تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 42

نام تاپيک: هفته 36 لالیگای اسپانیا / در پایان: بارسلونا 93 و رئال مادرید 92 امتیاز

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گل سوم رو پدرو روی پاس مسی زد.

ترکیب ابتدایی رو گواردیولا با تمام توان نزاشته بود. حمله کرکیچ و زلاتان و مسی. پدرو جای پیکه, بوسکت جای زلاتان و آنری جای کرکیچ وارد شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی چهارمی رو هم در وقت های تلف شده زد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Barcelona 4-1 Tenerife: Blaugrana Go Four Points Clear Of Real Madrid With Home Win

Messi, Barcelona, Tenerife

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسلونا 4- تنریفه 1؛ بارسا به مسیر پیروزی ادامه داد

بارسلونا با پیروزی و کسب سه امتیاز ارزشمند دیدار خانگی گامی دیگر در مسیر قهرمانی برداشت.

سایت گل - تیم کاتالان سه شنبه شب در هفته سی و ششم رقابتهای لالیگا، میزبان تنریفه بود و در دیداری جذاب موفق شد تا با نتیجه 1-4 از سد میهمانش عبور کند. این برد، بردی راحت، زیبا و آسان بود و در حالی که در نیمه اول تیم میهمان موفق شد تا بازی را به تساوی بکشاند ولی در نیمه دوم شاگردان گواردیولا به سادگی از سد تیم حریف عبور کردند.

بازیکنان جوان و توانای بارسا که از آنها به عنوان پسران بارسا یاد می شود برای این تیم گلزنی کردند، مسی، بویان و پدرو گلهای تیم کاتالان را به ثمر رساندند و زمانی که گل تنریفه به ثمررسید اندکی ترس و وحشت بر نوکمپ حاکم شد ولی بلافاصله پس از آن اوضاع مجددا تحت کنترل آبی اناری پوشان درآمد.

گلهای این دیدار را مسی (17 و 93)، بویان (63) و پدرو (77) برای بارسا و رومان (39) برای تنریفه به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارهای برگزار شده نیز نتایج زیر به دست آمد:

*آلمریا 4- ویارئال 2
    گلها: کروسات (15)، اوچه (29 و 43) و پیاتی (90) برای آلمریا و مارکانو (53) و ایباگاسا (66) برای ویارئال

* ختافه 1- اسپورتینگ خیخون 1
    گلها: سولدادو (47) برای ختافه و میگل (17) برای خیخون

*والنسیا 3- خه رس 1
    گلها: ماتا (45 و 58) و سیلوا (68) برای والنسیا و آرمنترو (37) برای خه رس

بدین ترتیب و پس از برگزاری این 4 دیدار، بارسلونا با 93 امتیاز در صدر است، رئال مادرید با یک بازی کمتر و 89 امتیاز در رده دوم قرار دارد و والنسیا 68 امتیازی جایگاه سوم را به خود اختصاص داده. مایورکا و سویا نیز در حالی که هنوز دیدار هفته سی و ششم خود را انجام نداده اند با 59 و 57 امتیاز در رده های بعدی هستند.

کد:
    2010/5/5

پدرو: امیدوارم که در دو دیدار دیگر هم همینطور آماده باشم

ستاره جوان باشگاه بارسلونا یکی از چهارگل تیمش در دیدار مقابل تنریفه را به ثمر رساند.

سایت گل - پدرو در دیدار یکشنبه شب ورزشگاه نوکمپ بسیار مفید و موثر بود و در پایان این دیدار در صحبتهایی گفت:« از سه امتیازی که ما را به فتح لالیگا نزدیک تر کرده است، بسیار خوشحالم.از نظر جسمانی شرایط بسیار خوبی دارم و امیدوارم که بتوانم به همین روند در دو دیدار باقی مانده از فصل ادامه دهم.»

ستاره باشگاه بارسلونا در ادامه صحبتهایش با تمجید از تیم تنریفه گفت: «آنها بسیار خوب بازی کردند و این پیروزی را برای ما بسیار سخت نمودند.» پدرو در پاسخ به این سوال که آیا بازی رئال را تماشا خواهد کرد یا نه گفت: «اگر شرایطش دست بدهد، بازی را تماشا خواهم کرد. بهترین آرزوها را برای تنریفه در دوره پایانی فصل دارم. امیدوارم که آنها به دسته پائین تر سقوط نکنند و فکر می کنم که اگر به همین ترتیب به بازی شان ادامه دهند، به خواسته شان خواهند رسید.»

کد:
    2010/5/5

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راموس: آنهایی که بازی ما را دوست ندارند، تلویزیون را خاموش کنند

من در مادرید خوشحالم و اگر آنها مرا برای تمدید قرارداد صدا کنند با چشم بسته این کار را انجام خواهم داد.

سایت گل - سرخیو راموس مدافع ملی پوش رئال مادرید، پس از انتقادات بی شماری که درباره بازی نه چندان جذاب رئال در این روزها مطرح شده است در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی این هفته با لحن تندی به مخالفان پاسخ داد.

او گفت: در حال حاضر ما در شرایط خوبی به سر می بریم و باید همه امتیازات باقی مانده را ببریم و 98 امتیازی، لیگ را تمام کنید و هر غفلتی در این زمینه ویرانگر است.

او درباره این جمله آندرس اینیستا هافبک بارسلونا که گفته بود رئال غیرجذاب فوتبال بازی می کند، جواب داد: رئال خیلی هم بد بازی نکرده، من از بازی کردن با این سبک خوشحالم و هر کس که از بازی ما خوشش نمی آید می تواند تلویزیون را خاموش کند.

راموس درباره سئوالی پیرامون سرنوشتش در رئال گفت: من در مادرید خوشحالم و اگر آنها مرا برای تمدید قرارداد صدا کنند با چشم بسته این کار را انجام خواهم داد.

کد:
    2010/5/4

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

او درباره این جمله آندرس اینیستا هافبک بارسلونا که گفته بود رئال غیرجذاب فوتبال بازی می کند، جواب داد: رئال خیلی هم بد بازی نکرده، من از بازی کردن با این سبک خوشحالم و هر کس که از بازی ما خوشش نمی آید می تواند تلویزیون را خاموش کند.
    اگه درست باشه خوب حال اینیستا مثلا مقدس رو گرفته!
    من نمیدونم اینا چرا همش درباره مادرید نظر میدن ؟!!

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض لاپورتا:فشار روی رئال مادرید است/ گواردیولا نگران از دست دادن قهرمانی نیست.

لاپورتا : فشار روی رئال مادرید است.

سايت گل - خوئان لاپورتا رئيس باشگاه بارسلونا بعد از پيروزي درخشان تيمش مقابل تنه‌ريف تاكيد كرد كه برخلاف نظر ديگران اين رئال‌مادريد است كه زير فشار بازي مي‌كند؛ نه بارسلونا.

در حالي كه بارسلونا 4امتياز از حريف خود در ليگا پيش است و به نظر با روش قدرتمندانه خود، فرصت را به آن تيم واگذار نخواهد كرد، ‌لاپورتا گفت: «تيم ما يك بار ديگر كار خود را به خوبي انجام داد و حالا فشار روي رئال است؛ چراكه بازي مايوركا بازي ساده‌اي نيست».

او با تاريخي ارزيابي كردن ليگ امسال گفت: «ما بايد به اين پيروزي‌ها ادامه بدهيم. ليگ امسال ليگ عجيب و غريبي است و ما با 93امتياز بايد در ساير بازي‌ها هم به پيروزي برسيم و ركوردمان را افزايش دهيم».

او درباره سفر به آندلوس و بازي دشوار مقابل سويا در ليگا هم اميدوارانه صحبت مي‌كند و مي‌گويد: «من فكر مي‌كنم بازي مقابل سويا دشوار خواهد بود البته من اميدوارم مايوركا خيال ما را راحت كند».
    کد:
    کد:

گوارديولا دلواپس ازدست‌دادن قهرماني نيست.

سايت گل – پپ گوارديولا سرمربي بارسلونا بعد از يك نمايش موفق ديگر در كنفرانس مطبوعاتي بعد از پيروزي مقابل تنه‌ريف، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او كه تيمش اختلاف امتيازي خود را با رئال به چهار رسانده، دراين‌باره مي‌گويد: «رئال شايسته قهرماني است و ما نيز. چيزي كه برعهده من است، انجام وظيفه به بهترين شكل در اين هشت روز باقي‌مانده است. من هرگز بازيكنانم را ملامت نمي‌كنم و از آنها تقاضاي چيز بيشتري نخواهم كرد. چگونه مي‌شود از يك تيم خواست كه ليگ را فتح كند؟ اگر آنها اين كار را انجام بدهند كه فوق‌العاده است و اگر موفق نشوند باز هم بزرگي خود را از دست نخواهند داد.

اين مربي ادامه مي‌دهد: «من در بين نيمه به بازيكنانم گفتم سعي‌تان را براي پيروزي بكنيد و اگر اين اتفاق نيفتاد هم نگرانش نباشيد. من به‌عنوان يك فوتباليست قديمي از انجام آنچه كه اين بازيكنان انجام داده‌اند ناتوانم. اين بازيكنان استثنايي‌اند؛ چه ما اين جام را ببريم و چه اين اتفاق نيفتد».

اين سخنان احترام‌برانگيز و احساساتي خبرنگاران حاضر در سالن كنفرانس را به واكنش واداشت اما گوارديولا چنين ادامه داد: «در حال حاضر ملاك ارزشيابي پيروزي يا عدم پيروزي است اما اين من را نگران نمي‌كند وقتي كه ما به خط پايان برسيم خوشحال خواهيم بود حتي اگر به پيروزي نرسيده باشيم. من در پايان اين هشت روز دشوار همه چيز را فراموش خواهم كرد و درباره فصلي كه گذشت خواهم گفت اين استثنايي بود».

گوارديولا مي‌گويد: «ما 93امتياز داريم و اين عالي است. ما به سويا خواهيم رفت تا به قهرماني برسيم و اين هفدهمين پيروزي متوالي ما خواهد بود اگر اتفاق بيفتد. اين تلاش اعجاب‌انگيز است».
    کد:
    کد:

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض رئال مادرید و جذب دی ماریا

به نظر می رسد که سران باشگاه مادریدی در خریداری ستاره جوان آرژانتینی موفق شده اند.

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه اوله، سران باشگاه مادریدی مراحل خرید آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی بنفیکا را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

این در حالی است که این ستاره 22 ساله پس از درخشش در ترکیب تیم پرتغالی، نظر مثبت سران باشگاه های متعددی را به خود جذب کرده است. دی ماریا در رقابتهای این فصل لیگ پرتغال 11 پاس گل داده است.

سران باشگاه های چلسی و منچسترسیتی نیز تمایل زیادی به جذب این ستاره آرژانتینی داشتند ولی گزارشهای منتشره در آرژانتین حاکی از آن است که سران باشگاه مادریدی با قراردادی 34.5 میلیون یورویی این ستاره را به رختکن تیم خود خواهد برد که این مبلغ رکورد نقل و انتقالات درلیگ پرتغال را شکسته است.

پس از آنکه سران باشگاه پرتغالی روز دوشنبه نیکلاس گائیتان ، ستاره بوکاجونیورس را به خدمت گرفتند، شایعه جدایی دی ماریا بیش از پیش پررنگ شد.

دی ماریا در لیست دیه گو آرماندو مارادونا سرمربی تیم ملی آرژانتین نیز حضور دارد و در سال 2007 با قراردادی 8 میلیون یورویی از روساریو به بنفیکا پیوسته بود.

کد:
    کد:

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

پاسخ منفی بنزما به منچستر؛ در مادرید می مانم

کريم بنزما بر خلاف انتظارها با حضور در رئال مادريد نتوانسته درخشش قبلي خود را داشته باشد و همواره در اين تيم اسپانيايي به عنوان بازيکن ذخيره وارد ميدان مي شود با این احوال سران باشگاه منچستريونايتد به درخواست سر الکس فرگوسن سخت خواهان جذب مهاجم فرانسوي رئال مادريد هستند،اما بنزما امروز اعلام کرد تمايلي به ترک رئال ندارد.
    بنزما گفت: از حضور در رئال مادريد خيلي خشنود هستم و هيچ علاقه اي به ترک اين تيم ندارم. براي قرار گرفتن در ترکيب ثابت و گلزني هاي مطلوب تنها نيازمند زمان هستم و معتقدم تا سال آينده مي توانيم بازي هاي به مراتب بهتري را براي رئال مادريد انجام دهم.
    مهاجم فرانسوي که این فصل تحت تاثیر ایگواین مهاجم آرژنتینی رئال بوده ، با امیدواری می گوید: من براي آنکه بتوانم عملکرد بهتري در رئال داشته باشم يک معلم خصوصي زبان اسپانيايي استخدام کرده ام و در حال فراگيري اين زبان هستم چون دوست دارم سال هاي بيشتري را در اين تیم بزرگ تجربه کنم.
    بنزما ادامه داد: می دانم باشگاه منچستريونايتد خواهان جذب من است، اما رئال گزينه اول و آخرم خواهد بود و تمايلي به جدايي از اين تيم ندارم.
    این مصاحبه رو شرکت سایت رئال با کریم انجام داده و تو سایت هم هست!
    خوشحالم از این خبر!

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

پاسخ منفی بنزما به منچستر؛ در مادرید می مانم
    البته بعضی از این حرفا (با وجود صحتش) بیشتر برای بازار گرمی هستند که به قولی بازیکن رو مفت ترانسفر نکنن... مگه برای رونالدو این قضیه ایجاد نشد؟ سران رئال و یونایتد و خود رونالدو هر روز یه چیزی می گفتن...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •