تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: مشاوره خرید 2 سیستم با 3500000

پروفشنال kinglife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

920 از برد چیپست X58 بهره میبره که در عملیات محاسباتی و رندر قوی تر هست ، نکته مهم هم این هست که 920 بر پایه 1366 بنا شده که این هم جدیدترین سوکت اینتل هست
    860 چون فرکانس بالاتری داره برای بازی پیشنهاد میشه
    اما نکته جالب این هست که اینتل در حافظه کش L1 که مهمترین کش هست و درواقع درگاه اصلی هسته ها هست خیلی مبتدی عمل کرده و 32 بایت در نظر گرفته ، ای کاش amd سی پی یوی در این رنج داشت تا به شما پیشنهاد بدم

2. این کاربر از kinglife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دقیقا همینطوره و تمام وسایل الکترونیکی با اومدن نسل جدید،قیمت قبلی ها میاد پایین!

به نظرتون فرکانس مهم تره یا مقدار رم؟!
    مسلما قدرت اصلی سیستم رو پردازنده و مقدار فرکانسش تعیین میکنه
    من تو قدرت 920 شکی ندارم ولی تمام قطعات باید با هم هماهنگ باشند
    برای همه چیز خوب خرج می کنیم ولی برای پردازنده که مهمترین بخش سیستم هست ضعیفترین CPU این نسل رو میگیریم(و میگیم باید صرفه جویی کرد!)
    من به شخصه اینو قبول ندارم و میگم تمام قطعات یه سیستم High End باید High End باشه
    ولی نظر شما هم برای من محترم هست

P6X58D Premium از هر لحاظ بهتره
    مرسی اولتراجان که شما مارو متوجه کردی که مهمترین بخش فرکانس هست ، اگر اینطور هست بهترین ها پنتیوم های 3.2 هستند ، نخیر مهمترین نکات در انتخاب سی پی یو 1- هسته ، 2- کش ، 3- فرکانس هست
    بله ضعیف ترین این نسل رو باید گرفت چون به صرفه ترین هست

یک سیستم خوب با تناسب کلی در نظر گرفته میشه ، بهترین مثال ساده ریت های ویندوز سون هست

شما ببین به این cpu چه ریتی میده و به رم 6 گیگ که حداقل رم برای این cpu هست چقدر میده ، این cpu با رم 12 گیگ می تونه به راحتی در ثانیه 36 گیگ اطلاعات رو وا کشی کنه ، در ضمن من در ابتدا گفتم فعلا به این مقدار رم هم ایشون نیاز نداره و اگر بخواد هزینه کنه این بهتره
    شما نگاه کن سرعت نیاز به حجم برم نسبت به فرکانس cpu چقدر زیاد هست مثال ساده:

5 سال پیش رم 1 گیگ و 2 گیگ برای سیستم ها یک ارزو بود ولی در همان زمان یک p4 2.8 کاملا جوابگو بود اما الان
    2 سال پیش حجم رم ها به 2 تا 4 گیگ افزایش پیدا کرد چون نرم افزار ها سنگین تر شدن و به همچین فضای برای بارگزاری نیاز داشتند ولی بازم یک E6300 با فرکانس 2.8 به طور کامل جوابگو بود چون مهم ترین نقش رو داره هسته و کش اجرا میکنه

اما الان شما برای یک ویندوز 64 بیتی حداقل باید 4 گیگ داشته باشی یعنی با فراگیر شدن نرم افزار های 64 بیتی این مقدار رم باز هم در اینده یک مقدار کم به حساب میاد و همین الان یک cpu Q8400 یا x4 q9400 و حتی x4 620 نیاز های سیستم 64 بیتی رو کاملا فراهم میکنه

البته التراجان استاد بنده هستن و بنده در حد یک شاگرد هستم ، اما بنده هم در یکی از همین تایپیک ها امروز اشتباهی کرده بودم که دوستان منو متوجه کردن و من واقعا ازشون متشکرم که به من این علم رو دادن

من هدفم اطلاع رسانی بود و اینکه خدای ناکرده دوستمون فکر نکنه اگر 970 یا 960 بگیره فرقش با 920 در حد پنتیوم 4 و پنتیوم 1 میشه ، بلکه تاثیرش در قبال هزینش به صرفه نیست

4. این کاربر از kinglife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

مرسی اولتراجان که شما مارو متوجه کردی که مهمترین بخش فرکانس هست ، اگر اینطور هست بهترین ها پنتیوم های 3.2 هستند ،
    و لابد Phenom II X4 965 از Core i7 920 قویتره؟!
    من اصلا چنین حرفی نزدم!
    نخیر مهمترین نکات در انتخاب سی پی یو 1- هسته ، 2- کش ، 3- فرکانس هست
    و وقتی دو مورد اول برابر باشند تنها عامل برتری فرکانس هست
    ک سیستم خوب با تناسب کلی در نظر گرفته میشه ، بهترین مثال ساده ریت های ویندوز سون هست

شما ببین به این cpu چه ریتی میده و به رم 6 گیگ که حداقل رم برای این cpu هست چقدر میده ، این cpu با رم 12 گیگ می تونه به راحتی در ثانیه 36 گیگ اطلاعات رو وا کشی کنه ، در ضمن من در ابتدا گفتم فعلا به این مقدار رم هم ایشون نیاز نداره و اگر بخواد هزینه کنه این بهتره
    خب یه چند تا بنچمارک میزارم تا ببینید تاثیر مقدار رم بر بازیها و نرم افزارهای مختلف چقدره:

همونطور که تو بنچمارک ها دیدید مقدار رم تاثیر خیلی نامحسوسی تو پرفمنس میزاره
    و حتی رم 3 گیگ با 6 گیگ تفاوت کاراییشون خیلی خیلی کمه
    شما نگاه کن سرعت نیاز به حجم برم نسبت به فرکانس cpu چقدر زیاد هست مثال ساده:

5 سال پیش رم 1 گیگ و 2 گیگ برای سیستم ها یک ارزو بود ولی در همان زمان یک p4 2.8 کاملا جوابگو بود اما الان
    2 سال پیش حجم رم ها به 2 تا 4 گیگ افزایش پیدا کرد چون نرم افزار ها سنگین تر شدن و به همچین فضای برای بارگزاری نیاز داشتند ولی بازم یک E6300 با فرکانس 2.8 به طور کامل جوابگو بود چون مهم ترین نقش رو داره هسته و کش اجرا میکنه

اما الان شما برای یک ویندوز 64 بیتی حداقل باید 4 گیگ داشته باشی یعنی با فراگیر شدن نرم افزار های 64 بیتی این مقدار رم باز هم در اینده یک مقدار کم به حساب میاد و همین الان یک cpu Q8400 یا x4 q9400 و حتی x4 620 نیاز های سیستم 64 بیتی رو کاملا فراهم میکنه
    دوست عزیز، خرج کردن برای مقدار رم بیشتر (حدود 200-300تومن) زیاد درست نیست و رم جز قطعاتی هست که به راحتی و کمترین هزینه میشه در آینده ارتقاش داد ولی تعویض CPU در آینده مستلزم هزینه و زحمت بیشتری خواهد شد
    و همچنین هزینه روی CPU پرفمنس خیلی بیشتری نسبت به هزینه روی رم میده
    البته التراجان استاد بنده هستن و بنده در حد یک شاگرد هستم ، اما بنده هم در یکی از همین تایپیک ها امروز اشتباهی کرده بودم که دوستان منو متوجه کردن و من واقعا ازشون متشکرم که به من این علم رو دادن
    خواهش می کنم،نظر لطف شماست
    ولی در حقیقت فروم جای بحث و گفتگو هست و همه از هم یاد می گیرند
    و من هم خیلی خوشحال و ممنون میشم از کسی مطلبی رو یاد بگیرم
    من هدفم اطلاع رسانی بود و اینکه خدای ناکرده دوستمون فکر نکنه اگر 970 یا 960 بگیره فرقش با 920 در حد پنتیوم 4 و پنتیوم 1 میشه ، بلکه تاثیرش در قبال هزینش به صرفه نیست
    دقیقا همین طور هست و 920 فقط از لحاظ P/P یه گزینه ایده آل هست ولی کسی که بودجه کافی برای خرید گزینه های بهتر داره چرا نباید هزینه کنه؟!
    وقتی فردا سری Core i9 و یا 6 هسته ای های AMD به بازار بیان اونوقت هست که تفاوت بین 960 و 920 خیلی پر رنگ تر میشه (با توجه به فاصلشون با اون پردازنده ها)
    Last edited by Ultra_Black; 02-04-2010 at 21:39.

6. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درمورد مطلب اول انگار شما فراموش کردید i7 چهار هسته مجازی داره که میشه کلا 8 هسته و اصلا قابل قیاس نیست

درباره مطلب دوم فراموش نکردید که شما چه فرمودید ، شما بدون اشاره به اینکه اول باید هسته و کش رو در نظر گرفت گفتید مسلما قدرت اصلی سیستم رو پردازنده و مقدار فرکانسش تعیین میکنه

و من مطلب شما رو اصلاح کردم چون مخاطب ما فقط یک نفر نیست و ممکن هست دوستان در معیار سنجی انتخاب سیستم دچار مشکل بشن

درباره مطلب سوم ، شما کاملا کوچه رو اشتباه رفتید و جمله رو برگزیده کردی استاده بنده ، غیر از اینه که نسل 64 بیت کم کم داره جاشو باز میکنه و این دوست عزیز باید سیستم 64 بیت استفاده کنه تا رم 6 گیگش رو بشناسه یا نه؟

و اینکه فعلا بازی ها برای این مقدار رم ها تعبیه شده

در پایان یادمه که شما به دوستان خاطر نشان می شدید که یکی از معیار ها رو باید قیمت قرار داد ، خوب زمانی که فرا برسه و دوران 920 تمام بشه می خوام بدونم 600 مگا هرتز بیشتر چطوری 960 رو از این اتفاق ایمن میکنه؟

مگه وقتی دو هسته ای ها اومدن p4 3000 از رده خارج شدن در امان موند ، شاید این اتفاق 2 ماه بعد از اینکه برای 2400 افتاد برای 3000 هم افتاد

خوب نمیشه انکار کرد که این سی پی یو قوی تر هست و نمیشه انکار هم کرد که به گفته بسیاری از اساتید این اختلاف در حدی نیست که ادم رو ساقد کنه

خوب الان سری 975 هم هست که اکستریم و خوراک اورکلاک ولی قیمتش 1.200 مایشه ، در ضمن 975 یه مزیتی نسب به 960 داره مولتی پلیره
    در کل حاتم بخشی از کیسه خلیفه هم نمیشه کرد ، به نظر خودت الترا جان با این پول ایشون نمیتونه کلی کار دیگه انجام داد ، اختلاف 300 هزارتومن

8. این کاربر از kinglife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

درمورد مطلب اول انگار شما فراموش کردید i7 چهار هسته مجازی داره که میشه کلا 8 هسته و اصلا قابل قیاس نیست
    منظورتون ترید هست دیگه؟!
    یعنی شما ترید و کور رو یه جا میزارید؟!
    درباره مطلب دوم فراموش نکردید که شما چه فرمودید ، شما بدون اشاره به اینکه اول باید هسته و کش رو در نظر گرفت گفتید مسلما قدرت اصلی سیستم رو پردازنده و مقدار فرکانسش تعیین میکنه
    اول از همه معماری بهتر و جدیدتر تعیین کننده قدرت پردازنده هست و پس از اون تعداد هسته و کش و فرکانس
    در شرایطی که معماری و تعداد هسته و کش برابر باشند ملاک برتری فرکانس هست
    درباره مطلب سوم ، شما کاملا کوچه رو اشتباه رفتید و جمله رو برگزیده کردی استاده بنده ، غیر از اینه که نسل 64 بیت کم کم داره جاشو باز میکنه و این دوست عزیز باید سیستم 64 بیت استفاده کنه تا رم 6 گیگش رو بشناسه یا نه؟
    بله همین طور هست و ویندوز 32 بیتی حداکثر رمی که براش قابل استفاده هست 3.25Gb هست
    قبلا هم خدمتتون عرض کردم ارتقا و اضافه کردن رم خیلی خیلی کم هزینه تر و آسونتر از ارتقا CPU هست
    در پایان یادمه که شما به دوستان خاطر نشان می شدید که یکی از معیار ها رو باید قیمت قرار داد ، خوب زمانی که فرا برسه و دوران 920 تمام بشه می خوام بدونم 600 مگا هرتز بیشتر چطوری 960 رو از این اتفاق ایمن میکنه؟
    مسلما دوران i7 و 920 به این زودی ها تموم نمیشه و فقط پردازنده های جدیدتر با قدرت بالاتر به بازار میان که 95% از استفاده کنندگان در بدو ورودش به علت قیمت بالاشون توانایی خریدشون رو نخواهند داشت!
    خوب نمیشه انکار کرد که این سی پی یو قوی تر هست و نمیشه انکار هم کرد که به گفته بسیاری از اساتید این اختلاف در حدی نیست که ادم رو ساقد کنه
    اختلافشون در حد تفاوت Q6600 با Q9650 هست
    الان با ورود i7 فاصله Q9650 (قویترین پردازنده LGA775) با i7 920 (ضعیفترین پردازنده LGA1366) بیشتره یا با Q6600 (از اولین پردازنده دهای Core Quad)؟!
    مسلما کسی که Q9650 داره احساس نیاز کمتری به ارتقا داره تا کسی که Q6600 داره!
    خوب الان سری 975 هم هست که اکستریم و خوراک اورکلاک ولی قیمتش 1.200 مایشه ، در ضمن 975 یه مزیتی نسب به 960 داره مولتی پلیره
    پردازنده های Extreme برای مقاصد خاص و افراد خاصی طراحی و تولید شدند
    و به هیچ عنوان برای عموم کاربران توصیه نمیشه!
    در کل حاتم بخشی از کیسه خلیفه هم نمیشه کرد ، به نظر خودت الترا جان با این پول ایشون نمیتونه کلی کار دیگه انجام داد ، اختلاف 300 هزارتومن
    با 300 تومن میشه کارت گرافیک رو 5970 'گرفت (آیا تفاوت خیلی زیادی در فریم ریت، تو رزولوشن Full HD احساس می کنند؟!)
    میشه رم رو هم 12 گیگ برداشت (چقدر تفاوت کارایی خواهند داشت؟!)
    و میشه مادربرد Gigabyte X58 UD7 بگیرند(آیا ارزش هزینه اضافه رو داره؟!)
    و در آخر میشه وسایل جانبی رو لوکس تر وگران قیمت تر برداشت که من اصلا توصیه نمی کنم

پ.ن:من سعی می کنم سیستم های پیشنهادیم بر اساس بودجه بالاترین کارایی رو بده (چه در بودجه های بالا و چه در بودجه های پایین)

10. 2 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فکر نمی کنم بحث دیگه فایده ای داشته باشه

شما هسته مجازی رو با نام انگلیسیش میگید که ترید گفته میشه خوب بله همون ترید ، باز موضوع رو منحرف کردید و میگم چرا : شما مقایسه فنوم رو با i7 کردی که من براتون این موضوع رو ذکر کردم درسته کار کرنل رو نمی کنه ولی در بالا بردن توانایی سیستم خیلی تاثیر داره در حد هسته که کلا به هسته مجازی معروف هست که من هم در بالا اشاره کردم

شما دارید میگید معماری از هسته هم مهم تر هست ، معماری مهم هست ولی اگر بخواهیم بگنجونیمش در رده دوم و بعد از هسته قرار می گیره i3 یه دو هسته ای هست و از نظر کارای چون از معماری جدید بهره میبره واقعا قابل قبوله ولی بازم نمیشه گفت بهتر از چهر هسته ای هست ، چون آیندش در بعد بهینه سازی نرم افزار ها و بازی ها از دو به چهار هستی تاریکه همین الان هم ازش استقبال نشده با اینکه رکورد های قابل قبولی داره ولی به پای چهار هسته ای های با مشخصات مشابه خودش نمیرسه حتی در رده amd

شما قشنگ ترین مقیاس دنیا رو انجام دادی ، خیلی خیلی قشنگ
    اخه برادر من کجای q6600 با 9550 یکه که این مقیاس رو بستی به قول این سریاله ما از پشت کوه اومدیم ولی خودمون کوه نبردیم
    درسته که 920 ضعیف ترین مدل توی رده خودش هست ولی مشخصاتش به غیر از فرکانس با 960 کاملا برابره

q6600 4 مگ کش داره و q9550 12 مگ کش ، اصلا قابل قیاس نیستن ، یعنی به غیر از چهار هسته ای بودنش هیچ نکته مشترکی نداره
    حتی یکی از بچه ها توی بخش cpu یه سوال در رابطه با همین قیاس شما کرده بودن که جالبه نظر اساتید رو دوستان بخونند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل مقیاس شما از همه لحاظی منفک هست

کی میگه سری اکستریم بدرد افراد خاص می خوره ، مهمترین مزیت اکستریم مولتی پلیر باز هست توانایی اورکلاک بالا رو داره و fsb 6.4 داره که 960 fsb 4.8 داره

شما ماشا الله همه قطعات رو به طریق درستی منفک کردی و من هم تایید می کنم اما این مثاله رو در cpu قبول نداری

من یادمه یه دوستی تایپیک زده بود که می خوام 5 میلیون پول سیستم بدم ، خود شما گفتی نیاز به این هزینه نیست میشه با دو میلیون هم بهترین رو جمع کرد ، حالا اینجا چرذ باید برای این سیستم رس جیب رو کشید بیرون

مقیاس رو شما بین e8200 و e8600 بزار و ببین چقدر اختلاف کارای دارن و فاصله قیمتیشون هم 300 هزار تومن در نظر بگیر

من توی لیست Anandtech 960 رو پیدا نکردم به همین دلیل اختلافش رو با 950 گذاشتم ، حالا دوستان بگن این اختلاف ارزش این هزینه رو داره

در اخر هم باید گفت این دوست عزیزمون هم انتخابشون رو کردن که همون 920 بود ، منم فکر می کنم باید این موضوع رو پایان داد ، حالا هر کس نظری داره و نظرش محترمه

من هم قول میدم دیگه رو حرف های الترا جان توی این تایپیک نقد نزنم که بحث تموم بشه

فکر کنم از الان به بعد دوستان باید حاکم باشن

با تشکر از الترا عزیز که توی این چند پست جسارت من رو تحمل کرد
    Last edited by kinglife; 03-04-2010 at 00:17.

12. این کاربر از kinglife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

شما هسته مجازی رو با نام انگلیسیش میگید که ترید گفته میشه خوب بله همون ترید ، باز موضوع رو منحرف کردید و میگم چرا : شما مقایسه فنوم رو با i7 کردی که من براتون این موضوع رو ذکر کردم درسته کار کرنل رو نمی کنه ولی در بالا بردن توانایی سیستم خیلی تاثیر داره در حد هسته که کلا به هسته مجازی معروف هست که من هم در بالا اشاره کردم
    هسته مجازی اصطلاح درستی نیست و کلا ترید و کور خیلی با هم متفاوت هستند و وظایف متفاوتی هم دارند!
    شما دارید میگید معماری از هسته هم مهم تر هست ، معماری مهم هست ولی اگر بخواهیم بگنجونیمش در رده دوم و بعد از هسته قرار می گیره i3 یه دو هسته ای هست و از نظر کارای چون از معماری جدید بهره میبره واقعا قابل قبوله ولی بازم نمیشه گفت بهتر از چهر هسته ای هست ، چون آیندش در بعد بهینه سازی نرم افزار ها و بازی ها از دو به چهار هستی تاریکه همین الان هم ازش استقبال نشده با اینکه رکورد های قابل قبولی داره ولی به پای چهار هسته ای های با مشخصات مشابه خودش نمیرسه حتی در رده amd
    دوست عزیز شما دارید پردازنده دو هسته ای رو با 4 هسته ای مقایسه ی کنید؟!
    و این مسلمه که جدیدترین 2 هسته ای از 4 هسته ای یه نسل قبلش ضعیف تره
    بله معماری مهم ترین هست ولی برای CPU های همرده
    اخه برادر من کجای q6600 با 9550 یکه که این مقیاس رو بستی به قول این سریاله ما از پشت کوه اومدیم ولی خودمون کوه نبردیم
    درسته که 920 ضعیف ترین مدل توی رده خودش هست ولی مشخصاتش به غیر از فرکانس با 960 کاملا برابره

q6600 4 مگ کش داره و q9550 12 مگ کش ، اصلا قابل قیاس نیستن ، یعنی به غیر از چهار هسته ای بودنش هیچ نکته مشترکی نداره
    حتی یکی از بچه ها توی بخش cpu یه سوال در رابطه با همین قیاس شما کرده بودن که جالبه نظر اساتید رو دوستان بخونند
    Q6600 هشت مگ کش با 2.4Ghz فرکانس داره و Q9550 دوازده مگ کش با فرکانس 2.8Ghz
    یعنی تفاوت 4 مگ کش با 400MHz اختلاف فرکانس
    خب یعنی اختلاف این دو درحد اختلاف 920 و 960 نیست؟!
    کی میگه سری اکستریم بدرد افراد خاص می خوره ، مهمترین مزیت اکستریم مولتی پلیر باز هست توانایی اورکلاک بالا رو داره و fsb 6.4 داره که 960 fsb 4.8 داره
    دوست عزیز بازم میگم سری Extreme برای اکستریم اورکلاک و ثبت رکورد و اورکلاکر های خیلی حرفه ای طراحی شده
    کسی که از سری Extreme میگیره خودش میدونه که قراره چه کاری باهاش انجام بده
    من یادمه یه دوستی تایپیک زده بود که می خوام 5 میلیون پول سیستم بدم ، خود شما گفتی نیاز به این هزینه نیست میشه با دو میلیون هم بهترین رو جمع کرد ، حالا اینجا چرذ باید برای این سیستم رس جیب رو کشید بیرون
    بله من هم یادمه اون دوستمون میخواست از سری Extreme پردازنده بگیره و کارش هم رندر حرفه ای بود
    من به ایشون گفتم که به جای خرج 1.2 lمیلیون روی CPU بهتره 2 تا سیستم i7 960 بگیرید و با هر دو رندر بگیرید
    م
    قیاس رو شما بین e8200 و e8600 بزار و ببین چقدر اختلاف کارای دارن و فاصله قیمتیشون هم 300 هزار تومن در نظر بگیر

من توی لیست Anandtech 960 رو پیدا نکردم به همین دلیل اختلافش رو با 950 گذاشتم ، حالا دوستان بگن این اختلاف ارزش این هزینه رو داره
    دوست من وقتی شما اختلاف بین Q6600 و Q9550 رو خیلی زیاد میبنی و میگی قابل قیاس نیستن (در صورتی که اختلاف خیلی زیادی ندارند)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منم میگم که برای سیستم 2.5 میلیونی 300 تومن خرج بیشتر،خرج اضافه نیست و کاملا مقبول هست
    در اخر هم باید گفت این دوست عزیزمون هم انتخابشون رو کردن که همون 920 بود ، منم فکر می کنم باید این موضوع رو پایان داد ، حالا هر کس نظری داره و نظرش محترمه
    بله
    من و شما فقط پیشنهاد میدیم و این دوستان هستند که در نهایت انتخاب می کنند
    و در انتخابشون هم کاملا آزادی عمل دارند
    من هم قول میدم دیگه رو حرف های الترا جان توی این تایپیک نقد نزنم که بحث تموم بشه
    خیر دوست من
    من همیشه از نقد خوشم اومده و میاد
    ولی باهاتون موافقم که مسیر تاپیک داره منحرف میشه و اگه جای بحثی باقی مونده باشه تو پروفایلمون ادامه میدیم
    با تشکر از الترا عزیز که توی این چند پست جسارت من رو تحمل کرد
    خواهش می کنم
    جسارتی نیست و منم خوشحالم که یکی از دوستان باسواد و مطلع این فروم نظرات من رو نقد میکنه

14. 2 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه naruto_ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

CPU : Intel® Core™ i7 Processor I7-960 ===> 680

VGA : ATi Sapphire HD5870 ===> 450

Ram : Geil Triple Channel 6GB 1600 ===>275

Main : Asus P6X58D Premium===>350

HDD : 2 x Samsung F3 Spinpoint===>100

ODD : LITEON X24 SATA===>24

Monitor : Samsung XL2370===>330

M & K : Logitech DX110 Cordless Desktop===> 40

Speaker : Logitech X-540===>130

Power : Green GP-885===>150

Case : Green Infiniti===>100

Total ===>2629

16. این کاربر از naruto_ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •