تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: خريد MP3 Player براي ظبط با كيفيت

داره خودمونی میشه farvehar_1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضبط خبرنگاري داشته باشه ثانیا تنظیماتی داشته باشه که قبل ازضبط ب‌توان نوع دیجیتایز
    شدن آن‌ها
    (مثلا PCM) ، نوع ضبط کانال (Stereo یا Mono) و ... را مشخص کند (مورد اول که نوشتم از همه برام مهمتره)ـترجیحا بتواند درمحیط یک کلاس درس صدا را با کیفیت خوب ضبط کند

-2
    دارای ورودي و خروجي باشه

_3
    باطري داخلي داشته باشه و قابل شارژ شدن باشه-- باتری قابل شارژآن به عنوان لوازم جانبی در بازار موجود باشه

-4
    باتری لیتیم توکار NIMH

_5
    بتوانیم سر يک ساعتي کوکش کنیم و با پخش کردن موسيقی ا ز خواب بيدارشیم

_6
    رادیو FMداشته باشد و قابلییت اینکه به صورت مستقیم بتواند از رادیو صدا را ضبط کند و بتواند 20 تا 30 ایستگاه را در حافظه خود ذخیره کندو برای اینکه در هنگام حرکت صدای خش‌خش نداشته باشد تیونر قوی داشته باشد و ضمناً آنتن هم داشته باشد

_7
    نرم افزار داخلي دستگاه رو هم بتوانیم UP DATE کنیم

_8
    دارای click wheel باشه

9
    ـدر ایران پشتیبانی خوبی داشته باشد

_10
    حد اقل 7 تا اکولایزر داشته باشه

_11
    مدلی باشه که از انواع کارتهای حافظه بتواند به عنوان حافظه ی پشتیبان استفاده کند

_12
    هد فون آن نه تنها در انتقال باسهای قوی خوب عمل کند بلکه در انتقال باسهای ضربی نیز همینطور

_13
    ترجیحا دکمه های بزرگ و نرم داشته باشه

_14
    برای آن‌که بشود روی MP3 Player خود آهنگ کپی بکنیم، باید آن را به رایانه خود متصل کنیم. بالاترین بازده سرعت در اتصالات:
    Fire wire (IEEE-1394 )
    یا در USB 2.0 قابل دسترسی استت MP3 Player مذکور یکی از این دو را پشتیبانی کند.

_15
    صحفه ی نمایشش قابلیت نمایش در شب را داشته باشه

_16
    مقدار باقی مانده باتری را اعلام کند

_17
    بتواند آهنگ‌ها را به‌طور اتفاقی پخش کند( پخش اتفاقی).

_18
    بتوانیم ادامه ی آهنگ‌های خود را از جایی که قبلاً MP3 Player را خاموش کرده‌اید، گوش کنید.( ادامه پخشبه صورت خودکار)

برخی از شرکت‌ها کیف‌هایی را همراه
    MP3 Player ارائه می‌دهند که می‌توان آن‌ها به کمربند بست و آن را داخل کیف گذاشت. برخی دیگر دستبندی می‌دهند که MP3 Player به راحتی در آن قرار می‌گیرد و با امنیت کامل می‌توان آن را حمل کرد. برخی دیگر هم بندهای گردنی ارائه می‌دهند که می‌توانرا مثل گردنبندی آویزان کرد تا راحت‌تر قابل دسترسی باشند. MP3 - PLAYER مذکور حداقل یکی از اینها را داشته باشد

ضد آب باشد
    _20

انتخاب حالت هاي مختلف پخش (عادي ، تكرار يك آهنگ ، رندوم و.......)

تايمر جهت خاموش شدن دستگاه
    قابليت حذف فايل از روي دستگاه
    Folder Navigation

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست من ، اگه اشتباه نکنم شما این سوال رو توی PT (پرشن تولز) هم پرسیدی و خود من جواب دادم ... نمی دونم چطور شما برداشت کردی که جوابی که بهت دادم " درست و حسابی " نبوده ... به نظر خودم جواب خیلی کاملی بهت دادم ...

با یه سرچ ساده متوجه شدم که این مشخصاتی که توی پست قبلی ات مطرح کردی ، مربوط میشه به یه مقاله قدیمی که معلوم نیست کدوم آدم ناواردی نوشته ... آخه کدوم mp3 player ی ضد آبه ؟ ... یا برعکس : کدوم mp3 player ای هستش که شافل (پخش اتفاقی) نداشته باشه ؟ ...

مثل اینه که من بگم : " یه ماشین می خوام که اولا پرواز کنه ... دوما بوق داشته باشه ... سوما 5 تا دنده داشته باشه ... چهارما بتونه روی یه چرخ راه بره ! " ... (یعنی یه سری قابلیت های معمولی و غیرممکن رو ترکیب کنم)

من اصلا قصد توهین به شما رو ندارم و معذرت می خوام اگه جسارتی کردم ...

بهرحال همونطور که اونور هم جواب دادم بعضی از اینا چیزا رو همه مدلها دارن و بعضی ها رو هیچ مدلی نداره ... " خرید Mp3 player اینطوری انجام نمیشه " ... مهم اینه که شما ببینی چه پارامتری واسه ات از همه چیز مهمتره ... ظاهرا " ضبط صدا " .. درسته ؟ ... خب پس بر همون اساس ادامه بدیم ...

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله saymour درست فهمیدید من اون مشخصاتی رو که نوشتم از یک سایت برداشت کردم (شما هم هوشمندانه عمل کردید)

در ضمن همون پارامتر اول که گفتم برام مهمتره (ضبط صدا) حالا میخواستم با این تفاسیر 1 مدل (بهترین مدل با این بودجه)را معرفی بفرمایید که دیگه برم بخرم چون هر کس 1 نظر میده من خیلی تعلل کردم خواستمم نظر اخر (که مطمئنم بهترین و کارشناسانه ترین نظر هم هست)را از شما بشنوم

بابت همه ی پیگیری ها ی مصرانتون هم کمال تشکر را دارم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بهرحال همونطور که توی پست شماره 9 این تاپیک گفتم ، شما می تونی بری سراغ voice reorder که دیگه mp3 player نیست ، یعنی بعضی کارایی که اون انجام میده رو انجام نمیده ... مثلا ICD-MX از سونی که حدود 200 تومنه ... اینا مخصوص ضبط صدا هستن و بالاترین کیفیت رو دارن ..

اما اگه می خوای کار mp3 player رو هم بکنه ، می تونی ICD-U70 رو بگیری که ترکیبی از این دوتا محسوب میشه ...

طبیعتا یه راه دیگه هم اینه که بری سراغ mp3 player هایی که کیفیت ضبط خوبی دارن ، مثل iaudio u3

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اما اگه می خوای کار mp3 player رو هم بکنه ، می تونی ICD-U70 رو بگیری که ترکیبی از این دوتا محسوب میشه ...

طبیعتا یه راه دیگه هم اینه که بری سراغ mp3 player هایی که کیفیت ضبط خوبی دارن ، مثل iaudio u3

من از این 2 جمله ی اخر اینجوری برداشت کردم که کیفیت
    ICD_U70 از iaudio U3 بهتره آیا درست فهمیدم؟
    سوال دوم: ایا قیمت
    ICD_U70 هم مثل ICD_MX 200 دویست هزار تومان هست؟
    سوال سوم : شما در جایی گفته بودید که یه مدل سونی اومده به نام )icd_u60)
    که وضعیت بهتری نسبت به u3 داره می خواستم ببینم کیفیت
    ICD_U70 در مقایسه با آن چطور است ؟

سوال چهارم: این icd_u70 مدل 8 گیگابایت هم داره ؟چون من میخوام جلسه های یک ترم دانشگاهی به طور کامل توش جابشه

سوال پنجم :نمایندگی سونی در پاساژ پایتخت کدوم طبقست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله ... ICD باید بهتر از U3 باشه ...

قیمت u60 150 تومن باید باشه (512 مگ) و قیمت u70 باید 170 تومن باشه (1 گیگ)

u60 و u70 دوتاشون یه مدل هستن ... فقط مقدار حافظه شون فرق داره و در نتیجه اسمشون هم فرق داره (توی جمله بالایی توضیح دادم)

سری ICD ، روش ضبطش متفاوت از Mp3 player هاست .. در نتیجه نیازی به حافظه زیاد نداره و مثلا با 512 مگ ، میتونه در حالت high quality ، حدود 60 ساعت ضبط کنه ... (اکه اگه فرض کنیم هر جلسه 2 ساعت باشه ، یعنی 30 تا جلسه توش جا میشه حدودا)

یادم نیست ... ولی مطمئنا اونجا نمایندگی داره و به احتمالا 95% این مدل رو دارن ...

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بعد از سلام

قیمت ضبط صداها بعضا از 10 تا 15 چوق افزایش داشته، که با توجه به فصل آغاز تحصیل طبیعیه؛ نتیجتا شما میتونید مدل Sx-67 از کارای سونی رو با اون قیمت تهیه کنید که وزن سبکتر در سایز کوچک رو در بدنه ای تمام آلمینیومی جمع کرده و نسبت به مدل بالاتر ساخت جدیدتری داره(mx).

یه اساتیدتون سلام ما رو برسونید ، البته بصورت قاچاقی!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •