تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 58

نام تاپيک: گوشی، تبلت یا لپ تاپ مسئله اینست!

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تبلت هائی که هم ویندوز روشون سواره و هم کیبرد دارن بهشون میگن ... نت بوک این از اون کارای می بخشید احمقانه بعضی از تولید کننده هاست که به جائی هم نمی رسه .....
    تبلت تغریفی داره که مشخصه قرار نیست صفخه کلید فیزیکی بهش اضافه بشه اگر قرار بود این اتفاق بیفته همون خط تولید نت بوک بود دیگه .
    بحث اینه که ما 3 ردیف تولید گوشی ... تبلت .... نوت بوک رو قبول داریم و میگیم هر کدوم برای کاریه
    هیچکی حاضر نیست تو خیابون که داره راه میره و گوشیش زنگ میخوره یه صفحه 7 تا 10 اینچی رو بگیره دم گوشش یا ....
    و ایضا هیچکی هم حاضرنیست با یه صفحه 2 تا 3 اینچی وب گردی کنه و بگه " خدائیش خیلی باحاله " .....
    هر 3 این محصولات جای خودشونو دارن و بسته به نیاز مصرف کننده ساکن در هر کشوری قابل تعریف هستند ...قطعا آی پد تو نیو یورک با اون حجم وسیع از خدمات اینترنت وای فای و ... کاراتره تا تهرون
    Last edited by Mig33; 16-03-2011 at 00:33.

2. 7 کاربر از Mig33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

تبلت هائی که هم ویندوز روشون سواره و هم کیبرد دارن بهشون میگن ... نت بوک این از اون کارای می بخشید احمقانه بعضی از تولید کننده هاست که به جائی هم نمی رسه .....
    تبلت تغریفی داره که مشخصه قرار نیست صفخه کلید فیزیکی بهش اضافه بشه اگر قرار بود این اتفاق بیفته همون خط تولید نت بوک بود دیگه .
    بحث اینه که ما 3 ردیف تولید گوشی ... تبلت .... نوت بوک رو قبول داریم و میگیم هر کدوم برای کاریه
    هیچکی حاضر نیست تو خیابون که داره راه میره و گوشیش زنگ میخوره یه صفحه 7 تا 10 اینچی رو بگیره دم گوشش یا ....
    و ایضا هیچکی هم حاضرنیست با یه صفحه 2 تا 3 اینچی وب گردی کنه و بگه " خدائیش خیلی باحاله " .....
    هر 3 این محصولات جای خودشونو دارن و بسته به نیاز مصرف کننده ساکن در هر کشوری قابل تعریف هستند ...قطعا آی پد تو نیو یورک با اون حجم وسیع از خدمات اینترنت وای فای و ... کاراتره تا تهرون
    ولی من از اونا خوشم اومده

کاری به گوشی موبایل ندارم. من نظرم اینه تو گروه نت بوک یا تبلت از یکی از اینا استفاده کنم
    ----------------------
    اینم هست که اندروید روش نصبه

Asus Eee Pad Slider

سایز : ۱۰٫۱ اینچ
    سیستم عامل : اندروید ۳٫۰
    قیمت : ۴۹۹-۷۹۹$
    صفحه ۱۲۸۰ در ۸۰۰ ٬ وزن ۸۸۹ گرم ٬ ۱۶٫۷ میلیمتر ضخامت ٬ پردازنده Nvidia Tegra 2 dual core ٬ اندروید ۳٫۰ ٬ ۲ دوربین ٬ وایرلس و پشتیبانی از فلش ۱۰٫۱

4. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

آخه مشکل اینجاست که شما خیلی دارید موضوع رو تخصصی بررسی میکنید
    ببینید الان همین رضا که این موضوع رو شروع کرده رو تصور کنید
    خوب این بدبخت شاید نتونه هم یه گوشی ردیف بخره هم یه تبلت داشته باشه
    (شرمنده رضا جان گند زدم بهت )
    الان شما مثلا تبلتها شاخی مثل آیپد2 رو (البته نسخه ی GSM) رو با کاربرد گوشی تصور کنید (البته اگه جواد بازی درنیارید و به جای این که یه تبلت 10 اینچی رو بگیرید دم گوشتون یه هندسفری تهیه کنید) و بخواید مقایسش کنید با گوشیهای روز چه میدونم مثل گالکسی اس2 آرتکس و اپتیموس تری دی کدوم رو انتخاب میکنید؟
    چند درصد ما حاضریم از بین تبلت و گوشی تبلتها رو انتخاب کنیم؟

6. 2 کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آخه مشکل اینجاست که شما خیلی دارید موضوع رو تخصصی بررسی میکنید
    ببینید الان همین رضا که این موضوع رو شروع کرده رو تصور کنید
    خوب این بدبخت شاید نتونه هم یه گوشی ردیف بخره هم یه تبلت داشته باشه
    (شرمنده رضا جان گند زدم بهت )
    الان شما مثلا تبلتها شاخی مثل آیپد2 رو (البته نسخه ی GSM) رو با کاربرد گوشی تصور کنید (البته اگه جواد بازی درنیارید و به جای این که یه تبلت 10 اینچی رو بگیرید دم گوشتون یه هندسفری تهیه کنید) و بخواید مقایسش کنید با گوشیهای روز چه میدونم مثل گالکسی اس2 آرتکس و اپتیموس تری دی کدوم رو انتخاب میکنید؟
    چند درصد ما حاضریم از بین تبلت و گوشی تبلتها رو انتخاب کنیم؟

درسته، صاحب تاپیک گفته انتخاب از بین گوشی یا تبلت یا نت بوک.. یکی از اون 3 تا... اما خودت گفتی اینجوری باشه بهتره: گوشی و یه نت بوک یا یه تبلت...
    من اینارو به دوشاخه تقسیم میکنم
    - گوشی
    - تبلت و نوت بوک
    خب نسخه ای خاص نمیشه پیچید هر کسی نیازی داره ولی این دو شاخه نمی تونه جای همو بگیره ....
    منم با نظرت موافق بودم... گوشی موبایل کار تبلت یا نت بوک رو نمیکنه. ضعیفه. نمیشه از تبلت هم به عنوان گوشی موبایل استفاده کرد. تصورش هم خنده داره یکی تبلت به اون بزرگی رو بگیره رو گوش

گفتم از بین اون دوتا (نت بوک و تبلت) خوشم از اون تبلتهای Asus اومده (هم میشه گفت لپ تاپ (قویه)، هم نت بوک هم نت بوک). یعنی گوشی موبایل و یکی از اونا
    Last edited by tiyam 01; 16-03-2011 at 14:17.

پروفشنال iMosi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

البته اگه جواد بازی درنیارید و به جای این که یه تبلت 10 اینچی رو بگیرید دم گوشتون یه هندسفری تهیه کنید
    اگه شماره کسی که زنگ زده رو بخواد ببینه چی کار کنه؟؟

9. این کاربر از iMosi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اگه شماره کسی که زنگ زده رو بخواد ببینه چی کار کنه؟؟
    از هندزفری هایی استفاده کنه که شماره طرف رو هم نشون میده.....

11. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اولا واقعا تاپیک خفنی زدین دمتون گرم....
    من گفتم به رفقا که این تاپیک،میتونه جای خوبی برای بحث باشه!!کلی چیز یاد میگیریم...کلی هم از شوخی پرژن اندو خندیدم!!

....
    اولین تحلیلی که شده بود،رو خیلی دوست داشتم!!

اما خودم باید بگم که هی رفقا!!یه کشف کردم!! لپ تاپ بالاخره یه استفاده براش پیدا کردم!!میشه با خودت ببریش مسافرت!!

خوب،مسئله ی اول،قبل از علاقه ی شخص،پولشه و بعد،کاری که میخواد بکنه...
    من،یه برنامه نویسم و بیشتر مطلب مینویسم!!مشخصه که چیزی که من میخوام ازش استفاده بکنم،یه کیبرد واقعیه..این نیاز،گاهی تا جایی پیش میره که من برای مواقعی که سر کلاس،میخوام کد بنویسم،کیبرد تاشوم رو از کیفم در میارم و وصل میکنم به نت بوک...
    در حقیقت،اگه 2 میلیون داری،میتونی همه ی این ها روبخری:
    نت بوک+اسمارت فون+دیجیتال کمرا+وایرلس مودم+تبلت!!
    البته،مشخصه که وقتی داری همه رومیخری،نیازی نیست که بهترین ها رو بخری... اما به گزینه ی وایرلس مودم نخندید که بدون اون،هیچ کاری رو پیش نمی برید!!بدون یه مودم وایرلس،در نهایت مجبور میشید یه کابل وصل کنین به گوشی و این چیزی نیست که خوشتون بیاد!!پس،وقتی داریم از هر کدوم از این دستگاه ها حرف میزنیم،یه 60 تومن هم برای یه مودم وایرلس معمولی کنار بذارید!!

------------
    این بین،با یه بودجه ی یه میلیونی،خریدن یه اسمارت فون معمولی،در کنار یه نت بوک معمولی،بهترین گزینه هست!(وایرلس مودم رو که فراموش نکردین؟!)
    در حقیقت،میشه گفت بدون استثنا،تمام کارهای تبلت رو اسمارت فون هم میکنه...حالا با دنگ و فنگ و جذابیت کمترش مهم نیست...

شاید اگه من فقط 500 تومن بودجه داشته باشم،انتخابم یه نت بوک خوب باشه!!در کنار یه تلفن که میتونه اس ام اس بزنه!!

اما،اینها در حد شاید و اماست!! وقتی مشخص شد چقد پول دارید،حالا باید تصمیم بگیرید که چی بخرید!!
    شما هم مثل من حدود 1000 کتاب چند صد صفحه ای انگلیسی و فارسی دارید که تخصصی اند و نمیشه پای کامپیوتر یا یه صفحه ی 4 اینچی خوندشون؟!
    یه سری موزیک ویدیو با کیفت 480 پی هم دارین و یه سری بازی معمولی؟
    بودجه ای 500 هزار تومنی؟
    پیشنهاد من،فلای تاچ چینی هستش با قیمت حدود 300 تومن!(فلای تاچ 2)این دستگاه،اندروید روش نصبه و خیلی خوب میتونه از پس کارهایی مثل پخش ویدیو های پایین تر از اچ دی،کتاب خوندن ها طولانی و مسلما پخش وزیک بر بیاد...در نهایت،یه تبلت خوشکل هم هست...

مشکل اینه که ما فکر میکنیم باید همیشه بهترین رو بخریم...مثلا همین الان،یه گلکسی تب میتونه تمام نیاز های شما به تبلت رو تقریبا بدون استثنا حل کنه!!

به قول دوستمون،اگر کل نیاز های شما از این دستگاه ها،بازی کردن،فیلم دیدن و موسیقیه،و توی وب،غیر از دادن کامنت های 2-3 خطی،چیز دیگه ای نیست،به نظرم،یه تبلت واقعا کار راه اندازه و میتونید با خریدن یه تبلت خوب،این کار ها رو راه بندازین!!

در صورتی که تولید محتوی شما،بالاست و مثلا مثل من،هر کی ازتون اسمتون رو پرسید،تو 237 خط جواب میدین،به طور کلی فکر تبلت یا اسمارت فون رو از سرتون بیرون کنین!!

این وسط،به نظر میاد که سر اسمارت فون ها کلا بی کلاه مونده نه؟!
    در حقیقت،اگر اهل کتاب خوندن نیستین،و فیلم هایی که با گوشیتون میبینین،در حد کلیپ های بلوتوثیه و زیاد کیفیت براتون مهم نیست،و میخواین خیلی ساده دستگاه رو اینور اونور کنین،خوب،مشخصا اسمارت فون میتونه گزینه ی خوبی باشه!!

در حقیقت،همه ی ماها میدونیم که میشه با تبلت ها،تماس های تلفنی رو هم برقرار کرد،ولی بهتون قول میدم که حاضر خواهید بود یه 1100 رو باهاش مکالمه کنین،ولی نه با هندزفری و تبلت توی دست! منظورم اینه که هیچ جایی یه تبلت رو برای زنگ زدن و گرفتن و تخصصا به جای گوشی نمیخرن!! پس فکر این کار رو هم از سرتون بیرون کنین و سعی نکنین خودتون رو با یه بلوتوث هندزفری توجیه کنید!!

درحقیفت،حتی اگه بودجه ی کمی دارین،نباید گوشی رو از لیست خرید حذف کنین!(و حتی مودم وایرلس رو!)...دوستان در بالا هم به این نکته اشاره کردن و فکر میکنم دلایل کافی باشه....
    جدل اصلی،بین تبلت و نتبوکه که کاملا مشخصه باید کدوم رو انتخاب کرد!! اگر تولید محتوی(چه مثل من اسپم! و چه مثل دوستان مطالب جدی و درست حسابی) دارین،انتخاب نت بوکه!! در غیر این صورت،تبلت....

- اما اینجا یه سوال پیش میاد که شما،بیشترین محتوی رو کجا تولید میکنین؟!!!مثلا،ایا اصلا توی کافی شاپ یا کوه،اینترنت دارین که بخواین تولید محتوی کنین یا اینکه فقط تو خونه به شغل شریف تولید محتوی مشغولید؟!
    البته تولید محتوی فقط برای وب نیست!!مثلا توی داشنگاه،یعنی،میزان نیاز شما به تایپ کردن،انقدر مستمر(همیشگی!) هست که بخواین،تبلت روول کنین و نت بوک بگیرین؟! یا بلعکس...

اینها رو گفتم،که فقط حرف های دوستان رو تایید کرده باشم و همینطوری که دیدین،حرفی برای گفتن نداشتم!!
    اما،تصمیم گرفتم که در این باره،توی وبلاگم بنویسم و مشخصا سعی میکنم کاربران رو به این پست ارجاع میدم و دوست دارم که دوستان،تاپیک رو کاملا جدی و با بحث های داغ پیش ببریم تا هر جا که کسی پرسید اقا تبلت بخرم یا نوت بوک یا نت بوک یا موبایل،بگن تو پیسیورلد چند وقت پیش یه بحثی شده بود ایناهاشش!! برین بخونین...خودمون هم میتونیم ارجاع بدیم بهش!!
    پس،بیاین با جلو اوردن سوالات،و راه حل های جدید و علمی،تاپیک رو تخصصی و تخصصی تر از اینی که هست بکنیم!!

13. 5 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hoha881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

به نظر من که گوشی و لبتاب لازم هستن.اگه پول اضافه اوردی تبلت هم بخر.
    گوشی چون همیشه همرات هست.باهوش بود که بهتر.
    لبتاب هم واسه کارهای نرم افزاری و کارهایی که با pc میشه انجام داد.

15. این کاربر از hoha881 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

لبتاب هم واسه کارهای نرم افزاری و کارهایی که با pc میشه انجام داد.
    حالا استفاده ی لپ تاپ چیه؟ یه لپ تاپ درست حسابی رو باید بخری لااقل 1.5! خوب اون یک ونیم رو میدی یه نت بوک برای کارهای تایپی و اینا،و یه تبلت برای کارهای مولتی مدیا
    درسته؟ باطری های هردوشون هم بیشتر از 4 اونم محیط ازمایشگاهی دووم میاره!

17. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

برای من :

لپ تاپ .

مخلصیم .

19. 4 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •