تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: بررسی کامل تیونر WinFast DV2000

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabkard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

دوستان کارت tv صهد بشسف با وجود کیفیت هیچ کاه به پای محصولات pinnacleنمیرسد چون واقعا" در صراحی ونرم افزارهای جانبی تک است؟ برای مثال هنوز به جز pinnacle هیچ کارت گپچری صدا را به باس pci نمیدهد .از لحاظ گپچر هم تک هستش؟

پروفشنال SonyEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

البته با نظرت موافق نيستم چون هنوز تجربه داشتن كارت هاي Hauppage نداشتي بخصوص Nexus كه بعد از سالها هنوز حرف اول رو تو دنيا ميزنه!!!

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض اگه میشه من رو راهنمایی کنید

بهترین کابل آنتن تو ایران کابلی موسوم به صادراتی کرمانه که بهترین کیفیت رو داره ...

سلام
    من چند وقت پیش مطلب جالبتون رو راجع به این کارت تی وی اینجا خوندم و از این کارت تی وی خوشم اومد. این هفته رفتم پاساژ پایتخت و خریدمش ولی الان 1 مشکل در مورد این کارت دارم که فکر میکنم به خاطر تجربه ای که شما دارین میتونید به من کمک کنید.
    مشکل من این هست که هر چی اسکن می کنم هیچ کانالی رو نشون نمی ده و صفحه آبی فقط نمایش داده می شه که گاهی برفکی میشه و زود به حالت اول بر می گرده
    کشور رو ایران انتخاب کردم . سورس رو آنتن زدم و فرکانس رو 6/6 زدم . آیا تنظیماتم ایراد داره یا ناقصه؟ میشه راهنماییم کنید؟ آیا کارت تی وی من سالمه؟ اگه کمکم کنید که راش بندازم مدیونتون میشم. پیشاپیش ممنونم از شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshad9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من اين مدل رو دارم همه چيش عاليه ولي يه مشكلي داره :
    در حالت ذخيره تصاوير شبكه تلوزيوني بعد از پايان كار وقتي تصاوير ذخيره شده رو نگاه ميكنم صدا و تصوير بعد از 15 الي 20 دقيقه از شروع نا هماهنگ ميشه و صدا ديرتر از تصوير مياد !

خيلي حال گيريه لطفا راهنمايي كنيد .
    من هم همچین مشکلی رو داشتم شما میتونید ورژن جدید برنامه pvr رو از سایت لیدتک دریافت کنید
    این مشکل میتونه به خاطر ضعف cpu باشه که در این صورت بهتره از فرمت vcd برای کپچر استفاده کنید
    ولی اون برنامه رو حتما داونلود کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آیا این کارت تی وی با سیستمهای پنتیوم تری 800 کار میکنه ؟ ممنون
    بله مشکلی نداره ولی برای کپچر کردن نمیتونید از فرمتی مثل DVD استفاده کنید و باید از فرمتهای ضعیفتری مانند VCD استفاده کرد

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان آیا کپچر WinFast DV2000 سخت افزاری است؟
    خیر سخت افزاری نیست

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پیش مطلب جالبتون رو راجع به این کارت تی وی اینجا خوندم و از این کارت تی وی خوشم اومد. این هفته رفتم پاساژ پایتخت و خریدمش ولی الان 1 مشکل در مورد این کارت دارم که فکر میکنم به خاطر تجربه ای که شما دارین میتونید به من کمک کنید.
    مشکل من این هست که هر چی اسکن می کنم هیچ کانالی رو نشون نمی ده و صفحه آبی فقط نمایش داده می شه که گاهی برفکی میشه و زود به حالت اول بر می گرده
    کشور رو ایران انتخاب کردم . سورس رو آنتن زدم و فرکانس رو 6/6 زدم . آیا تنظیماتم ایراد داره یا ناقصه؟ میشه راهنماییم کنید؟ آیا کارت تی وی من سالمه؟ اگه کمکم کنید که راش بندازم مدیونتون میشم. پیشاپیش ممنونم از شما
    شما چه مدل کارتی رو خریدید؟
    کشور رو روی سنگاپور قرار بدید و اسکن کنید اگه باز هم درست نشد به صورت دستی روی کانالهای 5 یا 11 برید (کشور روی سنگاپور باشه) ببینید تصویر دارید یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام میشه درایور win fast dv 2000 رو برام اپلود کنید یا جایی رو معرفی کنید که بتونم درایور این کارت کپچرو دانلود کنم من سی دی درایورمو گم کردم

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام میشه درایور win fast dv 2000 رو برام اپلود کنید یا جایی رو معرفی کنید که بتونم درایور این کارت کپچرو دانلود کنم من سی دی درایورمو گم کردم
    از لینک زیر میتونید داونلود کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من یک WinFastDV2000 راخریدم بعضی کانالش خیلی خوبه بعضیاش خیلی خرابه دنباله یک تقویت کنده میگردم یکی هم خریدم بدرد نخورد گه یک تقویت کننده خیلی قوی و عالی مشناسید معرفی کنید و بگید از کجا مشه خرید تنظیماتش خود کارت رو هم برای کیفیت بهتر نمیدونم اگه بگید ممنون میشم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •