تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: خودرو‌های محبوب سارقان در پایتخت کدامند؟ + نمودار

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

حتما یا احتمالا بوده اگه دوستمون جرمی اهل فن بود می دونست که پیکان مال انگلیسه نه ایران در ضمن خیلی وقته پیکان تولیدش تو ایران متوقف شده الان بهترین خودروی جایگزین پیکان تو ایران ال 90 است که ترکیبی از پیکان - رنو و اون یکی چی بود یادم رفت تولید میشه و خیلی هم کم مصرف و قدرتمندتر از پراید و ماشین های دیگه ست ولی چی بگیم این ماشین هم گرونه و 40 تومان پول زیادی براش
    البته موتور این ماشین از رومانیه و باز ایران خودرو نتونسته خودش مردانه به موتور درست بزنه الان بازهم میشه پد خونده این ماشین عجب
    اگر به پست اول من درست دقت می کردید می دیدی گفتم پیکان جزو اولین طرحهای پونتون شرکت تالبوت انگلیس هست. ظاهرا واژه ها بسکه برای شما غریب هست متوجه مطلب نشدی.
    اینکه لوگان ترکیبی از رنو و پیکانه هم طنز جالبی بود!
    محض اطلاعت : داچیا لوگان رو رنو برای مردم فقیر رومانی طراحی کرد نه اینکه موتورش یا جای دیگریش اصالتا از خود رومانی باشه. بلکه در اصل فرانسوی هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

پسرم شما اگر نزدیک به 18 ساله راننده ای، بنده بیش از 20 سال هست راننده ام. بنابراین بهتره از این ببعد وقتی مخاطبت رو نمی شناسی قدری محتاطانه تر و محترمانه تر صحبت کنی نه اینجور بی مهابا که جواب تند هم بشنوی . چپ و راست هی میگه پسر خوب ... پسر خوب! انگار داره با خودش یا با پسر کوچیکش صحبت میکنه
    اگر در این زمینه تخصص کافی نداری حداقل ادب کلام رو که داشته باش.
    من کی گفتم پراید دارم. خوشبخبتانه 206 مدل 89 دارم ولی انواع خودروهای داخلی و تعدادی خارجی رو امتحان کردم و گذشته از این 21 ساله مطالعه ی تخصصی و تعدادی تألیف در حوزه ی ترمودینامیک خودرو دارم و بقول شما «از روی باد معده» نظر نمیدم چون این چیزی هست که شما در اون متخصص تری نسبت به من.

اگر بقول نارسای شما پیکان جا برای ارتقا !!! داشت همون انگلیسی ها اونقدر عقل داشتند که نگهش دارن و ارتقاش بدن!
    چطوره ژیان و رنو 5 و فولکس قورباغه ای رو هم خودروسازان ایرانی در دست ارتقا قرار بدن؟!
    بله با این نگاه سخیف، کوبا بهترین کشور دنیاست چرا چون بندرت در اونجا خودروی مدرن که در طی 20 سال اخیر ساخته شده باشه تردد داره و توی خیابونها تماما خودروهای کلاسیک 50 -60 سال قبل مشابه پیکان و بلکه قدیمی تر از اون ریخته توی خیابونها. اونم در اثر پیروی از نظریات کومونیستی!

واقعا آدم حرفهایی اینجا می شنونه که تأسف میخوره بعضی از ایرانی جماعت اینقدر افق دیدشون محدود و بسته هست. و اینجاست که باید گفت خلایق هر چه لایق ...
    دوست عزیز بنده قصد بنده اگر اهانت به شما بود نمی گفتم ولی من حرف هایی رازدم که می دونم برای شما سنگینه ولی خوب باید گفته می شد در انتهای این متن هم گفتم به خود نگریدید که ظاهرا توی تاپیک ناقص افتاده

من ماشینو صرفا سوار نمی شم از اینجا برم سر کار و دوباره برگردم خونه به این راننده نمی گن دوست عزیز دراین سال ها من 4 سال تاکسی سواره بودم و صبح تا شب توی خیابان ها ول بودم با پراید هم مدتی تو اژانس ها ور رفتم و الان هم از پیکان عروسی که گرفتم بیشتر برای شهرهای نزدیک سفر می کنم پس اگر ببینی من توی ماشین بیشتر از جنابعالی عرق ریختم ولی شما فقط درسشو خوندی اما از نزدیک توی سرما و گرما ورد نرفتی که داری این حرفو می زنی
    توی یخ و جاده های برفی ماشینت تو سربالای ها عقب عقب نیامده تا بدونی چطوری مهار کنی یا توی سرازیرها ماشینت نبریده تا بدونی چطور برخورد کنی یا ازنزدیک با انواع آدم ها تصادف نکردی که بدونی چقدر دردسر و الافی داره همه اینهارا من با پیکان تجربه کردم و خوب شماباید حق بدی من طرف پیکانو بگیرم
    شما اولش گفتی پیکان وقتی میری دیفرانسل وراننده می رقصه آخه تو با این همه علم این حرفو میزنی فکر نمی کنی شاید کسی باشه این حرفتو زیر سوال ببره
    اره دوست عزیز بحث زیاده و این انجمن جاش نیست من هم قصد توهین ندارم فقط می خوام برخی نکته ها دستون بیاید .

ال 9 هم می گم مال پیکان چون سیستمشو از پیکان ایران خودروی محترم الهام گرفته و تغییر داده و این حرف ما هم از خود شرکتش منبع داریم منور من از پیکان همون ایران خودروه آقایان پرفسور
    در کل انگلیسی ها وقتی ست مونتازو تو ایران راه انداختند مغز خر نداشتند که برن جمع کنن دوباره بزنن پیکان تو ایران براشون نماد ایران اسلامی بود دوست عزیز بنابرین به لغاش سپردن
    Last edited by samir2011; 20-05-2014 at 09:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

اگر به پست اول من درست دقت می کردید می دیدی گفتم پیکان جزو اولین طرحهای پونتون شرکت تالبوت انگلیس هست. ظاهرا واژه ها بسکه برای شما غریب هست متوجه مطلب نشدی.
    اینکه لوگان ترکیبی از رنو و پیکانه هم طنز جالبی بود!
    محض اطلاعت : داچیا لوگان رو رنو برای مردم فقیر رومانی طراحی کرد نه اینکه موتورش یا جای دیگریش اصالتا از خود رومانی باشه. بلکه در اصل فرانسوی هست.
    بقول سعدی در باب اول گستان :
    تا مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد!
    دوست عزیز موتور ال 90 ازرنو الهام گرفته برید از اهل فن بپرسید و ثابت شده هم است ال90 مال شرکت رنو هست و لوگوی رنو هم تو جلوی ماشین
    در کل تو این جهان همه ازیکدیگر تکنولوژی کش میرن حالا رومانی باشه یا کشور های استعماری چون فرانسه
    بنده همینجا می گم عاشق پیکانم و اسمشو با هیچ چیز عوض نمی کنم حالا شما یه بگید ما در عصر قدیم هستیم یا افق محدوده یا هر چیزی سلیقه و نگرش هر کس به خودش مربوه و دیگران حق دخالت ندارند
    Last edited by samir2011; 20-05-2014 at 09:35.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض تذکر

سلام

ذکر دو نکته ضروری به نظر میرسه :

1- موضوع تاپیک راجع به ضعف امنیتی ماشینها بود و نه چیز دیگه ، حالا مقایسه ی پیکان و پراید و ال 90 از لحاظ فنی این وسط چه نقشی داشت من متوجهش نشدم

2- تمامی بی احترامی رو ها من ادیت کردم ، اگر نمیتونید احترام همدیگه رو نگه دارید در بحثها ما مجبوریم اینطوری دست ببریم در پستهای شما .

پس لطفا و حتما احترام همدیگه رو نگه داریم در بحثها ، با بی احترامی و اینکه کی چند ساله راننده هست و متلک و کنایه به همدیگه چیزی پیش نمیره و اون چند تا نکته ی فنی هم مطرح میشه ارزش خودشو از دست میده .

پیشاپیش ممنون از توجه دوستان

5. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کلا تمامی پست های این تاپیک نا مربوط به موضوع اصلی هست و بحث و جدل بی مورد هم خلاف قوانینه. تاپیک قفل می شه.

7. 3 کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •