تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 121

نام تاپيک: آيا خريدن تندر 90 معقولانه است؟؟!!!

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این همه ماشین وارداتی داریم. مگه اونها جزو تحریم حساب نمیشن؟
    اصلا این تندر از همون اولش هم پر سر و صدا بود.
    هر چند وقت یه بار یه چیزیش میشه خبر ساز.

خودروهایی مثل 407 - مگان اینا هم فرانسوی هستن. اینا به مشکل نمیخورن؟
    یا کره ای ها و ژاپنی ها؟

2. 3 کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALFA323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Shiraz - BandarAbbas. ... Name : Moein

پيش فرض

دوست من یکی از ارکان انتخاب ماشین نوع موتور و مزیت ها نسبت به قیمتش و خیلی چیزهای دیگه هست..
    شما هنوز نخریدی به تصادفش فکر میکنی ؟؟!!! اگر ماشین داشته باشی و راننده خوبی باشی 100 سال هم تصادف نمیکنی . L90 یکی از بهترین ماشی هاست چه از لحاظ موتور ، چه از لحاظ تعلیق ، چه از لحاظ امکانات و قیمت ..
    شما 15 میدی واسه فول آپشن، بهت همه امکانات رو میده ( رینگ آلومینیومی ، کیسه هوا رانده و شاگرد ، موتور 1600 مگان ، قدرت 115 اسب معادل با قدرت زانتیا ، کوار فوق العاده ، ایمولایزر ، کامپیوتر داخلی ، کلیه شیشه ها برقی ووو..... خیلی امکانات دیگه با سرعت و شتاب فوق العاده ) اونوقت میری یه سمند میخری 18 تومن مثلا پایه گاز سوز هیچی در راه خدا نداره .

پیشنهاد من : به ماشینی که زیر پات هست فکر کن نه به تصادف و ... در ضمن خرابی L90 از نظر تعمیرگاهی خیلی خیلی کم هست من که به شخصه خودم ندیدم . پول و سرمایه خودت رو جای درست خرج کن.
    موفق باشی..

4. 2 کاربر از ALFA323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

وار فوق العاد
    جالبه ما تو ماشین رفیقم بودیم تو شهر ... تابستان پارسال اومد کولر بزنه موتور زانتایی این ماشین داشت میومد پایین ! خیلی قویه آخه !!!!

اونوقت میری یه سمند میخری 18 تومن مثلا پایه گاز سوز هیچی در راه خدا نداره .
    چند وقت دیگه که باید برای کمی بنزین خدا تومن پول بدی معنی پایه گاز سوز رو خوب میگیری
    Last edited by REGISTERED-USER; 07-08-2010 at 20:38.

6. 3 کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

ال 90 خوبه ،اما فک نمیکنم تا ااون حد باشه که بخوایم بگیم انتخاب اول و آخر زیر 20 میلیونه....
    ببینید هرکس باید با توجه به نیازها و سلیقش انتخاب کنه،مسلما یکی مثل من که ظاهر ماشین براش مهمه نمیره ال 90 بگیره و یا بازم یکی مثل خودم که به دلیل شرایطی که دارم از آمار تحریمها و تاثیر اون روی شرکت های واردکننده از فرانسه خبر دارم نمیرم ال 90 بخرم،با شدید تر شدن این تحریم ها کم کم بیش از پیش واردات قطعات ال 90 به مشکل برمیخوره و شدیدا قیمت قطعاتش میره بالا،ممکنه بیان اینور به قول خودشون یه سری تمهیدات بیندیشن ! که با اخذ مجوز شروع کنن به داخلی کردن قطعاتش،دیگه خودتون بهتر میدونین اونوقت چه بلایی سر ماشین میاد....
    من به شخصه زیر 20 میلیون انتخاب اولم اگه تولید شه سمند سورنelx هستش،بعد 206 SD V8 ،بعد سمند TU5،بعدش هم ریو ولا غیر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALFA323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Shiraz - BandarAbbas. ... Name : Moein

پيش فرض

جالبه ما تو ماشین رفیقم بودیم تو شهر ... تابستان پارسال اومد کولر بزنه موتور زانتایی این ماشین داشت میومد پایین ! خیلی قویه آخه !!!!

چند وقت دیگه که باید برای کمی بنزین خدا تومن پول بدی معنی پایه گاز سوز رو خوب میگیری
    احتمالا ماشین دوستتون خراب بوده داداش. من تو بندرعباس زندگی میکنم و محل کارم هم کارخانه آلومینیوم هست و هر روز هم با ماشین میرم بیرون از شهر ( تقریباً 100 کیلومتر خاج از شهر ) و بر میگردم هیچ مشکلی هم باهاش ندارم . مثل ساعت واسم کار میکنه ، حتی از شتاب هم کم نمیاره ...تو سر بالایی ، سر پیچ و هیچ جا کم نمیاره .

بنزین لیتری 1000 تومان هم بشه بنده مشکلی باهاش ندارم . به خصوص که L90 جز رده ماشین های کم مصرف هست .

9. 2 کاربر از ALFA323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ghafari88's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خودم به شخصه با قیافه ال 90 حال نمی کنم اما شنیدم ماشین بدی از آب در نیومده. خودم 206 اس دی دارم خیلی هم ازش راضیم. به همه هم پیشنهاد می کنمکه اگر خواستن 206 بگیرن حتما اس دی بگیرن. ایشالا شما هم به یه انتخاب خوبی که به دردت بخوره میرسی ...

11. این کاربر از ghafari88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داداش دیگه کم لطفی نکن.
    سربالایی چمران اومدی؟
    با پراید باید با دنده 3 بری بالا رو 4 میمیره.
    با L90 میرم کلاس هر روز دانشگاه شهید بهشتی.
    کولر رو دور 3 با 130 تا میرم بالا.

خواستی بیا تهران تست کنیم با هم.

با این قدرت و شتاب مصرفش خیلی کم هست.
    به من دنیا رو بدن حاضر نمیشم گاز بزنم به ماشین بدبخت.
    Last edited by Maziar_69; 07-08-2010 at 22:52.

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من یکی از ارکان انتخاب ماشین نوع موتور و مزیت ها نسبت به قیمتش و خیلی چیزهای دیگه هست..
    شما هنوز نخریدی به تصادفش فکر میکنی ؟؟!!! اگر ماشین داشته باشی و راننده خوبی باشی 100 سال هم تصادف نمیکنی . L90 یکی از بهترین ماشی هاست چه از لحاظ موتور ، چه از لحاظ تعلیق ، چه از لحاظ امکانات و قیمت ..
    شما 15 میدی واسه فول آپشن، بهت همه امکانات رو میده ( رینگ آلومینیومی ، کیسه هوا رانده و شاگرد ، موتور 1600 مگان ، قدرت 115 اسب معادل با قدرت زانتیا ، کوار فوق العاده ، ایمولایزر ، کامپیوتر داخلی ، کلیه شیشه ها برقی ووو..... خیلی امکانات دیگه با سرعت و شتاب فوق العاده ) اونوقت میری یه سمند میخری 18 تومن مثلا پایه گاز سوز هیچی در راه خدا نداره .

پیشنهاد من : به ماشینی که زیر پات هست فکر کن نه به تصادف و ... در ضمن خرابی L90 از نظر تعمیرگاهی خیلی خیلی کم هست من که به شخصه خودم ندیدم . پول و سرمایه خودت رو جای درست خرج کن.
    موفق باشی..
    دوست عزیز نمیشه که به تصادف فکر نکرد که ! شما هرچی هم که رعایت کنی بازم نمیشه مطمئن بود که تصادف نمیکنی ! از کجا معلوم که یه راننده مست به پستت نخوره ؟
    درضمن موتور لوگان با مگان 1600 فرق داره ! موتور مگان 1600 از تکنولوژی CVVT بهتره میبره که باعث افزایش قدرت این موتور میشه ! موتور تندر یا همون لوگان این تکنولوژی رو نداره و 105 اسب قدرت داره !!!
    ببخشید یه سوال !؟ شما تا حالا سوار سمند ال ایکس شدین که میگین هیچی در راه خدا نداره ؟! همین EF7 که شما میگی موتورش که به روز تر و قویتر از تندره ( دارای تکنولوژی CVVT هست ) . تمام امکانات تندر رو هم که داره ( منهای کیسه هوا ) توی سرعت و شتاب هم که از EF7 میخوره . دیگه ؟ درضمن اون سمند 18 تومن نیست ، 16 و خورده اییه !
    دوستان من قصدم مقایسه و کل کل نیست . ولی خواهشا از چیزی که اطلاع ندارین نگین یا حداقل در موردش اطلاعات کسب کنید بعد ...
    موفق باشید .
    Last edited by MoHaMaD ZaNd; 08-08-2010 at 00:52.

14. 2 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

ال 90 خوبه ،اما فک نمیکنم تا ااون حد باشه که بخوایم بگیم انتخاب اول و آخر زیر 20 میلیونه....
    100% زير 20 تومن بهترين انتخاب نيست!!
    ولي مي تونه از انتخابهاي مطرح در اين رنج قيمتي باشه

ببینید هرکس باید با توجه به نیازها و سلیقش انتخاب کنه،مسلما یکی مثل من که ظاهر ماشین براش مهمه نمیره ال 90 بگیره و یا بازم یکی مثل خودم که به دلیل شرایطی که دارم از آمار تحریمها و تاثیر اون روی شرکت های واردکننده از فرانسه خبر دارم نمیرم ال 90 بخرم،با شدید تر شدن این تحریم ها کم کم بیش از پیش واردات قطعات ال 90 به مشکل برمیخوره و شدیدا قیمت قطعاتش میره بالا،ممکنه بیان اینور به قول خودشون یه سری تمهیدات بیندیشن ! که با اخذ مجوز شروع کنن به داخلی کردن قطعاتش،دیگه خودتون بهتر میدونین اونوقت چه بلایی سر ماشین میاد....
    من به شخصه زیر 20 میلیون انتخاب اولم اگه تولید شه سمند سورنelx هستش،بعد 206 SD V8 ،بعد سمند TU5،بعدش هم ریو ولا غیر
    بحث جالبي هست ولي شما يكم غير واقع بين هستيد!!!
    به نظر شما چند درصد قطعات سمند و پژو و ريو در داخل توليد ميشن
    خوب من به شما ميگم!!
    صندلي هاي پژو و سمند ساخت مهركام پارس هست كه غالبش را چين ميزنه و مونتاژ ايران هست
    و بعضي از قسمت هاي پلاستيكي تزيينات داخل!!
    حتي پخش اين خودرو ها هم ساخت چين هست
    موتور و گيربكس و از همه مهمتر كامپيوتر اصلي خودرو هم ساخت فرانسه هست.البته موتور در ايران مونتاژ ميشه ولي كامپيوتر 100% از خارج وارد ميشه!!
    موتور TU5 تا اونجايي كه مي دونم بصورت استوك از فرانسه وارد ميشه
    ريو هم كه زير نظر مستقيم كيا موتورز هست و هنوز خيلي داخلي سازي نشده

پس نتيجه مي گيريم كه اگر مشكل تحريم پيش بياد نه تنها تندر با مشكل مواجه ميشه بلكه پرايد هم دچار مشكلات عديده ميشه مخصوصا از ناحيه قلب مركزي زيمنس!!!

درضمن اون سمند 18 تومن نیست ، 16 و خورده اییه !
    دوست عزيز EF7 بيش از 17 تومن قيمت داره!!
    اوني كه ميدن 16 تومن حتما سمند TU5 هست كه البته اين هم كمي بيش از 16 تومن قيمت داره(حدود 16800)

البته تمام اين خودرو ها كه دراه روي اونها بحث ميشه بايد با انتظارات خريدار سنجيده و مقايسه بشه
    ولي چيزي كه من به اون رسيدم اين هست كه در ايران انتخاب خودرو خوب زير 20 تومن خيلي خيلي محدود هست(حتي از انگشت يك دست هم تعدادشون كمتر هست).پس بهتر هست كه عامل زيبايي ظاهري خودرو تا حدود زيادي حذف بشه چون در غير اين صورت با متحمل شدن هزينه بالا كلاه گشادي سر خريدار ميره
    مثال روشنش هم پژو پارس هست!!

16. 3 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ab2reza1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اينجور كه من تا الآن از صحبت دوستان برداشت كردم: خريد L90به رسك تامين قطعه مي ارزه

اما نظر خودم اينه كه خريد همون ريو، صندوق دار v8 و سمند EF7 نسبت به L90خيلي عاقلانه تره.
    البته اينم تو پرانتز بگم كه با توجه به بدقوليهاي مكرر ايران خودرو در تحويل به موقع خودرو سفارشي خريدار(واقعا شورشو در آورده ديگه) همون بهتره آدم ريو بخره اعصابشم له نكنه(البته اگه پول نقد داشته باشي قطعا V8 و EF7 بهتره)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •