تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 132

نام تاپيک: آموزش برنامه persian oc با توضيحات كامل ( فروشگاه ساز اينترنتي )

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 7

من ميخوام وارد بخش مديريت بشم ولی اين ارور رو ميده
    Fatal error: Cannot re-assign $this in \opt\lampp\htdocs\catalog\admin\includes\classes\u pload.php on line 32

جواب :
    این مشکل در نسخه 1.0 برنامه وجود داشت و مربوط بود به ناسازگاری برنامه با نسخه 5 و بالای php که در نسخه 1.1 به بعد این مشکل برطرف شده است.

2. این کاربر از Mohsen khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 8

می‌خواستم ببينم شما ورژن ASP برای FarsiCommerce دارید؟ من هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم.

جواب :
    من چنين چيزی تا حالا نديدم. اگه تونستين پيدا كنين خيلی دلم می‌خواد كه اون ورژن رو هم ببينم.

4. این کاربر از Mohsen khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 9

آیا در FarsiCommerce محدوديتی در تعداد اجناس وجود دارد يا نه ؟

جواب :
    هیچ محدودیتی در تعداد اجناس وجود ندارد. شما هرجور فروشگاه رو تنظیم کنید اونجور کار می کنه.

6. این کاربر از Mohsen khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 10

كار شركت ما فروش لوازم جانبي كامپيوتر هست. چون شركت ما فروش کاربری نداره قيمت ها بايد مخفی باشن و معمولا خريدها با چك و يا حواله به حساب انجام ميشن و احتياجی به پی پال, ايگود و ... نيست. آيا ميشه اين امكانات رو حذف كرد!؟

جواب :
    شما می تونید قابلیتهای پرداخت پول از طریق پی پال و ایگولد رو در بخش مدیریت غیرفعال کرده و قابلیت خرید از طرق ارسال چک رو فعال کنید. در مورد مخفی بودن قیمت ها متاسفانه شما باید خودتون دست به کار بشین و برنامه رو کمی تغییر بدین چون به صورت پیش فرض این امکان وجود نداره.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 11

ميشه ديتابيس و كالاها رو تو لوکال وارد فروشگاه كرد و بعد فرستاد روی سرور... كه ديگه برای وارد کردن کالاها نخواد آنلاین باشيم؟

جواب :
    بله می شه همچنین کاری رو کرد البته باید دقت کمی دقت به خرج بدین تا اشتباهی رخ نده.
    شما می تونید همه اطلاعات لازم رو توی لوکال در فروشگاه وارد کنین و بعد از اتمام کار از کل دیتابیس فروشگاه لوکال یه فایل SQL ایجاد کنین و اون رو توی برنامه موجود برروی سرور Import کنین. البته باید تمامی تصاویر و فایلهای که مربوط به محصولات می شه رو هم آپلود کنین.
    ولی اگه نظر من بخواین بهتره این کار رو نکنین به دردسرش نمی ارزه. وارد کردن اطلاعات روی خط کار سختی نیست.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 12

من می خواستم بدونم که چطوری می شود کلمه عبور مدیر کل را عوض کرد و آیا می توان چند تا مدیر مختلف برای فروشگاه تعریف کرد؟

جواب :
    برای تغییر کلمه عبور مدیر کل شما می‌تونید با استفاده از اطلاعات فعلی مربوط به مدیر کل وارد بخش مدیریت بشین و سپس در بخش حساب کاربری با کلیک برروی دکمه ویرایش و وارد کردن کلمه عبور فعلی می‌تونید کلمه عبور رو به راحتی عوض کنین.
    ضمنا در نسخه جدید برنامه شما می‌تونید به راحتی گروههای مختلف مدیریت برای فروشگاه خودتون درست کنین و برای هرکدام سطح دسترسی مناسبی تعیین کنید و سپس مدیران مختلفی رو در این گروههای مدیریت ایجاد کنین. همه اینکارها به راحتی از طریق بخش مدیریت و منوی مدیریت فروشگاه قابل انجام است.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 13

من هرچقدر توی فروشگاه دنبال زبان انگلیسی گشتم پیدا نکردم. درحالی که خود OsCommerce زبان اصلیش انگلیسی است. من از کجا می‌تونم این زبان رو فعال کنم؟

جواب :
    به دلیل ناسازگاری که سیستم اصلی با زبانهای راست به چپ داشت من مجبور شدم که زبان انگلیسی رو به طور کامل از روی سیستم پاک کنم. فعلا سیستم فقط با زبان فارسی قابل استفاده است ولی دارم روی این مشکل کار می‌کنم و به امید خدا در نسخه‌های بعدی زبان انگلیسی به سیستم اضافه خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 14

من سیستم رو به طور کامل نصب کردم ولی وقتی که می‌خوام در فروشگاه عضو بشم Error زیر نمایش داده می‌شه؟
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/user/public_html/catalog/includes/languages/farsi.php:1) in /home/user/public_html/catalog/includes/functions/general.php on line 30

جواب :
    خوب این مشکل به خودی خود ایجاد نمی شه شما حتما قصد داشتین محتویات فایلی رو با یک ادیتور غیراستاندارد مثل notepad ویندوز عوض کنین و اون ادیتور در اول فایلی که تغییرش دادین حروف نامربوطی رو اضافه کرده که سبب می شه برنامه نتونه cookieها رو به درستی ارسال کنه چون قبلا مقداری رو به مرورگر ارسال کرده. برای حل این مشکل شما سعی کنین از یک ادیتور استاندارد مانند Gedit استفاده کنین و اون حروف رو پیدا کرده و پاکشون کنید.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 15

وقتی در قسمت تماس با ما فرم را پر ميكنيم و نامه رو ؟ ؟ ارسال ميكنيم بايد به آدرس مدير فروشگاه بره ولی اين اتفاق نمی‌افته؟ مشکل ار کجاست؟

جواب :
    در بخش مديريت فروشگاه شما بايد دو تا آدرس ايميل را وارد می‌كردين كه در منوی "تنظيمات فروشگاه من" این آدرس ایمیل‌ها رو می‌تونید تغییر بدید. شما در این قسمت هر آدرسی را که وارد کنین نامه‌ها به اون آدرس فرستاده می‌شن.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سوالات و مشكلات متداول 16

آيا می‌شود برای محصولات عكس آنها را دريك سايت ديگر آپلود كرد و لينك عکسها را به فروشگاه داد به جای اينكه فروشگاه عكس را بروی هاست خود ما آپلود كند؟

جواب :
    نه دوست عزيز فعلا چنين امكانی در سيستم وجود نداره. و البته معقولانه هم به نظر نمی‌رسه چون اگه شما بخواين عكس اون همه محصول رو توی يه سرور ديگه قرار بدين و از اونجا فراخوانی كنين به نظر من سرعت بالا اومدن صفحه خيلی خيلی پايين می‌ياد..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •