تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 39

نام تاپيک: lenovo y5070 مدل 2015

اگه نباشه جاش خالی می مونه عادل سلیمی 20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    داخل CPU

پيش فرض

دوست عزیز لنوو اشغال ترین برند بازار ایران و البته بی کلاس ترین برند هم هست با درصد خرابی بسیار بالا

بهتره مدل 2015 زنبوک ایسوس پرو رو بگیرید

ASUS ZenBook UX501

• Intel Core i7-4720HQ 2.6GHz - Turbo up to 3.6GHz
    • Nvidia GTX960M 2G GDDR5; 16 GB DDR3
    • 512 GB Solid-State Drive
    • 15.6-inch 4K UHD (38402160) Screen
    • Windows 8.1
    سلام
    من خودم عاشق طراحی ایسوس هستم. الآن هم لبتابم یه ایسوس قدیمیه. خیلی هم دوست دارم ایسوس بگیرم
    ولی همین مدلی که میگی قیمتش تو آمازون 1500 دلاره . که به پول ما میشه بالای 5 ملیون.
    y5070 مدل جدیدش دقیقا همین مشخصات رو داره با بدنه و هارد ضعیفتر و قیمت 4 ملیون
    خیلیه فرق قیمتشون
    Last edited by عادل سلیمی 20; 05-06-2015 at 18:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان من خودم این لپ تاپ رو تهیه کردم هفته گذشته(کارت گرافیک مدل GTX 960m) از دیجیکالاو مشکلاتی که داشت براتون می نویسم،
    1. رفرش ریت مانیتور بر روی 48Hz قفل شده، که تو سینماتیک بازی ها به شدت دچار اسکرین تیرینگ میشه (حتی با روشن گذاشتن Vertical Sync)
    2. رنگ زرد صفحه نمایش رو تمام مدل های 4K به سبزی میزنه و بسیار رنگ های مرده ای تولید میکنه (مشکل Mustardish Yellow)
    3. کارت شبکه وایرلس مدل Intel Dual AC3160 دارای مشکلای فراوانی با پروتوکل 802.11n هست، دائم قطع و وصل میشه و مشکل آنتن داره.(Intel Wireless Dual AC3160 Problem)
    4. فن دستگاه قبل از آپدیت BIOS صدای نا هنجاری میده که تو مکان خلوت آزار دهندست. (Fan clicking noise)
    5. اسپیکر سمت چپ اتصالی داره، قطع و وصل میشه و صدای تق تق میده که خیلی آزار دهندست.(Left speaker clicking and muffled sound)

دستگاه من تمام مشکل های بالا رو داشت، اگه تو فروم خود لنوو سرچ کنید به انبوه مشکلات این برند و کاربران ناراضی بر میخورید که حد اقل نصف مشکلات بالا رو داشتند.انگلیسیشم براتون نوشتم تا با یه سرچ تو گوگل پیداشون کنید.
    نهایتا لپتاپ رو برای دیجیکالا پس فرستادم و لپتاپ Macbook Pro 2015 مدل MF840 رو بجاش سفارش دادم که منتظرم فردا برسه دستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوست عزیز لنوو اشغال ترین برند بازار ایران و البته بی کلاس ترین برند هم هست با درصد خرابی بسیار بالا

بهتره مدل 2015 زنبوک ایسوس پرو رو بگیرید

ASUS ZenBook UX501

• Intel Core i7-4720HQ 2.6GHz - Turbo up to 3.6GHz
    • Nvidia GTX960M 2G GDDR5; 16 GB DDR3
    • 512 GB Solid-State Drive
    • 15.6-inch 4K UHD (38402160) Screen
    • Windows 8.1
    آشغالترین و بی کلاس ترین رو قبول ندارم اما درصد خرابی بسیار بالا رو کاملا قبول دارم.منکه لپتاپ رو خریدم و بعد پشیمون شدم.حالا هم پس دادم و بجاش مکبوک گرفتم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

13

سلام
    من خودم عاشق طراحی ایسوس هستم. الآن هم لبتابم یه ایسوس قدیمیه. خیلی هم دوست دارم ایسوس بگیرم
    ولی همین مدلی که میگی قیمتش تو آمازون 1500 دلاره . که به پول ما میشه بالای 5 ملیون.
    y5070 مدل جدیدش دقیقا همین مشخصات رو داره با بدنه و هارد ضعیفتر و قیمت 4 ملیون
    خیلیه فرق قیمتشون
    دوست عزیز این حرف ها رو بر چه اساس میگید؟
    بی کلاس ترین خب نظر شماست، چطور میگید آشغال ترین؟
    من خودم برای خودم و دوست و آشنا حدود ۶ تا لنوو خریدم تو یک سال و خورده ای اخیر. هیچ مشکلی نبوده تاحالا.
    دوست عزیز به کار بردن صفت "آشغال" برای سری Y لنوو شایسته نیست.

درسته دیزاین خوبی نداره و ... اما حداقل در این سری بهتر عمل کرده...

درکل یه سری معیارهای شخصی هست که با در نظر گرفتن اونها معمولا لپ تاپ مورد نظر رو خریداری میکنند.

مثلا ظاهر بد یه لپ تاپ میتونه واسه خیلیا عیب نباشه و خیلی چیزهای دیگه نظیر کیبورد و جنس بدنه و صفحه نمایش که لنوو در همه سری ها به جز سری Y ضعیف عمل کرده.
    درکل تعصب روی یه برند خاص و تحقیر کردن برندهای دیگه کار درستی نیست چون همه برندها باتوجه به نیاز و سلایق خاص لپ تاپ تولید میکنند مثل همون مثالی که در بالا گفتم.

موفق باشید.
    دوستان ترجیها بهتره محتوای پست هاتون در جهت تخریب ، تضعیف یا تقویت برند خاصی نباشه .

ترجیها مدل های پیسنهادیتون هم توی بازار ایران موجود و نزدیک به بودجه خریدار باشه .

موفق باشید
    دوست عزیز دی جی کالا این لپتاپ رو برای فروش گذاشته .. من از تعجب دارم شاخ در میارم گرافیک 960gtx یعنی یکی ازبهترین کارت گرافیکهای دنیای لپتاپ.. پنل ips و 16 گیگ رم و تکنولوژِی 4k صفحه
    نمایش + 8 گیگ ssd , و 1 ترابایت هارد رو فقط و فقط گذاشته
    3,949,000
    دلار که ارزون نشده این قیمت در قیاس با برندهای مشابه فوق العادست این سخت افزار از نظر من حداقلش باید دورو بر 4 میلیون و پونصد قیمت داشته باشه ... فیمت جهانیشم ایده آله
    هر کی نخره یعنی واقعا سرش کلاه رفته ... کاش عجله نمیکردم و 6 ماه پیش n56jr رو نمیخریدم
    من خودم z500 دارم برند لنوو فوق العادست اون دوستی هم که گفت آشغاله بهتر یه نگاه به رتبه بندی برندهای لب تاب کنه

این لب تاب هم تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست سیستم عالیه نسبت به قیمتش داره
    این کانفیگش عالیه . صفحش هم ماته . واقعا ارزش خرید بالایی داره .
    قیافش که خوبه که چطور میگین زشته . تازه خیلی هم سبکه که یک حسن بزرگ محسوب میشه برای لپ تاپ گیمینگ
    عاقا من دارم شاخ در میارم
    چطور ممکنه با این سطح از سخت افزار قیمتش این باشه؟
    دوستان من خودم مهندس سخت افزار هستم و اینو خوب می دونم که شرکت های چینی تو زمینه تولید سخت افزار برای کاهش قیمت محصول، از بسیاری از بخش های مهم مربوط به تست میزنند. ببینید تولید محصول کامپیوتری از سه بخش تشکیل شده : طراحی،ساخت،تست که مرحله آخر یعنی تست به اندازه مجموع دو مرحله قبلی ارزش داره و به همون انداره هزینه و زمان لازم داره. با این دانش بازهم سعی کردم این مسائل رو نادیده بگیرم و این محصول چینی رو تهیه کنم که اینم شد نتیجش. تمام این مشکلات نشون دهنده اینه که این محصول بعد از اسمبل شدن از هیچ مرحله تست درست حسابی نمی گذره. البته درسته که مشکل کارت اینتل و صفحه نمایش به لنوو مربوط نمیشه و به شرکت تولید کننده بر میگرده، اما لنوو میتوست تمام این مشکلات رو برطرف کنه....که اونوقت دیگه نمی شد این لپ تاپ با این کانفیگ رو با این قیمت تهیه کرد.
    Last edited by Xathura; 06-06-2015 at 13:05.

5. 2 کاربر از Xathura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان من خودم مهندس سخت افزار هستم و اینو خوب می دونم که شرکت های چینی تو زمینه تولید سخت افزار برای کاهش قیمت محصول، از بسیاری از بخش های مهم مربوط به تست میزنند. ببینید تولید محصول کامپیوتری از سه بخش تشکیل شده : طراحی،ساخت،تست که مرحله آخر یعنی تست به اندازه مجموع دو مرحله قبلی ارزش داره و به همون انداره هزینه و زمان لازم داره. با این دانش بازهم سعی کردم این مسائل رو نادیده بگیرم و این محصول چینی رو تهیه کنم که اینم شد نتیجش. تمام این مشکلات نشون دهنده اینه که این محصول بعد از اسمبل شدن از هیچ مرحله تست درست حسابی نمی گذره. البته درسته که مشکل کارت اینتل و صفحه نمایش به لنوو مربوط نمیشه و به شرکت تولید کننده بر میگرده، اما لنوو میتوست تمام این مشکلات رو برطرف کنه....که اونوقت دیگه نمی شد این لپ تاپ با این کانفیگ رو با این قیمت تهیه کرد.
    نظرتون قابل تامله ! اگر واقعا این موضوع در لپتاپهای این سری اپیدمی باشه در خریدش باید صرفنظر کرد .
    اما در نظر بگیریم که صرف چینی بودن دلیل بر بی کیفیتی لپتاپهای این شرکت نیست . بهرحال 3 سال مداوم لنوو دومین تولید کننده برتر لپتاپ در جهان شناخته میشه و افتخار مسلماٌ الکی به دست نمیاد و اگر لپتاپهای این شرکت واقعا بیکیفیت بود هیچ وقت موسسات امریکایی که دشمن چینیها هستند ازش تعریف و تمجید نمیکردند .
    بهرحال به نظر من هربرندی حتی apple ایراداتی داره که لنوو هم مستثنی نیست ازین قضیه ! بهرحال لنوو نبض بازار pc رو در دست گرفته .. به زودی هم در عرصه موبایل به دستاوردهای بزرگی میرسه .

7. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

تا اونجا که بنده اطلاع دارم مشکل رنگ زرد در نسخه gtx 960m وجود نداره چون از یک صفحه نمایش دیگه استفاده کردند . حال چطور برای شما وجود داشته برای بنده جای سوال داره . ( اگر خودتون شخصا به این مشکل برخورد کردین که جای تامل داره چرا برخی مدل های ایراد دار وارد بازار شده در صورتی که مشکل در این نسخه حل شده . اما اگر منبعتون برخی سایت های به اصطلاع تخصصی فروشنده بوده باید بگم معمولا اطلاعات ممکنه دارای اشتباهاتی باشه )

هیچ لپ تاپی صد در صد نیست هر لپ تاپ بسته به طراحیش ممکنه ایرادات بزرگ و کوچیکی داشته باشه . ایرادات ممکنه در هر مدل و هر سری ار هر برند به وجود بیاد نمیشه گفت چون فلان برند چینیه ایراد داره فلان برند آمریکاییه پس هیچ مشکلی نداره . فراموش نکنین معمولا سیاست برند ها اینه که هر سری رو برای قشری از جامعه تولید کنند .

--------------------------
    اما به عنوان نکته آخر باید بگم دوستان در هنگام پست دادن تمام تلاشسون رو انجام بدن که محتوای پستشون در جهت کمک به خریدار باشه نه تضعیف یا دفاع از برند و یا سایر مباحث متفرقه .

با یک نگاه به این دو صفحه این تاپیک به راحتی میشه اینگونه برداشت کرد که جز یک پست سایر پست ها تقریبا بی ارتباط با موضوع مورد نظر دوستمون بوده .

بهتره در هنگام پاسخ دادن به مباحث به نیازها و سلایق کاربر توجه کنیم تا خدای ناکرده با مشکل نارضایتی پس از خرید مواجه نشیم یا حداقل نارضایتی هارو کمتر کنیم .

بنده از طرف همگی از دوستمون عذر خواهی می کنم .
    Last edited by Public Enemy; 07-06-2015 at 13:37.

9. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بنده عرض کردم خدمتتون، خودم لپ تاپو تهیه کردم از دیجی کالا، فاکتورش هم موجوده، امر بفرمایید براتون ارسال کنم، اگر فقط من یا تعداد اندکی از کاربرا این مشکلو داشتند قابل قبول بود و من لپتاپو با مدل مشابه تعویض می کردم، اما بعد از اینکه به دنبال حل مشکلات تو اینترنت هرکدوم از مشکلات رو سرچ کردم متوجه شدم که تعداد لپ تاپهای مشکل دار خیلی زیاد بوده، طوری که حتی ویدئو های زیادی در این باره هم تهیه شده و حتی تو برخی از ریویو های هم به مشکلات اشاره شده. قصد من هم از ذکر مشکلات آگاهی بود تا دوستان برای خرید لپ تاپ تصمیم آگاهانه بگیرند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه footballist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    نوشهر

پيش فرض

استارتر تاپیک،من زنگ زدم شرکت ماتریس(نماینده msi)،گفتند سری MSI GE62 تا یکی دو هفته دیگه میاد.این سری که یه سری بازی هست از حدود ۴ میلیون شروع میشه و مشخصاتش شبیه یا بهتر از این لنوو هست.احتمال داره با اینتل نسل ۵ هم بیاد،یا نسخه gtx 965 ارزون تموم شه.به نظر من به صبرش می ارزه،در بدترین حالت مشخصاتشون یکی میشه و میمونه کیفیت.هارد ssd ۱۲۸ گیگ هم میتونه باهاش بیاد که میره رو قیمتش.

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

استارتر تاپیک،من زنگ زدم شرکت ماتریس(نماینده msi)،گفتند سری MSI GE62 تا یکی دو هفته دیگه میاد.این سری که یه سری بازی هست از حدود ۴ میلیون شروع میشه و مشخصاتش شبیه یا بهتر از این لنوو هست.احتمال داره با اینتل نسل ۵ هم بیاد،یا نسخه gtx 965 ارزون تموم شه.به نظر من به صبرش می ارزه،در بدترین حالت مشخصاتشون یکی میشه و میمونه کیفیت.هارد ssd ۱۲۸ گیگ هم میتونه باهاش بیاد که میره رو قیمتش.
    ge52 قیمتش پایش 1200 یورو هست

فک نکنم از 5 میلیون کمتر باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه footballist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    نوشهر

پيش فرض

ge52 قیمتش پایش 1200 یورو هست

فک نکنم از 5 میلیون کمتر باشه
    بر طبق سایت های خارجی مختلف مثل امازون,xotic pc و Newegg و ... قیمت این سری از 1150 دلار شروع میشه(کمتر هم دیدم) با مشخصاتی بسیار شبیه Y50،تازه برای مدل دارای gtx 965 این ذکر شده.قیمت سری Y50 هم همین حدود.اگر اشتباه نکنم شما بر اساس سایت NOTEBOOKCHECK گفتید،این سایت قیمت Y50 رو هم 1200 یورو زده و هم قیمت هستند.نسخه GE62 GTX 970 هم حدود 1400 دلار.اپراتور شرکت ماتریس هم گفت قیمتش حدود 4 میلیون،به هر حال اینها همش احتمال.باید بیاد ببینیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •