تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: استعفای کاپلو از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

واکنش بازیکنان لیگ برتری به استعفای کاپلو- رونی: گزینه ایده آل ردنپ است
    بعد از خبر تعجب آور استعفای کاپلو بازیکنان انگلیسی با استفاده از توئیتر نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده اند

سایت گل- بعد از استعفای فابیو کاپلو از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس، مسئولان اتحادیه فوتبال این کشور باید به دنبال یک مربی جدید باشند
    این درحالی است که تنها 4 ماه دیگر تا آغاز رقابتهای یورو2012 باقی بود و روابط پرتلاطم کاپلو و مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس باعث شد تا درنهایت دن فابیو از سمتش کنار برود
    با انتشار خبر استعفای کاپلو، تعدادی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر، بلافاصله در صفحات توئیترشان نسبت به این خبر واکنش نشان دادند

وین رونی، از هری ردنپ برای جانشینی کاپلو حمایت کرده:
    «کاپلوی ناامید کنار رفت. مردی خوب و یک مربی تراز اول. جانشین او باید انگلیسی باشد. از نظر من گزینه ایده آل هری ردنپ است.»
    جک ویلشر،بازیکن خط میانی آرسنال و تیم ملی انگلیس لحظاتی بعد از بازتاب خبر استعفای کاپلو نسبت به این خبر واکنش نشان داد
    « از شنیدن اخبار درمورد کاپلو شوکه ام. راستش را بخواهید ناامید شده ام. مرسی آقای کاپلو، او مربی بزرگی است. مردم قضاوت خودشان را درمورد کاپلو دارند ولی برای یک بازیکن جوان که شانس بازی کردن درتیم ملی کشورش را در سن به این کمی یافته... کاپلو اعتماد زیادی به من داشت و من فقط می توانم از او تشکر کنم. او تاثیر پررنگی درکارنامه ورزشی ام داشت و ناراحتم که شاهد رفتن او هستم.»

یوسی بنایون،ستاره باشگاه آرسنال هم تعجبش را از این خبر این طور ابراز کرد:
    «فابیو کاپلو استعفا داد. فکر نمی کنم کسی فکر بازگشت او را بکند. هیجان انگیز است.»
    نایجل دی یونگ، بازیکن هلندی منچسترسیتی دراین باره نوشت:
    «فابیو کاپلو از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس استعفا داد. مربی بعدی کیست؟»

دنی سیمپسون،بازیکن نیوکاسل امیدواراست که مربی جدید تیم ملی انگلیس بازیهای او را هم ببیند:
    « مشغول تماشای اخبار اسکای سپورتس بودم. شاید مربی جدید تیم ملی انگلیس کسی باشد که به شمال و غرب و شرق سفر کند و بازیهای مختلف را تماشا کند.»

مایکل اوون،بازیکن سابق تیم ملی انگلیس از انتشار خبر اسعفای کاپلو شوکه شده است
    «همین الان این خبر را دیدم. کاپلو استفعا داد. قطعا باید مربی بعدی مان یک مربی انگلیسی باشد »
    کیل واکلر، مدافع تاتنهام خیلی سریع از کاپلو به خاطر کمک به او برای برآورده کردن آرزویش برای حضور درتیم ملی انگلیس تشکر کرده:

«از کنار رفتن کاپلو ، احساس ناامیدی می کنم.او اعتماد زیادی به من داشت و به من فرصت داد تا اولین بازی ملی ام را انجام دهم. پس فقط می خواهم واقعا از او تشکر کنم.»
    فیل نویل،بعد مثبت ماجرا را می بیند"
    «کاپلو زمان دارد تا واکنش نشان داده و این مشکل را برطرف کند. من به شیوه خنده داری، احساس مثبتی نسبت به حضور در رقابتهای یورو داشتم. من معتقدم که کاپلو مربی بزرگی است،هرچند که آمار و ارقام حاکی از آن است که او عملکرد خوبی با تیم ملی انگلیس نداشت و البته بنا به خیلی دلایل همه اینها، تقصیر او نبوده.»
    جوی بارتون هم دراین باره درصفحه تویئترش نوشت:«
    « به به به ، این بحث مسخره یک قربانی دیگر گرفت. این موضوع کجا متوقف می شود؟ نه کاپیتان داریم و نه مربی و 4 ماه تا آغاز یک تورنمنت بزرگ باقی است. چه خبر است؟»
    و گلن جانسن، بازیکن لیورپول هم از کنار رفتن کاپلو ناراحت است
    «خبربدی است که شاهد کنار رفتن کاپلو هستیم. مردی خوب و یک مربی خوب.»

2. 3 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یعنی با این اوصاف عزیز محمدی هم می تونه زور کنه کیروش بره؟؟!!!

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کاپلو:به خاطر خودستايي انگليس‌ها کنار رفتم

سرمربي مستعفي تيم ملي فوتبال انگليس گفت: چيزي که مرا بسيار آزرده خاطر و مجبور به استعفا کرد حس خودستايي انگليسي‌ها بود.

به نقل از شبکه رای ایتالیا، فابیو کاپلو به دلیل اختلاف نظری که در ماجرای توهین نژادپرستانه جان تری به آنتون فردیناند با اتحادیه فوتبال انگلیس پیدا کرد،‌ از سمت خود کناره‌گیری کرد.

کاپلو در این مورد گفت: آن‌ها به من توهین و وجهه‌ام را خراب کردند. چیزی که در این میان مرا بسیار آزرده خاطر و مجبور کرد استعفا کنم، حس خودستایی انگلیسی‌ها بود. "آنگلوساکسونی‌ها" معتقدند همه بی‌گناه هستند تا زمانی ‌که این گناه‌کاری ثابت شود.

وی ادامه داد: من در راس تیم ملی این کشور قرار داشتم ولی در قضیه جان تری آن‌ها مرا رنجانده و به اعتبارم صدمه زدند. هیچ‌گاه دخالت در کارهایم را تاب نمی‌آورم و به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهم از خط قرمزها عبور کنند. بنابراین به سادگی تصمیم گرفتم فوتبال انگلیس را ترک کنم.

از هری ردنپ به عنوان گزینه هدایت تیم ملی انگلیس در رقابت‌های یورو 2012 یاد می‌شود.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واکنش بازيکنان ليگ برتري به استعفاي کاپلو

بعد از خبر تعجب آور استعفاي کاپلو بازيکنان انگليسي با استفاده از توئيتر نسبت به اين اتفاق واکنش نشان داده اند.

بعد از استعفای فابیو کاپلو از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس، مسئولان اتحادیه فوتبال این کشور باید به دنبال یک مربی جدید باشند.

این درحالی است که تنها 4 ماه دیگر تا آغاز رقابتهای یورو2012 باقی بود و روابط پرتلاطم کاپلو و مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس باعث شد تا درنهایت دن فابیو از سمتش کنار برود.

با انتشار خبر استعفای کاپلو، تعدادی از بازیکنان شاغل در لیگ برتر، بلافاصله در صفحات توئیترشان نسبت به این خبر واکنش نشان دادند.

*وین رونی، از هری ردنپ برای جانشینی کاپلو حمایت کرده است:

«کاپلوی ناامید کنار رفت. مردی خوب و یک مربی تراز اول. جانشین او باید انگلیسی باشد. از نظر من گزینه ایده آل هری ردنپ است.»

*جک ویلشر،بازیکن خط میانی آرسنال و تیم ملی انگلیس لحظاتی بعد از بازتاب خبر استعفای کاپلو نسبت به این خبر واکنش نشان داد:

« از شنیدن اخبار درمورد کاپلو شوکه ام. راستش را بخواهید ناامید شده ام. مرسی آقای کاپلو، او مربی بزرگی است. مردم قضاوت خودشان را درمورد کاپلو دارند ولی برای یک بازیکن جوان که شانس بازی کردن درتیم ملی کشورش را در سن به این کمی یافته... کاپلو اعتماد زیادی به من داشت و من فقط می توانم از او تشکر کنم. او تاثیر پررنگی درکارنامه ورزشی ام داشت و ناراحتم که شاهد رفتن او هستم.»

*یوسی بنایون،ستاره باشگاه آرسنال هم تعجبش را از این خبر این طور ابراز کرد:

«فابیو کاپلو استعفا داد. فکر نمی کنم کسی فکر بازگشت او را بکند. هیجان انگیز است.»

*نایجل دی یونگ، بازیکن هلندی منچسترسیتی دراین باره نوشت:

«فابیو کاپلو از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس استعفا داد. مربی بعدی کیست؟»

*دنی سیمپسون،بازیکن نیوکاسل امیدواراست که مربی جدید تیم ملی انگلیس بازیهای او را هم ببیند:

« مشغول تماشای اخبار اسکای سپورتس بودم. شاید مربی جدید تیم ملی انگلیس کسی باشد که به شمال و غرب و شرق سفر کند و بازیهای مختلف را تماشا کند.»

*مایکل اوون،بازیکن سابق تیم ملی انگلیس از انتشار خبر اسعفای کاپلو شوکه شده است:

«همین الان این خبر را دیدم. کاپلو استفعا داد. قطعا باید مربی بعدی مان یک مربی انگلیسی باشد »

*کیل واکلر، مدافع تاتنهام خیلی سریع از کاپلو به خاطر کمک به او برای برآورده کردن آرزویش برای حضور درتیم ملی انگلیس تشکر کرده است:

«از کنار رفتن کاپلو ، احساس ناامیدی می کنم.او اعتماد زیادی به من داشت و به من فرصت داد تا اولین بازی ملی ام را انجام دهم. پس فقط می خواهم واقعا از او تشکر کنم.»

*فیل نویل،بعد مثبت ماجرا را می بیند:

«کاپلو زمان دارد تا واکنش نشان داده و این مشکل را برطرف کند. من به شیوه خنده داری، احساس مثبتی نسبت به حضور در رقابتهای یورو داشتم. من معتقدم که کاپلو مربی بزرگی است،هرچند که آمار و ارقام حاکی از آن است که او عملکرد خوبی با تیم ملی انگلیس نداشت و البته بنا به خیلی دلایل همه اینها، تقصیر او نبوده.»

*جوی بارتون هم دراین باره درصفحه تویئترش نوشت:

« به به به ، این بحث مسخره یک قربانی دیگر گرفت. این موضوع کجا متوقف می شود؟ نه کاپیتان داریم و نه مربی و 4 ماه تا آغاز یک تورنمنت بزرگ باقی است. چه خبر است؟»

*گلن جانسن، بازیکن لیورپول هم از کنار رفتن کاپلو ناراحت است:

«خبربدی است که شاهد کنار رفتن کاپلو هستیم. مردی خوب و یک مربی خوب.»
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 3 کاربر از hts1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

از همون اولش هم مربی گری یک ایتالیایی در تیم ملی انگلیس اشتباه بود ..
    کاپلو نباید این رو قبول می کرد ...
    حالا هم فکر می کنم استعفا در این شرایط پیش امده بهترین گزینه بود .. یک جورایی چوب دو سر طلا ...
    هم اتحادیه انگلیس نمی تونه براش مقبول باشه بازوبند به دست تری باشه و هم کاپلو نمی تونه قبول کنه کسی توی کارش دخالت کنه
    انگلیسی ها با روحیات خاص خودشون باید برن سراغ یک مربی انگلیسی ... یک مربی انگلیسی گوش به حرف!

7. 2 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

مسلما کاپلو ترس از رویارویی با بزرگان اروپا رو نداشت حرکتش کاملا حرفه ای بود و قابل ستایش

9. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •