تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 90

نام تاپيک: شاهکار جدید موتورولا Motorola Z10

اگه نباشه جاش خالی می مونه Faraz_sm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

cool!!!!!!

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یکی از ایرادات z8 پوشش نداشتن دوربین بود که تو این گوشی کاملا رفع شده.
    خیلی گوشی خوبیه. یعنی باید بگم فوق العادست !

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر می رسد موتورولا سعی دارد گوی سبقت را در رقابت تولید گوشی های موبایل جدید از بقیه ی کمپانی ها برباید. دو گوشی جدید MOTOROKR E8 و MOTORIZR Z10 تولیدات جدید موتورولا هستند که به زودی وارد بازار خواهند شد. MOTOROKR E8 که در سری گوشی های مخصوص پخش موزیک قرار می گیرد، دارای یک صفحه کلید لمسی و قابلیت "Omega Wheel" است که صوت را به صورت فوق العاده ای پخش می کند. این گوشی دارای 2 گیگابایت حافظه داخلی است که از طریق اسلات حافظه microSD قابل افزایش بوده و تا 4 گیگابایت کارت حافظه را پشتیبانی می کند. از ویژگی های جالب دیگر این گوشی، ضخامت بسیار کم (ابعاد 115×53×10.6 میلی متر)، رادیو FM، بلوتوث، USB نسخه ی 2 و جک صوتی 3.5 میلیمتری هستند. علاوه بر این صفحه نمایش این گوشی 2 اینچی از نوع QVGA و قابلیت پخش 262 هزار رنگ است و یک دوربین 2 مگاپیکسل هم در این گوشی وجود دارد. این گوشی از4 باند GSM به علاوه GPRS و EDGE پشتیبانی کرده و احتمالاً تا نوامبر امسال وارد بازار خواهد شد. MOTORIZR Z10 که از اسمارت فون های موتورولا با ساختاری کشویی شبیه ساختار گوشی کشویی قبلی موتورولا یعنی Z8 است که در هر دو کمی خمیدگی در بدنه گوشی ایجاد می شود تا کار با آن ساده تر شود. صفحه نمایش این گوشی 2.2 اینچ با قابلیت پخش 16 میلیون رنگ و از نوع QVGA است که شیشه ی روی آن به صورت ضد خش طراحی شده است. دوربین این گوشی 3.2 مگاپیکسلی با فوکوس اتوماتیک و فلاش LED است و با سرعت 30 فریم در ثانیه فیلم برداری می کند. سیستم عامل این گوشی هوشمند سیمبین با 3.1 UIQ بوده، از چهار باند GSM، GRRS، EDGE و چهار باند HSDPA پشتیبانی می کند و احتمالاً دسامبر امسال در بازار موجود خواهد بود.

منبع : GSM.ir

داره خودمونی میشه JinN777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shiraz, Iran

پيش فرض

faraz_sm
    منظورت از این چیه؟Cool????????????????

گوشی به این شیکی و با این طراحی فوق العاده در جای خودش تکه.
    البته Z8 جواب W سونی اریکسون و N نوکیا رو داد ولی این یکی دیگه جایی واسه بحث مقلیسه نداره...!

دوربین:
    من با K800 عکس گرفتم که محصول 2007 سونی اریکسون هست و با Motorola A1200 هم که محصول 2005 هست عکس گرفتم.
    با این که 3.2 هست ولی از آ1200 بدتر می گیره. هر کس باور نمیکنه بگه چند نمونه عکس از هر دو گوشی آپلود میکنم...!

حالا.................. این محصول 2007 که 3.15 هست رو اگه به بازار داد که انشاالله هر چه زودتر میده نوکیا و سونی اریکسون باید 5 یا 10 بزنن تا به پای موتو برسند...!
    البته بگم که من از طرفدارهای موتورولا هستم به هممین خاطر این همه ازش تعریف میکنم..
    Last edited by JinN777; 20-09-2007 at 01:59.

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دمت گرم مطلب نویی بود با این مدل موتورولا خیلی حال کردم !!

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من فکر میکنم منظورشون از cool یعنی: با حال

این یه اصطلاحه.

البته اگر من اشتباه نکنم!

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

faraz_sm
    منظورت از این چیه؟Cool????????????????

گوشی به این شیکی و با این طراحی فوق العاده در جای خودش تکه.
    البته Z8 جواب W سونی اریکسون و N نوکیا رو داد ولی این یکی دیگه جایی واسه بحث مقلیسه نداره...!

دوربین:
    من با K800 عکس گرفتم که محصول 2007 سونی اریکسون هست و با Motorola A1200 هم که محصول 2005 هست عکس گرفتم.
    با این که 3.2 هست ولی از آ1200 بدتر می گیره. هر کس باور نمیکنه بگه چند نمونه عکس از هر دو گوشی آپلود میکنم...!

حالا.................. این محصول 2007 که 3.15 هست رو اگه به بازار داد که انشاالله هر چه زودتر میده نوکیا و سونی اریکسون باید 5 یا 10 بزنن تا به پای موتو برسند...!
    البته بگم که من از طرفدارهای موتورولا هستم به هممین خاطر این همه ازش تعریف میکنم..
    ایول مثل خودم طرفدار درجه یک موتویی
    به نظر من موتورولا هنوز تو کشور به طور کامل کشف نشده که چیه !!!! شاید واسه تبلیغات ضعیفشه ( هرچند که میگن جنس خوب تبلیغ نمیخواد)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ایول مثل خودم طرفدار درجه یک موتویی
    به نظر من موتورولا هنوز تو کشور به طور کامل کشف نشده که چیه !!!! شاید واسه تبلیغات ضعیفشه ( هرچند که میگن جنس خوب تبلیغ نمیخواد)
    موافقم موتو هنوز تو هیچ کشوری کشف نشده به غیر از usa تو هر کلیپ تصویری که ماله اون کشور هست گوشی هاشون موتو هست باید گفت که موتو اخرشه

داره خودمونی میشه JinN777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shiraz, Iran

14 حااااااااااال

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این همه عکس قشنگ قشنگ نزار که گوشیمو میندازم دور (منم z10 میخوام)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •