تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: چطور میشه یه فیلم سیاه سفید رو رنگی کرد

داره خودمونی میشه power2e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

[quote=tatung;966050]با برنامه نری مولتی کیشار میشه
    مثال : فیلم لورل و هاردی رنگی شده[/quote

چه جالب وقتی خودمون نمیتونیم تشخیص بدیم مثلا این رنگ خاکستری صورتی یا زرد این نرم افزار میتونه
    اونم با خطا و پرش رنگی که تو فیلمای سیاه سفید هست میشه یه مقدار راجع به این نرم افزار تو ضیح بدین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

صدرصد عمليه .
    Last edited by asa2000; 03-10-2007 at 03:28.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

فيلم لورل هاردي 16 سال پيش رنگي شده .
    حالا شما ميگيد نميشه واقعا كه !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosein0251's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

فیلم یک یک فریم نیست که بشه با فتوشاپ یک فریم اون رو رنگی کرد . بلگه صدها فریم داره .
    در به اصطلاح رنگی کردن فیلم های سیاه و سفید هم با ترکیب فیلترهای رنگی . اون رو از حالت کاملا سیاه و سفید
    در می آورند .

داره خودمونی میشه spider2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زندان ابو قریب

10

خوب این نشد که همه هی گفتن میشه و نمیشه وحداقل یه searchمیدادید ببینید میشه برمه هرو از یه جای پیدا کرد.من خودم الان تو دستور العمل کارم قرار میدم اگه پیدا کردم شما رو هم بی نصیب نمیذارم.

داره خودمونی میشه sibsabz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شدنی است اما فریم به فریم و کار بسیار پرخرجی است.و بصورت شخصی امکانن پذیر نیست.
    اگر یادتان باشد فیلم گنجهای سیه را مادرا( که بصورت رنگی از تلویزیون ما پخش شد.)
    را یک کمپانی رنگی کرده بود و وراث همفری بوگارت از آن شرکت شکایت کرده بودند که کلاسیک بودن اثر را برهم زده است.

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

شدنی است اما فریم به فریم و کار بسیار پرخرجی است.و بصورت شخصی امکانن پذیر نیست.
    اگر یادتان باشد فیلم گنجهای سیه را مادرا( که بصورت رنگی از تلویزیون ما پخش شد.)
    را یک کمپانی رنگی کرده بود و وراث همفری بوگارت از آن شرکت شکایت کرده بودند که کلاسیک بودن اثر را برهم زده است.
    تایید میشه ...

تو شبکه چهار هم یه برنامه در این رابطه بود .... بازسازی فیلم ها ی موفق قدیمی ... یعنی کل نگاتیو های اصلی فیلم رو پیدا می کنن ( که همین کار سختیه ) بعد یه مونتاژ دیگه از روش می زنن .... یا تک تک فریم ها رو با یه ----- هایی کمرنگ تر یا پر رنگ تر می کنند ...

در مورد سیاه و سفیدی که زنگی میشه ... اونطوری که دیدم تک تک فریم ها رو با حوصله و دقت زیادی رنگی می کردن ... مثل اینکه یه فیلم رو به عکس های پشت سر هم تبدیل کنید و تو فتوشاپ یکی یکی رنگی کنید

شاید بگید چه کار پر دردسر و پرخرجی ... دقیقا همینطوره ... اگه آسون بود من و شما با اون برنامه ها همه فیلم های سیاه و سفید رو تا حالا رنگی کرده بودیم!

یه تجربه:

یه فیلم کوتاه تدوین می کردم که روی دست یه بازیگر یه نقشی کشیده بودن که تو سکانس بعدی نباید اون نقش می موند ولی تو فیلم برداری رعایت نشده بود و اون نقش بود ... تو این سکانس حدود 10 ثانیه از اون طرف بود .. من تو پریمیر از تک تک فریم ها عکس گرفتم و تو فتوشاپ بصورت خیلی تمیز اون نقش رو از دست طرف پاک کردم و همه عکس ها رو تو پریمیر وارد کردم و پشت سر هم گذاشتم ... کار درست شد. این کار ها خیلی حوصله می خواد و خیلی وقت می گیره ...

8. این کاربر از M Like Mother بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یه پیشنهاد به دوستمون M Like Mother اگه خواستی دوباره اون نقش رو پاک کنی نیازی نیست از تک تک فریمها عکسی بگیری کافیه اون تایم مورد نظرت رو به صورت فیلم استریپ خروجی بگیری که این فرمت رو هم فتو شاپ میشناسه بعد به همون فرمت در فتو شاپ سیو کن خیلی راحت پریمیر اونو باز میکنه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •