تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: کارت گرافیک راه راه

پروفشنال m_s_r_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

به یک نفر تعمیر کار حرفه ای نیاز داریم اینا همش حرفه باید عمل کرد....................

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من نه اورکلاک کردم نه هیچیز دیگه ای کلا 1 هفته هست سیستم رو بستم یه بار هاردش رو باز کردم (به دلیل مسائل امنیتی) گرافیک رو عوض کردم (گرافیک قبلیم همین نوع گرافیک بود که سوخت) گرافیک دیگه رو انداختم روش حالا نمیشناسدش؟؟؟
    خب شما اول روی مین دیگه تست کن بعدش توی این جابجایی کارتت کج نشده ضر به نخورده فشار نیومده بهش؟!؟

به یک نفر تعمیر کار حرفه ای نیاز داریم اینا همش حرفه باید عمل کرد....................
    کلا فروم و دنیای مجازی همش حرف هست!!!البته تقر یبا همه با همین گفت و گو ها مشکلشون حل شده .... عمل هم جای دیگه جاش هست!

مشکل اینه که سخت افزاریه کمک کنی باید من تو تعمیر سخت افزار در حد متوسط به بالا هستم
    شما که خودت تعمیرکاری پس مشکات چیه؟! راستی اصلا مشخصات سیستم و گرافیک رو نگفتی!!باز اگه برات مهمه ببر گارانتی مربوطه ...
    Last edited by Kianoosh; 08-09-2009 at 07:42.

آخر فروم باز rassool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ساكن شهرفرشتم خيالت ساكن بهشتم

پيش فرض

دوستان من امروز از سایت ------------.ir یه پاور خریدم ببینم مشکل با کارت گرافیکم حل میشه یا نه به دستم رسید خبر تون میدم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به جای جا خالی l i o n c o m p u t e r
    93 تومان

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

مشکل از خازنهای کارت گرافیک هست باید خازنهارو تعویض کنید و تا زمانی که این کار رو انجام ندادید بهتره از کارت استفاده نکنید تا بیشتر صدمه نبینه.

5. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

منم همین مشکل رو پیدا کردم متسفانه تا سیستم رو روشن میکنم یه سری نقطه بصورت عمودی تو تصویر دیده میشن که باعث میشه سیستم مدام ریست شه

کلافه شدم
    مدل کارتم هم ati 3870 هست و پاورم گرین 530 وات

داره خودمونی میشه albaloot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    دل کویر ( .: قومس :. ) --سمنان--

پيش فرض

سلام ، من هم همچین مشکل هایی رو دارم
    کارت گرافیک سیستمم GeForce 8500 هست
    داشتیم فوتبال بازی می کردیم که یهووو وسط بازی صفحه مانیتور خط خط شد یه بار ریست کردیم دیدیم حل نشد
    وقتی ویندوز بالا میاد صفحه خط خط و نقطه نقطه هست ، در قسمت دیوایس منیجر بر روی کارت گرافیک یه علامت خطر زرد با علامت تعجب داره ، 20 بار درایور هاشو نصب کردم قبول نمی کنه ، تازه همون اول که روشن میشه رزولوشن به هم میریزه و تصویر خیلی بده بعد که رزولوشن رو انگولک میکنی تصویر درست میشه (منظورم این نیست که عالیه رزولوشن میشه 800 در 600 و آیکون ها خیلی بزرگن و هیچ رزولوشن دیگه ای قبول نمی کنه)ولی خط خط و نقطه نقطه هنوز هست و اگه یه پنجره رو ویندوز باشه و حرکتش بدی بد تر میشه ، مانیتور رو عوض کردم فایده نداشت ، یه ویندوز دیگه رو سیستمم داشتم رو اونم همینطور بود فکر نکنم از ویندوز باشه چون سیستم رو که روشن میکنی لوگوی مادربورد میاد و اونم خط خط هست و موقعی که آرم ویندوز میاد هم خط خط هست .
    نظرتون چیه ، مشکلش چی میتونه باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من فقط میتونم بگم که مشکل ماها احتمال خیلی زیاد (میشه گفت 100%) سخت افزاریه و ربطی به درایور و ... نداره چون تا سیستم رو روشن میکنیم این نقطه های راه راه تو تصویر دیده میشن

من سی پی یوم e8400 هست و ولتاژ ورودیش 1.225 ولته .. من تو اینترنت دیدم ولتاژ این سی پی یو تا 1.075 ولت هم بدون اشکال کار میده ما هم ولتاژ رو کردیم 1.075 که خیلی هم خوب شد تا اینکه یه شب وسوسه شدم و گفتم شاید بشه بازم ولتاژ پایین تر بیاد برای همین دوباره رفتم به بایوس و ولتاژ سی پی یو رو کردم 0.85 که بعد از این کار سیستم دیگه بالا نمیومد

منم کلی ناراحت هر کاری که شد کردم اما سیستم بالا نمیومد تا اینکه رفتم سراغ دفترچه مین بورد و اونجا نوشته بود که چطوری میشه بصورت سخت افزاری بایوس رو ریست کرد. ما هم همین کار رو کردیم و خوشبختانه مشکل حل شد و سیستم بالا اومد
    ولی از اون موقع بود که نقاط راه راه اومدن به صفحه مانیتور

پیش خودم گفتم شاید کارت گرافیکم سوخت و رفت.... دوباره در کیس رو باز کردم و اینبار درحالیکه سیستم روشن بود با کارت گرافیک ور رفتم و فهمیدم اگه یه پایه بذارم زیر کارت گرافیک مشکل حل میشه ولی تا اون پایه برداشته بشه دوباره مشکل برمیگرده .... از اینجا فهمیدم که کارت سالمه و ممکنه اشکال از اسلات pci-e مادربورد باشه ولی با یه کارت دیگه که داشتم تست کردم و مشکلی نبود از اینجا نتیجه گرفتم که گرافیکم مشکل کوچیکی پیدا کرده

ممکنه مشکلم بخاطر انتقال حرارت باشه چون وقتی گرافیک گرم بکنه این نقاط توش دیده میشن

ممکنه ایراد از خازن های کارت باشه

اما هرچی هست اینه که میدونم هسته و رم های کارتم سالمه

امروز عصر هم بردمش پیش یه تعمیرکار ، ببینم چی میشه نتیجش رو میگم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

راستش دیروز بردمش پیش تعمیرکار امروز هم رفتم گفت که محل چیپست کارت گرافیک شل شده و هر کاری کردم نشد درستش کنم و تنها کسی که میتونه درستش کنه گارانتیه منم چون کارتم رو از خارج تهیه کرده بودم میدونستم امکان استفاده از گارانتی برام وجود نداره واسه همین دست از پا دراز تر برگشتم خونه ... دیگه تنها راهش استفاده از پایه بود که منم با هزاز دردسر پایه رو جا انداختم و خوشبختانه الان مشکلی ندارم دمای گرافیک هم در حالت عادی 45-50 درجه هست و موقع استفاده میرسه به 66-70 و ظاهرا همه چیز خوبه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم دقیقا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

14

سلام. لطفا به من هم کمک کنین ، دچار همین مشکل راه راه شدن تصاویرم ، توی بازی که میرم که کلا تصویر به هم میریزه ، مثلا دو تا عکس زیر (بازی وارکرفت) :

-------------------------------
    درایور کارت گرافیکمم عوض کردم مشکل حل نشد ، در ضمن تو محیط ویندوز هم یه هنگ های 4-5 ثانیه ای دارم ، قبل از اینکه درایورم رو عوض کنم ، تو محیط ویندوز هم تصویر راه راه میشد ، الان اون مشکل حل شده.
    راستی موقع ریختن درایور جدید ، وسط نصب یه پنجره باز شد که قبلا نمیشد ، ایناهاش :

-----------
    راستی کارت گرافیکم Geforce 6600GT AGP 8X

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •