تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 88

نام تاپيک: FIFA Ballon d'Or 2011 | توپ طلا، بهترین مربی و تیم منتخب فیفا

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نیمار از حضور در لیست نامزدهای توپ طلا خوشحال است

ستاره 19 ساله سانتوس از اینکه در لیست منتخب فیفا قرار گرفته ابراز خوشحالی می کند

سایت گل – نیمار ستاره برزیلی سانتوس از اینکه در لیست منتخب نامزدهای توپ طلا قرار گرفته بسیار خوشحال است و کسانی که او را در رسیدن به این افتخار بزرگ کمک کرده اند تشکر کرد.

این مهاجم 19 ساله تنها بازیکن غیر اروپایی است که در بین نامزدهای توپ طلا قرار دارد. کسب عنوان قهرمانی در کوپالیبرتادروس همراه سانتوس و قهرمانی در رقابتهای زیر 20 ساله ای آمریکای جنوبی با تیم ملی برزیل از جمله افتخاراتی بود که نیمار در سال 2011 آنها را کسب کرد.

نیمار می گوید:" از فیقا و مجله فرانس فوتبال و همه کسانی که به من رای دادند تشکر می کنم. این افتخار بزرگی برای من است و رویایی است که حقیقت پیدا کرده است."

"بسیار خوشحالم و از خدا، خانواده و هم تیمی هایم تشکر می کنم. اگر هر کدام از آنها نبودند نمی توانستم به این افتخار دست پیدا کنم."

سه بازیکن نهایی برای کسب این عنوان 6 دسامبر معرفی خواهند شد و مراسم نهایی هم 9 دسامبر برگزار خواهد شد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    By Shervin Gilani

2011/11/3

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نظر سنجی: به نظر شما برنده توپ طلای 2011 کیست؟

احتمالا بیشترین آرا به مسی و رونالدو اختصاص پیدا خواهد کرد اما فهرست 23 نفره را برای شما می آوریم، شاید نظر شما بازیکن دیگری باشد

سایت گل- کمتر از دو ماه دیگر برنده توپ طلای 2011 معرفی خواهد شد. بار دیگر آرای مربیان و کاپیتان تیم های ملی دنیا به همراه جمعی از بهترین روزنامه نگاران بهترین بازیکن دنیا را معرفی خواهند کرد. اما همیشه انتخاب نهایی آنچیزی نیست که طرفداران فوتبال در سراسر دنیا انتظار دارند. مانند سال گذشته که رسیدن توپ طلا به لیونل مسی آرژانتینی، با اعتراض های زیادی همراه بود. براساس سنت فیفا، توپ طلا در سال های جام جهانی به بازیکنی از تیم قهرمان می رسد. با این پیش فرض ژاوی و اینیستا از شانس بیشتری برخوردار بودند. اگر هم قرار بود رقابت های باشگاهی را در نظر بگیریم، وسلی اشنایدر گزینه مناسب تری بود. به ویژه اینکه هلند هم به فینال جام جهانی رسیده بود و ستاره اینتر نقشی تعیین کننده در این راه داشت.

به هر حال تکلیف توپ طلای 2010 مشخص شده و باید در انتظار سرنوشت توپ طلای 2011 بود. با تمام به اینکه امسال رقابت های ملی مهمی برگزار نشده، مطمئنا بازیکنی از بیشترین شانس برخوردار خواهد بود که بیشترین جام را با تیم باشگاهی اش به دست آورده یا عملکرد درخشان تری از لحاظ فردی داشته است.

حال، به نظر شما کدام بازیکن شایسته کسب توپ طلای سال 2011 است؟ احتمالا بیشترین آرا به مسی و رونالدو اختصاص پیدا خواهد کرد اما فهرست 23 نفره را برای شما می آوریم، شاید نظر شما بازیکن دیگری باشد. لطفا در مورد دلیل انتخاب تان نیز بنویسید.

اریک آبیدال ، سرخیو آگوئرو، کریم بنزما، ایکر کاسیاس، کریستیانو رونالدو، دانی آلوس، ساموئل اتوئو، سسک فابرگاس، دیگو فورلان، آ«درس اینیستا، لیونل مسی، توماس مولر، نانی، نیمار، مسعوت اوزیل، جرارد پیکه، وین رونی، باستین شواین اشتایگر، وسلی اسنایدر، لوئیس سوارس، داوید ویا، ژابی آلونسو و چابی ارناندس

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاتریک ویه را: بازیکنانی مثل مسی هر 10 یا 15 سال ظهور می کنند

ستاره سابق آرسنال در صحبتهایی به تمجید از لیونل مسی پرداخته

سایت گل – پاتریک ویه را، ستاره سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که بعد از ظهور زین الدین زیدان، لیونل مسی را می توان بهترین بازیکن دنیا دانست

آخرین بار این میشل پلاتینی بود که برای سه دوره پیاپی توپ طلا را مال خود کرد و مسی می تواند در صورت کسب توپ طلا در سال 2011 اولین بازیکنی باشد که افتخار پلاتینی را تکرار کرده. در این میان پاتریک ویه را به شدت تحت تاثیر سبک بازی ستاره آرژانتینی بارساست

ویه را در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا منتشر شد گفت:« زیدان آخرین بازیکن بزرگی بود که من دیده بودم و بعد از او، الان مسی را بازیکن بزرگی می دانم. او از آن دسته بازیکنانی است که شاید هر ده یا پانزده سال، شاهد ظهور چنین بازیکنانی باشیم.»

او ادامه داد:« فکر می کنم مسی تفاوتها را رقم می زند. به نظر من آنچه او را از سایرین متفاوت می کند، این است که خودخواه نیست وبرای تیم بازی می کند. ویژگی ای که در او خیلی دوست دارم این است که او برای منافع تیم بازی می کند. این همان چیزی است که فوتبال برپایه آن بنا شده؛ بازی کردن برای تیم. سطح فوتبالی مسی تفاوتها را رقم می زند.او بازیکن فوق العاده ای است.»

مسی 24 ساله در 11 دیداری که در رقابتهای این فصل لالیگا برگزار کرده، 14 گل به ثمر رسانده

کد:
    By Ghazal Ziari

2011/11/12

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نظر سنجی برنده توپ طلا؛ رقابت تنگاتنگ کریس و لیو

از فردا نظرسنجی کلیکی برنده توپ طلا با نامزدی مسی و رونالدو برگزار خواهد شد

سایت گل- همانطور که انتظار می رفت، در نظر سنجی توپ طلای سایت گل، رقابت های اصلی بین کریس رونالدو، ستاره رئال و لیونل مسی، ستاره بارسا، است. با توجه به طرفداران بیشتر رئال که در نظر سنجی پرطرفدارترین تیم های اروپایی نیز مشخص شده، آرای رونالدو کمی بیشتر از ستاره آرژانتینی آبی و اناری هاست اما برای مشخص شدن میزان دقیق آرای این دو ستاره، از فردا نظرسنجی کلیکی برنده توپ طلا با نامزدی مسی و رونالدو برگزار خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی تنها ورزشکار در لیست شخصیتهای برتر مجله تایم درسال 2011

ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا یکی از چهره های برتر مجله سرشناس تایم معرفی شده

سایت گل- لیونل مسی تنها ورزشکاری است که نامش را در میان 33 کاندید کسب عنوان شخصیت سال 2011 که توسط مجله آمریکایی «تایم» ارائه شده می بیند.

ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا برای کسب این عنوان باید با روسای جمهورها، بازیگران و مخترعان و دانشمندان قرن رقابت کند

این درحالی است که اکنون از مسی به عنوان یکی از الگوهای جوانان در کشور آرژانتین یاد می شود.

درمیان دیگر نامزدهای دریافت کسب این عنوان ، نام سیلویو برلوسکونی نخست وزیر مستعفی ایتالیا، جوانان مصری که «بهار عربی» را به سرزمینشان آوردند، ارنان کاین (یکی از نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا)، گروه 50 فوکوشیما( افرادی که زندگی شان را برای پاکسازی مرکز هسته ای ژاپن بعد از زلزله سهمگین این کشور به خطر انداختند)، استیو جابز (بنیان گذار کمپانی اپل)، آنجلا مرکل (صدر اعظم آلمان)، باراک اوباما (رئیس جمهور آمریکا)، چارلی شین (یکی از بازیگران پردرآمد) و دمینیک استراس کان( مدیر سابق اف.ام.آی) دیده می شود

گزینش نهایی برای انتخاب شخصیت سال 2011 توسط جمله تایم، روز 16 دسامبر انجام می شود. خوانندگان سایت مجله تایم می توانند با شرکت در نظرسنجی ای که روی وب سایت این مجله قرار گرفته، تاثیرگذارترین چهره سال 2011 را انتخاب کنند.

کد:
    By Ghazal Ziari

2011/11/14

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض شوخی پلاتینی:کاش می توانستم با اقدامی قانونی،مانع از رسیدن توپ طلای امسال به مسی شوم؛ توپ طلای امسال به مسی می رسد

در صورتی که مسی سومین توپ طلای پی در پی اش را کسب کند، با رکورد پلاتینی برابری خواهد کرد

سایت گل- میشل پلاتینی، رئیس یوفا معتقد است که توپ طلای فیفا در سال 2011 هم از آن لیونل مسی خواهد شد و بدین ترتیب لیونل مسی با رکورد او برابری خواهد کرد.
    پیش از این ، میشل پلاتینی توانسته بود تا در سه سال پیاپی این جایزه را مال خود کند و درصورتی که مسی امسال توپ طلا را کسب کند، می تواند پس از مال خود کردن توپ طلا در سه دوره متوالی، با رکورد پلاتینی برابری کند.
    دراین میان میشل پلاتینی، رئیس یوفا در صحبتهایی اعلام کرد که مسی مدعی اصلی فتح توپ طلای فیفا در سال 2011 است. رئیس فرانسوی یوفا بعد از دریافت جایزه بین المللی جیاچینتو فاکتی ، که برای قدرانی از زحمات و تلاشهای او در دنیای فوتبال در میلان به او اهدا شد به خبرنگاران گفت:« فکر می کنم مسی برای سومین سال پیاپی توپ طلا را مال خود می کند،دقیقا مثل من. می دانم که این رکوردها شکستنی هستند ولی من فکر می کنم که با این موضوع کنار می آیم.»
    پلاتینی معتقد است که مسی با رکورد او برابری خواهد کرد. او که در سالهای 1983، 1984 و 1985 توپ طلا را مال خود کرده بود در این باره گفت:« من در سن 27 سالگی به یوونتوس پیوستم و مسی در 13 سالگی به بارسا رفت. زمانه تغییر کرده ولی اگر اجدا من به فرانسه نرفته بودند، شاید می توانستم عناوین و موفقیتهای بیشتری کسب کنم.»
    پلاتینی در بخش پایانی صحبتهایش به شوخی گفت:« کاش می توانستم از طریق قانونی اقدامی کنم تا مانع از دستیابی مسی به این جایزه شوم.»

8. 3 کاربر از boy iran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نیمار: برتری بارسا در دنیا انکارناپذیر است

ستاره 19 ساله سانتوس معتقد است بارسا بهترین تیم دنیاست و تیم ملی اسپانیا نیز همچنان بهترین تیم ملی جهان است

نیمار ، مهاجم تیم سانتوس ، که در این روزها خبرهای متفاوتی مبنی بر پیوستن او به تبم های بزرگ اسپانیایی از جمله رئال و بارسا به گوش می رسید ، بعد از تمدید قرارداد خود با سانتوس برزیل اعلام کرد که بارسا برترین تیم جهان است. در بارسلونا ستارگانی حضور دارند که هر یک توان تغییر سرنوشت بازی را دارند و در راس آن ها لیونل مسی ، ستاره آرژانتینی ، این تیم قرار دارد که بی شک اصلی ترین گزینه برای دریافت توپ طلا فیفا در سال 2011 است . اگر واقع بینانه نگاه کنیم مسی همچنان قهرمان است و در دنیا بی رقیب است .

او در ادامه در مورد تاثیر بازیکنان بارسا بر تیم ملی اسپانیا گفت : این طبیعی است وقتی شالوده یک تیم ملی را برترین تیم جهان تشکیل دهد ، آن تیم نیز برترین تیم ملی جهان خواهد بود .
    نیما در مصاحبه با یک مجله فرانسوی در مورد ماندنش در سانتوس فقط گفت : این بسیار واضح است که ترجیح دادم ، فعلا در برزیل بمانم .

بسیاری بر این باوردند نیمار به دلیل اینکه جام جهانی 2014 در برزیل در راه است و او نیز سعی در قرار گرفتن در ترکیب اصلی برزیل و درخشیدن در قالب این تیم دارد ، ترجیح داده است در تیمی بازی کند که دارای جایگاه ثابت شده و تضمین شده ای است .

ستاره جوان و پدیده برزیلی ، در مورد جام جهانی 2014 گفت : رویایی ترین فینال در جام جهانی 2014 ، رقابت برزیل و اسپانیا است . بازی مقابل ستارگان بارسا و رئال باعث افتخار و غرور است حتی برای ستارگان برزیلی .

نیمار و مسی در حال حاضر دو گزینه برای دریافت توپ طلای فیفا در سال 2011 می باشند ولی این طبیعی است که حضور مسی در بارسا و درخشش های او در کنار ستاره های این تیم ، نقش بسزایی در افزایش شانس او برای رقابت با سایرین از جمله نیمار دارد .

مهاجم سانتوس در آخر در مورد رقابت با مسی و رونالدو برای دریافت توپ طلا فیفا این چنین گفت : خوب وقتی مسی در این جمع دیده می شود ، دیگر هیچ بازیکنی در دنیا شانس کسب این عنوان را نخواهد داشت ، همچنین حضور کریس رونالدو نیز باعث شده است که دیگر کسی امید به قرارگیری در رتبه دوم نداشته باشد . نیمار در ادامه با شک و دودلی بسیار ، تمایل داشت خود را بعد از مسی و رونالدو فرد سوم بخواند اما در نهایت منصرف شد و از اینکه در جمع 23 نفر برتر جهان قرار گرفته است ابراز خوشحالی و غرور کرد .

کد:
    کاظم ملکپور دهکردی

2011/11/16

مربی سانتوس: تنها رونالدو و مسی بهتر از نیمار هستند

مربی برزیلی در صحبتهایی اعلام کرده که نیمار سومین بازیکن برتر فوتبال دنیاست

سایت گل- به نظر موریسی رامالیو، مربی سانتوس، نیمار، ستاره 19 ساله این تیم بعد از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، سومین بازیکن برترفوتبال دنیاست

نیمار که چندی پیش با رد پیشنهاد تیمهای مطرح اروپایی قراردادش را با سانتوس تمدید کرد، اکنون از ماندن در این تیم برزیلی خوشحال است.

دراین میان رامالیو،مربی نیمار هم در صحبتهایی به تمجید از ستاره اش پرداخته. او در برنامه تلویزیونی «آرنا اسپورتی وی »گفت:« فکر می کنم که نیمار درمیان بزرگترین بازیکنان دنیا قرار دارد. به نظر من او سومین بازیکن برتر فوتبال دنیاست.مسی اول است و رونالدو دوم.»

او ادامه داد:« نیمارکارهای خاص و عجیبی انجام می دهد.هیچ توضیحی برای بازی او نیست. نیمار می تواند در یک چشم به هم زدن،روند بازی را تغییر دهد.»

این درحالی است که مدتها صحبتهایی درمورد احتمال انتقال نیمار به رئال یا بارسا به گوش می رسید.مربی سانتوس دراین باره گفت:« خیلی ها می گویند که نیمار در نهایت به فوتبال اروپا خواهد رفت ولی درحال حاضر که این اتفاق نیفتاده.»

نیمار 19 ساله در 19 دیداری که در رقابتهای این فصل لیگ برزیل برای تیمش برگزار کرده، 12 گل به ثمر رسانده است.

کد:
    By Ghazal Ziari

2011/11/16

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پایان نظرسنجی گل دات کام فارسی: مسی با فاصله ای اندک، توپ طلای سال 2011 را برد

کریستیانو رونالدو با حدود 1300 رای کمتر از مسی در رده دوم قرار گرفت

سایت گل- دومین نظرسنجی بزرگ سایت گل درمورد برنده توپ طلای فیفا در سال 2011 به اتمام رسید و لیونل مسی با اختلافی جزئی توانست با پیشی گرفتن از کریستیانو رونالدو، جایزه توپ طلای سال 2011 را مال خود کند

در این نظرسنجی بخش فارسی گل دات کام به طور کلی 45751 نفر شرکت کردند که در این میان 22188 نفر به کریستیانو رونالدو رای دادند و 23563 نفر هم لیونل مسی آرژانتینی را به عنوان برنده توپ طلای سال 2011 فیفا برگزیدند.

بازهم تاکید می کنیم که این نظرسنجی برپایه اعتماد ما به صداقت و شرکت کردن یکباره شما دراین نظرسنجی انجام شد.

حال باید تا اوایل ژانویه منتظر بمانیم و ببینیم که توپ طلای فیفا درسال 2011 به کدام ستاره دنیای فوتبال خواهد رسید. آیا نظرسنجی گل دات کام فارسی درست از آب خواهد آمد یا خیر.

کد:
    2011/11/18

11. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

اگر کسی روز و تاریخ و ساعت دقیق برگزاری مراسم رو میدونه لطف کنه بگه.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مارکو فن باستن: توپ طلا باز هم به مسی می رسد

فن باستن تحت تاثیر بازی های مسی در لیگ قهرمانان قرار گرفته و او را یک رهبر ذاتی معرفی کرد

سایت گل- مارکو فن باستن، سرمربی سابق آژاکس و تیم ملی هلند، معتقد است لیونل مسی، ستاره بارسا، بهترین بازیکن حال حاضر دنیاست.

فن باستن تحت تاثیر بازی های مسی در لیگ قهرمانان قرار گرفته و او را یک رهبر ذاتی معرفی کرد.

او در گفتگو با ال موندو دپورتیوو گفت:" در این تردیدی نیست. مسی بهترین بازیکن حال حاضر دنیاست. او یک پدیده است که به هر عنوانی که می خواسته دست یافته اما همچنان تشنه موفقیت های بیشتر است. فرروتنی او باعث شده تا به بازیکن بزرگتری تبدیل شود.

او می تواند به بازیکن موثرتری تبدیل شود. او ذاتا یک رهبر است و باید مانند مارادونا خود را نشان دهد. من تنها در مورد بارسلونا صحبت نمی کنم، بلکه منظورم آرژانتین نیز هست. لئو باید راه را نشان دهد و بقیه پشت سرش حرکت کنند.

من فکر می کنم او بار دیگر برنده توپ طلا می شود. او نه تنها از کیفیت بالایی برخوردار است بلکه قهرمان لا لیگا و چمپیونزلیگ نیز شده است و در سراسر فصل بازیکن کلیدی تیمش بوده است."

مسی پیش از این در سال های 2009 و 2010 برنده توپ طلا شد و در صورتی که امسال نیز این جایزه را به دست بیاورد، بعد پلاتینی دومین بازیکن تاریخ خواهد بود که سه بار پیاپی برنده توپ طلا شده است.

کد:
    By Behnam Jafarzadeh

2011/11/21

اگر کسی روز و تاریخ و ساعت دقیق برگزاری مراسم رو میدونه لطف کنه بگه.
    یک ماه و نیم دیگه هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •