تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: ده نکته مهم برای افزایش زمان شارژ و کارایی گوشیهای آندرویدی

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اتفاقا به نظر من بر اساس این که باطری یون لیتیم تقریبا معایب لیتیم رو نداره بهتره این کار انجام بشه
    گوشی باید تا مقدار زیادی دشارژ بشه و بعدا شارژ بشه
    چون سل های گوشی یا لپ تاپ یا هر دیوایس دیگه ای تخلیه بشن و دوباره باردار بشن

فکر کنم توی مقاله ای که گداشتید هم به این موضوه در مورد یکی مونده به اخر اشاره شده

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض سلول سوختی که تا دو هفته موبایل شما را شارژ می کند

اینکه وسط روز شارژ موبایل تان ته بکشد، می تواند حسابی دردسر ساز و مشکل آفرین باشد. و وقتی داستان بدتر می شود که شما مجبور باشید بقیه روز را دور از پریز برق و شارژر (یا زمان لازم برای شارژ) بگذرانید و کارهای تان به دلیل خاموش شدن تلفن همراه عقب بیفتند. قبلا درباره راه حل آبی (شارژ کردن با آب) این مشکل صحبت کرده بودیم. و حالا قرار است محصول جدید گازی به بازار بیاید که شما را از شر جستجوی خسته کننده به دنبال پریز برق در طول روز نجات دهد.

شرکت Lilliputian Systems سلول سوختی تولید کرده است که با گاز بوتان کار می کند و به گفته شرکت همانند «یک پریز سیار جیبی» همیشه همراه شما خواهد بود. این ابزار با استفاده از کابل USB به تلفن همراه شما متصل شده و نیروی لازم را برای ادامه فعالیت، در اختیار آن می گذارد. نکته جالب اینجا است که با یک کارتریج سوخت بوتان، این شارژر جیبی می تواند تا دو هفته تلفن همراه شما را شارژ کند. البته برخی منابع هم پیش بینی می کنند که این پیل سوختی با هر کارتریج گاز بوتان از پس ۱۰ تا ۱۴ بار شارژ یک اسمارت فون بر آید.
    و پس از اتمام گاز آن، به راحتی می توانید کارتریج سوخت دیگری را جایگزین کرده و برای دو هفته دیگر از این شارژر پرکار استفاده کنید. وزن و ابعاد شارژر Lilliputian Systems تقریبا به اندازه یک تلفن همراه است. این پیل سوختی قرار است به زودی از طریق فروشگاه آنلاین گجت Brookstone به بازار عرضه شود. البته هنوز درباره قیمت احتمالی این گجت به درد بخور، چیزی اعلام نشده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت Hamid.KingBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با عذر خواهی فراوان از همگی دوستان اگرچه این تاپیک قدیمی شده ولی وقتی مطالبتون رو خوندم خیلی نگران شدم
    علی عزیز یا سایر دوستان گرامی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    من سه چهار روزیه یه گوشی جدید (Lg G2) خریدم ولی روز اول اونقدر هیجان زده بودم که اصلا به نحوۀ شارژ کردنش توجهی نکردم
    تو دفترچه راهنماییش نوشته که "برای به حداکثر رساندن عمر باتری، قبل از استفاده از تلفن برای اولین بار، مطمئن شوید که باتری کاملا شارژ شده باشد"
    متاسفانه من این کارو نکردم وبدون شارژ اولیه شروع به استفاده کردم و فردای اون روز زمانی که شارژ به حدود 20 رسیده بود زدم به برق و زمانی که به 90% رسید از برق کشیدم
    خواهش میکنم راهنماییم کنید که آیا واقعا به باتری گوشیم صدمه زدم و آیا راهی برای جبرانش هست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیر صدمه ای نزده ، نترسید عزیز.
    مثلا اگر باتریتون قراره تو 20هزار سایکل خراب شه
    تو 19500 میشه

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خیر صدمه ای نزده ، نترسید عزیز.
    مثلا اگر باتریتون قراره تو 20هزار سایکل خراب شه
    تو 19500 میشه
    ممنونم از اینکه به این سرعت پاسخ دادید
    اگه ممکنه بفرمایید از الآن به بعد به چه نحوی گوشیمو شارژ کنم که از حداکثر طول عمر باتریش بتونم استفاده کنم
    باتری گوشی من 3000 میلی آمپری و از نوع لیتیوم پلیمری هست
    باز هم ممنون وسپاسگزارم

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما صد در صد از شارژ بکش و تا 5 % استفاده کن
    البته هر موقع خواستید بزنید به شارژ ، مثلا میخواید جای دوری برید و 50% ه بزنید 100 بشه ، زیاد حساس نباشید ، از گوشیتون لذت ببرید

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

شما صد در صد از شارژ بکش و تا 5 % استفاده کن
    البته هر موقع خواستید بزنید به شارژ ، مثلا میخواید جای دوری برید و 50% ه بزنید 100 بشه ، زیاد حساس نباشید ، از گوشیتون لذت ببرید
    دوست عزیز واقعا ممنونم از راهنماییت
    خدا شما رو همیشه سلامت نگه داره که به کسانی مثه من که نیاز به کمک اورژانسی دارن به همین سرعت جواب بدی

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم مه گلکسی گرند دارم.
    شارژ رسید به 50 اینا بزنم به شارژ یا کمتر چون نظر های مختلفی وجود داشت؟
    بعد این والپیپر لایو واقعا صدمه میزنه به سی پی یو؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •