تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 11 از 11

نام تاپيک: IBM Lenovo Laptops اا گفت و گو و تبادل نظر

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

خودت ميگي قديم.من خودم الكترونيكيم.تمام طراحي و ديزاين اكثرا در آمريكا انجام ميشه،اما خطوط توليد و مونتاژ انبوه به كشورهاي شرق دور منتقل شده.ابتدا در ژاپن، بعد از اون به تايوان و الان اكثرا به چين برده شده.اما سازنده اصلي چيپستها خود شركت هاي مطرح دارنده تكنولوژي VLSI يا مدارات فوق العاده مجتمع هستند.اما خوب كارگرهاي آمريكايي انگار بهتر از چيني ها بهتر كار ميكردن!
    اخه مشکل از کارگرهای بدبخت چینی نیست
    مشکل چهار چوب های مدریتی مثل Six Sigma quality-control تو پروسه تولید هستش که تو امریکا اعمال میشه ولی تو چین اگر هم کیفت تولید خوب باشه یا بد فرقی نمیکنه چون اونجا قانون اینه که کنترل کیفت قبل و بعد از تولید زیاد معنا نداره و در نهایت یک مرحله دستگاه بعد از تولید چک میشه و شعار اینه که بجای هزینه کنترل کیفت، مصرف کننده دستگاه رو بیاره کلآ براش عوض میکنیم و یا...

این ایده بد هم نیست ولی اصلآ به نفع ما که کشورن تحریم هستش نیست چون اجناس از کانال های غیر سمی میان و وارد کننده ها با کمپانی مستقیم در ارتباط نیستند و نمایندگی رسمی وجود نداره و دستگاهی که مورد داره میره تعمیر گاه User کلی دردسر میکشه تو پروسه تعمیر چون غیر حرفه ایی هستش دستگاه داغون میشه خط می افته و نه وارد کننده دستش به کسی میرسه نه مصرف کننده .....

در کل بنظر من کنترل کیفت تو فرایند تولید خیلی روی کیفت جنس تاثیر داه که تمام تفاوت قیمت اجناس اروپایی و امریکایی با اجناس آسیایی به همین دلیل هستش..
    Last edited by Apachi; 09-11-2009 at 17:54.

2. 2 کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •