تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: mp4مارشال

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دستت درد نکنه علی جان
    دوستان دیگه هم

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

مهدی جان اول بهت بگم این مارک مارشال چینی هست که حتما میدونی
    دوم این سایت مارشال ایرانی هست میتونی whois بگیری ببنی
    سوم این مارک مارشال اصلا تو خارج وجود نداره
    بعدشم تو حتما دستگاهی بگیر که حداقل 2.5 اینچ باشه و بالاتر
    این دودستگاهی که دیدی اولین حسن که داره باطرسشو خودت میتونی عوض کنی پشت دستگاه در داره
    کیفیتاشون هم از نظر صدا وتصویر عالی هست من تست کردم
    مدل ME-X710 بدی که داره ار نظر من av in نداره و صفحه 3 هست یا 3.5 دقیق یادم نیست ولی ار نظر من av in نداره ارزش برای خرید نداره
    مدل ME-X720 فلاش داره و av in داره صفحه 2.5 ولی گرونه به نظر من ارزش نداره بخاطر قیمتش
    در ضمن یکسری از مدل ها هست که مارشال زذه روش ولی مارک اصلیش jxd هست همون دستگاه است ولی اسکشو شرکت مارشال داده تو چین عوض کرده همه چیش یکی است حتی فایل تصویری که بزای تست یا همون دموی خودمونه روش یکی هست مثل مدلهای زیر دوتا لینک رو ببین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بازم تو سایتاشون بگردی مثالهای دیگم میبینی
    به نظر من دستگاهی بگیر که av in هم داشته باشه
    ارسایت JXD که دادم یه مدل انتخاب کن و بگو چقدر پول میخوای بزاری من بهت بگم چی بگیر از کجا بگیر گه ارزون تر باشه من همه این دستگاهها رو هر مدلی شو بگی 100 باز بیشتر تست کردم
    از دستگاه که تو بازاره JXD بهتر چون تو سایت ebay هم بینی فروش داره بعدشم مارک همینه عوض نشده مثل مارشال و سونی و کینگستون ومارکهای دیگه اینو بدون همه مارکهای حتی اون کریتیو چینی هست
    و مارکهای معروف دیتگاه با این همه کارایی تولید نمیکنن
    jxd با مارشال از لحاظ کیفیت صدا وتصویر 100 در صد یکی هست میتونی بری تست کنی
    همه اینها رو که میگم خودم دیدم
    Last edited by mpeg; 27-03-2007 at 02:22.

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

آیدی من b_milad20000 هست تو یاهو اگر خواستی پیغام بزار تلفنم رو بهت بدم تا تلفنی تو ضیخات بیشتر بدم بهت تا بهترین انتخاب رو کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ام پگ جونم دستت درد نکنه عالی بود ولی کم بو؟!!آخه عزیز دل برادر کسی که تصمیم جدی گرفته درس بخونه موهاشم از ته تراشیده یاهو مسنجر نداره یعنی به من اجازه نصب داده نشده!! والا با این تفاسیر هیچ مارکی اصل نیست ام ام پگ جونم به نظرت مارکهایی که اصل ونصب داره حالا مونتاژش به چین ومالزی و...واگذار شده بهتر نیست من یه واک من سونی(از اون عهد عتیقیاش)دارم ساخت مالزیه ولی باور نمیکنی چقدر سخت جونه هر بلایی سرش میاریم هیچیش نمیشه نمیدونم این تجربه قابل تعمیمه میشه نتیجه گرفت مثلا مارشال چین ومالزی سونی چین وکریتیو چین هنوز یه سرو گردن از مارکهای تازه به دوران رسیده بالاترند؟؟؟ داداشم(آقا بالا سرم)اطلاع چندانی نداره اما به این حرف من معتقده.
    اگر سایز تصویر اینقدر برام مهم نبود حتما کریتیو میخریدم ال سی دی بزرگش 30-60گیگه به بودجه من نمی خوره یه بار تصمیم گرفتم بی خیال شم به همان سیستم سنتی درس بخونم صبر کنم یه گوشی خوب بگیرم با همین امکانات.
    علی جان نوشته فورمتASFدر تبدیل 700 مگ رو به 900 تبدیل میشه اخه با این تفاسیر 2 گیگشم به درد نمیخوره تمام وقتم صرف پر وخالی کردن اون میشه
    تا اینجا دست همه تونو می بوسم خیلی روشنترم اماخاک بر سرم که نمیتونم تصمیم بگیرم باز تموم نکاتم رو یه جا می نویسم ببینم کسی میتونه از این برزخ نجاتم بده؟
    1) تمام چیزایی که از یه پلیر انتظار دارین پوشش بده(هنگ منگ و باطری وکیفیتو گارانتیو....)حداقل دو سال برام کار کنه آخ نگه(خدا کنه بهم نخندین)
    2)میخوام فیلم درسی باهاش ببینم نوشته روی تخته مشخص باشه (ال سی دیش چند اینچ باشه)
    3)اگر کلاسی چیزی رفتم امکان ضبط واگه بشه فیلم برداری چند ساعت داشته باشه(از این vgaوفرم فرمو نباشه ممتد بشه فیلم گرفت)
    4)از نظر بودجه به بهونه کنکور میتونم پول بیشتری هم بگیرم اما وجدانم بیش از 200 هزاراجازه نمیده (قبول نشدم طلبکارم نشن)
    5)فرق mp4 با pmp چیه؟
    6) متن هم بخونه(این فورمت فکست چیه ای بوک (پی دی اف)باز میکنه یا نرم افزار داره بشه سریع تبدیل کرد
    7)فیلمهای درسی به صورت سی دیه برای تبدیل کردن ان به فورمت دستگاه وانتقال اون چقدر وقت میبره؟
    8)حافظش در حدی باشه 7-8 ساعت فیلم رو بگیره
    9) av inبه چه دردی می خوره؟
    10)به خدا دارم دیوانه میشم نمیدونم مسئوم این بازار خراب کیه که بهش فحش خ. م. بدم همه جای دنیا مردم موقع خرید اینهمه تحت استرسن؟
    11)مرگ من مرامی جواب بدین تعصب روی مارک خاصی نداشته باشین اخه در مورد من سرنوشت سازه نمیخوام شرمنده خانواده بشم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

مهدی جان آیدی من میل بزن تلفن رو بدم حرف بزنیم نوشتن برام سخته
    بعدشم علی جان استباه میکنه
    asfبا پروفایل mpeg4 که همون مشخصات divx رو داره میتونی 1 فیلم رو 300 مگ کنی
    بعدشم اگه قرار بود بیشتر کنه سازندهاش پس فرمت vcd میزاشتن روش که حجمش کمتر بشه
    پس وقتی فرمت asfبا پروفایل mpeg4 حتما حجمش کمتره
    اگه بازم قیول نداری 1 بزنامه کانورتر از سایت دانلود کن امتحان کن

مهدی جان آیدی من میل بزن تلفن رو بدم حرف بزنیم نوشتن برام سخته
    همون قایل txt خودمونه که تو ویندوز هست
    mp4 امکاناتش کمتره ال سی دیش کوچکتره pmp یعنی مولتی مدیا پرتال که 1 دستگاه صوتس و تصویری کامل هست البته با کارایی بیشتر
    این تعریف خیلی مختصر وساده بود
    با رم 1 گیگ میتونی 3 تا فیلم بریزی ابته بازن بستگی به کیفیتی که برای تبدیل استفاده میکنی داره میتونی بیشتر برزی با کیفیت کمتر
    زنگ بزنی خیلی بهتره
    Last edited by mpeg; 27-03-2007 at 12:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali&G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقاي ام پگ با حرفاتون كاملا مخالفم در مورد كرتيو بايد بگم مثل مايه ي ظرفشويي گلي ميمونه يه جنس
    خوب كه بعد از مدتي تقلبيش مياد به بازار كاريشم نميشه كرد اما اگر ادم نامردي كنه وبگه همشون بده
    اشتباه هست كرتيو قلابيش به بازار اومده و جنس اصليش يكم سخت گير مياد ودر مرد jxd بايد بگم كه
    اشغال ترين مارك تو بازاره وشما خوب بودن دستگاه رو به همون تست اوليه ميدونين در صورتي كه واقعا
    اشتباه هست و براي قانع كردنتون يه دليل ميارم اين ميني سويچ ها يا همون كليد هاي روي دستگاه
    جنس چينيه درجه 3 هست يعني بعد از 4 ماه بدون هيچ شكي خراب ميشه در فورپليرهاي jxdتراشه ي
    t800a به كار ميره كه عمر مفيد اين تراشه حدود 1 سال هست در تست اوليه شما فقط قشنگي دستگاه
    رو ميبينيد ولي همون دستگاه رو به گارانتيش ببريد و ببينيد چطور تحويلتون ميگيرن پس اشتباه نكنيد در
    مورد شركتebayبايد بگم كه يه شركت دريوريه كه اصلا نميشه روش حساب كرد و اما يه دستگاه خوب كه
    كار كونه سامسونگ هست البته اصليش و در مورد جنس مارشال هم بايد بگم كه چين هم جنسهاي خوبي
    به بازار ميده ولي اسمش بد در رفته مارشال هم بيشتر جنساشو تحت ليسانس تايوان و امريكا ميزنه و اگر
    بتونم در مورد فورپلير هاي سامسونگ يه تحقيق كوچيك ميكنم و نتيجش رو به دوست خوبم مهدي85 ميگم
    .باتشكر فراوان از همه ي دوستان.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقاي ام پگ بازم اشتباه ميكني و فكر ميكني من از رو قشنگي يه حرفي رو ميزنم من خودم دستگاه jxdرو داشتم
    نمايندگيش رفتم گارنتيشم رفتم توي سي ديه دستگاه هاي jxdبرنامه ي PMP Transcoding Tool هست كه من خودم بخاطر كارم هميشه رو سيستمم نصبه اگر شما يه فيل تصويري رو باكيفيت عالي كانورت كنيد حجمش بيشتر ميشه
    اگر باكيفيت معمولي كانورت كنيد حجمش تقريبا ثابت ميمونه اگر با كيفيت پايين كانورت كنيد حجمش كم ميشه ولي
    تصوير اشغالي ميشه در ضمن اين فرمت ها كه شركت هاي سازنده براي دستگاه خودشون انتخاب ميكنن با توجه به
    اندازه ي ال سي ديه دستگاه مثلا اگر شما با برنامه ي video2smv كه شركت tms براي دستگاه هاي خودش انتخواب
    كرده فايلdatرو به smv تبديل ميكنه وحجم فايل تصويري رو پايين مياره ولي تصوير كوچيك ميشه وفرمت وي سي دي
    به خاطر بزرگي و پايين بودن كيفيت براي اين دستگاه ها مناسب نيست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

از همه تون ممنونم علی جان وامپگ عزیز با وجود اختلاف نظرحرفاتون بسیار مفید بود
    کلا من نتیجه گرفتم که این فور پلیرها(با توجه به نوع استفاده من) همشون حال آدمو میگیرن مگه اینکه پول حسابی بذارم علی جونم سامسونگ هم تا اونجا که من می دونم همه ال سی دی کوچیک داره که به درد من نمی خوره اگر قرطی بازی رو بذارم کنار فقط بخوام به صدای معلمم گوش کنم (قیافشم تصور کنم)یعنی تری پلیر بگیرم اون وقت شاید بشه مدلی انتخاب کرد که یکی دو سال برام کار کنه انشاالله قبول بشم جایزه قبولیم یه pcمیگیرم شر همه این مشکلات کم میشه به نظرتون این تصمیم بهتره ؟حالا میتونم برم سراغ تری پلیر اصل سامسونگ یا هر چی دوستان راهنمایی بفرمایند
    شما باشین چی کار میکنین؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من ميرم دنبالmp3 پليرسامسونگ كه خر كاره بازم ببينيم بقيه ي دوستان چي نظري دارن ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

علی جان اولا من نگفتن کریتیو به درد نمیخوره گفتن چین میزنه الان
    بعدشم سامسونگ هم خوبه ولی قیمتش نسبت به کارایی خوب نیست بعدشم به غیر از 2 مدلش بقیه کارت خور نیستن
    درضمن اگه مارشال جنس اصلی بود تو اینتزنت سرچ کن ببین سایت یا جای از مدلای دستگاهاش میبینی
    چبه غیر از 1 سایت marshalusa چیز دیگه پیدا نمکنی تارهسایتشم ایرانی هست منظورم صاحب سایت که برای رد گمکنی این سایت رو زده که رو دستگاهاشم همین آدرس چاپ شده
    تو اینترنت همین مدل که خود مهدی خوشش اومده با مارکهای دیگه هست این مارک مارشال حتی تو دبی هم نیست پس مارشال هیچ فرقی با بقیه نداره
    کریتیو و سامسونگ هم که معلومه چیه همم هم میشناسن
    بعد خودت JXD داشتی
    من مارک های زیادی میشناسم و خودم دارم از دستگاهاش که شما اصلا ندیدی از JXD هم بهتره
    بعد همه گارانتی ها هر مارکی که بگی سعی میکنن اشکال دستگاه رو بندازن گردن صاحب دستگاه
    بدم آدم باید به جیبشم نگاه کنه
    کریتیو zenvision عالی هست
    Last edited by mpeg; 27-03-2007 at 16:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •