تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام تیم قهرمان خواهد شد؟

راي دهنده
17. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رئال مادرید

12 70.59%
  • لیورپول

5 29.41%
صفحه 2 از 19 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 188

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ | فینال

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

واقعا درکت نمیکنم . بعد ازون افتضاح های داوری امسال ، که در تاریخ بی سابقه بوده تیمی هر مرحله رو با کمک داوری بیاد بالا ، بازم اولین پستت در مورد داوریه ؟!!! Really ؟؟؟ من اگه رئالی بودم تا قرن ها از داوری حرف نمیزدم . ولی ماشاا... رو که نیست ...

شما کلا میتونی به دو بازی متوسل بشی . ولی ماشاا... اونقد تیم شما سابقه داره که یه طومار از اشتباهات داوری به سود رئال میشه درست کرد .

وا... خودم هم راضی نیستم اینقد این عکسارو بیارم . ولی متاسفانه بعضیا تو بعضی چیزا زیاده روی میکنن که نباید بکنن و باید هرچند وقت دوباره بهشون یادآوری بشه که 4 فینال تو 5 سال اتفاقی نبوده !
    اگه قرار بود درک کنی که وضعت این نبود !!

طرفداری که پنالتی سالم جلو یووه رو میگه نباید به دلایل احساسی و دراماتیک گرفته بشه انتظار دیگه ای ازش نمیره !
    البته خود گوینده این حرف ( بوفون کبیررررررر ) وقتی این حرف رو زد موج عظیمی از لبخند های تمسخر آمیز به سمتش سرازیر شد ! ( یا به قول کسری کهولت سن تاثیر داره تو تصمیم گیری منطقی )

حالا از طرفدارایی که سنگ همچین آدمی رو به سینه میزنن انتظار درک و منطق نمیره !!

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یوفا بوفون را نقره داغ خواهد کرد؟

احتمال محرومیت جانلوئیجی بوفون از همراهی تیم ملی ایتالیا در دیدارهایی که گفته می‌شد قصد اعلام بازنشستگی دارد، توسط برخی رسانه ها مطرح شده است.

بوفون در جریان دیدار با رئال مادرید، پس از اعلام پنالتی در دقیقه پایانی، برخورد تندی با داور مسابقه داشت و توسط داور از زمین مسابقه اخراج شد. یوفا محرومیتی برای بوفون در نظر گرفته که با توجه به خداحافظی احتمالی او در پایان فصل، این محرومیت از بین خواهد رفت. با این حال بوفون قصد دارد در بازی دوستانه تیم ملی ایتالیا مقابل هلند شرکت کند و در این دیدارها به صورت رسمی از میادین ملی کنار برود.

حال نشریه گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که احتمالا یوفا، محرومیتی که در نظر داشته را برای دیدارهای ملی دوستانه نیز اعمال کند و بوفون قادر به همراهی تیم ملی ایتالیا نباشد. باید دید در نهایت تصمیم مسئولین یوفا چگونه خواهد بود و بوفون می‌تواند در این دیدار از میادین ملی کنار برود یا فعلا باید محرومیت را تحمل کرده و پس از آن بازنشسته شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ااالکی میگه

اینم جامونده از تاپیک قبل،
    یادمه بعد از برد 7-0 بایرن جلو بارسا همین برادر آرمان در یاهو به ما پیام داد و گفت خیلی شلوغش نکن ... یعنی ما که در بیت رهبری بودیم اینقدر محدودیت داشتیم وای به حال بقیه
    باید اینا رو تو کتاب خاطراتت چاپ کنی

4. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت

اعتراف مدیر یووه؛ رئال با اختلاف بهترین تیم دنیاست

به په ماروتا، مدیر یوونتوس چند هفته پس از حذف تیمش از لیگ قهرمانان توسط رئال، به ستایش از کهکشانی ها پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس بازی رفت را در خانه با سه گل به رئال باخت و با وجود پیروزی 3-1 در بازی برگشت، نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند. پنالتی بحث برانگیز روی لوکاس واسکز در دقیقه 93 تا چند روز سوژه خبری شماره یک رسانه های ورزشی بود.

ماروتا در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت و در مورد حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان گفت:« یوونتوس همیشه برای کسب تمام جام ها می جنگد. امسال هم لیگ و جام حذفی را تصاحب کردیم ولی در لیگ قهرمانان نتوانستیم از پس رئال بر بیاییم. رئال در مجموع دو بازی، تیم برتر بود و نتایج این تیم در سال های اخیر هم ثابت می کند که ما چه رقیب دشواری را پیش رو داشتیم. رئال در 4 سال گذشته سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده و امسال هم به فینال رسیده است. در واقع ما آخرین تیمی هستیم که توانسته رئال را از لیگ قهرمانان حدف کند(2015). در حال حاضر رئال با فاصله، بهترین تیم دنیاست.»

دیبالا:« ما فصل بعد نیز برای قهرمانی در همه جام ها خواهیم جنگید و این ممکن نمی شود مگر با حفظ ستاره ها و حساب کردن روی ستاره های جوان و آینده دار. ما دیبالا و برناردسکی را داریم که هنوز 26 سال هم ندارند. مطمئن باشید که دیبالا فصل بعد جایی نخواهد رفت.»

ایشون مدیر همون تیمی هستن که دروازه بانشون فرمودن داوری که تو قلبش سطل آشغال داره احساساتی نبوده !

6. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت

اعتراف مدیر یووه؛ رئال با اختلاف بهترین تیم دنیاست

به په ماروتا، مدیر یوونتوس چند هفته پس از حذف تیمش از لیگ قهرمانان توسط رئال، به ستایش از کهکشانی ها پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس بازی رفت را در خانه با سه گل به رئال باخت و با وجود پیروزی 3-1 در بازی برگشت، نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند. پنالتی بحث برانگیز روی لوکاس واسکز در دقیقه 93 تا چند روز سوژه خبری شماره یک رسانه های ورزشی بود.

ماروتا در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت و در مورد حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان گفت:« یوونتوس همیشه برای کسب تمام جام ها می جنگد. امسال هم لیگ و جام حذفی را تصاحب کردیم ولی در لیگ قهرمانان نتوانستیم از پس رئال بر بیاییم. رئال در مجموع دو بازی، تیم برتر بود و نتایج این تیم در سال های اخیر هم ثابت می کند که ما چه رقیب دشواری را پیش رو داشتیم. رئال در 4 سال گذشته سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده و امسال هم به فینال رسیده است. در واقع ما آخرین تیمی هستیم که توانسته رئال را از لیگ قهرمانان حدف کند(2015). در حال حاضر رئال با فاصله، بهترین تیم دنیاست.»

دیبالا:« ما فصل بعد نیز برای قهرمانی در همه جام ها خواهیم جنگید و این ممکن نمی شود مگر با حفظ ستاره ها و حساب کردن روی ستاره های جوان و آینده دار. ما دیبالا و برناردسکی را داریم که هنوز 26 سال هم ندارند. مطمئن باشید که دیبالا فصل بعد جایی نخواهد رفت.»

ایشون مدیر همون تیمی هستن که دروازه بانشون فرمودن داوری که تو قلبش سطل آشغال داره احساساتی نبوده !
    دلیل موفقیای یووه هم همین واقع بین بودن مدیرانشه
    دقیقا مهم ترین نکته حرفاشم این بود که گفت رئال در مجموع تیم برتر زمین بود.این چیزیه خیلیا توانایی ذرکشو ندارن.
    فقط به مسیر رسیدن رئال له فینال و‌گروهش یکم توجه میکردن خیلی از این حرفا رو که منشاش صرفا تعصب خالصه زده نمیشد.
    تو یکی از سخترین گروها بازیا رو شروع کردیم و به خاطر دومی مسیر فوق العاده مشکلی در ادامه بهمون خورد.قهرمان فرانسه ایتالیا و المان رو حذف کردیم که به جز بازی با بایرن بدون شک تو بازی با پاریس و یووه در مجموع تیم برتر میدان بودیم و با این تفاسیر زدن این گونه حرفا از سوی یه عده واقعا جای هیچ بحثی رو نمیزاره چون صرفا و فقط از روی تعصبه خالصه و نه چیز دیگری.
    یه نکته رو هم اضافه کنم اونم اینکه هم رئال و‌هم بایرن جفتشون تو کروهشون دوم شدن اونوقت ما به کیا خوردیم و اونا به کیا
    بنده منتقد اول بازی رئال با بایرن بودم ولی انصافا با توجه به مسیری که رئال سپری کرده بود شایسته اندکی شانس بود.انجام چهار بازی وحشتناک با پاریس و یووه کجا و انجام چهار بازی با بشیکتاش و سویا کجا.فکر کنم نیاز به توضیح اضافه نباشه

8. 4 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روزنامه مادریدی میگه فقط دو پنالتی بایرن در بازی برگشت گرفته نشده رئال فن ها میگن "اندکی شانس"

واقعا هواداران بایرن با چه امیدی بحث میکنند؟

10. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

روزنامه مادریدی میگه فقط دو پنالتی بایرن در بازی برگشت گرفته نشده رئال فن ها میگن "اندکی شانس"

واقعا هواداران بایرن با چه امیدی بحث میکنند؟
    با همون امیدی بحث میکنن که طرفداران چلسی 2009 و پاریس 2017 و منتقدان بارسا دوران پلاتینی با مسی فنا بحث میکنن !!
    Last edited by albertxx; 18-05-2018 at 02:02.

12. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

بله سیناجان . اندکی شانس در فینال 2016 و گل آفساید راموس . اندکی شانس در 2017 و زدن 2 گل آفساید به بایرن (یه متری) و گل آفساید در نیمه نهایی به اتلتیکو . اندکی شانس در بازی با یووه و اعلام پنالتی مضحک در آخرین ثانیه های بازی . هنوزم وقت های اضافه اون بازیو نتونستم هضم کنم . نیمه اول یه تعویض 1 دقیقه و نیمه دوم یه تعویض 3 دقیقه (بدون ذره ای تلف شدن وقت بابت مصدومیت) و در نهایت بازی با بایرن و دو پنالتی که با اندکی شانس گرفته نشد . جالبه که همه این اندک شانس ها منجر به قهرمانی رئال تو تورنومنت شده .

بارها گفتم که شما فقط میتونی به دو بازی متوسل بشی ولی کل قهرمانی های شما زیر سواله بخاطر همین اندک شانس ها ! جالب اینه که مقاومت هم میکنن !

پ.ن : در ضمن به قهرمانی سوگلی یوفا رای دادم .
    Last edited by omidscafild; 18-05-2018 at 14:59.

14. 2 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بله سیناجان . اندکی شانس در فینال 2016 و گل آفساید راموس . اندکی شانس در 2017 و زدن 2 گل آفساید به بایرن (یه متری) و گل آفساید در نیمه نهایی به اتلتیکو . اندکی شانس در بازی با یووه و اعلام پنالتی مضحک در آخرین ثانیه های بازی . هنوزم وقت های اضافه اون بازیو نتونستم هضم کنم . نیمه اول یه تعویض 1 دقیقه و نیمه دوم یه تعویض 3 دقیقه (بدون ذره ای تلف شدن وقت بابت مصدومیت) و در نهایت بازی با بایرن و دو پنالتی که با اندکی شانس گرفته نشد . جالبه که همه این اندک شانس ها منجر به قهرمانی رئال تو تورنومنت شده .

بارها گفتم که شما فقط میتونی به دو بازی متوسل بشی ولی کل قهرمانی های شما زیر سواله بخاطر همین اندک شانس ها ! جالب اینه که مقاومت هم میکنن !
    من یه دوست دارم ۴۳ سالشه و میتونم به جزات بگم تمام بازیای پخش شده بارسا رو از سال ۹۰ تا الان دیده.به نظر اون باید هر سال توپ طلا رو به مسی بدن( منطق تا این حد).من با اون میتونم بحث کنم ولی با شما ها اصلا و ابدا.
    فقط خلاصه میگم بله حرفای شما درسته درباره اون بازیایی که گفتی ولی بزرگترین فرق ما با شما اینه که ما حداقل میتونیم بگیم که تو همپن بازیا یی که شما نام بردید کلی اشتباه هم به ضرر ما شده که البته امثال شما ها اصلا نمیخایید ببینید و با اینکه نمیتونید ببینید.نمونش دوست عزینون که اصلا بازی برگشت رئال با یووه رو ندیده اونوقت سه هزار پست بر علیه رئال گذاشته. ولی شما تو همپن دوبازی معروف هیچ حرفی برا گفتن ندارید.چون دیگه تصاویر که دروغ نمیگن و‌چیزی که تصاویر نشون میداد این بود که داور از اول تا اخر به نفع شما گرفت .قبلا گفتم الانم میگم اگه میتونید خلاف حرفامو ثابت کنید.ولی من به شخصه خلاف تمام پستای شما رو ثابت کردم ولی دیگه خودتونو زدین به اون راه .واقعن دیگه کاریش نمیشه کرد.صد البته کاملا هم طبیعیه این رفتارا چون قشنگ مشخصه از کجا داره اب میخوره.
    خدا وکیلی اخه دزدیای قرنم حرف برا گفتن باقی میزاره
    و‌نکته اخر اینکه تو تمام بازیاییی که شما نام بردید به جز این بازی اخر با بایرن اگه داوری به ضرر ما نبوده باشه قطعا به نفعمونم نبوده توضیحاتشم قبلا تو پستام واضح بیان کردم . فکر نکنم نیازی به توضیح مجدد باشه ولی تاکید میکتم اصلا مشکل جای دیگه است و این بحثا بی هوده.
    موفق باشید.دلیل ریپلای کردنم فقط و فقط به خاطر این بود که از حرفای بنذه تو جملاتتون استفاده کرده بودید
    Last edited by jack82; 18-05-2018 at 15:20.

16. 5 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من یه دوست دارم ۴۳ سالشه و میتونم به جزات بگم تمام بازیای پخش شده بارسا رو از سال ۹۰ تا الان دیده.به نظر اون باید هر سال توپ طلا رو به مسی بدن( منطق تا این حد).من با اون میتونم بحث کنم ولی با شما ها اصلا و ابدا.
    فقط خلاصه میگم بله حرفای شما درسته درباره اون بازیایی که گفتی ولی بزرگترین فرق ما با شما اینه که ما حداقل میتونیم بگیم که تو همپن بازیا یی که شما نام بردید کلی اشتباه هم به ضرر ما شده که البته امثال شما ها اصلا نمیخایید ببینید و با اینکه نمیتونید ببینید.نمونش دوست عزینون که اصلا بازی برگشت رئال با یووه رو ندیده اونوقت سه هزار پست بر علیه رئال گذاشته. ولی شما تو همپن دوبازی معروف هیچ حرفی برا گفتن ندارید.چون دیگه تصاویر که دروغ نمیگن و‌چیزی که تصاویر نشون میداد این بود که داور از اول تا اخر به نفع شما گرفت .قبلا گفتم الانم میگم اگه میتونید خلاف حرفامو ثابت کنید.ولی من به شخصه خلاف تمام پستای شما رو ثابت کردم ولی دیگه خودتونو زدین به اون راه .واقعن دیگه کاریش نمیشه کرد.صد البته کاملا هم طبیعیه این رفتارا چون قشنگ مشخصه از کجا داره اب میخوره.
    خدا وکیلی اخه دزدیای قرنم حرف برا گفتن باقی میزاره
    و‌نکته اخر اینکه تو تمام بازیاییی که شما نام بردید به جز این بازی اخر با بایرن اگه داوری به ضرر ما نبوده باشه قطعا به نفعمونم نبوده توضیحاتشم قبلا تو پستام واضح بیان کردم . فکر نکنم نیازی به توضیح مجدد باشه ولی تاکید میکتم اصلا مشکل جای دیگه است و این بحثا بی هوده.
    موفق باشید.دلیل ریپلای کردنم فقط و فقط به خاطر این بود که از حرفای بنذه تو جملاتتون استفاده کرده بودید
    دلت خوشه !!!
    فکر میکنی اینا بحث میکنن که جواب منطقی بگیرن ؟؟ ( چیزی که ازش عاجز هستن )
    خود بوفون گفته پنالتی میتونسته باشه حالا یه مشت کارشناس مسی فن چیز دیگه ای میگن

کلا اینا بحث نمیکنن که جواب بگیرن
    بحث میکنن تا یه ذره از سوختگی رو جبران کنن و عقده ها رو خالی کنن

همون مثال معروف که میشه آب رو بریز اونجا که میسوزه

وقتی با فرازمینی و اون همه تبلیغات که بزرگش کردن 3 ساله نتونی نیمه نهایی بیای
    دیگه شما عمق فاجعه رو داشته باش !
    رئال با داور اومد
    فرازمینی چرا باعث صعود تیم نشد ؟؟

اینا بیشتر از این میسوزن که مسی 3 ساله نتونسته کاری کنه !! تا صعود رئال
    Last edited by albertxx; 18-05-2018 at 18:53.

18. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •