دانشگاه آمریکایی بیروت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من می خواستم برم انگلیس خیلی جاها رفتم اما یه جا پیدا کردم ویزا میده عین آب خوردن،حالا دارم کاراشو انجام میدم شرکتی که این کارو می کنه
    کد:
    اینه به نظر من خوب اومد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان بر اساس پارارامترهای مختلفی انجام می‌گیرد. رتبه‌بندی‌ها می‌تواند براساس کیفیت برخی شاخص‌های موجود انجام شود. از جملهٔ این شاخص‌ها می‌توان به آمارهای تجربی، برآوردهای مربوط به مدرسین و اساتید، بورسیه‌ها، دانشجویان، داوطلبان ورود به دانشگاه و برخی دیگر اشاره کرد. برخی از رتبه‌بندی‌ها هم هستند که بر اساس نحوهٔ پذیرش و ورود دانشجویان به دانشگاه صورت می‌گیرد.

علاوه بر رتبه‌بندی موسسات، برخی رتبه‌بندی‌های دیگری هم وجود دارد که برای برنامه‌های آموزشی، دپارتمان‌ها و مدارس صورت می‌گیرد. رتبه‌بندی‌ها بر اساس جهت‌دهی برخی مجلات و روزنامه‌ها و گاهی هم توسط دانشگاهیان و فرهنگیان انجام می‌گیرد.
    رتبه‌بندی ممکن است از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد.

در ادامه 4 نظام معتبر و معروف رتبه دانشگاه های جهان را همراه با لینک جدیدترین رتبه بندی آورده شده است:

موسسه رتبه بندی دانشگاه ها QS:

نشریهٔ آموزش عالی تایمز لندن یک نشریهٔ واقع در انگلستان و مربوط به آموزش عالی با همکاری موسسهٔ کاکارلی سیموندز، هر ساله لیستی از ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا را با عنوان QS World University Rankings منتشر می‌کند. در مقایسه با رتبه‌بندی‌های دیگر، در این رتبه‌بندی سالانه بسیاری از دانشگاه‌های غیرآمریکایی و خصوصاً انگلیسی در میان رتبه‌های بالای آن قرار دارند.

لینک: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظام رتبه بندی دانشگاه شانگهای ARWU:

نظام رتبه بندی دانشگاه شانگهای به منظور انجام ارزیابی دقیق تر از عملکرد دانشگاه و ارائه رتبه بندی جامع از جایگاه دانشگاه در سطح جهانی، ۴ معیار کیفیت آموزش، کیفیت اعضاء هیئت علمی، خروجی‌های پژوهش و سرانه عملکرد دانشگاه را برای بررسی عملکرد دانشگاه تعریف کرده است. به عبارت دیگر در این نظام، دانشگاه‌ها براساس میزان موفقیت در هر یک از معیارهای چهارگانه رتبه بندی می‌گردند، با توجه به اینکه معیارهای چهارگانه فوق کلی هستند و قابلیت اندازه‌گیری کمتری دارند از این رو نظام رتبه بندی شانگهای برای هر یک از معیارهای فوق چند شاخص ارائه کرده است.

رتبه‌بندی تایمز THE:
    پایگاه رتبه‌بندی تایمز یکی از نظام‌های معتبر بین‌المللی است که از سال 2004 اقدام به رتبه بندی بین المللی دانشگاه‌ها کرده است. با توجه به رشد و ارتقای علمی چشمگیر دانشگاه‌های آسیایی و حرکت قدرت علمی دنیا از غرب به شرق، پایگاه رتبه‌بندی تایمز از سال 2013 تاکنون به صورت سالانه رتبه‌بندی دانشگاه‌های آسیایی را نیز منتشر می کند. در این رتبه بندی همانند رتبه بندی جهانی تایمز، از 13 شاخص کاربردی در قالب 5 معیار کلی آموزش، پژوهش، استنادات، درآمد صنعتی و وجهه بین‌المللی استفاده می‌شود.

رتبه‌بندی بین‌المللی لایدن هلند CWTS :
    نظام رتبه‌بندی بین‌المللی لایدن هلند بیش از 800 دانشگاه را در سراسر جهان بر اساس عملکرد علمی آنها مورد مقایسه قرار می دهد. بر خلاف دیگر رتبه بندی ها CWTS سعی در ادغام معیار های اندازه گیری دارد و یکی از معروف ترین هاست.

و لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم که در اعتبار و ارزیابی مدارک دانشگاه ها بسیار مهم است:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکر است، اخیرا نرم افزار اندروید «رتبه بندی دانشگاه های جهان» یا EduRanking عرضه شده که جدیدترین (2015) رتبه بندی دانشگاه های جهان رو با نظام های رتبه بندی THE، QS، ARWU ،CWTS و همچنین دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم با جستجو داره و خیلی میتونه برای پیدا کردن رتبه و اعتبار دانشگاه ها موثر و مفید باشه. با جستجو در کافه بازار، ایران اپس و مایکت میشه پیداش کرد.

امیدوارم با مقایسه دقیق و تصمیمی درست در انتخاب دانشگاه در خارج از کشور، در ادامه تحصیل موفق عمل کنید.

داره خودمونی میشه morypory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام به دوستان
    من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات از دانشگاه آزاد دارم . قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای خارج از کشور را داشتم که بعد از تحقیق متوجه شدم باید یکی از اساتید ان دانشگاه من را پذیرش کند و یک مقاله ISI داشته باشم . سوال من این است که آیا این شرایط صحیح است و کسی از دوستان دانشگاهی سراغ ندارد که شرایطش آسان تر باشد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام به دوستان
    من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات از دانشگاه آزاد دارم . قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای خارج از کشور را داشتم که بعد از تحقیق متوجه شدم باید یکی از اساتید ان دانشگاه من را پذیرش کند و یک مقاله ISI داشته باشم . سوال من این است که آیا این شرایط صحیح است و کسی از دوستان دانشگاهی سراغ ندارد که شرایطش آسان تر باشد .
    سلام
    کشور مقصدتون کجاست؟
    کحقیقاتتون درست بوده ضمن اینکه معدل هر چه بالاتر بهتر و مدرک زبان هم باید داشته باشین

9. این کاربر از stabesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من می خواستم برم انگلیس خیلی جاها رفتم اما یه جا پیدا کردم ویزا میده عین آب خوردن،حالا دارم کاراشو انجام میدم شرکتی که این کارو می کنه
    کد:
    اینه به نظر من خوب اومد
    شرمنده آدرس سایت درست نیست

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    کشور مقصدتون کجاست؟
    کحقیقاتتون درست بوده ضمن اینکه معدل هر چه بالاتر بهتر و مدرک زبان هم باید داشته باشین
    من مقصدم آمریکا بود چون از لحاظ رتبه ریاضی رتبه عالی در پایه دارد . فقط یک سوال کشوری هست که قوانینش زیاد دست و پاگیر نباشد و آسانتر پذیرش بدهد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •