تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: فلشمو نمیخونه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان ، منم یه همچین مشکلی دارم. ولی نکته عجیب اینکه بعضی از فلشها را روی کامپیوترم نمیشناسه و بعضی دیگرو میشناسه! تو خونه دوتا سیستم دارم بعنوان مثال فلش همکارم را که به سیستم قدیمی وصل میکنم میشناسه ، اما در سیستم جدیدم خیر!!! در حالی که فلش خودمو هر دوتا سیستم میشناسن! متأسفانه این مشکل فقط یه بار و یه فلش مموری نبوده و نیست!! دست کم سه تا فلش همین اواخر امتحان کردم - یعنی کار ضروری پیش اومد- اما هیچکدومو نشناخت!...
    سیستم جدیدم ویندوز7 و آنتی ویروس اوست روش نصبه و همیشه هر دوشون آپدیتن....!
    لطفا امداد رسانی اورژانسی.....!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

خب!... کسی که به دادمون نرسید! در عین حال مشکل حل شد! ولی دوست داشتم تجربه عجیب خودمو در اختیار دوستان قرار بدم؛ شاید جایی ؛ مورد مشابهی ؛ چیزی ... پیش اومد و بدرد خورد!!
    من روی سیستمم یه رم ریدر (به جای فلاپی درایو) نصب کرده بودم که با خارج کردن اون از مدار، تمام مشکلاتم حل شد!! جالبه ، نه؟؟!!!! به هر حال ظاهرا یا این قطعه مشکل سخت افزاری داره و یا کلا با سیستمم سازگاری نداره.... فعلا بی خیالش شدم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام به همگی. من یه فلش PNY 4 GIG دارم. یه ساله ازش استفاده میکنم که الان هر چی میزنم این اخطار رو پایی صفحه میده(رو یه سیستم دیگه هم امتحان کردم نشد)

مشکل از چیه دوستان؟
    باید فلشتو باز کنی، 4 تا سیم به کیت اصلی فلش وصل هستش.به احتمال زیاد یکی از اون سیمها،لحیمش باز شده.باید با یه لحیم نوک تیز دوباره لحیمش کنی.من خودم تا حالا چندتا فلش که مشکلشون این بوده تعمیر کردم.
    یاعلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tenacious's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم یه فلش داشتم که دقیقاً همین مشکلو داشت، روی ویندوز XP همین ارورو می داد، روی چند تا کامپیوتر امتحان کردم و این ارورو دیدم، وقتی فلشو به کامپیوتری وصل می کردم که روش ویندوز ویستا بود، جواب گرفتم!
    کاری که کردم این بود: با آنتی ویروس McAfee توی محیط Safe mode ویندوز یه اسکن کردم، از اون به بعد فلشم درست کار کرد!

نمیدونم حالا واقعاً ویروس بوده یا اینکه از شانس من فلش یادش افتاده که باید درست کار کنه!

در آغاز فعالیت spr_secret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شاهین شهر

پيش فرض

باید فلشتو باز کنی، 4 تا سیم به کیت اصلی فلش وصل هستش.به احتمال زیاد یکی از اون سیمها،لحیمش باز شده.باید با یه لحیم نوک تیز دوباره لحیمش کنی.من خودم تا حالا چندتا فلش که مشکلشون این بوده تعمیر کردم.
    یاعلی

سلام
    من 2 تا فلش دارم كه چند وقت پيش اينطوري شدن و روي سيستمهاي ديگه كار ميدن ولي رو سيستم خودم كار نميدن
    و ديروز هم يه هارد WD رو 24 ساعت كامل به سيستم متصل كردم و بعد يهو اينطوري شد و همين پيغام رو ميداد و ديگه كار نداد
    هارد نو هست به نظر شما اشكال سخت افزاري داره يا برق usb مشكل داره
    در ضمن چراغ led روي هارد و فلش ها روشن ميشه و حتي هارد كار ميكنه ( چون لرزش داره ) ولي همين پيغام رو ميده و هيچ .........

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شاهین شهر

پيش فرض

سلام
    فلش و هارد اکسترنال من هیچ کدوم روی سیستم خودم جواب نمیدن و دقیقا همین ارور که عکسش در پستهای بالا هست رو میده ولی روی سیستمهای دیگه راحت و بدون مشکل جواب میده...( پس فلشها سالم هستن)
    چند تا فلش دیگه هم روی سیستم خودم امتحال کردم و اونها مشکلی ندارن....(پس احتمالا سیستم هم سالمه)
    پس چرا فقط این 3 تا رو نمی خونه

تنها چیزی که میدونم اینه که هر 3 تا برای مدت چندین ساعت به سیستم متصل بودن و هیچ کاری نمیکردن ولی سیستم روشن بود وبرق توی اونها بوده

خواهش میکنم راهنماییم کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شاهین شهر

پيش فرض

سلام به دوستان گلم

خودم حلش کردم ...............................

یه سیم earth به کیس کامپیوترت متصل کن حل میشه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •