تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 91 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 901

نام تاپيک: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

آره . ساختش خیلی طول کشید . من تبلیقش رو 5 سال پیش دیدم و از اون موقع هم هیچ خبری ازش ندیدم تا به حال . گرافیکش چطوره ؟ مشکلات گرافیکی نداره ؟
    خوب یکی داستانش رو بگه
    عزیزم گرافیکش خیلی خوبه ( هر چند که تو گیم اسپات به اون نمره 8 داده شده ) ، اما اگه نسبت به مدت زمانی که ساختش طول کشید بخوایم نظر بدیم ، می تونست بهتر از این باشه .
    در مورد مشکلات گرافیکی هم باید بگم که مشکل خاصی من هنوز توش ندیدم .

Banned Ali-Bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیایی که همه بازیباز ها عاشق آن هستند! جایی مثل X360

پيش فرض

حتما ارزش امتحان کردن داره چون 5 سال طول کشیده مال شرکت Thq هم هست الان Thq مشکل مالی داره و هربازیی نمی سازه مگر توپ باشه
    طولانی ترین ساخت بازی Doom Iii بود که 8 سال طول کشید

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان من به نکته ای بر خوردم که بد ندیدم اینجا مطرخ کنم .
    اگر شما با Quicksave این بازی مشکل دارید باید فایل user.ltx رو در آدرس
    C:\Documents and Settings\All Users\Documents\STALKER-SHOC
    با نوت پد باز کنید و این دو خط رو به اون بعد از bind use_medkit kLBRACKET اضافه کنید :
    bind_console save Quicksave kF10
    bind_console load Quicksave kF11
    بعد اون رو سیو کنید .
    به این ترتیب شما می تونید با دکمه F10 بازی رو Save و با دکمه F11 اون رو Load کنید .

راستی چرا کسی در مورد این بازی ضحبتی نمی کنه یا نظری نمیده ؟ بازی رو هنوز تهیه نکردید یا ... ؟
    واقعا بازی خوبیه .

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

خب این هم اولین پچ ارائه شده برای این بازی که به گفته سازندگان می تونه خیلی از باگها رو از بین ببره .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم کرک مر بوط به اون :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by amirpers; 28-03-2007 at 02:37.

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

یکم از خود بازی بگو. البته الان اصلا تو مود Fps نیستم ولی از گیم پلیش بگو شاید نصبش کردم .

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

حتما ارزش امتحان کردن داره چون 5 سال طول کشیده مال شرکت Thq هم هست الان Thq مشکل مالی داره و هربازیی نمی سازه مگر توپ باشه
    طولانی ترین ساخت بازی Doom Iii بود که 8 سال طول کشید
    و خداييش بازي بود Doom
    یکم از خود بازی بگو. البته الان اصلا تو مود Fps نیستم ولی از گیم پلیش بگو شاید نصبش کردم .
    آره بگو شايد منم برم بگيرم

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

درود بر دوستان ...
    من ارژینال اونو دارم بازی میکنم و با وجود اینکه از ویستای التیمات ارژینال هم دارم استفاده میکنم و بازی رو هم آپدیت کردم بازم بازی باگ داره و یه موقع هایی بازی هنگ میکنه ... خب دوستان کسی تونسته راهی برای بدست آوردن پول کشف کنه ؟! ... من هنوز نتونستم با یسری از برنامه های گیم هکینگ پول رو هک کنم ... کسی تونسته ؟! ... بازیش رویهم رفته باحاله
    بدرود

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

دوست گرامی این کرک دی وی دی رو که گذاشتی روی آپدیت جدیدش هم کار میکنه ؟!

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوست گرامی این کرک دی وی دی رو که گذاشتی روی آپدیت جدیدش هم کار میکنه ؟!
    دوست من این کرک که گذاشتم اصلا مال همین ورژن 1.0001 هستش که آپدیتش می کنیم .
    در مورد پول در آوردن هم ، خب باید اجناسی رو که پیدا می کنی به افرادی که با آنها صحبت می کنی بفروشی و یا کارهایی رو که ازت می خواهند رو انجام بدی .
    در مورد خود بازی هم باید بگم که من چون زیاد وقت نمی کنم بازی کنم نمی تونم داستان زیادی از بازی رو تعریف کنم ، فقط این رو بدونید که مراحل بازی در منطقه چرنوبیل هستند که آلوده به رادیواکتیو است .
    این بازی مجموعه ای است از بازیهای اکشن اول شخص و RPG که در اون می تونید با صحبت کردن با افراد مختلف از اونها کار بگیرید و در مناطق مختلف نقشه (همانند آبلیویون) دائم در حرکت هستید و از این راه می تونید پول در بیارید . البته باید مواظب باشید که به مناطق آلوده نزدیک نشید .
    درسته این بازی باگ داره اما این باگ به اون شدت نیست که لذت بازی رو بگیره . گاهی اوقات فقط پیش می یاد که بازی به مدت یکی دو ثانیه مکث می کنه که البته گفته می شه با پچی که ارائه شده این مشکل و همچنین مشکلی که با ویندوز ویستا داشته حل میشه .
    اما چیزی که در بازی به شدت من رو مجذوب خودش کرد جلوه بسیار زیبای رعد و برق در شب هستش که بسیار زیباست .

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

پيش فرض

دوست من این کرک که گذاشتم اصلا مال همین ورژن 1.0001 هستش که آپدیتش می کنیم .
    در مورد پول در آوردن هم ، خب باید اجناسی رو که پیدا می کنی به افرادی که با آنها صحبت می کنی بفروشی و یا کارهایی رو که ازت می خواهند رو انجام بدی .
    در مورد خود بازی هم باید بگم که من چون زیاد وقت نمی کنم بازی کنم نمی تونم داستان زیادی از بازی رو تعریف کنم ، فقط این رو بدونید که مراحل بازی در منطقه چرنوبیل هستند که آلوده به رادیواکتیو است .
    این بازی مجموعه ای است از بازیهای اکشن اول شخص و RPG که در اون می تونید با صحبت کردن با افراد مختلف از اونها کار بگیرید و در مناطق مختلف نقشه (همانند آبلیویون) دائم در حرکت هستید و از این راه می تونید پول در بیارید . البته باید مواظب باشید که به مناطق آلوده نزدیک نشید .
    درسته این بازی باگ داره اما این باگ به اون شدت نیست که لذت بازی رو بگیره . گاهی اوقات فقط پیش می یاد که بازی به مدت یکی دو ثانیه مکث می کنه که البته گفته می شه با پچی که ارائه شده این مشکل و همچنین مشکلی که با ویندوز ویستا داشته حل میشه .
    اما چیزی که در بازی به شدت من رو مجذوب خودش کرد جلوه بسیار زیبای رعد و برق در شب هستش که بسیار زیباست .
    درود بر شما ...
    دستت درد نکنه ... من یه راه آسون برای پول درآوردن میخواستم که جدیدترین تراینر رو گیر آوردم که پول رو به 9999999 میرسونه .... اگه از دست اون دلال گرون فروش خسته شدی بگو برات تراینرشو تو رپید شیر آپلود کنم !
    هم جون و هم پول و هم فشنگ و ... رو میتونی بی انتها کنی ....
    بازهم دستت درد نکنه .... راستی تو ایران سرور این بازی هستش که بشه بهش کانکت شدش ؟! منظورم یه سرور شبانه روزیه !
    با سپاس از شما دوست گرامی ...
    بدرود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •