تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: تجارب سخت افزاری

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب همینیکه شما میگی چجوریه؟
    هزینه ای که نداره؟
    نه هزینه ای نداره با مولتی متر باید اینکارو بکنی

2. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

دوستان، تاپیک برای پرداختن به نوع مشکلات نیست!
    بلکه برای طرح مشکلاتی هست که شما با اونها مواجه شدین و راه حل مشکلات هم پیدا کردین.
    و یا در خرید جنس یا قطعه ای تجربه ای خوب یا بد دارین و اونها رو در اختیار سایرین میگذارین. بحث در
    مورد مشکلات خودتون رو که دنبال راه حلش هستین رو در این تاپیک مطرح نکنید. چون اساسا با هدف تاپیک
    منافات داره!

4. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    shahsavar

پيش فرض

این یکی از بهترین تایپیک هاست واقعا عالیه
    خیلی از کسایی که عملا با مشکل روبرو شدن میان و اینجا عنوان میکنن که اتفاقا خیلی از اون مسائل برای دیگران هم پیش اومده و این طوری اونا هم متوجه میشن و هم اطلاعاتشون بیشتر میشه

ما که مبتی هستیم و استفاده میکنیم اما دوستان با تجربه و حرفه ای مشارکت کنند و ادامه بدن عالی میشه

6. 2 کاربر از FX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض کولر بوفالور؛ نهایت بی کیفیتی و نویز

سلام به همگی.
    چند وقت پیش(حدود 18ماه پیش!)، تصمیم گرفتم یه کولر ارزون بخرم. من هم بر حسب کم بودن بودجه دست گذاشتم روی برندهای داخلی.
    همین آغاز اشتباهم بود. رفتم و کولر بوفالو رو با قیمت19.000تومان خریدم. بسته بندی نسبتا خوبی داشت. نسبتا از خریدم راضی بودم.
    تا اینکه چند ماه از نصب کولرم گذشت. اتفاقی یه تست از پردازنده گزفتم دیدم دما خیلی میره بالا. قبلا اصلا اینجوری نبود! کل سیستم رو ریختم
    بیرون و کولر و باز کردم و دیدم که کلا خمیر کولر از بین رفته. خمیر رو عوض کردم. همی چی تقریبا خوب بود که بعد از یه مدل صدای های خیلی
    زیادی از کیس شنیده میشد(من خیلی به این موارد حساسم!). خلاصه بازم دقت رو بردم بالا و به این نتیجه رسیدم فن کولر محترم هست که
    بعد از حدود یک سال به صدا افتاده. کیفیت آهنی هم که به پایپها متصل هست هم در سطح پسیار پایینی هست و بعد از یه مدت سیاه میشه.
    خلاصه دوستان سراغ کولر بوفالو نرین. اون هم الان که قیمیت به نزدیکای40.000تومن رسیده که به هیچ وجه ارزش خرید نداره.

8. 3 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام به همگی.
    چند وقت پیش(حدود 18ماه پیش!)، تصمیم گرفتم یه کولر ارزون بخرم. من هم بر حسب کم بودن بودجه دست گذاشتم روی برندهای داخلی.
    همین آغاز اشتباهم بود. رفتم و کولر بوفالو رو با قیمت19.000تومان خریدم. بسته بندی نسبتا خوبی داشت. نسبتا از خریدم راضی بودم.
    تا اینکه چند ماه از نصب کولرم گذشت. اتفاقی یه تست از پردازنده گزفتم دیدم دما خیلی میره بالا. قبلا اصلا اینجوری نبود! کل سیستم رو ریختم
    بیرون و کولر و باز کردم و دیدم که کلا خمیر کولر از بین رفته. خمیر رو عوض کردم. همی چی تقریبا خوب بود که بعد از یه مدل صدای های خیلی
    زیادی از کیس شنیده میشد(من خیلی به این موارد حساسم!). خلاصه بازم دقت رو بردم بالا و به این نتیجه رسیدم فن کولر محترم هست که
    بعد از حدود یک سال به صدا افتاده. کیفیت آهنی هم که به پایپها متصل هست هم در سطح پسیار پایینی هست و بعد از یه مدت سیاه میشه.
    خلاصه دوستان سراغ کولر بوفالو نرین. اون هم الان که قیمیت به نزدیکای40.000تومن رسیده که به هیچ وجه ارزش خرید نداره.
    من بوفالو دوسال داشتم و زیر تست هم زیاد بردم همچین اتفاقی براش نیفتاد
    الان هم سالمه گذاشتم کنار که بفروشمش
    نویزش زیاده ولی با speedfan میشه کنترلش کرد دورشو

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

من بوفالو دوسال داشتم و زیر تست هم زیاد بردم همچین اتفاقی براش نیفتاد
    الان هم سالمه گذاشتم کنار که بفروشمش
    نویزش زیاده ولی با speedfan میشه کنترلش کرد دورشو
    مهرداد جان کسی از خرابی کولر حرفی نزد!!!!!!!
    من گفتم این کولر ارزش خرید نداره. همین.
    وگرنه الانم دارم استفاده میکنم و خرابی هم ندیدم.
    جنس به کار رفته در این کولر بشدت بد هست. خصوصا براکتها و اسمبلینگ اون.
    این تاپیک برای اعلام مشکلات نیست. برای اعلام تجارب خرید اجناس هست.
    حالا اگه کولر شما خوب ظاهر شده و کیفیت خوبی داشته، باید این رو به فال
    نیک گرفت!

12. این کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

مگه بوفالو داخلیه؟

14. این کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

نمیدونم چه علاقه ای به بحثهای حاشیه ای دارین؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
    برندش داخلیه دوست عزیز. برند گرین یک برند داخلی هست.
    کولر بوفالو هم با برند گرین بیرون میاد.
    لطفا بپستهای حاشیه ای و کاملا بی ربط با موضوع تاپیک، ندین.ممنونم.

16. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض تبدیل پرینتر و اسکنر به دستگاه فتوکپی

سلام.
    شاید برای شما زیاد پیش اومده باشه که بخواین یک دستگاه چندکاره بخرین، اما به دلیل استحلاک بالای این اجناس و خرابی نسبتا بالا(البته نه در همه مدلها!)،
    اقدام به خرید جداگانه پرینتر و اسکنر کنید تا هم استحلاک کار پایین بیاد و هم اینکه بشه در موقه خرابی، به سادگی و صحولت مشکل رئ تشخیص داد.یکی
    از موارد و نکاتی که در هنگام خرید اسکنر و پرینتر به صورت جدا پیش میاد اینه که آیا میشه از این دو قطعه بعنوان دستگاه فتوکپی هم استفاده مرد یا نه؟!؟!؟
    جواب این سوال، بله هستش! چون به سادگی و با چند نرم افزار میشه این کار رو انجام دادو الیته در مدلهای جدید اسکنر(خصوصا کانن و اچ پی) این نرم افزارها
    بصورت خودکار، هنگامیکه قصد نصب راه انداز رو داریم نصب میشه. خب تا اینجای کار همه چیز تقریبا خوب پیش رفته!
    اما بعد از این موارد یک سوال خیلی خیلی مهم برای کاربر مطرح میشه که آیا برند و اختلاف اون در تعیین و ایجاد یک دستگاه فتوکپی از دو دستگاه اسکنر و چاپگر
    مهمه؟؟؟ جواب این سوال خیر هستش! چون اختلاف برند هیچ مشکلی رو برای ست کردن دستگاه پیش نمیاره. خود من یک پرینتر کانن و یک اسکنر اچ پی دارم.
    به راحتی هم عمل پکی رو انجام میدم.
    پس: برای خرید یک اسکنر و پرینتر، دنبال هم برند کردن برای ایجاد یک دستگاه کپی نباشین.

18. 4 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

مشکل با لپتاپ MSI GE620DX-PLUS :

سلام
    من چند روز پيش با دوستم رفتم بازار و براش لپتاپ ... مدل بالا رو گرفتم که خداييش با اين همه مدل هاي رنگارنگي که در بازار هست بايد حسابي تحقيق ميکردم...تا به مدل بالا رسيدم که نسبت به قيمتش ...سخت افزار قابل توجهي داشت و خير سرش سريه گيم هم هستش:
    INTEL CORE I7 2670QM 3.1GHZ
    HITACHI 750GB
    NVIDIA GEFORCE 635M 2GB گرافيکش از 555m هم قويتره...
    8GB DDR3 1333
    هديه:کيف و موس اورجينال MSI که همين دو قلم جنس ر. جداگانه حساب کنيد ..حدود 70 تومن مايشه و خيلي چيزاي ديگه.....که شد 1.700.000
    دلمون خوش بود که بهترين لپتاپ بازار رو تو اين رنج قيمت گرفتيم و خدايي از لحاظ ظاهر و جنس بدنه و بسته بندي .... کيفيت عالي اي داره..ولــــــــــــــــــ ـــــــــي ...تا آورديمش خونه و روشنش کرديم ديديم:
    1-خيلي دير مياد بالا ..در صورتي که تو مغازه سريع اومد بالا!!!!گفتم بزار ويندوزش رو عوض کنيم شايد مشکل داره...ولي وقتي موقع ويندوز عوض کردن شد وسط نصب گفت هارد رو پيدا نميکنه و ديتکت نميکنه!!!!با هزار بدبختي ويندوزش رو نصب کردم....بعد به هاردش شک کردم که ديدم با اچ دي تون چند تا ارور ميده و مشکل داره و دماش حدود 40 درجه است.....اين يکيش...
    2-دماي پردازنده در حالت بي کاري 50 درجه هست و با يه بازيه نچندان سنگين تا 90 درجه هم ميره!!!!!!!!!1
    3-MSI اومده و زحمت کشيده يک سيستم بک آپ گيريه سخت افزاري طبق ويندوز HOME PERMIUM روش گذاشته که وقتي خواستيم اين کار رو انجام بديم....به هيچ عنوان عمل نکرد و فقط 10 گيگ از هارد رو به صورت هايدن اشغال کرده....
    4-همونطور که ديديد گرافيکش جديده و احتياج به آخرين نسخه از درايور انويديا داره تا شناسايي بشه که متاسفانه د رداخل سي دي فقط درايور سريه 500 قرار داره و با کلي مکافات درايوري که بهش بخوره رو پيدا و دانلود کرديم....
    حالا هم که مشکل گرافيک حل شده بلو اسکرين ميده که من احتمال 99 درصد ميدم مال همون هارد باشه...تعجب ميکنم که هارد هيتاچي اينجوري بازي در آورده...
    به هر حال هنوز هم دوستم از شهرستان نیومده تا ببریمش نمايندگي تا ببينيم مرگش چيست....

نتيجه: هر وقت خواستيد لپتاپ بخريد... نرم افزار تست و مانيتورينگ دماي قطعات سخت افزاري مثل HD TUNE . HWMONITOR . CPU-Z . GPU .Z . OCCT . PRIME 95 در يک فلش همراهتون باشه تا در همون مغازه .... تست انجام بديد و همچنين درايور هاي داخل سي دي رو با سخت افزار موجود چک بکنيد تا با چنين مشکلاتي مواجه نشيد....من هم 1% فکرش رو نميکردم با يه لپتاپ جديد .... اون هم MSI به چنين مشکلي بخورم...

20. 6 کاربر از MAGIDIYUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •