تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: چرا وایو

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

دقیقآ به همین دلیلی که شما از سونی ایراد گرفتید میدونید چرا سونی ها گرافیک خیلی قوی ندارند چون پردازنده های گرافیکی نوت بوک ها از نطر تولید با PC متفاوت هستند و برند سونی وقتی نوت بوک میسازه پردازنده گرافیکش هم مخصوص نوت بوک هست پردازنده ایی مثل HD3670 برای تمام کارها جواب گو هستش و پس فردا به دلیل حرارت زیاد یا مشکل کمبود توان مجبور نمیشید مادربورد دستگاه را عوض کنید ولی برای Acer زیاد تفاوتی نداره و میاد پردازنده گرافیکی که بر روی کارت گرافیک PC هستش رو مادربورد نوت بوک میگذاره حالا حساب کنید با یه هت سینک دفع حرارت vga را با CPU یکی میکنه و گرما کلآ به یک فن منتقل میشه
    زمان Pentium 4 من از برند Acer شناخت پیدا کردم که رسمآ روی دستگاه Label زده بود Pentium 4 بجای Pentium 4 m حتی چیپست های دستگاه هم M نبود و عادی بود همین امروز یدونه Acer 1690 مشتری دستم اومد هیچ جا هم مادربوردش نیست
    ولی HP برند بدی نیست فقط مشکل اینه دستگاه های برند hp تو ایران اکثرآ OEM هستند.
    کیفت دستگاه های سطح پایینی مثل Fujitsu چندین برابر از Acer بهتره.
    در کل سونی به دلیلی علم تولید بهتر و تولید نشدن در کارخانه های oem برای بازار های درجه دو بهتر هستش البته نه در مقابل Apple macbook..

دلایلی دیگه ایی هم هست که دیگه واردشون نمیشم..

2. 3 کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    IR.IRAN

پيش فرض

خوب پس اگه این مشکل ال سی دی واسه کسی مهم نباشه بهترین انتخاب تو اچ پی و ایسر هست ؟
    ببینید وقتی شخصی توی اروپا و امریکا میره خرید لپ تاپ ، میاد ببینه کدوم لپ تاپ همه نیازهاش رو ارضا میکنه بعلاوه اینکه ساپورت خوبی داره... محصولات HP و ACER اولا قیمت مناسب دارند ، ثانیا با این قیمت همه امکانات عالی در اونها جمع شده ثالثا ساپورت مناسبی دارند

مثلا وقتی HP محصولی رو داره 300 دلار زیر قیمت مشابهش سونی میده و امکانات جانبی بیشتری هم داره ، شخص انتخاب اولش HP میشه

خوب گیریم مشکلات ریز هم داشته باشه مثلا آقا برد سوخت ، میبری برات عوضش میکنند اگر مشکل از اچ پی بوده باشه ... این ساپورت فوق العاده اچ پی هست که باعث شده رتبه اول رو بگیره در فروش ...

شما یه سر بزن فروشگاه آنلاین اون ، وقتی کاستوم میکنی ، میتونی چند ساعت دیگر هم offer ها و لوازم جانبی پیشنهاد شده رو ببینی که با تخفیف بهت میده ! این سیستم فروش فوق العاده است

تا حالا ساپورت اچ پی و دل رو دیدید ؟ فرم های فوق العاده قوی و سریع در پاسخگویی ، چت آنلاین بامتخصصن + پچ ها و پدیت های فراوان

کلا سایت های این محصولات را ببنید متوجه میشید

و دلایل استقبال از سونی به نظر بنده :

1- توی ایران سابقه زیادی داره ... اون موقع که محصولات HP توی ایران نبود ، سونی همه چیز داشت

2- ایرانی ها اصلا هیچ چیزی از ساپورت محصول نمی فهمند...! شرکت گارانتی کننده هر جوری که بخواد رفتار میکنه و زیر بار هیچ چیز هم نمیره !

3- اصلا بودجه براشون مهم نیست ... هر چی بابایی بهشون میده !

4- امکانات جانبی براشون مهم نیست .. مثلا اچ پی روی همه سری های جدیدش داره نام پد میزنه !!!

5- زیبایی را در سادگی و تخت بودن می بینند !

6- میخوان همه کاری با لپ تاپ بکنند ... مثلا سونی می خرند فیلم ببینند ! آقا فیلم رو باید توی سینما خانگی ببینی ، بازی رو توی کنسول ، لپ تاپ کاربردهاش مهمه !!!

__

خلاصه کلام ، ایران با همه جا فرق داره .... انتخاب لپ تاپ توی ایران به دلیل ناآگاهی اکثر مردم از رایانه و عقب ماندگی از دنیای روز ، فرق داره

4. 5 کاربر از UN.REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehran_4x's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آفرين بر APACHI
    جانا سخن كز دل بر آيد بر دل نشيند.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

UNREGISTER ،اين ساپورت تا زمانيكه گارانتي اعتبار داره ،همينه،تا اون زمان اگه يه چيزي خراب بشه،در جا SYSTEM BOARD رو عوض مي كنند.
    اما وقتي تموم شد،خواب ديدي خيره
    با چت و مت و اين حرفا ره به جايي نميبري
    خودم چندين بار باهاشون چت كردم
    اما خدا وكيلي خيلي مودبن،هر چي بگي هيچي نمگين،اما اخرش حرف خودشون رو مي زنن.
    يا ميگن بايد از SALES MANAGER بپرسم.

7. این کاربر از mehran_4x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با نظرات APACHI , UNREGISTER موافقم. اما در كل اين يه واقعيته در مجموع SONY بهتر، مردم هيچ وقت دروغ نميگن

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض

ببینید وقتی شخصی توی اروپا و امریکا میره خرید لپ تاپ ، میاد ببینه کدوم لپ تاپ همه نیازهاش رو ارضا میکنه بعلاوه اینکه ساپورت خوبی داره... محصولات HP و ACER اولا قیمت مناسب دارند ، ثانیا با این قیمت همه امکانات عالی در اونها جمع شده ثالثا ساپورت مناسبی دارند

مثلا وقتی HP محصولی رو داره 300 دلار زیر قیمت مشابهش سونی میده و امکانات جانبی بیشتری هم داره ، شخص انتخاب اولش HP میشه

6- میخوان همه کاری با لپ تاپ بکنند ... مثلا سونی می خرند فیلم ببینند ! آقا فیلم رو باید توی سینما خانگی ببینی ، بازی رو توی کنسول ، لپ تاپ کاربردهاش مهمه !!!

__

خلاصه کلام ، ایران با همه جا فرق داره .... انتخاب لپ تاپ توی ایران به دلیل ناآگاهی اکثر مردم از رایانه و عقب ماندگی از دنیای روز ، فرق داره
    این شماره 6 رو خوب اومدی
    ولی اچ پی چون نمایندگی پخش مستقیم نداره تو ایران گرونتره هم تنوعش کمتره
    البته سونی هم به خاطر سونی بودنش و اینکه تو ایران برندی قدیمی هست و جا افتاده مثلا من خودم فکر میکردم ال سی دی یعنی براویا ولی وقتی پاناسونیک رو دیدم نظرم عوض شد مخصوصا پلاسماش
    اما خودم شخصا FW سونی دوست دارم

10. این کاربر از amir_dre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kambiz18's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    بندر پهلوی & شیراز

پيش فرض

بحث ها ضد و نقیض هست ، چوری هست که نمی شه نتیجه کلی گرفت
    اونی که وایو داره می گه وایو اونی هم که اچ پی داره می گه اچ پی
    از دوستان کسی هست که این 3 برند رو به صورت حرفه ای تجربه کردن ؟
    در ضمن ایران و مردم ایران رو کلا فاکنور بگیرین از این بحث چون من به دید جهانی می خوام ببینم این قضیه رو
    با تشکر

پروفشنال VahidDG2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    CAPCOM

پيش فرض

- میخوان همه کاری با لپ تاپ بکنند ... مثلا سونی می خرند فیلم ببینند ! آقا فیلم رو باید توی سینما خانگی ببینی ، بازی رو توی کنسول ، لپ تاپ کاربردهاش مهمه !!!
    رجیستر جان این منظورت منم؟!؟!؟!

نداشتیما

راستی با این فرقونی که دارمVAIO VGN-FW45GJ/B میشه فیلم دید؟!؟!؟

من وایو دارم میگم فقط Alienware

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

بحث ها ضد و نقیض هست ، چوری هست که نمی شه نتیجه کلی گرفت
    از دوستان کسی هست که این 3 برند رو به صورت حرفه ای تجربه کردن ؟
    در ضمن ایران و مردم ایران رو کلا فاکنور بگیرین از این بحث چون من به دید جهانی می خوام ببینم این قضیه رو
    با تشکر
    این بحث که میکنن و میگن وایو فقط به خاطر صفحه نمایش کاملا غلط هست!
    فقط این نیست
    شما از فروشنده ها در مورد خرابی محصولات این برند سوال کنید!
    سالی یکی خراب میشه.
    تعمیراتی ها پر از دل و ایسر و بعضا برخی مدل های پایین hp هستن.
    در ضمن الان از لحاظ گرافیک وایو چیزی کم نداره.
    سری sr که 4570 داره و در بین 13 اینچی ها بسیار عالیست.
    سری FW که میدونید 4650 داره!!!
    سری جدی CW که با وجود 14 اینچ بودن از کارت گرافیک قوی 230 که روی HP های 15.6 اینچی مخصوص گیم هم هست استفاده میکنه
    سری های قبلی وایو هم از کارت های گرافیکی مثل 8600 و 9600 هم استفاده میشد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

این بحث که میکنن و میگن وایو فقط به خاطر صفحه نمایش کاملا غلط هست!
    فقط این نیست
    شما از فروشنده ها در مورد خرابی محصولات این برند سوال کنید!
    سالی یکی خراب میشه.
    تائید میشه.
    آقا اصلا سونی یه برندیه که تو همه چی تقریبا میشه گفت حرف اول رو میزنه.
    من خودم 3 ساله که لپ تاپم سری z سونی هستش هر بلایی بگی سرش آوردم ولی هر روز بهتر از دیروز کار میکنه.خودم تا بحال با hp کار کرده ام ولی به هیچ وجه نمیتونه جای وایو رو بگیره(نظر شخصی) همین که طراحی وایو چشم نوازه خودش نعمتیه واسه خودش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •