تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: راهنمائي: اسپيكر به جاي سينماي خانگي

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

بعید میدونم ... مارک متفرقه نیست که ... Edifier C2 هست اسپیکرم ...
    من تجربه کاری زیادی با انواع اسپیکر داشتم و مطالبی که عنوان کردم بخاطر ارائه این تجارب بود .
    شما هر طور صلاح می دونید عمل کنید .

2. این کاربر از Rainbow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

متشكر از همه دوستان.
    اديفاير خريدم، S730 كه غول اديفاير هست.
    راضيم ازش.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

اگه میه ازشون عکس بگیر بذار اینجا
    در ضمن چند خریدی؟
    کیفیتش چطوره؟
    مبارکت باشه
    ممنون

5. این کاربر از Spiffy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

مبارک باشه

پست بالا رو لطفا جواب بده!

7. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلامت باشين.
    دوست عزيز من يه كمي از قيمتي كه حتي خود شركت ميگفت كمتر خريدم. چون فروشنده جنس رو موجود نداشت من بيعانه دادم برام اورد يعني با پول خودم خريد كرد و جنس هم توي مغازه اش نموند و يه جورائي توي بازي رقابت با يك فروشنده ديگه قيمت رو كم كرد. من
    370 خريدم. قيمت نرمالش تو نمايندگيهاي تهران 383 الي 400 تومن هست.

درمورد كيفيت:
    ولومش تا 50 هست. از صداي 10 تا 50 تغييري در كيفيت صدا حس نميكنيد! البته اگر گوشتون با حجم صداي بالا همانطور حساسيت خودش رو حفظ بكنه و گرنه مشكل از گوش شما خواهد بود.
    روي ولووم 50 همسايه ها كمتر از يك ساعت دوام ميارند و بعد زنگتون به صدا در خواهد اومد.
    در يك منزل 120 متري تست كردم. دوتا بلندگوي ميد رنج رو قطع كردم. يك موزيك خوب گذاشتم و فقط بيس رو تست كردم. شيشه هاي خونه به شكل ترسناكي روي ولوم 40 به لرزيدن افتاد و روي 50 حتي استكانهائي كه پايه فلزي داشتند لرزيدند! طوري كه يك بچه اگر كنار شيشه ها باشه ميترسه!
    ولوم رو بردم تا 50 وووو حالشو بردم. و اما سورپرايز اخرش هنوز مونده،،،
    بعد از 50 اگر همچنان دكمه مثبت ولووم رو روي كنترل براي 3 ثانيه نگه داريد ميره روي حالت BOOOOST و اين حالت هم تا +6 بالا ميره.
    اين يعني يك ساب ووفر ده اينچي با آرم اديفاير.
    تازه اينها رو من با خروجي آنالوگ يك لب تاپ با كارت صداي معمولي انبورد تست كردم. فروشنده حتما توصيه ميكرد از ورودي ديجيتال يا اپتيكال استفاده كنم كه در آينده خواهم كرد.
    قبل از خريد حدود ده تا اسپيكر رو توي مغازه ها تست كردم. ميكرولب وات بالا و مارشال و راك و مينگو و ... . اين اسپيكر به نظر من از تمام هم رده هاي خودش در اين حدود قيمت سرتره. به هيچ وجه هم با با برندهاي چيني كه بعد از يك سالي فيبر دور بلندگوهاش توي صداي بالا پاره ميشه مقايسه نكنيد.

خلاصه:
    حجم صدا براي يك منزل متوسط خوبه. (البته اين نظر شخصيه منه)
    تفكيك صدا ها خوبه (بنا بر سليقه خودتون شايد مجبور بشيد كمي با اكولايزرها بازي كنيد)
    كيفيت ساخت خوبه (بنا بر ظاهر دستگاه)
    گارانتي يك ساله داره.
    ورودي اپتيكال و ورودي ديجيتالش هم كه يك سورپرايزه ديگه است.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

11

قيمتش 385 الي 400 تومن هست كه من اندكي هم تخفيف گرفتم.

در يك خونه 120 متري تست كردم. ولومش تا 50 هست. كيفيت صدا از ولوم 10 تا 50 تفاوتي نميكنه! (برعكس اسپيكرهاي چيني) مگر اينكه گوش شما در ولووم بالا حساسيتش رو به برخي صداها از دست بده كه ديگه مسئوليتش با خود شماست. كيفيت ساخت (از لحاظ ظاهر) خوبه. ابعادش بيخودي يقور نيست (مثل اسپيكرهاي چيني توخالي) بلندگوهاي ميد رنج رو ميشه رو ديوار هم نصب كرد كه با يك روكش مشكي برق از كيفيت بالا پوشونده شده اند و يك توري نازك روشونه كه ميشه اون رو از جلوي بلندگو باز كرد. تفكيك صدا خوبه كه ممكنه بر اساس سليقه‌تون لازم باشه با اكولايزرها هم بازي كنيد.(مثل من)

البته اين دكمه پاور رو رو روي كنترل من نداره.

بلندگوهاي ميد رنج رو قطع كردم تا ساب رو تست كنم،

يك موزيك خارجي با كوبش خوب گذاشتم، روي ولووم 40 تو خونه شيشه‌ها به طرز جالبي شروع به لرزيدن كرد. روي ولووم 50 شيشه ها طوري ميلرزيد كه يك بچه اگر كنارش مينشست ميترسيد و همه بلورجاتي كه پايه هاشون كوچك بود مثل ليوانهاي پايه فلزي و حتي سينك آشپزخونه شروع به لرزيدن كردند. (مراقب لوازم توي بوفه اگر پايه هاي باريك دارند بايد باشيد). تحمل همسايه ها روي ولووم 50 در حدود يك ساعته به شرطي كه همسايه هاي خوبي داشته باشيد.
    و اما سورپرايز اديفاير:
    بعد از ولووم 50 اگر دكمه مثبت ولووم كنترل رو 3 ثانيه فشار بديد تازه ميره روي حالت BOOOOOST كه تا شش مرحله هم ميشه بالا بردش! (اينو خودم اتفاقي متوجه شدم)
    دقت كنيد كه وقتي از بيس صحبت ميكنم منظورم يك صداي قابلمه اي نيست. منظورم يك بيس صاف و تميز هست و البته با حجم بالا.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آقا من دو بار جواب دادم چرا ارسال نميشه!

تاريخ عضويت
    Feb 2010

11

قيمتش در نمايندگي ها 385-400 تومن هست. من كمي تخفيف گرفتم موقع خريد.

اون دكمه پاور رو روي ريموت كنترل من نداشت
    كيفتش خوبه. تفكيك صدا مناسبه. صداها با هم قاطي و تركيب نميشند. حداكثر ولوومش 50 هست. از ولووم 10 تا 50 وضوح صدا افت نميكنه و كيفيت بالاست. مگر اينكه شما گوشتون تو صداي بالا حساسيتش كم بشه كه ديگه اون مشكل خودتونه. دوتا بلندگوي ميدرنج داره كه به رنگ مشكي برق هست و زيبائي خودشون رو دارند و ميشه روي ديوارم نصبشون كرد.

براي اينكه ساب رو تست كنم اون دوتا بلندگوي ميد رنج رو قطع كردم،توي يك خونه 125 متري يك آهنگ با كيفيت با ريتم كوبشي مناسب گذاشتم، روي ولووم 40 شيشه ها شروع به لرزيدن كرد، ولووم رو تا 50 زياد كردم و شدت صداي ساب ووفر رو تا اخرش (10) زياد كردم و و و و حالشو بردم. شيشه ها طوري ميلرزيد كه اگر يك بچه نزديكشون مينشست ميترسيد. تمام لوازم بلوري كه پايه هاي كوچك داشتند شروع به لرزيدن كردن. حتي سينك ظرفشوئي اگر دستت رو ميگذاشتي روش كاملا داشت ميلرزيد. و البته اين تست رو با يك لب تاپ و كارت صداي انبورد انجام دادم. توصيه ميكنم كه شما حتما از ورودي ديجيتال و يا اپتيكال استفاده كنيد كه قطعا خودم دنبال اپتيكال هستم. و اما سورپرايز اديفاير:
    بعد از ولووم 50، اگر همچنان دكمه مثبت روي كنترل رو 3 ثانيه فشار بديد ميره روي حالت BOOOOOST كه تا +6 بالا ميره و من اتفاقي كشفش كردم (دفترچه اش رو هنوز نخونده بودم). اين يعني قدرت شاهكار اديفاير با ساب 10 اينچي و يك بيس تميززز. تاكيد ميكنم بيس اديفاير رو با بيس اسپيكرهاي چيني نبايد مقايسه كرد. (مثلا اردي و پورشه توي اتوبان هر دو 120 تا ميرند. اما اين كجا و اون كجا)

Last edited by alivolvo; 16-01-2011 at 10:58.

12. این کاربر از alivolvo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اين عكسها از اينترنت بود. اگر خيلي مهمه براي دوستان از دستگاه خودم عكس بگيرم بذارم؟

نهايتا:
    كيفيت ساخت و ظاهر دستگاه خوبه.
    بيخودي يوقور و تو خالي نيست (مثل اسپيكرهاي چيني)
    بيس تميزي داره كه قدرتش براي يك خونه تا 140 متر كافيه به نظر من.
    سورپرايز اصلي اديفاير تو اين دستگاه ورودي اپتيكال و ديجيتالش هست كه روي كفييت بي ترديد موثره.
    قيمتش مناسبه.
    به نظر شخص بنده با اين قيمت بين تمام رغيبهاي هم قيمت خودش سره.

قبل از خريدش حدود 10 تا اسپيكر مختلف و سينماي خانگي رو تو اين رنج قيمت تست كردم. از خريدم كاملا راضي هستم. ضعفش نداشتن كليد پاور روي ريموت كنترل هست. البته يكي پشت دستگاه داره كه جاش خوب نيست.

14. این کاربر از alivolvo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

مشکل اینجاست که نمیتونم تجسمش کنم
    کفتم عکس بگیر بذار تا متوجه بشیم
    در کل ممنون از توضیحاتت

16. این کاربر از Spiffy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •