تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 25 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 249

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی مجله ماشین

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

اون دیگه به سلیقه نویسنده بر میگرده. البته کلا باید تو اون مقایسه بنز رو برتر دونست. به نظر منم عدالت رعایت شد.
    چون روی کاغذ هم بنز برتر هست.
    ===================
    به نظر منم مهندس فرهاد کاشانی یه جوری بد با مرسدس تا میکنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اون دیگه به سلیقه نویسنده بر میگرده. البته کلا باید تو اون مقایسه بنز رو برتر دونست. به نظر منم عدالت رعایت شد.
    چون روی کاغذ هم بنز برتر هست.
    ===================
    به نظر منم مهندس فرهاد کاشانی یه جوری بد با مرسدس تا میکنه.
    منم قبول دارم به سلیقه برمیگرده ولی دوست دارم کسی که مقایسه انجام میده سلیقش به برند ی نباشه که داره در رابطه با اون نظر میده

اتفاقا فرهاد کاسانی من خیلی دوست دارم و واقعا از مطالبش لذت می برم به دو دلیل واقعیت ها میگه و اصلا تعریف و تمجید الکی از یک ماشین نمی کنه و دوم اینکه اطلاعات جالبی توی نوشته هاش هست

توی این شماره هم e55 بررسی کرده ود که جالب بود و از هممه چیز جالب تر تو این مقایسه برام افت قیمت ماشین بعد از 2سال بود که تقریبا 50% بود

3. 2 کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

من هم با این حرف موافقم که یه نویسنده باید بی طرف باشه.

مخصوصا کسی که مقایسه انجام میده.

چرا که این حوضه خصوصی خودش نیست و نباید مثل یک حوضه خصوصی باهاش رفتار بشه.

البته اینم بگم که حالا این شماره رو نخوندم و در حالت کلی نظرم رو دادم.

5. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

مقایسه خو.بی بود این مقایشسه البته مثلا لذت رانندگی 630 رو نادیده گرفتن و کم بودن کنترل سیستمهای ایمنی اتومبیل رو ضعف دیدن .تو وضعیتی که همه میدونن بی ام و برای لذت رانندگی ماشین میسازه و بنز راحتی رو در نظر میگیره با ایمنی.
    کمی تا قسمتی میشه گفت طرفداری شده ولی در کل مقایسه خوب و جالبی بود .
    در مورد آقای کاشانی من وقاعا به تستهای ایشون اعتقاد بسیار زیادی دارم در کل سعی میکنه بی طرف باشه تعصب نداره .
    من قبلا اعتقاد داشتم که با بنز پدر کشتگی داره ولی چند لار دیدم واقعا بنزهای خوب رو تمجید کرده ولی اغراق نکرده واقعیت رو میگه حتی در مورد فراری و لامبورگینی و حتی میتونه به بوگاتی هم اگه اتیرادی ببینه بگه .یعنی به گفته های کمپانی گوش نمیده.

7. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب مقایسه آزرا و آریون هم بد نبود هر ند که اگه جای آریون کمری se بود و مقایسه صرف نظر از مقوله قدرت و موتور انجام میشد به نظرم بهتر بود
    در کل مقایسه خوبی بود و تقریبا میشه گفت تمام موارد در رابطه با 2تا اتومبیل گفته بود ولی در کل با مقایسه هایی که توشنمره میدن زیاد موافق نیستم و به نظرم تو مقایسه باید معایب و محاسن گفته بشه و ه کس نسبت به برداشتی که داره و مسائلی که براش مهمه اتومبیل برتر تشخیص بده مثلا صدای نفوذ به کابین و این جور مسائل به نظرم اونقدر مهم نیست که برنده و بازنده یک مقایسه انجام بده

9. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

در مورد این مقایسه هم من خودم موندم با اینکه آریون بالاتر قرار گرفت ولی من نفهمیدم این کمری se این وسط چیکاره بود .یعنی همیشه از چهره آریون ناله میکردن با این وجود برتر میدونستنش .تو بشتر مقایسه ها نظر شخصی نویسنده ها زیاد شده باید یه انتقاد گروهی و دسته جمعی مثل اینکه بنویسیم و بفرستیم تا حرفه ایتر مقایسه کنن.
    خودوشون یادمه یه بار نوشته بودن تو یه تست اتومبیل یه نویسنده باید تا حد امکان بی طرف و حتی در جاگاه یک مخالف قرار بگیره .

11. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

آره تقریبا مقایسه خوبی بود.

ولی یه مشکلایی داشت. از جمله اینکه به وجود ماشین توی بازار کم اهمیت داده. در حالی که این مورد به نظر من مورد مهمی هست. یعنی در واقع به نظر من در کل باز ازرا نسبت به آریون امتیازش بالاتر میاد. یا حد اقل اینکه مساوین.

و همچنین به قیمت هم کم اهمیت دادن. چرا که توی کیش آزرا 6 تومن ارزونتره در حالی که این اختلاف میتونه در دیگر نقاط کشور حتی به 10 تومن هم برسه.

و این مقایسه به نظر من برای افرادی خوبه که فقط توی کیش زندگی میکنن.

13. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب مطلب جالب این ماه آزمایش بنتلی کانتینتال بود
    در کل برزو سپاسی نویسنده این مطلب تو نوشته هاشون اطلاعات و مطالب خوبی بازگو می کنن و از این نظر مطالبش خیلی خوبه ولی تو بحث آزمایش زیاد روی ماشین مانور نمیده و نکات بازگو نمی کنه مثلا ماه قبل و یا همین ماه تو آزمایش مازراتی و همین بنتلی در رابطه با کیفیت سواری و هندلینگ این ماشین ها زیاد بحث نکرده و وقتی تو تیتر مقاله مینویسه تجربه رانندگی با بنتلی قاعدتا باید مطالب بیشتر و کامل تری بیان کنن که متاسفانه این جور نیست

راستی این بنتلی و مازراتی و همین طور فانتوم یک نفر وارد کرده!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خب توی این مطالب یعنی تست اتومبیلهای مثل مازراتی و یا بتنلی و فانتوم اصالت این اتموبیلها خیلی تاثیر میذاره و زیاد نویسنده ها روی هندلینگ و از این چیزا مانور نمیدن و کیفیت کلی رو مورد نظر قرار میدن .
    در واقعا تست بنتلی واقعا برام جالب بود همینطور تست مازراتی چون اتومبیلهای واقعا خاصی با پیشینه بسایر خوب و تقربا خاص هستن .
    مثلا تست فراری 360 اونقدر برام جالب نبود یا تست کوروت .
    البته مطالب برزو سپاسی همیشه لحن جذابی داره یعنی مثل اینکه از یک اثر هنری حرف میزنه نه یک اتومبیل ./من هنوز کامل تست ها رو نخوندم ولی بیشتر مشاتقم به بخش تست اتمبیلهای کلاسیک برسیم.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

فرهاد کاشانی
    رییس فعلی siliconiran
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •