تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 70

نام تاپيک: creative zen v plus و iriver s10 دارها کمکم کنند !

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10 بسم الله

پست بالایی رو چک کردی ؟

راستی یه راه حل بانمک به ذهنم رسید ... این دستگاه line in داره ... در نتیجه شاید بشه یه کابل از خروجی هدفون به ورودی Line in وصل کرد ، اینطوری میشه صدای رادیو رو ضبط کرد ... عجب راه حلی !!! ... ولی به نظر عملی میاد ...
    سلام .
    آره بهش pm دادم ، ولی هنوز بازش هم نکرده ، الان دیدم ، دو روزه که آن نشده ، ان شاالله که جواب بده . . .

آره راه حل بدی نیست یه کم جنگولک بازی داره ، اما خب ، کار راه بندازه دیگه . اگه هم fm recording نداشته باشه ، مجبورم همینو بگیرم ، درسته seymour عزیز ؟ چون به نظرم تنها گزینه خوب الان همینه ، یعنی بهترین همینه ؟
    فقط می خوام مطمئن بشم که قبل خرید یه وقت الکی توهم نزنم و بعد خرید برم تو لک که چرا سرم کلاه رفت و بدونم چی دارم می گیرم . . .

راستی آقای seymour ، توی محصولات سونی ، چنین چیزی که من می خوام هست ؟
    ( می دونم سونی توصیه نمیشه ، از نظر خرید نمی گم ، از یه مغازه دار ، در کمال ناباروری ( ناباروری درسته ) گفت نه سونی چنین چیز کاملی نداره ، گفتم مگه میشه ، سونی چنین چیزی نداشته باشه . . . )

از همتون متشکرم و مرسی به خاطر توجه و وقتی که می ذارید .
    یا حق
    آخوند

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBAR132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پست بالایی رو چک کردی ؟

راستی یه راه حل بانمک به ذهنم رسید ... این دستگاه line in داره ... در نتیجه شاید بشه یه کابل از خروجی هدفون به ورودی Line in وصل کرد ، اینطوری میشه صدای رادیو رو ضبط کرد ... عجب راه حلی !!! ... ولی به نظر عملی میاد ...
    سلام جناب سیمور

آره این کارو میشه کرد چون یه کابل به همین منظور توی جعبه اش هست ...یعنی همون کابل Lin in

این دوستمون اگه اشتباه نکنم zvp داره ... باهاش تماس بگیر
    سیمور جان شما که کامل در جریان هستید بعد از اون مشکلاتی که با فاره پیدا کردم الان یه دوربین کریتیو دارم

راستی بعد از تحقیقات متوجه شدم فاره گارانتی اورژینال کریتیو نیست!!!!!!!!

یه سوال ...منظور از مقدار dpi یه دوربین چیه؟؟؟
    Last edited by AKBAR132; 22-10-2007 at 09:53.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام .
    آره بهش pm دادم ، ولی هنوز بازش هم نکرده ، الان دیدم ، دو روزه که آن نشده ، ان شاالله که جواب بده . . .

آره راه حل بدی نیست یه کم جنگولک بازی داره ، اما خب ، کار راه بندازه دیگه . اگه هم fm recording نداشته باشه ، مجبورم همینو بگیرم ، درسته seymour عزیز ؟ چون به نظرم تنها گزینه خوب الان همینه ، یعنی بهترین همینه ؟
    فقط می خوام مطمئن بشم که قبل خرید یه وقت الکی توهم نزنم و بعد خرید برم تو لک که چرا سرم کلاه رفت و بدونم چی دارم می گیرم . . .

راستی آقای seymour ، توی محصولات سونی ، چنین چیزی که من می خوام هست ؟
    ( می دونم سونی توصیه نمیشه ، از نظر خرید نمی گم ، از یه مغازه دار ، در کمال ناباروری ( ناباروری درسته ) گفت نه سونی چنین چیز کاملی نداره ، گفتم مگه میشه ، سونی چنین چیزی نداشته باشه . . . )

از همتون متشکرم و مرسی به خاطر توجه و وقتی که می ذارید .
    یا حق
    آخوند
    بهترین انتخاب ، اون انتخابیه که نیازهای شما رو تامین کنه ... ما توی این چند صفحه مدلهای منتخب رو بررسی کردیم ، آخرش شما باید بگی که کدوم خوبه یا بده ، نه من ... اون اول هم گفتم ، zvp بجز بحث ضبط صدا از بقیه نظرات عالیه ... از نظر ضبط صدا ، خوبه ولی عالی نیست ...

نه ، سونی زیاد روی امکانات مانور نمیده و بیشتر به طراحی و کیفیت صدا اهمیت میده ...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام جناب سیمور

آره این کارو میشه کرد چون یه کابل به همین منظور توی جعبه اش هست ...یعنی همون کابل Lin in

سیمور جان شما که کامل در جریان هستید بعد از اون مشکلاتی که با فاره پیدا کردم الان یه دوربین کریتیو دارم

راستی بعد از تحقیقات متوجه شدم فاره گارانتی اورژینال کریتیو نیست!!!!!!!!

یه سوال ...منظور از مقدار dpi یه دوربین چیه؟؟؟
    اها .. راس میگی ، یادم اومد ...

آره ... شاب و رایان بدر معتبر تر هستن ...

والا واسه دوربین من ندیدم که زیاد از dpi (dot per inch ) استفاده بشه ... معمولا dpi رو واسه پرینت استفاده می کنن ... ولی بهرحال مربوط به وضوح میشه ... اما بازم می دونم که نهایتا تفاوت dpi های مختلف ، فقط توی پرینت مشخص میشه ...

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

برو یه سامسونگ T9 بگیر 2 گیگش فکر کنم حداکثر 140 باشه با گارانتیه معتبر سام سرویس. هم ظبط صدای عالی داره هم ظبط صدای از رادیو با کیفیت خوب داره. 4 حالت ظبط صدا داره دیگه خودت تا آخر کیفیت رو حال کن.زن وی پلاس اصلا صفحه ش بدرد نمیخوره و پول الکی واسه ی چیزی که نمیشه ازش درست استفاده کرد رو نده.در آینده هم میتونی یه هدست بلوتوس بخری و بدون سیم به آهنگا گوش کنی.در ضمن بهترین حالت ظبط صداش 192kbps هست که خیلی خوبه.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10 بسم الله . . .

برو یه سامسونگ T9 بگیر 2 گیگش فکر کنم حداکثر 140 باشه با گارانتیه معتبر سام سرویس. هم ظبط صدای عالی داره هم ظبط صدای از رادیو با کیفیت خوب داره. 4 حالت ظبط صدا داره دیگه خودت تا آخر کیفیت رو حال کن.زن وی پلاس اصلا صفحه ش بدرد نمیخوره و پول الکی واسه ی چیزی که نمیشه ازش درست استفاده کرد رو نده.در آینده هم میتونی یه هدست بلوتوس بخری و بدون سیم به آهنگا گوش کنی.در ضمن بهترین حالت ظبط صداش 192kbps هست که خیلی خوبه.
    سلام .
    جناب becareful ، از توجهت ممنونم .
    اول اینکه از راهنمایی ات متشکرم ، اما این جوری که نمیشه ، باید یه دلیلی ، چیزی بیاری که ، وقتی می گی که z v p به درد نمی خوره ، حتما دلیلی هم داری دیگه ؟
    دوم اینکه t9 برای فیلم دیدنه ، من اصلا برای فیلم نمی خوام ( اگه صفحه z v p رو هم برای فیلم می گی به درد نمی خوره ، من این رو هم در نظر گرفته ام ) اگه مدل بهتری بود ( به نظر بنده ) 100% این z v p رو هم انتخاب نمی کردم ، به نظرم گنده اس ، t9 هم همین طور ، برای فیلمه و گنده .
    ضمنا ، اگه برام fm recording مهمه ، فقط وجودش مهمه ، یعنی گاهی اوقات شده که نمی تونم یه برنامه خاص رو گوش کنم ، می ذارم ظبط کنه ، بعدا گوش کنم ، همین که داشته باشه برام کافیه ( الآن هم بحث سر همینه که z v p داره یا نه ؟ )

به هر حال از راهنمایی ات متشکرم ، منتظر جوابت هستم

یا حق
    آخوند

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام...من دیروز یه Vplus 1GB گرفتم...خوبه ولی صداش یه کم سه بعدیه و می پیچه تو هدفون...مخصوصا هدفون خودش که این حالت روچند برابر می کنه...من به شخصه این جور صدا رو خوشم نمی آد...ولی دیگه گرفتمش دیگه...البته من عملا همه چی رو با پلیر گوشی Nokia N95 مقایسه می کنم که یه پلیر ایده ال داره...دوستانی که دارن و یه هدفون خوب هم بهش انداختن می دونن من چی می گم...N95 رو یکی از دوستانم داره که من هر از چند گاهی باهاش ور میرم...به خاطر پلیرش...شاید من انتظار زیادی از یه پلیر 85 تومانی دارم اما به نظر من Vplus دقیقا اون چیزی نیست که حتی تو Review های معتبر می خونی...راستی دو مدل سونی رو هم دیروز تست کردم...صداش زلال بود اما باس کمی داشت و یه جورایی گوش رو آزار می داد...من که خوشم نیومد...اکولایزراشم دستکاری کردم همون بود...به هر حال انتخاب بین برند ها و مدل های مختلف بسته به سلیقه شخص داره...بعد از اینکه چند مدل رو خودت تست کردی اقدام به خرید کن...اگه هدفون دلخواهتم با خودت ببری بهتره...2 کاری که من نکردم...چون طرز صدای هدفون ها هم با هم فرق می کنه...باید ببینی چه جور صدایی رو دوست داری...

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

10

سلام...من دیروز یه Vplus 1GB گرفتم...خوبه ولی صداش یه کم سه بعدیه و می پیچه تو هدفون...مخصوصا هدفون خودش که این حالت روچند برابر می کنه...من به شخصه این جور صدا رو خوشم نمی آد...ولی دیگه گرفتمش دیگه...البته من عملا همه چی رو با پلیر گوشی Nokia N95 مقایسه می کنم که یه پلیر ایده ال داره...دوستانی که دارن و یه هدفون خوب هم بهش انداختن می دونن من چی می گم...N95 رو یکی از دوستانم داره که من هر از چند گاهی باهاش ور میرم...به خاطر پلیرش...شاید من انتظار زیادی از یه پلیر 85 تومانی دارم اما به نظر من Vplus دقیقا اون چیزی نیست که حتی تو Review های معتبر می خونی...راستی دو مدل سونی رو هم دیروز تست کردم...صداش زلال بود اما باس کمی داشت و یه جورایی گوش رو آزار می داد...من که خوشم نیومد...اکولایزراشم دستکاری کردم همون بود...به هر حال انتخاب بین برند ها و مدل های مختلف بسته به سلیقه شخص داره...بعد از اینکه چند مدل رو خودت تست کردی اقدام به خرید کن...اگه هدفون دلخواهتم با خودت ببری بهتره...2 کاری که من نکردم...چون طرز صدای هدفون ها هم با هم فرق می کنه...باید ببینی چه جور صدایی رو دوست داری...
    سلام .
    مبارکه .
    به قول یکی از دوستان ، شما خربزه خوردی ، حالا که آب می خوری می گی تلخه با اکولایزرش هم ور رفتی ؟
    من پلیر N95 رو تست نکردم ، ( از نزدیک ندیدمش ، چه برسه به تست ) اما احتمالا باید پلیر خوبی باشه که انتظار شما رو تا این سطح برده بالا ، شاید هم اصولا شما سخت پسندید . . .
    چند تا سوال داشتم که اگه محبت کنید ، جواب بدید . . .
    1 _ امکاتاتش رو بی زحمت بگو ( نه امکانات کلی ، تایمر ها و این جور خرت و پرت ها . . . )
    2 _ از رادیو می تونی رکورد کنی یا نه ؟

راجع به اینکه می گی اول تست کنم ، بعد بگیرم ، من هم از خدامه ، اما کجا ؟ تو همین سایت پدرم در آمده تا دو نفر و که z v p دارند ، پیدا کنم ، حالا چجوری باید تست کنم ، الله اعلم . شما چجوری سونی ها رو تست کردی ، کجا ؟ جایی هم برای کریتیو می شناسی ؟
    راجع به این که هدفون اش اذیت ات می کنه ، پا تو کفش بزرگترا می کنم و بهت ep 630 ( کریتیو ) رو بهت پیشنهاد می کنم ، یه هدفون in ear که تقریبا بین هدفون هایی که حرفی برای زدن دارند ، کمترین قیمت رو داره ( این موارد رو جناب سیمور ، بهتر می دونند ، درست عرض کردم جناب سیمور ؟ )

از توجهت متشکرم و مرسی ، منتظر جوابت هستم .

یا حق
    آخوند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

والا من فقط می تونم بگم که در مورد هر دستگاهی که شما بگی من هر نوع اظهار نظری که بگی شنیدم و خوندم.. شنیدم که zvp عالیه ، شنیدم که متوسطه ، شنیدم که افتضاحه ... در مورد سونی هم شنیدم که عالیه ، متوسطه و یا حتی خیلی جالب نیست ... و به همین ترتیب ipod و ...

من واقعا نمی دونم کی داره درست میگه ... آیا حق با دوستمونه که میگه N95 بهتر از zvp هستش یا حق با یکی دیگه از دوستان من (به نام امیر) که میگه zvp بهتر از N95 هستش (مثلا واقعی عرض کردم) ... طبیعتا هرکدوم معتقدن که حرف خودشون درسته ...

ولی یه چیز رو خوب می دونم : در مورد کیفیت اظهار نظری نمی کنم و صرفا اقتدا می کنم به نظر سایت های معتبر (چون توی 85% موارد ، نظرشون یکیه و توی 90% موارد نظرشون درسته ...) ... و نهایتا همونطور که دوستمون گفت و منم قبلا چندبار تاکید کردم " صرفا بحث سلیقه اس "

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون سلامت باشی!

1_ امکاناتی مثل Organizer که شامل Tasks و Contacts هست و باید از طریق نرم افزارش تو کامپیوتر تنظیم بشه, تقویم, ساعت, آلارم, قابلیت اختصاص قسمتی از فضای پلیر به عنوان Removable Disk....هشت مدل اکولایزر از پیش تنظیم شده و یه اکولایزر دستی پنج بانده...Smart Volume, Bass Boost, Volume Restrictor
    ...می شه صفحه نمایشش رو افقی هم بکنی...کلا امکانات آنچنانی نداره...

2_ من که نتونستم ظبط کنم...فکر نمی کنم بشه چون جستجوی سطحی اینترنت هم نتیجه ای نداد...

در مورد تست هم برو پایتخت...همون طبقه همکف روبرو یه مغازه بود چند تا از مدل ها رو باز داشت که مشتری تست کنه...سونی رو هم طبقات بالاتر یه نمایندگی بود اونجا تست کردم...

راستی ep 630 قیمتش چنده؟ باسش خوبه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •