تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: کمک در مورد این پیغام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

روش اول که جواب نداد
    روش دوم هم طبق عکس وقتی انالیز را میزنم صفحه بعد چیزی نداره و دکمه delet عمل نمیکنه
    در ضمن گزینه صدای برای unistall کدومه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

داخل عکس اول که قراردادین طبق همون عکسی که من قراردادم باید عمل کنید چون چیپ صدای شما realtek شما هم باید نوار طبق عکسی که من قراردادم کامل بیارین پایین بعدش روی اون گزینه که من انتخاب کردم کلیک کنید گزینه analyze انتخاب داخل صفحه بعدم گزینه delete انتخاب کنید بعدم پنجره دیوایس منیجر طبق شکلی که قراردادین باز کنید روی گزینه realtek high definition audio کلیک راست گزینه unisatall انتخاب بعدم که سیستم ریست شد بالا اومد اون درایوری که قراردادم دانلود نصب کنید همه کارها رو در محیط safe mode فقط انجام بدین فقط نصب درایور داخل خود محیط ویندوز انجام بدین.

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

داخل عکس اول که قراردادین طبق همون عکسی که من قراردادم باید عمل کنید چون چیپ صدای شما realtek شما هم باید نوار طبق عکسی که من قراردادم کامل بیارین پایین بعدش روی اون گزینه که من انتخاب کردم کلیک کنید گزینه analyze انتخاب داخل صفحه بعدم گزینه delete انتخاب کنید بعدم پنجره دیوایس منیجر طبق شکلی که قراردادین باز کنید روی گزینه realtek high definition audio کلیک راست گزینه unisatall انتخاب بعدم که سیستم ریست شد بالا اومد اون درایوری که قراردادم دانلود نصب کنید همه کارها رو در محیط safe mode فقط انجام بدین فقط نصب درایور داخل خود محیط ویندوز انجام بدین.
    متوجه شدم فقط صفحه بعد که میرم چیزی نیست و دکمه delete غیر فعاله

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

متوجه شدم فقط صفحه بعد که میرم چیزی نیست و دکمه delete غیر فعاله
    چیپ صدای شما realtek شما طبق عکس پایین اون گزینه ای که من انتخاب کردم باید انتخاب کنید بعدشم روی دکمه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه بعد یک لیست نمایش داده میشه که داخلش چند تا فایل که با کلیک روی دکمه delete باید این فایلهارو پاک کنید اگر گزینه ای اشتباه رو فشار بدین عمل اسکن درست انجام نمیگیره شما گزینه realtek sound باید انتخاب کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک StepShot_15_36_26.jpg  

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چیپ صدای شما realtek شما طبق عکس پایین اون گزینه ای که من انتخاب کردم باید انتخاب کنید بعدشم روی دکمه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه بعد یک لیست نمایش داده میشه که داخلش چند تا فایل که با کلیک روی دکمه delete باید این فایلهارو پاک کنید اگر گزینه ای اشتباه رو فشار بدین عمل اسکن درست انجام نمیگیره شما گزینه realtek sound باید انتخاب کنید.

کد:
    برای من به جای realtek sound نوشته realtek network که تو عکس هم مشخص بود. خلاصه اینکه انجام شد ولی باز نتیجه ای حاصل نشد

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من که هر چی روش بود قراردادم شمااسپیکرهای خودتون فیشش به خروجی جلوی کیس بزنید صدا رو از خروجی های جلوی کیس بگیرین اگر که خروجیها وصلن این دو تا فایل پایین دانلود وقتی که به اینترنت اتصال دارین هرکدوم جدا اجرا کنید طبق ویزارد پیش برین ببینید صدای سیستم درست میشه.

9. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

این پیغامی که با این دو نرم افزار تست کردم. عکس اولی برای برنامه اول و دومی برای برنامه دومی

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما به کنترل پنل برین بعدشم گزینه Sound, Speech and Audio Devices رو انتخاب کنید بعد این گزینه Adjust the system volume طبق شکل اول ببنید ولوم تا آخر قرارداره بعد طبق شکل شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید ببینید حالت اسپیکر برای پخش صدا داخل صفحه بعد که باز میشه انتخاب شده باشد بعد روی گزینه Advanced کلیک کنید طبق شکل دوم دو تا زیانه رو تا بالا بیارین بعد ببینید بازم بهمون صورته یا که نه اگر که بازم درست نشد

کد:

باز به کنترل پنل برین گزینه Administrative Tools انتخاب کنیدبعد این گزینه Performance and Maintenance بعدشم این گزینه رو Administrative Tools انتخاب کنید بعد گزینه Services انتخاب کنید روی گزینه Windows Audio دبل کلیک کنید از کادرسمت راست داخل کادری که باز میشه قسمتی که نوشته شده Startup Type رو حالت Manual تنظیم بعدشم تایید سیستم ریست کنید بالا که اومد باز به همین مسیر برین روی گزینه Start کلیک کنید تایید اکی کنید بیاین بیرون.
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 3.jpg   4.jpg  

12. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

مورد اول چک شد و مشکلی نداشت
    مورد دوم هم که فرمودید گزینه Performance and Maintenance پیدا نکردم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

منوی run اجرا داخلش این دستور services.msc بزنید اینتر کنید از این طریق باز کنی داون گزینه رو .

15. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •