تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: بهترین ماشین دسته دوم با ۲۷ تومن

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پوریا جان دوست گلم ترخدا این حرفو نزن البته نمیدونم چرا این ماشین تو اصفهان خیلی طرفدار نداره
    پارس سمند غٍلط کردن به اوانته برسن این امار تقریبه
    متورش 2000
    16 سوپاپ
    140 اسب قدرت
    صفر تا 100 8 ثانیه
    مصرفش اصلا با سمندو پارس قابل مقایسه نیست انگار تو اتوبان همون 6.7 میسوزونه تو شهرم 9.10 اونم با این موتور قدرتمند
    اون اوایل که اومد و زانتیا هم تولید میشد من به همه میگفتم ماشین خوبیه کسی زیر بار نمیرفت تا یکی از رفیقا بابای خریدو کلی دعا به جونمون کرد
    مطمئن باش از لحاظ موتوری از مگان 1600 خیلی سرتره ولی بدنه و تعلیق مگان عالیه
    دوست خوبم درسته که از نظر موتوری سر تر هست ولی نه اونطوری که شما میگید قدرتمند ! درمورد سمند EF7 و پارس TU5 موتور بسیار عالی و پرشتابی دارن و آوانته اصلا رانندگی پر شتاب یا حیرت آوری نسبت به دو خودروی مذکور نداره . اما بحث سر قیمت هست ، شما 10 ملیون تومان بیشتر باید هزینه کنید و در ازای اون کمی موتور قویتر ولی امکانات پایین و همچنین ظاهر نچندان دلچسب و ... رو داشته باشید تازه ماشین کار کرده و اگر با صفر مقایسه کنید 14 ملیون اختلاف قیمت هست که واقعا واقعا واقعا ارزش نداره . این ماشین در حد همون پارس و سمند هست و چیز برتری جز موتور 2000 سی سی نداره . شاید 4 ملیون تومان برای اختلاف کافی باشه تا بشه بری سمتش ولی خودتون اگر باشید خرید میکنید ؟
    مگان امکانات بیشتر و به روز تری داره و رند بازار هم هست و با این قیمت تمیزش رو راحت میشه گیر آورد . کم مصرفتر از همه ی گزینه ها هم هست .

داره خودمونی میشه abbasiuss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مگان میگن راه نمیره اصن..حالا هزاروششتصدش دیگه چه کوفتیه...به نظرتون با این قیمت بگردم میتونم ماکسیما تروتمیز مدل ۸۶ دنده ای گیر بیارم؟!؟..خودم عشق ماکسیمام..هم شتاب داره از خوشگله نسبتا مخصوصا سُرمه ایش اوفف

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

چند وقت پیش یکی از آشنایان ماکسیما 85 اتومات با 40 تا کارکرد خرید 29 تومن ...

---------- Post added at 02:16 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

اتوماتش رو هم میتونی گیر بیاری ، به نظرم حالا که 27 تومن داری میدی دنبال اتوماتش باش

4. این کاربر از AmiRreZA_RAcEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

مگان میگن راه نمیره اصن..حالا هزاروششتصدش دیگه چه کوفتیه...به نظرتون با این قیمت بگردم میتونم ماکسیما تروتمیز مدل ۸۶ دنده ای گیر بیارم؟!؟..خودم عشق ماکسیمام..هم شتاب داره از خوشگله نسبتا مخصوصا سُرمه ایش اوفف

دوست من اگر میخوای ماکسیما بخری گزینه خوبیه.

ماکسیما مدل 86 دنده ای قیمت 31000000 تومان
    ماکسیما مدل 85 دنده ای قیمت 27500000 تومان
    ماکسیما مدل 86 اتوماتیک قیمت 34000000 تومان
    ماکسیما مدل 85 اتوماتیک قیمت 30000000 تومان

6. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    هر کجا میخواهم باشم باشم اسمان مال من است !!

پيش فرض

اتفاقا ماشین خوبیه اوانته فقط طراحی داخلش جالب نیست اگر نه از لحاظ فنی خیلی خوبه اقا محمد بیتر میدونه ولی با این قیمت هم مزدا 3 هست هم ماکسیما
    بودجتنو بیشتر کنی هم میتونی مگان 2000 بگیری هم ماکسیمای تمیز

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •