تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: به نظر شما کدامیک از لپ تاپهای ASUS از همه بهتر هست؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام ..یکی از اشناها خارج از کشوره میخواد برام لپ تاپ بخره..حالا من بین مدل ها موندم..n53sv و n53sn و n43jm....از ی طرف 53 ها میگن باطریش ضعیفه راسته؟! از ی طرف گرافیک 43 ..435 هستش کم نمیاره؟!
    من سال دیگه میرم دانشگاه از ی طرف واسه کارای مهندسی میخوام و بازی هم گهگاه میکنم ..بعدشم احتمالا تا چند سال دیگه نمیتونم لپ تاپ بخرم میخوام ی چیزی باشه لازم به تعویض نباشه
    بعد میگن 53 ها مشکل داره سند بریجن..چجوری به این اشنامون بگم که بفهمه مشکل دارش و نگیره؟ بنظرتون ایران بگیرم واسه گارانتی بهتر نیست؟
    والا N53 چند تا کانفیگ داره ولی برای خوش غولیه.اگه به باطری نیاز دارید میتونید باطری 12 سلولی چیزی بگیرید.

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام ..یکی از اشناها خارج از کشوره میخواد برام لپ تاپ بخره..حالا من بین مدل ها موندم..n53sv و n53sn و n43jm....از ی طرف 53 ها میگن باطریش ضعیفه راسته؟! از ی طرف گرافیک 43 ..435 هستش کم نمیاره؟!
    من سال دیگه میرم دانشگاه از ی طرف واسه کارای مهندسی میخوام و بازی هم گهگاه میکنم ..بعدشم احتمالا تا چند سال دیگه نمیتونم لپ تاپ بخرم میخوام ی چیزی باشه لازم به تعویض نباشه
    بعد میگن 53 ها مشکل داره سند بریجن..چجوری به این اشنامون بگم که بفهمه مشکل دارش و نگیره؟ بنظرتون ایران بگیرم واسه گارانتی بهتر نیست؟
    به نظر من شما صبر کن تا همون سال دیگه که قراره وارد دانشگاه بشید
    بعدم بهتره از همینجا خرید کنید

4. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir2im's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

11

دوست عزيز بين اين سه مدل n53sn بهتره رم بالاتر گرافيك 2گيگ در مورد ضعيف بودن باتري بستگي به كاربردت داره اگه بخاي با باتري بازي كني اره سريع خالي ميشه اما برا كارا معمولي خوبه خود لپ تاپ هم 4حالت داره ميزان مصرف باتري توش متغييره.اگه n53بگيري گرافيكش550 و خوبه خيالت راحت نياز به تعويض هم نداري چوت n53 لپ تاپ كامليه فقط براي مشكل سندي بريج حتما رو كارتن و خود لپ تاپ كنار تاچ پد سمت راست برچسب NEW REVISION داشته باشه يه راه ديگه هم هست سريال لپ تاپ تو سايت زير بده و نتيجه رو ببين:
    http://vip.asus.com/eservice/changeSandybridge_NB.aspx?slanguage=en-us
    تو ايران هم بگيري از لحاظ گارانتي خيالت راحته اگه مشكلي پيش اومد يه كي هست جوابتو بده

Last edited by amir2im; 12-08-2011 at 11:38.

6. 2 کاربر از amir2im بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pooryak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزيز بين اين سه مدل n53sn بهتره رم بالاتر گرافيك 2گيگ در مورد ضعيف بودن باتري بستگي به كاربردت داره اگه بخاي با باتري بازي كني اره سريع خالي ميشه اما برا كارا معمولي خوبه خود لپ تاپ هم 4حالت داره ميزان مصرف باتري توش متغييره.اگه n53بگيري گرافيكش550 و خوبه خيالت راحت نياز به تعويض هم نداري چوت n53 لپ تاپ كامليه فقط براي مشكل سندي بريج حتما رو كارتن و خود لپ تاپ كنار تاچ پد سمت راست برچسب NEW REVISION داشته باشه يه راه ديگه هم هست سريال لپ تاپ تو سايت زير بده و نتيجه رو ببين:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تو ايران هم بگيري از لحاظ گارانتي خيالت راحته اگه مشكلي پيش اومد يه كي هست جوابتو بده
    من زیاد لازم ندارم همرام باشه...تو خونه هم باشه به شارژ دیگه پس باطری مشکلی نیست...بعد تو همین رنج قیمت همین 53 خوبه مشکلی نداره همین و بگم بنظرتون؟

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من زیاد لازم ندارم همرام باشه...تو خونه هم باشه به شارژ دیگه پس باطری مشکلی نیست...بعد تو همین رنج قیمت همین 53 خوبه مشکلی نداره همین و بگم بنظرتون؟
    فقط دوست عزیز قبل خرید یه نگاه به صفحه نمایشش بکن شاید خوشت نیاد (نمیگم بده سلیقه ای هست کاملا)

9. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

13

من خودم n53sv دارم صفحه نمايش خوبي داره راضيم فقط كيبورد جالبي نداره تو اين رنج قيمت 6080و6090 hp هم هست كه گرافيك قويتري دارن اما اسوس بهتره

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

من خودم n53sv دارم صفحه نمايش خوبي داره راضيم فقط كيبورد جالبي نداره تو اين رنج قيمت 6080و6090 hp هم هست كه گرافيك قويتري دارن اما اسوس بهتره
    ببخشید یعنی چجورین؟ بنظرم برای من راحته ولی نمیدونم اشکالی داره؟

12. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سایت نوتبوک ریویو هم این و جزو معایبش گفته بود...اماخوب چون دسترسی ندارم بهش و میگن قابل تحملِ..خودمم ایسوس دوس دارم ..شما هم که میگن خوبه میخرمش...فقط گرافیکش مطما جواب میده کارای مهندسی و؟!

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    زير آسمون خدا

13

ببخشید یعنی چجورین؟ بنظرم برای من راحته ولی نمیدونم اشکالی داره؟
    یه حالت منعطف داره وقتی یه کلید رو فشار می دی همزمان چند کلید دیگه هم همراش می اد پایین.اما قابل تحمله و اصلا جای نگرانی نیست.

---------- Post added at 10:20 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

سایت نوتبوک ریویو هم این و جزو معایبش گفته بود...اماخوب چون دسترسی ندارم بهش و میگن قابل تحملِ..خودمم ایسوس دوس دارم ..شما هم که میگن خوبه میخرمش...فقط گرافیکش مطما جواب میده کارای مهندسی و؟!
    خیالت راحت جواب میده البته اگه sn بگیری 550 هست و دیگه خیالت راحتتر البته 540 هم جواب می ده

15. این کاربر از amir2im بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شرمنده انقدر سوال میکنم....اگه خراب بشه جایی هست ببرم درست کنن؟! مثلا همین جاهایی که گارانتیش هستن میشه پول بدم بهشون درست کنن؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •