تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بدون کلاس خصوصی و با استفاده از کتاب میشه زیر 1000 آورد؟

راي دهنده
154. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • چرا که نشه.صد درصد میشه

136 88.31%
  • اصلا فکرش هم نکن.نمیشه

18 11.69%
صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 77

نام تاپيک: شور و اشتیاق برای درس خواندن ندارم راهی دارید کمکم کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه new life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من هم دوسال خوندم براي كنكور...
    الان چون شماپشت كنكوري هستي واكثرا خونه ايد به نظر من ازمون قلم چي بهتر از گزينه 2 چون فاصله ي زماني بين ازمون هاش كمتر وقتي زود به زود ازمون بديد انگيزه ي شما براي درس خوندن بيشتر ميشه...
    من خودم وقتي دير به دير ازمون ميدادم سال دوم اصلا از جو درس خارج ميشدم ...يه سري افكار منفي هم مي اومد تو ذهنم كه مثلا قبول نميشم و براي چي اصلا موندم پشت كنكور !
    كلاس زياد رفتن هم اصلا فايده اي نداره دوباره كلي وقت از شما ميگيره
    ولي من خودم ديدم اگر همش تو خونه باشم افسردگي مي گيرم ديگه درس نمي خونم براي همين يه درسي كه خيلي ضعيف بودم مثلا ديفرانسيل و كلاس رفتم كه هم توي محيط باشم هم ديفرانسيلم قوي بشه

2. 4 کاربر از new life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

كسي كه رتبه زير 1000 مياره خيلي بعيده كلاسي نرفته باشه...
    مخالفم
    من 88 کنکور دادم،از 5تا زیر گروه 4تاش بین 700 تا 960 شد یکیشم 1200،رتیه ی کلم هم 1109
    هیچ کلاس خصوصی هم نرفتم،فقط کتابای تست + استادای دبیرستان

4. 4 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

سلام..

زياد به زير 1000 فك نكن چون ديگه ارزش نداره..

آمار دانشگاه هاي كشور داره از آمار بقالي هاي كشور بيشتر ميشه..

فكر كار باش و اين كه چه طوري ميشه پول در بياري..!

مدرك اين روزا يعني كشك..!

6. 6 کاربر از mmiladd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dracula_killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بابلسر،تهران،دماوند

پيش فرض

دوست عزیز سعی کن با چندتا از بچه های دانشگاه های تهران،امیرکبیر و .... ارتباط برقرار کنی و از محیط دانشگاه با خبر شی
    ببین من الان دارم بابلسر آی تی روزانه می خونم.به خدا دارم عشق و حال می کنم.اگه یه روز جای من باشی می فهمی که تمام سعی و تلاشی که الان می کنی چقدر لذت بخشه،برای کلاس خصوصی رفتن هم نمی شه گفت گه واقعا مفیده یا نه.بستگی به خودت داره.آدم با آدم فرق می کنه.ولی اگه نمی خوای کلاس بگیری حداقل یه کلاس رو برو که اگه فردا نتیجه نگرفتی حسرت نخوری که اگه کلاس می رفتم فلان می شد و .....

8. 3 کاربر از dracula_killer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه MOHSEN_A1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام..

زياد به زير 1000 فك نكن چون ديگه ارزش نداره..

آمار دانشگاه هاي كشور داره از آمار بقالي هاي كشور بيشتر ميشه..

فكر كار باش و اين كه چه طوري ميشه پول در بياري..!

مدرك اين روزا يعني كشك..!
    خودم وضع مالیم خوبه ولی دوست دارم شخصیت اجتماعی هم داشته باشم وگرنه میرفتم دنبال شغل ازاد چون همه اطرافم با علم به پول رسیدند ولی من شخصیت مهم ترین چیزه برام

10. این کاربر از MOHSEN_A1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ایرج قاسم پناه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوست عزیز سعی کن با چندتا از بچه های دانشگاه های تهران،امیرکبیر و .... ارتباط برقرار کنی و از محیط دانشگاه با خبر شی
    ببین من الان دارم بابلسر آی تی روزانه می خونم.به خدا دارم عشق و حال می کنم.اگه یه روز جای من باشی می فهمی که تمام سعی و تلاشی که الان می کنی چقدر لذت بخشه،برای کلاس خصوصی رفتن هم نمی شه گفت گه واقعا مفیده یا نه.بستگی به خودت داره.آدم با آدم فرق می کنه.ولی اگه نمی خوای کلاس بگیری حداقل یه کلاس رو برو که اگه فردا نتیجه نگرفتی حسرت نخوری که اگه کلاس می رفتم فلان می شد و .....
    تشکر ویژه
    عشق وحال میکنید یعنی دقیقا چی کار میکنید؟میشه یه توضیحی بدید؟
    اگه منظورتون مختلط بودن دختر وسر ورابطه های این چنینی هست که من به این ها نمیگم عشق وحال

میشه یه توضیحی بدید؟

این تاپیک برای من هم خیلی مفید بوده تا اینجا

12. این کاربر از ایرج قاسم پناه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MOHSEN_A1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض منظورت از عشق وحال چیه؟

ایرج راست میگه
    یه کم میشه بگی عشق و حال چیه؟

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

خودم وضع مالیم خوبه ولی دوست دارم شخصیت اجتماعی هم داشته باشم وگرنه میرفتم دنبال شغل ازاد چون همه اطرافم با علم به پول رسیدند ولی من شخصیت مهم ترین چیزه برام
    يعني از ديد شما درس و دانششگاه شخصت مياره..؟

اگه واقعا واسه اينه نخوني بهتره...!

15. 3 کاربر از mmiladd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

عشق و حال اون چیزیه که تا دانشگاه نرید نمی دونید
    در ضمن کی گفته عشق و حال یعنی دوستی با دخترا ؟؟؟
    حالا من خونه اقوامم دیگه خوابگاه به کنار !!
    این بیرون رفتنا - سینمایی برید با دوستاتون - پارک - جاهای دیدنی شهر و....
    سرویس اومد - بدویم به اتوبوس برسیم - سریع بریم سلف غذا بخوریم - تو چمنا بشینیم بعده ناهار تا کلاس بعدی - استاد گیر میده زود بریم سر کلاس -
    به خدا که از دانشگاه همیناشو یادتون میمونه

يعني از ديد شما درس و دانششگاه شخصت مياره..؟

اگه واقعا واسه اينه نخوني بهتره...!
    راس میگه همه جور آدمی پیدا میشه تو دانشگاه - بعضیا به خیال خودشون رتبشون خوب شده و درسا رو بلدن بقیه رو آدم حساب نمی کنن ولی به این جور آدما کاری نداشته باشی بهتره !!!!!
    به نظرت آدمی با این اوصاف که گفتم شخصیت داره ؟ اگه معدلشم خوب بشه که دیگه بدتر !! خیلیا تا محیطشون عوض بشه شخصیتشون بدجوری سقوط می کنه !!

شما سعی کن خودت باشی بزار مردم به فکر و روحت احترام بزارن - اون پیشوند مهندس یا دکتر شخصیت و شرافت نمیاره !!

17. 4 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام محسن جان ...
    من کسی نیستم که بخوام نصیحت و ... بکنم . رتبم هم زیر هزار نبود هیچ ، بلکه افتضاح هم بود . در درجه اول بدون که همه چیز به رتبه نیست . رسیدن به هدفه. مثلا من با همین رتبه افتضاح هم به هدفم بسیار نزدیک شدم . پس قبل از اینکه به رتبه فکر کنی برای 10 سال اینده زندگیت برنامه ریزی کن . مو به مو. مثلا از همین الان بدون که چه رشته هایی رو میخوای بخونی (فقط علاقه).شغلت چی می خواد باشه. چه زندگی میخوای داشته باشی و ... اگه به فکر این چیزا نیستی من ازت سوال میکنم بخاطر چی درس میخونی واسه کنکور ؟ اصلا یک هفته درس و کتاب رو کلا بزار کنار ، بشین به این موضوع فکر کن و یه جا هم بنویسشون داشته باش. (اگه اینکارو نکردی اکیدا تاکید میکنم بکن). بعد شروع کن به درس . شاید اصلاشما بخوای فیزیک بخونی ... اونوقت برای قبول در بهترین دانشگاه تهران هم رتبه زیر هزار نمیخواد . به خودت هم سخت نگیر. من حتما باید برق شریف قبول شم اگر تواناییش رو نداشته باشم انتظار بی جا هست. برق شریف نشد ، برق اصفهان ، نشد مشهد ، نشد کاشان ، نشد غیر انتفاعی زابل.

فرض بگیریم رشته و دانشگاهی که میخوای قبول شی زیر هزار بخواد تو هم بخوای صد درصد رتبت همینقدر بشه . اشکالی نداره . چه بهتره . بازم باید ببینی که چطور به این هدفت برسی. خوب تجربه نشون میده اگه بتونی به 70 درصد درسهات اشراف کامل داشته باشی به راحتی در کنکور رتبت زیر هزار میشه .
    نمیگم الان بشین درصد بگیر 70 درصد از درسهات رو جدا کن و بخون و حفظ کن و برو . تمام تلاشت رو برای یادگیری بکن ولی اگر جایی عقب موندی رها کن و خودت رو به برنامه آزمون ها برسون. آزمون خیلی مهمه. ولی کلاس نه تا زمانی که درس ها رو بتونی خودت بخونی و یادت بیاد . اگه موقع مدرسه درس خون نبوده باشی و الان بخوای زیر هزار بیاری به کلاس احتیاج داری. وگرنه نیازی به کلاس نیست . کتاب های کمک آموزشی بهتر کمکت میکنه.

سعی کن درس خوندن رو برای خودت به لذت تبدیل کنی. در عرض دو سه هفته می تونی این کارو بکنی. از روز اول شروع نکن 12 ساعت درس در روز . روز اول 2 ساعت. دوم 3 ساعت. سوم 4 . بعد هفته ای ببر بالا ... تا موقع عید باید بتونی تا 10 ساعت رو بخونی. اصلا هم سخت نیست .

آخر اینکه بقول یکی از دوستام که میگفت اگه امسال هم دانشگاه قبول نشدی اشکال نداره ، یه سال دیر تر بدبخت میشی !!

هر جا کمکی از من بر بیاد در خدمتم ...

19. 9 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •